صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: اندرحکایت کاربری فاسد و اخراج شده با نام کاربری topleecher

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

اندرحکایت کاربری فاسد و اخراج شده با نام کاربری topleecher

به نام خدا
    روز گذشته ایمیلی از طرف یکی از کاربران اخراجی اینجا به دست من رسید که در اون لینک تاپیکی در یکی از فرومهای فارسی زبان بود که در اون به کپی شدن پست های اون فروم در اینجا اعتراض شده بود و متاسفانه تهت دزدی به یکی از کاربران عزیز و فهیم اینجا زده بود که لازم شد موارد زیر را بیان کنم .
    ابتدا متن پست فرد مذکور در اون انجمن را از محتوای مخفی مشاهده نمایید:

نمایش محتوای مخفی

فرد مذکور که فردی بی غیرت و لا ابالی می باشد در حالی این ادعا را دارد که تمامی عنوان تاپیک ها و آموزشها را از اینجا بدون منبع دزدیده و کپی رایت هیچ کدام از آنها را نیز رعایت نکرده است و همین امروز و فردا ادعا خواهد کرد این تاپیک ها که عمری بیشتر از یکسال از تاریخ تاسیس اون فروم دارند حتما از اونجا کپی شده اند !!! عجبا !
    فرد مذکور دیروز تاپیکی زده و ادعا کرده که یکی از پست های اونجا کپی شده ، خوب این تصویر از زمان ارسال دو پست در اینجا و اونجا :

51965247398473432678

45971864393830702604

دوست عزیز ارسال کننده مطلب در اینجا 4 دقیقه زودتر متن پست ایشان را متوجه شده و اون را ارسال کرده اند !! ، پس با این حساب کاملا روشن است چه کسی دزد و چه کسی صاحب متن اصلی می باشد و خنده دارتر اونکه فردی از خودش احمقتر نیز بدون نگاه به تاریخ و زمان ارسال مطلب با داد و بیداد از ما میخواهد خجالت بکشیم !

نقل قول نوشته اصلی توسط tam2145 نمایش پست ها
    با سلام !!
    آقا رحیم لطفا اسم اینگونه افراد را ذکر کنید !!! انگار بدست آوردن این اکانت ها و کوکی ها و تست کردن انها آسان است که بعضی ها بدون ذکر منبع کپی می کنند !!! خجالت بکشید !!! 4533146847

حالا از شما عزیزان سوال دارم که چه کسی دزد و چه کسی صاحب مطلب ؟
    دوست عزیزی که از ما میخواهی خجالت بکشیم لطف کن و خودت خجالت بکش البته تو از این آدم هم بی سوادتر هستی چون هم زیر دست اون هستی و هم اینکه اونقدر احمق و نادان که به زمان ارسال پست ها هم توجه نکرده حرف زدی و البته خوب داشتن دوست احمقی چون رحیم که عنوان تاپ لیچر را بدون اینکه معنی اون را بداند برای خودش انتخاب کرده است و فکر کنم اگر کسی معنی این کلمه انگلیسی را به او یاد ندهد تا آخر عمر هم خودش نفهمد ( آخه از کجا میخواد بدانه وقتی تا پنجم ابتدایی درس خوانده ؟ ) بودن نشان از هوش بالای شما دارد !

و شما هر وقت تونستید مانند همین دوست ما اکانتی را با اسم و رمز سایت خودتان بسازید اون زمان ادعا کنید نه اینکه هر روز برای رفع نیاز کاربران خودتان بیاین اینجا و با نام کاربری جدید درخواست بدید !
    66559876005389564617

