نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ال‌کلاسیکودربی 163 + حاشیه ها

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

ال‌کلاسیکودربی 163 + حاشیه ها

برنابئو بار دیگر برابر بارسا تعظیم کرد

13900920022445 PhotoA

در شب تولد هیگواین، اولین ال‌کلاسیکودربی در حکومت راست میانه ماریانو راخوی رقم می‌خورد و ورود کاپیتان متعصب بارسلونا، پویول از ابتدای بازی نشان از عزم جدی آبی و اناری پوشان برای فتح برنابئو داشت.
    فرناندو بوربالان داور با تجربه این دیدار در سوت خود دمید تا یکی از پر بیننده ترین بازی های جهان ورق بخورد.
    چه کسی فکرش را می کرد که رئال مادرید مورینیو در ثانیه 20 بازی توسط بن‌زما و پس از اشتباه عجیب والدس برای پایتخت نشینان گلزنی کند؟
    همین حادثه ابتدایی کافی بود تا گزارشگران در شبکه های مختلف جهان یک دیدار پر حادثه و عجیب را وعده دهند.
    تنها چند دقیقه بعد این مسی بود که می توانست اشتباه راموس را به گل بارسلونا تبدیل کند اما کاسیاس این اجازه را به او نداد.
    خط دفاعی رئال مادرید به خصوص در قلب خود به شدت تحت فشار مردان گواردیولا بود.
    حادثه بعدی که می توانست سرنوشت بازی را تغییر دهد مصدومیت دی ماریا بود که از دقیقه 15 بازی خط حمله رئال مادرید را به هم ریخت. دی ماریا به کار خود ادامه داد اما دیگر هرگز خبری از دوندگی همیشگی او نبود.
    رونالدو در دقیقه 24 می‌توانست دومین گل رئال مادرید را روی پاس زیبای کریم به ثمر برساند اما این فرصت را از دست داد.
    برتری عددی بارسلونا و بازی تماشایی مردان پپ نتیجه داد و این تیم در دقیقه 30 بازی روی پاس زیبای مسی و هوشیاری آلکسیس به گل تساوی رسید. در پایان نیمه اول آلونسو از رئال مادرید در دقیقه 26 کارت زرد دریافت کرد و سانچس 27 و مسی 37 از بارسلونا با همین کارت جریمه شدند.
    دو تیم با تساوی یک بر یک در پایان نیمه اول به کار خود خاتمه دادند.
    رئال مادرید نیمه دوم را بهتر آغاز و فشار قابل توجهی روی دروازه بارسلونا وارد کرد اما بازی روان و زیبای بارسلونا همچنان ادامه داشت تا این که ضربه ژاوی در دقیقه 51 بازی پس از برخورد به مارسلو تغییر جهت داد و توپ وارد دروازه رئال شد تا این گل به نام مارسلو ثبت شود.
    مورینیو کاکا را به جای اوزیل به زمین فرستاد تا شاید میانه میدان و قلب زمین حریف را بیشتر به سود تیمش سنگین کند.
    آقای خاص، خدیرای دونده را نیز به جای لاسانای پر اشتباه به زمین فرستاد.
    فشار رئال مادرید با تغییر تاکتیک ناگهانی مورینیو افزایش پیدا می کرد ولی عاملی که اجازه حملات همه جانبه را به مادرید نمی داد "بزرگی بارسلونا" بود.
    بزرگی و شکوهی که باعث شد فابرگاس به نشانه آن با ضربه سر دروازه مرد شماره یک تیم ملی اسپانیا را برای سومین بار در این ال‌دربی باز کند.
    مورینیو که شوک سنگینی را به راحتی می‌شد در صورتش ردیابی کرد، هیگواین را هم به جای دی‌ماریا وارد میدان کرد.
    در آن سوی میدان گواردیولا نیز در تعویضی قابل پیش بینی کیتا را به جای سسک فابرگاس به میدان فرستاد.
    رئال مادرید برای جبران حادثه تلخی که در برنابئو رخ داده بود به آب و آتش می زد اما مثل همیشه از کمبود تمام کننده‌ای تمام عیار رنج می‌برد.
    داوید ویا هم وارد میدان شد تا شایعه دلخوری او از گواردیولا کاملا از بین برود.
    62 درصد از مالکیت توپ و میدان در این دیدار در اختیار بارسلونا بود و این تیم بار دیگر در برنابئو، مادرید را تحقیر کرد. به این ترتیب جدال رفت دو تیم در لالیگای 2011 -2012 با نتیجه 3 بر یک به سود بارسلونا خاتمه یافت.
    imagephptypesigpicampuserid140ampdateline1327832920

