PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گروه فرهنگی

Mohamad
07-13-2011, 11:22 PM
به نام خدا
ضمن سلام و خسته نباشید خدمت کلیه عزیزان و کاربران و با سپاس از همکاران عزیزم در تیم مدیریتی سایت ، باید خدمت عزیزان عرض کنم که مدتی ثبل به دلایلی یکی از آدرس های اینترنتی ما فیلتر شد که با پیگیری علل آن به نتایجی رسیدم و پس از آن و برای اولین بار تجربه تلخ خرید سرویس ازشرکت ایرانی و ضرر و زین زیادی که مجموعه کرد به دنبال راهکارهایی برای جلوگیری از این مساله بودم .
مسایلی همچون امنیت در اینترنت ، راههای مقابله با کلاه برداری در اینترنت و همچنین چندی قبل متاسفانه متوجه ورود نیروهایی نفوذی در سایت ها شدم که در پی تخریب فرهنگ جامعه بوده و مهره هایی هستند که با کارهایی همچون ارسال پست های خلاف اخلاق و دادن پیامهای خصوصی و ارسال عکس و فیلم در انجمن ها متاسفانه در فکر تخریب بنیاد جامعه ما در جامعه مجازی هستند ( اسم و مشخصات فرد اعلام شده است ) با عنایت به موارد بالا با موسسه ناجی به توافقاتی رسیدیم تا هم به فرهنگ جامعه کمک کنیم و هم به امید خدا اگر بتوانیم جلو بسیاری از تخلفات را بگیریم . از حاج آقا صلح جو و همکارنشان بابت آپدیت این بخش و کمک به مجموعه بزرگ p30ask سپاسی ویژه داریم و امیدواریم بتوانیم محیطی پاک و علمی را در فضای مجازی ایران به وجود بیاوریم .
گروه p30ask و مدیران پرتوانش در همه ضمینه ها آماده به اشتراک گذاشتن دانسته های خود با تمام ایرانیان بوده و در تلاش برای ساخت ایران بزرگ به سهم خود هستند و در هیچ ضمینه ای از سایت های خارجی کم نداشته و امید آن دارم که در این بخش هم راهکارهایی خود و نظرات آنها را که همواره راهگشا و کمک خود بنده بوده است ارائه دهند .
آماده شنیدن نظرات همه شما عزیزان مخصوصا همکاران مدیرم در انجمن ها و همچنین همکاران گروه موسسه ناجی هستیم .
در ضمن حاج آقا قول دادند به زودی آدرس های توقیف شده گروه آزاد خواهند شد .
به امید خدا قدم در راهی گذاشته ایم تا کمک کنیم در کنار هم جهان مجازی را نیز پاک و علمی برای ایرانیان کنیم .
تیم مدیریتی وبسایت های گروه p30ask
محمد محمدزاده :^:
www.AzarDL.com
www.P30Ask.com
www.AzarMob.com
www.AzarGraphic.com
www.AzarDL.org
www.P30Ask.net
www.DvbFilm.com
www.pc4you.ir