فردی که ما را زمین خورده میدانه برای یک فایل 1 مگابایتی که نتونسته مستقیم کنه نام کاربری با هزار شکل میسازه و تنها هنر او کپی از فروم azardl-p30ask می باشد و بس و این نادان در جهل خود غوطه ور است و تا به حال کسی به این فرد در اونجا نگفته تو که این همه ادعا داری برای چی تا حالا یک آموزش را خودت نساختی ؟ چه هنری داشتی تا امروز به جز کپی برداری و کدام یک از اون اکانت ها را خودت هک کردی ؟ کدام کار شاخ را تو نت انجام دادی و چه میزان سواد داری ؟ اصلا مدرک تحصیلی و شغل تو چیست که این همه ادعا داری ؟ رزق خود را از منابع دشمن کشورمان میگیری و اگر یک بار دیگه ببینم تکرار میکنی اینبار نه تنها مدارک را رو میکنم که هیچ بلکه خودم پیشتاز میشم تا معلوم شود روزی تو از کجا میاید و چه کاره هستی و خدا را شکر در این کشور سربازان گمنام آقا امام زمان کم نیستند و توانشان را بارها در کشف مهره های بسیار بزرگتر از تو پشه نحیف نشان داده اند .

لازم به ذکر است در صورت تکرار ضمن شکایت و ارائه زمان ارسال مطالب به سایت ساماندهی و تلاش در احقاق حقوق کاربران سایت مورد را طبق قانون ديجيتالی حق کپی "هزاره" ايالات متحده (dmca) به گوگل بابت نقض کپی رایت گزارش خواهیم کرد ( برای مشاهده مطلب کلیک کنید )
    این اولین بار است که به این شکل به فردی اعتراض میکنیم که کپی برداری میکند و علت اون کاملا مشخص است ، تیم مدیریتی گروه p30ask - آذردانلود خود را موظف به حمایت از کلیه کاربران عزیز این انجمن و کلیه وبسایت های گروه میداند و بر خود لازم میداند تا در کنار آنها باشد .
    لازم به ذکر است متاسفانه مجبور شدم اکانت فرد و نام کاربری فرد مذکور را در اون فروم باز کنم و ...
    مدارک این مورد نیز به زودی توسط خود بنده و یا یکی از مدیران کل سایت ارائه خواهد شد .
    زمانی که این افراد حتی توان و علم اتصال به شبکه جهانی اینترنت را نداشتن این وبسایت کار دور زدن سایت هایی که ایران و ایرانی را تحریم کردن آغاز کرد و خدا را سپاسگذاریم که مدارک و زمان ارسال مطالب همه چیز را روشن میکند .
    «جایی که عقاب پر بریزد، از پشه لاغری چه خیزد.»
    تیم مدیریتی سایت آرزوی ساعاتی خوش برای همگی شما عزیزان دارد .
    شاد و پیروز باشید
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array
    به نام مهربانترین
    خدمت کلیه کاربران محترم سایت و انجمن پی سی اسک سلام و خسته نباشید دارم .
    دوستان متاسفانه سایت ها و انجمن هایی که چون زالو در اینترنت رشد کرده اند به واسطه داشتن کاربرانی که هیچ هویت و اصالتی ندارند روز به روز در حال رشد است .
    یکی از این کاربران اخراجی در این سایت که با نام کاربری topleecher در حال فعالیت بود به دلیل مشکلات اخلاقی (مانند قرار دادن عکسها و فیلم های غیر اخلاقی و پورنو در سایت و همچنین ارسال پیام خصوصی شامل موارد ذکر شده و دهها مورد اخلاقی دیگر ) و رفتاری و همچنین بنا به دلایل و شواهد زیادی که دوستان نیز تائید کردند کادر مدیریتی سایت تشخیص داد کاربر نام برده عامل کشورهای بیگانه و مخصوصا روسیه و اسرائیل می باشد لذا فرد مذکور از سایت اخراج گردید .
    ولی متاسفانه فرد مذکور که علاوه بر سایت های خارجی برای دو انجمن و سایت داخلی نیز کار میکند و با آنها نیز در ارتباط است مرتبا اقدام به ساخت نام کاربری و سرقت اطلاعات این سایت و انجمن نموده که نمونه آن را در پست اول اعلام کردم ، لذا در این پست به همگی کاربران و همکارانم اعلام میدارم که فرد مذکور به نیروها و سازمانهای مسئول معرفی گردیده ولی این پست هشدار به دو وبسایتی است که فرد مذکور برای آنها اقدام به سرقت اطلاعات می نماید که در صورت ادامه روند فعلی هم از دوستان خواهیم خواست که پرونده فرد خاطی را زودتر بررسی کنند و هم اینکه رابطه این فرد را با دو سایت و مدیران آنها نیز مورد بررسی قرار گیرد و این آخرین هشدار به افراد نامبرده می باشد ، چرا که در در پست سوم هم موارد قبلی را اقدام خواهیم کرد و هم اینکه نام دو سایت مورد نظر به عنوان سارق و شریک این فرد مزدور و عامل بیگانه اعلام خواهد گردید .
    تنها تعدادی از نام های کاربری این فرد که در چند روز گذشته ساخته که همگی نیز توقیف گردیده عبارتند از :

