صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: کمک هاردم توسط ویندوز شناسایی نمیشه

نرم افزار ها و دیگر آموزش های دانلود مستقیم
    تشکر تشکر کرده 
    1,787
    تشکر تشکر شده 
    1,979
    تشکر شده در
    446 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1358
    Array

سلام ناپیکس یه نسخه از لینوکسه که برای بوت شدن نیاز به هارد نداره (از طزیق سی دی رام بوت میشه )ولی وقتی بوت شد اگر فایل سیستم هارد خراب نشده باشه اونو شناسایی میکنه و میتونین باهاش کار کنین

اگر تونستین درایوو باز کنید مشکلتون با ویندوزه وگر نه از هارده که حتما باید اف دیسک کنید چون وقتی بخشی از اطلاعات فایل سیستم از بین بره ممکنه بخشی از حافظه از بین بره که همون بد سکتوره تنها راه حل اساسی در صورت امکان همون اف دیسکه

این نرم اقزار هم بد نیست برای کار شما امتحانش کن
    [SIGPIC]
    imagephptypesigpicampuserid129071ampdateline1320507666

[/SIGPIC]

2. 4 کاربر مقابل از anathema عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    62
    تشکر شده در
    22 پست
    قدرت امتیاز دهی
    15
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sada نمایش پست ها
    باشه شب ساعت 2 به بعد ترافیک اینترنتم رایگان هست برات اپلود میکنم
    مشکلی نیست .
    دوست من اگر آپلود برنامه براتون مشکل هست .لینک دانلود رو هم بدید من دانلود میکنم.ممنون از زحمتتون.

4. 2 کاربر مقابل از ALI KALAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    62
    تشکر شده در
    22 پست
    قدرت امتیاز دهی
    15
    Array

متاسفانه برنامه recover my file برای ذخیره کردن بازیابی کد سریال یا اکتیو میخواد؟
    با یه برنامه دیگر هم امتحان کردم به نامه reclaime raw disk recovery که این هم برنامه خوبیه اما برای ذخیره کردن کد سریال میخواد.تمام فایلهاا رو به صورت فولدرشون پیدا میکنه.
    فقط برنامه o&o disk recovery بود که همه رو پیدا کرد فقط تفکیک فولدر نداره و به صورت فایل با فرمتهای مختلف پیدا میکنه که دسته بندی این همه فایل به صورت روز اول کار سختیه.
    برنامه doctor data recover هستش که خیلی خوب کار میکنه به صورت فولدری ولی یک هشتمم نتونست برگردونه.

6. 2 کاربر مقابل از ALI KALAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    62
    تشکر شده در
    22 پست
    قدرت امتیاز دهی
    15
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط anathema نمایش پست ها
    سلام ناپیکس یه نسخه از لینوکسه که برای بوت شدن نیاز به هارد نداره (از طزیق سی دی رام بوت میشه )ولی وقتی بوت شد اگر فایل سیستم هارد خراب نشده باشه اونو شناسایی میکنه و میتونین باهاش کار کنین

اگر تونستین درایوو باز کنید مشکلتون با ویندوزه وگر نه از هارده که حتما باید اف دیسک کنید چون وقتی بخشی از اطلاعات فایل سیستم از بین بره ممکنه بخشی از حافظه از بین بره که همون بد سکتوره تنها راه حل اساسی در صورت امکان همون اف دیسکه

این نرم اقزار هم بد نیست برای کار شما امتحانش کن
    ممنون دوست من.برنامه ناپیکس رو که ندارم من.این برنامه تون رو هم امتحان کردم استارت رو میزنم اما اسلایدری ظاهر نمیشه که ببینیم چند درصد داره کار انجام میده.
    بعدشم با سی دی ویندوز بوت کردم لود درایور کردم اصلا درایور مشکل دار نمایش نمیده.
    اسم درایور و عوض کردم از d به s تغییر دادم.اتفاقی نیفتاد.در لود درایور هم درایو e به نامهd نشون میده!
    اگر روش دوستمون sada که خیلی خوب میشه.دیگه احتیاج به برنامه های ریکوری نیستش که مشکلاتشون رو تو پست بالایی ذکر کردم.ممنون از همراهیتون.

8. 2 کاربر مقابل از ALI KALAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    9,600
    تشکر تشکر شده 
    10,334
    تشکر شده در
    2,560 پست
    قدرت امتیاز دهی
    6928
    Array

سلام شرمنده دیر رسیدم کمی کار داشتم ...
    خب من برای حل این مشکلتان خیلی گشتم و ..
    دو نسخه بوت کسپر اسکای هست که یکیش همان نسخه 8 هست که خودتان دانلود کردید و دومی نسخه 10 در نسخه 8 این قابلیت هست اگر نبود از نسخه 10 استفاده کنید.
    نسخه 10 به دو صورت هست هم میتونید با USB بوت کنید و هم فایل ISO را رایت کنید و بوت کنید.
    اینم لینک دانلود نسخه ISO :
    [DOWN]
    RescueDisk10 ISO[/DOWN]

دیدم نحوه کار با قسمت File Manager را بلد نیستید خوب تهیه عکس از صفحه بوت خیلی مشکل هست چون دوربین ندارم به سختی این عکس را براتون پیدا کردم

بعد اینکه وارد صفحه بوت کسپراسکای شدید مطابق عکس بر روی ایکون تسکبار کلیک کنید و روی کلماتی که با فلش مشخص کردم.

