با سلام
بالاخره این فریمور هم ریلیز شد بعد از اینکه خودم اجراش کردم بدون هیچ مشکلی می خوام آموزشش رو برای شما هم قرار بدم

قابلیت اجرای ISO و CSO را دارد

اول تمامی موارد رو دانلود کنید!

آخرین ورژن منتشر شده!با این ورژن دیگه نیازی به دمو پاتاپون ندارید(ساین شده هست!) 6.20 TN_C

PSPgo 6.20 FW Update

PSP-1000/2000/3000 6.20 FW Update

با توجه به توع پی اس پیتون از دو لینک آخر استفاده کنید!(هر دوش رو دانلود نکنید!)و بعد از دانلود EBOOT.PBP را در مسیر PSP>GAME انتفال دهید و از PSP آپدیت کنید!

اول کپی خور دستگاه رو بپرونید و بعد با توجه به توع پی اس پیتون از دو لینک آخر استفاده کنید!(هر دوش رو دانلود نکنید!)و بعد از دانلود EBOOT.PBP را در مسیر PSP>GAME>UPDATE انتفال دهید و از PSP آپدیت کنید!

1-از مموری خود بکاپ بگیرید!بعد فورمت کنید!(خودم بدون فرمت انجام دادم اجرا نشد!)

2-TN-C را در مسیر PSP>GAME قرار دهید و از منوی GAME اجراش کنید زمانی که به منوی XMB برگشتید پی اس پی شما هک شده!

3-Prometheus ISO Loader for 6.20 TN-A Releasedرا دانلود کرده و در پوشه PSP>GAME قرار دهید!سپس از طریق hen اجرا کنید در روت مموری هم پوشه ISO را درست کرده و بازی ها را در آن قرار دهید!

(((اگر می خواهید بازی ها از محیط XMB اجرا بشن متن زیر را بخوانید اگر نه نیازی به خواندن ندارید)))

برای اجرای بازی ها از منوی XMB ابتدا این فایل را دانلود کنید! سپس فولدر PSP را به مموری خود انتقال دهید!
سپس Hen را لود کرده و وارد برنامه Iso Tools شوید!(بازی باید ISO باشه نه CSO ) و روی بازی مورد نظر دکمه X را زده و گزینه! Make XMB_ICON را انتخاب کنید!و بعد Yes بزنید و بعد از اتمام کار باز هم دکمه X رو بزنید و با استفاده از دکمه Home از برنامه خارج شید و از منوی Game بازیتون رو اجرا کنید!

منبع :newgen