http://forum.p30ask.com/members/he-he-he-131395/
    http://forum.p30ask.com/members/daaaaaaaa-131002/
    http://forum.p30ask.com/members/sarus-131074/
    http://forum.p30ask.com/members/serahe-zahedan-131118/
    http://forum.p30ask.com/members/ssssssss-131035/
    http://forum.p30ask.com/members/unluked-131338/
    http://forum.p30ask.com/members/mihandl-ir-131288/
    http://forum.p30ask.com/members/asa-131210/
    http://forum.p30ask.com/members/alireza1234-130936/
    http://forum.p30ask.com/members/p30askam-131415/
    و ...
    که نزدیک به صد نام کاربری و آی پی دیگر نیز از این فرد به ثبت رسیده است .
    بخشی از ip های این فرد که تعدادی از اونها وابسته به گروههای روسی و اسرائیلی می باشند .
    204.152.195.227
    109.72.202.188
    184.154.95.125
    78.110.113.241
    46.21.84.117
    89.238.74.72
    46.21.84.122
    184.154.157.222
    87.220.58.30
    89.144.149.175
    173.236.12.238
    31.7.61.70
    173.192.81.75
    137.56.163.46
    81.216.148.87
    31.3.249.34
    46.21.84.7
    184.154.157.222
    و ....
    که همگی این ip ها ثبت و ذخیره گردیده و طبق درخواست تحویل مسئولین مربوطه گردیده است .
    از کلیه کاربران و همکاران عزیزم بابت اینکه به خاطر این فرد بی ارزش ناراحت شدند پوزش خواسته و امیدوارم هر چه زودتر فرد مذکور به جزای کارهای خود برسد .
    تیم مدیریتی وبسایت های گروه پی سی اسک - آذردانلود
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

3. 24 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    1,103
    تشکر تشکر شده 
    861
    تشکر شده در
    227 پست
    قدرت امتیاز دهی
    563
    Array

سلام من از انجمن سافت 98 هستم
    کاربرایی که اونجا بودن من رو میشناسن
    با نام کاربری: axs
    دقایقی پیش یکی از کاربرها موضوع خوبی رو نوشت که ضد سالار مدیر اون انجمن
    و تاپ لیچر بود
    بعد از چند دقیقه اون موضوع حذف شد و کاربرهای مخالف اخراج شدن (بجز مدیران)
    خوشبختانه من اون صفحه ها رو حفظ کردم
    و در اسرع وقت اونها رو برای شما میذارم

5. 12 کاربر مقابل از axon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    اللهمّ عجّل فی فَرَج مولانا صاحب الزّمان(ص)
    تشکر تشکر کرده 
    2,494
    تشکر تشکر شده 
    1,674
    تشکر شده در
    308 پست
    حالت من : Mashghool
    قدرت امتیاز دهی
    83
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط axon نمایش پست ها
    سلام من از انجمن سافت 98 هستم
    کاربرایی که اونجا بودن من رو میشناسن
    با نام کاربری: axs
    دقایقی پیش یکی از کاربرها موضوع خوبی رو نوشت که ضد سالار مدیر اون انجمن
    و تاپ لیچر بود
    بعد از چند دقیقه اون موضوع حذف شد و کاربرهای مخالف اخراج شدن (بجز مدیران)
    خوشبختانه من اون صفحه ها رو حفظ کردم
    و در اسرع وقت اونها رو برای شما میذارم
    با عرض سلام
    من هم اونجا کاربر فعّال بودم (polestar98g) که دقایقی پیش، اخراج شدم، کاربران متعدّدی اخراج شدند.