naje
07-15-2011, 02:14 AM
به نام خدا
ضمن سلام و خسته نباشید خدمت کلیه عزیزان و کاربران و با سپاس از همکاران عزیزم در تیم مدیریتی سایت ، باید خدمت عزیزان عرض کنم که مدتی ثبل به دلایلی یکی از آدرس های اینترنتی ما فیلتر شد که با پیگیری علل آن به نتایجی رسیدم و پس از آن و برای اولین بار تجربه تلخ خرید سرویس ازشرکت ایرانی و ضرر و زین زیادی که مجموعه کرد به دنبال راهکارهایی برای جلوگیری از این مساله بودم .
مسایلی همچون امنیت در اینترنت ، راههای مقابله با کلاه برداری در اینترنت و همچنین چندی قبل متاسفانه متوجه ورود نیروهایی نفوذی در سایت ها شدم که در پی تخریب فرهنگ جامعه بوده و مهره هایی هستند که با کارهایی همچون ارسال پست های خلاف اخلاق و دادن پیامهای خصوصی و ارسال عکس و فیلم در انجمن ها متاسفانه در فکر تخریب بنیاد جامعه ما در جامعه مجازی هستند ( اسم و مشخصات فرد اعلام شده است ) با عنایت به موارد بالا با موسسه ناجی به توافقاتی رسیدیم تا هم به فرهنگ جامعه کمک کنیم و هم به امید خدا اگر بتوانیم جلو بسیاری از تخلفات را بگیریم . از حاج آقا صلح جو و همکارنشان بابت آپدیت این بخش و کمک به مجموعه بزرگ p30ask سپاسی ویژه داریم و امیدواریم بتوانیم محیطی پاک و علمی را در فضای مجازی ایران به وجود بیاوریم .
گروه p30ask و مدیران پرتوانش در همه ضمینه ها آماده به اشتراک گذاشتن دانسته های خود با تمام ایرانیان بوده و در تلاش برای ساخت ایران بزرگ به سهم خود هستند و در هیچ ضمینه ای از سایت های خارجی کم نداشته و امید آن دارم که در این بخش هم راهکارهایی خود و نظرات آنها را که همواره راهگشا و کمک خود بنده بوده است ارائه دهند .
آماده شنیدن نظرات همه شما عزیزان مخصوصا همکاران مدیرم در انجمن ها و همچنین همکاران گروه موسسه ناجی هستیم .
در ضمن حاج آقا قول دادند به زودی آدرس های توقیف شده گروه آزاد خواهند شد .
به امید خدا قدم در راهی گذاشته ایم تا کمک کنیم در کنار هم جهان مجازی را نیز پاک و علمی برای ایرانیان کنیم .
تیم مدیریتی وبسایت های گروه p30ask
محمد محمدزاده :^:
www.AzarDL.com
www.P30Ask.com
www.AzarMob.com
www.AzarGraphic.com
www.AzarDL.org
www.P30Ask.net
www.DvbFilm.com
www.pc4you.ir

بسم الله الرحمن الرحیم
خدایا بمن بنده سرآپا تقصیر خود رحم کن . آنچه کردم اگر ناشایست بود از روی جهل ونادانیم بود . آنچه را که به صواب نوشتی جز وظیفه نبوده وشکر گذار هستم که فرصتی برای صواب داشتم . با الهی مرا به حال خود وامگذار که چون رها یم کنی گم گشته ای بیش نخواهم بود . با الهی از کرم و بخششت مرا تاکنون بی نصیب نگرداندی پس از تو میخواهم آنچنان که خود پسنده میداری بر من ببخش تا هرآنچه به من ارزانی نمودی بین جوانان فهیم و بصیر وطنم قسمت کنم . الهی آمین