تا بهشت راهی نیست ...

خدایا!!! درک من را از خودت و از خودم بیشتر کن

خوشبختي ما در سه جمله است :
    تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    ولي ما با سه جمله ديگر زندگي مان را تباه مي کنيم :
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

2. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

مورینیو: این نتیجه عادلانه بود

مورینیو: این نتیجه عادلانه بود

13900920090355 PhotoA

به نقل از آس اسپانیا، خوزه مورینیو بازی مردانش را بسیار پراشتباه توصیف و تصریح کرد: به هر حال تیمی که بهتر بود به پیروزی رسید، ما از موقعیت‌های خود استفاده مناسب نکردیم و حریف بهتر بود.
    مورینیو ادامه داد: خطایی که مسی انجام داد و اعتراضات عجیبی که به داور داشت با چیزی غیر از کارت قرمز پاسخ نمی‌گرفت اما داور مسابقه به صورت بسیار واضحی از نام مسی و شرایط بازی ترسید.
    مورینیو که پیش از این قول داده بود درباره داوری سخن نگوید، افزود: در بسیاری از صحنه‌ها معترض بودم چرا که باورم نمی‌شود داوران بازی اینگونه به ضرر ما سوت بزنند. نمی‌خواهم بهانه تراشی کنم و اعتراف می‌کنم که نتیجه بازی ناعادلانه نیست اما داور بازی در حد ال‌کلاسیکودربی نبود.
    مورینیو در خصوص بازی اوزیل گفت: مشکلاتی بین من و او وجود داشت، ما در خانه بازی می‌کردیم و می‌خواستیم هر طور شده به پیروزی برسیم، من نیز باید از همه داشته‌ها استفاده می‌کردم و این درست نیست که به خاطر مسائلی که پیش آمده بود هواداران رئال مادرید را از تماشای درخشش اوزیل محروم کنم.
    رئال مادرید با نتیجه ۳ بر یک از بارسلونا شکست خورد تا صدر جدول را موقتا و با توجه به یک بازی بیشتر بارسلونا به این تیم واگذار کند.
    مورینیو در این خصوص نیز گفت: اگر سویا را شکست دهیم در پایان سال ۲۰۱۱ صدرنشین لالیگا خواهیم بود و این هدیه‌ای است از طرف من و بازیکنانم به هواداران!
    مورینیو درباره صحبتی که با تیتو ولانووا داشت گفت: اتفاق خاصی رخ نداد، به هر حال او از دست من دلخور بود، من جلو رفتم و برایش آرزوی موفقیت کردم، به او گفتم که امیدوارم سلامت باشی و مشکلی برایت پیش نیاید.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

4. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

تمجید از ویکتور والدس

تمجید از ویکتور والدس

13900920092515 PhotoA

به نقل از آس اسپانیا، جوزپه گواردیولا در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل رئال مادرید ضمن تبریک به لالیگا و خانواده بزرگ فوتبال جهان به خاطر داشتن ال‌کلاسیکودربی گفت: بازی بسیار زیبایی بود و در جایگاه سرمربی بارسلونا از بازی هر دو تیم بارسا و مادرید لذت بردم.
    وی افزود: فکر نمی‌کنم مادرید به خاطر این شکست دچار بحران شود، ریتم بازی رئال مادرید ستودنی بود اما ما خیلی بهتر بازی کردیم و مستحق پیروزی بودیم، گل زودهنگام رئال مادرید تا حدودی ما را نگران کرد و کادر فنی وارد شور جدی شد، این یک شوک سنگین بود اما خوشبختانه بازیکنانم خیلی زود به شرایط ایده‌آل خود بازگشتند.
    وی ادامه داد: در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی تنها قادر بودیم رئال مادرید را کنترل کنیم و مراقب مهاجمینش باشیم اما تعادل به مرور در میدان حاکم شد و بارسلونا کنترل میانه میدان را در اختیار خود گرفت.
    گواردیولا درباره اشتباهات متعدد والدس گفت: قبول ندارم که او اشتباهات زیادی داشت، تنها در صحنه گل دریافتی دچار مشکل شد و البته این در جریان الکلاسیکودربی قابل چشم پوشی است، والدس دروازه‌بان کوچکی نیست و همچنان به او و اهدافش احترام می گذارم.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

6. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array
    سکته هوادار رئال به خاطر گل کریم

13900816082743 PhotoA

به نقل از لارازون، ال‌کلاسیکودربی اسپانیا در کنار همه حوادث منحصر به فرد خود یک حادثه تلخ هم داشت و آن سکته قلبی یکی از هواداران رئال مادرید بود که پس از گل ثانیه 20 رئال مادرید رخ داد.
    این هوادار متعصب که نتوانسته بود احساسات و هیجاناتش را پس از گل زود هنگام رئال کنترل کند بلافاصله با کمک همسرش به بیمارستان مرکزی مادرید منتقل شد.
    وضعیت جسمانی این هوادار بد شانس به طور کلی مثبت گزارش شده اما به تجویز پزشک باید استراحت مطلق داشته باشد.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

8. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array
    موفقیت و نمایش قدرت مادرید در بخش اقتصادی

154346234 PhotoA

به نقل از شبکه خبری بین المللی چین، در مدت زمان یک هفته قبل از ال‌کلاسیکو تا سوت پایان این بازی بزرگ، توسط عاملان فروش رسمی باشگاه رئال مادرید، 28 هزار پیراهن رئال مادرید، 12 هزار شال، 520 کتاب تاریخچه باشگاه رئال مادرید، حداقل 3 هزار بلیت ورودی موزه برنائبو حداقل 650 هزار یورو برای فروش حق پخش تلویزیونی و رادیویی، 25 هزار یورو سود خالص از قرار داد با 30 هتل بزرگ مادرید در اسکان خبرنگاران و گردشگران در بخش مالی و اداری باشگاه رئال مادرید به ثبت رسید که در نوع خود کم نظیر بود.
    هر چند این موفقیت اقتصادی هرگز برای هواداران دلخور و خشمگین رئال مادرید ارزشمند نیست اما در دنیای فوتبال حرفه‌ای باید به آن بها داد.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array
    تدابیر شدید امنیتی در ال‌کلاسیکو

13900920091342 PhotoA

به نقل از آس اسپانیا، هزار نیروی مجهز امنیتی با پوششی جدید که حتی برای مردم مادرید هم تازگی داشت از ساعت‌ها قبل از بازی رئال و بارسا اطراف برنابئو را محاصره کردند.
    ۵۰۰ پلیس سواره نظام در خیابان "کونچا اسپینا" منتهی به استادیوم به صورت یک پارچه و بدون وقفه رژه رفتند.
    به خیابان آوردن سگ‌های پلیس با ماسک عجیبی که حتی باعث وحشت کودکان شده بود، اعتراض مردم را در پی داشت.
    پرواز 3 هلیکوپتر بر فراز مادرید نیز از دید مردم اقدامی افراطی و کم سابقه بود.
    تیم فوتبال بارسلونا ۳ بر یک از سد رئال مادرید گذشت و به صدر جدول لالیگا رسید.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

برچسب ها برای این تاپیک