ما در پی فقدان یکهفته‌ای و بی‌سابقه و غیرمنتظره‌ی مدیرارشد مهربان و پرتلاش و دلسوزمان (S.M.P)، خاضعانه و مکرّر از مدیرکلّ سایت(salar) خواهش کردیم که لاأقل خبر سلامتی او را به ما بدهد.

ولی او جواب سربالا داد و امتیازات و امکانات کاربریمان را سلب کرد. و در نهایت پس از هشتاد پست که نوشته بودیم، تاپیک را با این سخن وقیحانه‌اش بست و ختم کرد:

این چند روز دیگه دلتون رو خالی کردید
    دوستانیم که با پیام خصوصی رد و بدل میکردند و من از پنل مدیریت میدیدم

ننموش کاربر polestar98g که میگفت از سالار خوشم نمیاد و .... کسی واسه شما نامه فدایت شم نفرستاده بود جایی کار کنید که از مدیرش خوشتون بیاد
    و باقی دوستان هم که پیام خصوصی رد و بدل میکردند که دیگه جای خود.

اون کلمه‌ای که قرمزرنگ کرده‌ام شما چطور می‌خوانید؟ ننه موش نیست؟!
    و اون قسمتی که صورتی رنگ است من در یک پیام خصوصی برای یکی از دوستانم فرستاده بودم!!

عجیب اینست که چندکاربر زیر این نوشته‌ی او تشکر زده‌بودند که یکیشان topleecher بود که در آن تاپیک اصلاً شرکت نکرده و تا آن موقع زیر نوشته‌ی هیچکسی تشکر نزده‌بود!!

من چون دیدم که به نتیجه‌ای نرسیدیم و این شخص به جای رسیدگی به درخواستمان، پاسخ بی‌شرمانه‌ای داد و پرده از یکی از خیانت‌ها و جنایت‌هایش برداشت لذا بلافاصله تاپیکی با همان عنوان، باز کردم و با دفاع از خودم، مطلب را ادامه دادم، و سرانجام اخراج شدم ولی با یک اکانت دیگر لاگین شده و ادامه دادم.

پس از دقائقی متوجه شدم که مجدّداً اکانت قبلیم را برای اینکه آبرویشان بیش از این نرود باز کرده و با تعجب دیدم که یک پیام فریبنده از سویش رسیده که:
    منظور من «نمونه‌اش» بود نه «ننه موش» و اشتباه تایپی شده بود، من به خانواده‌ی کسی توهین نمی‌کنم!

خب گیریم که اینطور باشه و اون کلمه‌ی زشتت را با این حیله شستی، شنود مخفیانه‌ی پیغامهای خصوصی را چه می‌کنی؟!
    ویرایش توسط hadi98 : 01-12-2012 در ساعت 11:37 PM

7. 13 کاربر مقابل از hadi98 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    5 پست
    قدرت امتیاز دهی
    13
    Array

مگه s.m.p چطور شده بود که احوالشو پرسیدید؟
    اتفاق خاصی براش افتاده بود؟
    من از همون اول که انجمنش راه افتاد توش عضو بودم
    ولی خیلی وقته سرش نرفتم
    ضمنا یه کاربر اونجا بود به نام تک لیچر
    این همون تاپ لیچر یا یکی دیگست؟

9. 7 کاربر مقابل از NetDL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    l
    تشکر تشکر کرده 
    308
    تشکر تشکر شده 
    210
    تشکر شده در
    38 پست
    قدرت امتیاز دهی
    84
    Array

مرسی.
    تشکر ویژه که اینقدر به این مسایل اهمیت میدید.

