صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: حرکت زشت شیث ونصرتی!( نصرتی:‌ من متأهلم و از این شوخی ها ندارم ؛ فردوسی‌پور نابودم کرد )

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

حرکت زشت شیث ونصرتی!( نصرتی:‌ من متأهلم و از این شوخی ها ندارم ؛ فردوسی‌پور نابودم کرد )

سکوت باشگاه پرسپولیس درمقابل حرکت زشت شیث ونصرتی!

به گزارش آخرین نیوز به نقل از خبرآنلاین، باشگاه پرسپولیس هنوز رسما واکنشی به حرکت شیث رضایی و محمد نصرتی نشان نداده است.

در حالی که هواداران پرسپولیس در انتظار واکنش باشگاه پرسپولیس به حرکت زننده محمد نصرتی و شیث رضایی در مسابقه پرسپولیس - داماش هستند، مسئولان باشگاه تهرانی تا این لحظه هیچ واکنش رسمی به این موضوع نشان نداده‌اند.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس که منتشر کننده مواضع رسمی این باشگاه است از دیروز تا به حال حتی یک خبر هم از حرکت زشت و زننده دو بازیکن خود ننوشته و هیچ خبری را در رابطه با این موضوع منتشر نکرده است.

شاید بتوان تنها واکنش رسمی مسئولان باشگاه پرسپولیس به این اتفاق را مصاحبه رئیس کمیته انضباطی این باشگاه دانست که در همان گام اول سعی کرده حرکت شیث و نصرتی را توجیه کند.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در مصاحبه اخیرش گفته که خوشحالی بازیکنان پرسپولیس طبیعی بوده!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

2. 5 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

نصرتي در انتظار تصميم مسئولان

شيث رضايي منشوري و ممنوع‌الفعاليت مي‌شود

يکي از دو بازيکن متخلف پرسپوليس منشوري و ممنوع الفعاليت مي‌شود.

00033033

حجت الاسلام علیرضا علیپور دبیر کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد تخلفات محمد نصرتی و شیث رضایی دو بازیکن پرسپولیس در دیدار با داماش گیلان و شادی زننده آنها پس از گل گفت: طبق گزارش‌های رسیده و مستندات موجود، این دو بازیکن باید روز سه‌شنبه در ستاد منشور اخلاقی حاضر شوند و توضیحات خود را در این مورد به طور مکتوب ارایه کنند. پس از آن هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال در مورد این دو نفر رای خود را صادر می‌کند.
    وی افزود: این مسئله به غیر از بحث احضار از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است و این کمیته وظایف خود را طبق قانون انجام می‌دهد. ستاد منشور اخلاقی نیز به طور ویژه به این پرونده رسیدگی خواهد کرد.

علیپور در مورد اینکه درباره این دو بازیکن چه تصمیمی گرفته می‌شود، گفت: یکی از این دو بازیکن به دلیل اینکه سابقه داشته به شدت با او برخورد می‌کنیم. شاید در این فصل برای ملاحظه حال باشگاه پرسپولیس فقط این بازیکن تنبیهی که کمیته انضباطی برایش در نظر می‌گیرد را متحمل شود اما فصل آینده به او اجازه قرارداد بستن با هیچ باشگاهی نمی‌دهیم و این بازیکن منشوری می‌شود اما در مورد دیگر بازیکن تصمیم دیگری گرفته می‌شود زیرا اولین باری است که چنین کاری انجام داده و مورد دیگر اخلاقی نداشته است.

به گزارش فارس علیپور از اعلام نام بردن دو بازیکن متخلف پرسپولیس خودداری کرد اما با توجه به صحبت‌های وی می‌توان به این نتیجه رسید که شیث رضایی منشوری می‌شود و محمد نصرتی با جریمه دیگری مواجه خواهد شد.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

4. 5 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array
    [SIGPIC][/SIGPIC]

6. 5 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

60212d1319990583 316820 286420991380725 132888166734009 935085 1793969759 n
    [SIGPIC][/SIGPIC]

8. 5 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

کميته‌انضباطي‌پرسپوليس / محروميت‌نصرتي‌ و شيث

کميته انضباطي باشگاه پرسپوليس دو بازيکن خاطي اين تيم را با محروميت مواجه کرد.

00004013

محمودسالارکیا در این رابطه به سایت باشگاه گفت: جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس به صورت فوق العاده راس ساعت 18بعدازظهر امروز (یکشنبه) به مدت بیش از دو ساعت در محل باشگاه و به منظور رسیدگی به رفتار ناشایست و غیر اخلاقی دو تن از بازیکنان این تیم در دیدار با داماش گیلان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسه اعضای کمیته ضمن ابراز تاسف شدید از وقوع چنین حرکات ناشایست و اشاعه رسانه ای آن، پس از استماع اظهارات و دفاعیات، آقایان محمد نصرتی و شیث رضایی و بازبینی کامل فیلم آراء خود را صادر کردند.

سالارکیا جزئیات آراء صادره را اینگونه اعلام کرد:

باعنایت به شرایط موجود تیم و پیشینه درخشان و جایگاه ده‌ها میلیونی آن نزد هواداران با وفای تیم و لزوم رعایت شئونات اخلاقی و صیانت از جایگاه والای باشگاه، کمیته انضباطی آراء خود را بشرح ذیل اعلام کرد:

1- آقای محمد نصرتی به استناد بند 1 ماده 8 آئین نامه انضباطی باشگاه پرسپولیس محکوم به محرومیت از بازی تا اطلاع ثانوی و نیز به استناد بند 2 ماده 8 محکوم به کسر 15درصد از مبلغ قرارداد گردید.