64874103900950950687

در این حالت عبارت فایل منیجر براتون نمایش داده می شود که با کلیک کردن روی ان یک صفحه ظاهر میشود که تمام درایو ها و فایل های سیستمی شما نمایان هست به هیچ وجه فایل های سیستمی را حذف نکنید فقط انچه را که از قبل گفتم بدان طریق عمل کنید.

10. 4 کاربر مقابل از Sada عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    62
    تشکر شده در
    22 پست
    قدرت امتیاز دهی
    15
    Array

ممنون از زحمتتون.دوست من. یک دنیا ممنون.امیدوارم این برنامه کار کنه چون با چند تا برنامه بوت کردم نتونست درایو رو باز کنه یا نمایش داده نشد.دیگه تنها امیدم این نرم افزار هستش.چون این نرم افزار های ریکاوری خیلی کند هستند.
    در ضمن یک پارتیشن برای یه هارد یک ترا بایتی کار مناسبی هستش؟اگر نیست چطور به چند پارتیشن تقسیمش کنم.چون از طریق داس زیاد وارد نیستم.البته شاید هم ساده باشه.
    و دیگر اینکه بعد از بازیافت فایلها هارد رو low level format کنم بهتره هست یا نه؟و اگر هست با چه برنامه ایی تحت داس اینکار رو بکنم؟

12. 2 کاربر مقابل از ALI KALAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    9,600
    تشکر تشکر شده 
    10,334
    تشکر شده در
    2,560 پست
    قدرت امتیاز دهی
    6928
    Array

سلام شما اول فایل ها را با روش من به یک هارد دیگه کپی کن اگر دیدی ظرفیت هاردهات تموم شد خروج بزن و هارد هات را خالی کن و دوباره امتحان کن و ... بعد اینکه اینکارو انجام دادی و تموم کردی بگو من هم روش تحت بوت را بگم و هم روش تحت ویندوز را در هر دو حالت میشه پارتیشن بندی کرد.

14. 2 کاربر مقابل از Sada عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    62
    تشکر شده در
    22 پست
    قدرت امتیاز دهی
    15
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sada نمایش پست ها
    سلام شرمنده دیر رسیدم کمی کار داشتم ...
    خب من برای حل این مشکلتان خیلی گشتم و ..
    دو نسخه بوت کسپر اسکای هست که یکیش همان نسخه 8 هست که خودتان دانلود کردید و دومی نسخه 10 در نسخه 8 این قابلیت هست اگر نبود از نسخه 10 استفاده کنید.
    نسخه 10 به دو صورت هست هم میتونید با USB بوت کنید و هم فایل ISO را رایت کنید و بوت کنید.
    اینم لینک دانلود نسخه ISO :
    [DOWN]
    RescueDisk10 ISO[/DOWN]

دیدم نحوه کار با قسمت File Manager را بلد نیستید خوب تهیه عکس از صفحه بوت خیلی مشکل هست چون دوربین ندارم به سختی این عکس را براتون پیدا کردم

بعد اینکه وارد صفحه بوت کسپراسکای شدید مطابق عکس بر روی ایکون تسکبار کلیک کنید و روی کلماتی که با فلش مشخص کردم.

64874103900950950687

در این حالت عبارت فایل منیجر براتون نمایش داده می شود که با کلیک کردن روی ان یک صفحه ظاهر میشود که تمام درایو ها و فایل های سیستمی شما نمایان هست به هیچ وجه فایل های سیستمی را حذف نکنید فقط انچه را که از قبل گفتم بدان طریق عمل کنید.
    sada دوست من .دانلود کردم.حالا با چه برنامه ایی رایت کنم؟این ایمیج پسوندش خیلی عجیب غریبه.شما میدونی چه پسوندیه؟چون برنامه های iso که نشناختند.
    ممنون از راهنماییت.ببخشید دیگه خیلی مزاحمت شدم.

عکس:

13214454081

16. کاربر مقابل از ALI KALAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    62
    تشکر شده در
    22 پست
    قدرت امتیاز دهی
    15
    Array

نه درسته.فقط نمیدونم چرا بوت نمیکنه.فایلها رو رایت کردم تو دی وی دی ولی بوت نمیکنه.شما روش پارتیشن بندی و low level format رو اگر زحمتی نیست.بگو.با برنامه get back data for ntfs بیشتر فایلها رو برگردوندم.ممنون از راهنمایتون.

18. 2 کاربر مقابل از ALI KALAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    9,600
    تشکر تشکر شده 
    10,334
    تشکر شده در
    2,560 پست
    قدرت امتیاز دهی
    6928
    Array

سلام من فکر کنم مطالبی را که من گفتم اصلا کامل نخوندید با ورژن 8 میشه من تست کردم ما تو این کار ریکاوری نمی کنیم بلکه از فایل منیجر کسپر تو نسخه 8 که از سیستم لینوکس استفاده می کنه وارد درایو ها میشویم و به یک درایو دیگه فایل هاتون را که در حال ویندوز امکانش نبود انتقال میدم

20. کاربر مقابل از Sada عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)