11. 8 کاربر مقابل از nurman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    خدا ، وطن ، وظیفه ، صلح ، اتحاد ، امید
    سرزمینی که زخمهای فراوانی از جنگهای پی در پی خورده است
    تشکر تشکر کرده 
    1,535
    تشکر تشکر شده 
    801
    تشکر شده در
    144 پست
    قدرت امتیاز دهی
    394
    Array

سلام
    من هم از انجمن سافت98 هستم . فکر کنم 30 دقیقه پیش تحت یک تاپیکی جناب مقصود (magsoud) از انجمن سافت98 خداحافظی کردند . 5 دقیقه پیش که رفتم دیدم اون تاپیک حذف شده . خدا لعنتش کنه کسی که اون تاپیک رو حذف کرده . تازه میفهمم که چه افراد خبیثی در آن انجمن وجود داشته اند و من نمیدانستم .

13. 12 کاربر مقابل از h.alipoori عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    حالت من : Khoshhal
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

سلام

02274967279229282090

اضافه شد:
    تازه چقدر تلاش کرد که تشکرهای جناب شیرین زبان از خودش بالاتر نره!
    هرچی از تشکرهای جناب شیرین زبان میزد و چندبرابراش رو به خودش اضافه می کرد باز کم میاورد!
    جناب شیرین زبان خیلی زود به این قضیه پی برده بود ولی اخلاق والایی که داشت باعث شد که اعلام نکنه که رسواش نکنه!
    من شیفته همین اخلاق جناب شیرین زبان ام!
    ویرایش توسط borhan_3010 : 01-14-2012 در ساعت 10:09 PM دلیل: اضافه کردن متن

15. 14 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    1,955
    تشکر تشکر شده 
    613
    تشکر شده در
    120 پست
    حالت من : Sepasgozar
    قدرت امتیاز دهی
    194
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط h.alipoori نمایش پست ها
    5 دقیقه پیش که رفتم دیدم اون تاپیک حذف شده . خدا لعنتش کنه کسی که اون تاپیک رو حذف کرده . تازه میفهمم که چه افراد خبیثی در آن انجمن وجود داشته اند و من نمیدانستم .
    اون تاپیک مخفی شده، یعنی تا با اکانت وارد نشی نمیبینیش، تاپیک خداحافظی من هم مخفیه.
    البته این هم از ترسشون هست،
    اما این جمله همچنان برقرار هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط h.alipoori نمایش پست ها
    تازه میفهمم که چه افراد خبیثی در آن انجمن وجود داشته اند و من نمیدانستم .
    انشاا... که بقیه افراد پاک از اون دسته خبیث زودتر جدا بشند.
    The only LIMITATION is IMAGINATION
    این شگفت‌انگیزترین توصیه را به خاطر بسپار هر چند که همیشه به آن عمل کردن، سخت‌ترین کار است.
    به خاطر داشته باش که مهم نیست مشکلت چیست، کجاست و برای چه کسی پیش آمده. کسی که در این میان می‌تواند مشکل را حل کند فقط و فقط تو هستی. و تنها کاری که باید بکنی این است که "خودت را وادار کنی که به جای تمرکز روی مشکل روی اتفاق خوش‌آیندی که آرزو داری به جای آن ظاهر شود، تمرکز کنی." "Charles F. Haanel"
    78384179285940810083

17. 12 کاربر مقابل از H_F_G عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    652
    تشکر تشکر شده 
    483
    تشکر شده در
    98 پست
    حالت من : Sepasgozar
    قدرت امتیاز دهی
    48
    Array

بنده هم انجمن سافت 98 را ترک کردم به دلیل همین مشکلات متاسفانه کاربر axs هم امروز من دیدم در لیست اخراجی ها قرار گرفته شده است
    ان شالله این انجمن بتونه نیاز ما ها را رفع کنه و انجمن خوبی برای تمام کسانی باشه که به تازگی از انجمن سافت 98 به اینجا کوچ کرده اند

19. 13 کاربر مقابل از navidnavid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)