2- در مورد اقدام آقای شیث رضایی در شادی پس از گل دوم، مشار الیه به لحاظ حرکات غیراخلاقی و به استناد بند 1 ماده 8 آئین نامه انضباطی باشگاه پرسپولیس محکوم به محرومیت از 2 بازی و نیز به استناد بند 2 ماده 8 محکوم به کسر 15 درصد مبلغ قرارداد گردید

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم امروز برای محمد نصرتی حکم صادر میکند .

[SIGPIC][/SIGPIC]

10. 6 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

نصرتي: از فوتبالي ها عذرخواهي مي کنم

من پس از گل پرسپوليس از فرط خوشحالي نمي‌دانستم چه کار بايد انجام بدهم، صورت من به طرف ديگري بود و به دنبال وحيد هاشميان مي‌گشتم و متوجه نشدم دستم به کدام سمت مي رود.

00003432محمد نصرتي مدافع خاطی پرسپولیس درباره حرکتی که در بازی دیروز پرسپولیس و داماش انجام داد، گفت: سال‌هاي سال است که در سطح اول فوتبال ايران براي تيم ملي و باشگاه‌هاي مختلفي بازي کرده‌ام و حتي در تمامي اين سال‌ها کوچک‌ترين مشکلي نداشته‌ام. بعضي وقت‌ها به يک بازيکن کم حاشيه‌مي گويند اما من بي‌حاشيه بودم. نمي‌دانم شايد اگر اين اتفاق برايم با پيراهن تيم ديگري مي‌افتاد رسانه‌ها آنقدر به اين موضوع نمي‌پرداختند.

وي افزود: تيم ما در شرايطي قرار داشت که پيروزي در خارج از خانه و آن هم در شرايط جوي گيلان مي‌توانست بسيار خوب باشد و من پس از گل پرسپوليس از فرط خوشحالي نمي‌دانستم چه کار بايد انجام بدهم به همين خاطر در حلقه شادي بازيکنان پرسپوليس اضافه شدم. اگر به آن صحنه دقت کنيد، صورت من به طرف ديگري بود و به دنبال وحيد هاشميان مي‌گشتم و متوجه نشدم دستم به کدام سمت مي‌رود. قسم مي‌خورم که عمدي در کار نبود. با اين حال وقتي خودم تصوير تلويزيوني را ديدم به عنوان يک بيننده تلويزيوني استنباط ديگري داشتم اما خدا را شاهد مي‌گيرم که در آن صحنه هيچ عمدي نداشتم.

وي افزود: امشب به کميته انضباطي باشگاه آمدم تا توضيحاتم را ارائه کنم. برايم عجيب بود که چطور شبکه‌هاي تلويزيوني صحنه آهسته آن اتفاق را پخش کردند. در حالي که در شرايط عادي و فيلم معمولي، آن صحنه قابل تشخيص نبود.

وي افزود: هرچند تاکيد مي‌کنم عمدي در کارم نبود اما از همه فوتبال‌دوستان عذرخواهي مي‌کنم. اصلا چنين شخصيتي ندارم که بخواهم چنين کارهايي را انجام دهم. من چندين سال در سطح اول فوتبال ايران بازي کرده‌ام و دو، سه سال در خارج از کشور بوده‌ام اما هيچ گاه کسي از من حاشيه‌اي سراغ ندارد.

وي درباره احتمال احضارش به کميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: به کميته انضباطي مي‌روم و از خودم دفاع مي‌کنم. به آن‌ها مي‌گويم که هيچ گاه سابقه بدي نداشته‌ام و توضيحات لازم را ارائه خواهم کرد اما بار ديگر به خاطر اين اتفاق سهوي عذرخواهي مي‌کنم.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

12. 4 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

این هم فیلم بازی با لینک مستقیم

[DOWN]http://www.uploadbaz.com/1upjz78ixhmd[/DOWN]
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

14. 7 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    9,600
    تشکر تشکر شده 
    10,334
    تشکر شده در
    2,560 پست
    قدرت امتیاز دهی
    6928
    Array

کیفیت فیلم هم پرده ای می باشد !!!!!!

16. 5 کاربر مقابل از Sada عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

تصاویر شرم آور بازیکنان پرسپولیس روی جلد مارکا و آس+عکس
    اتفاقات بازی پرسپولیس و داماش جهانی شد.

به گزارش خبرآنلاین؛ دو پایگاه خبری معتبر آس و مارکا با انتشار خبر محرومیت نصرتی و شیث از حضور در ورزشگاه را در صدر اخبار خود قرار دادند. بسیاری از رسانه های دیگر هم با انتشار این خبر از برخورد مقامات فوتبال ایران با حرکت بازیکنان پرسپولیس نوشتند.
    آس از تعلیق این دو بازیکن نوشت و فیلم آن صحنه را از شبکه 3 تلویزیون ایران ، در اختیار کاربرانش گذاشت تا این لحظه دردناک را تماشا کنند.

IMAGE634557495680236150

سایت مارکا هم با اشاره به اتفاقی که در زمین رخ داده ، تصویرش را منتشر کرد .
    IMAGE634557495685384159
    اتفاقی که شوکی بزرگ را به فوتبال کشورمان وارد کرده است!

[SIGPIC][/SIGPIC]

18. 3 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    9,600
    تشکر تشکر شده 
    10,334
    تشکر شده در
    2,560 پست
    قدرت امتیاز دهی
    6928
    Array

تو هیچ جا جهانی نبودیم همیشه آخر میشدیم حداقل تو نستیم با پشتکاری این عزیزان جهانی بشیم

20. 4 کاربر مقابل از Sada عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)