دوستان خوبم جوانان خونگرم و با عاطفه ایران

سلام

دوست خوبم بسیار ممنون که فضائی را تدارک دیدید که انشالله در این اعیاد و میلاد فرخنده ومبارک صواب آن بارها در اعمال و آخرت شما بحساب آید . وهم چنین بنده لیاقت این بزرگواری را داشته باشم وخادمی صدیق برای اهل بصیرت جوانان خوب کشورم باشم . انشالله
مقدمه ای را برمی گزینم برای معارفه مجموعه فرهنگی اجتماعی ناجی
این مجموعه در بهمن ماه سال هشتاد وهشت با تهاجم فرهنگی استکبار جهانی و اسرائیل در فضائی معطر به عاشقان عاشورائی توسط بیست نه نفر از دوستان مصدوم جنگی که غالبا شدت صدمات بیش از 70 درصد را دارند . و در گوشه و کنار این کشور ولایت مدار و فرهنگ دوست همیشه در صحنه بودند وهستند . تصمیم به مقابله در این جبهه را نیز به فرمان حضرت امام مولانا سید علی خامنه ای را اقامه نمودند . و با مهیا کردن خود . در اولین گام وبلاگ http://www.magistrat.mihanblog.com و وبلاگ دادرسان یکی از جنس شما وچند سایت دیگر را هدایت نمودند . اما این عناوین آنها را راضی نمیکرد . چون ادعا داشتند و اعتقاد به این باور خود که جوانان ایران شایسته بهترین ها هستند . وچون تصمیم به کاری را داشتند که از نظر تخصصی علم وآگاهی کامل در این خصوص نداشتند را ائده وپروژه خود را به گروهی با عنوان مایا محول نموده تا شاید بتوانند به اصل دین مانده بردوش فارغ آیند . اما ای دل غافل که مایاخود شیطان بود و مزدور اربابانش و کمین کرده بر سر راه فرهنگ دوستان ایران ...که ادامه موضوع مایا خارج از حوصله این گقتگو و در گذشته مفصل عرض شده ومیتوانید در همین تالار از آن مطالب استفاده کنید .
واما بعد /:
در اثر این ناملایمات و مشاهده این فریب کاری ها و سوءاستفاده گران ضد فرهنگ مجموعه فرهنگی اجتماعی ناجی در اقدامی با عزل مایا و شکایت علیه وی و اخذ احراز تخلفات وی از مراجع قانونی در صدد پیگیری اصولی بر آمد ه وطرح فراخوان عمومی در کشور را برای اولین بار تدوین و با حمایت متولیان این سیطره بی حد ومرز رابه مرحله اجرا خواهد گذاشت وانشالله با حضور همه صاحب نظران و اساتید و همه جوانان متعهد و بصیر کشور عرصه را برای ادامه حیات مفسدان ضدفرهنگ تنگ تر خواهیم کرد . انشالله از شما استدعا دارم و خواهش میکنم . برای حفظ آنچه در سه دهه گذشته با خون بهای شهدا عزیز بدست آمده این مطلبرا کپی ودر سراسر نت پخش تا همه جا گیر شود . من از خداوند تمنا دارم که در این پیکار نیز همه مارا پیروز میدان فرماید . انشالله لطفا به اطلاعیه های بعدی نیز اهتمام داشته باشید . خادم الحسین احد صلح جو
پیروزی و سربلندی شما در همه حال آرزوی ما ست:^::merc567:

ضمنا باتوجهات امام العصرصاحب الامر ودلیل صبر وبردباری جهان تشیع حضرت مهدی(عج)
مجموعه عظیم فرهنگی اجتماعی ناجی با میلاد فرخنده آن عزیز ونور چشم در آدرس
http://www.naje.ir و همچنین لشکر همیشه پیروز روح الله در آدرس http://www.ir-naji.com منتظر قدوم پاک و با اخلاص سربازان وطن پرست آقاامام زمان هست که بردیدگان ما بگذارند . یاعلی مددی نشان همیشه پایدار ناجی معرف حضورتان http://pic.azardl.com/images/03430632862389528308.gif

naje
07-15-2011, 07:06 AM
بسم الله الرحمن الرحیم

مجموعه فرهنگی اجتماعی ناجی در نظر دارد .برای اولین بار در کشور اجراء نماید با ما و برای همه در این فراخوان جدیدیت کنیمhttp://www.irfreeup.com/images/92480361027583981536.jpg
http://www.irfreeup.com/images/24208228154055905984.jpg
http://www.irfreeup.com/images/51669565739583622128.jpg
http://www.irfreeup.com/images/57186240882591956271.jpg
سربازان روح الله گوش به فرمان مولانا حضرت امام سید علی خامنه ای اماما تنها به یک اشاره جانم فدایت میشود .

naje
07-18-2011, 03:25 AM
بسم الله الرحمن الرحیم
يا ايّها الّذين آمنوا اصبروا و صابروا و رابطوا و اتّقواللّه لعلّكم تفلحون
اى اهل ايمان در كار دين صبور باشيد و يكديگر را به صبر و مقاومت سفارش كنيد و مهيا و مراقب كار دشمن بوده و خدا ترس باشيد باشد كه پيروز و رستگار گرديد
و لا يحزنك الّذين يسرعون فى الكفر انهم لن يضروا اللّه شيئا يريد اللّه الا يجعل لهم حظا فى الاخرة و لهم عذاب عظيم
اى پيغمبر تو اندوهناك مباش كه گروهى براه كفر مى شتابند آنها هرگز به خداوند زيان نرسانند (بلكه خود را در دو عالم زيان كار كنند) و خدا مى خواهد كه آنان را هيچ نصيبى در عالم آخرت نباشد و نصيبشان عذاب سخت دوزخ خواهد بود
ان الّذين اشتروا الكفر بالايمان لن يضروا اللّه شيئا و لهم عذاب اليم
آنانكه خريدار كفر شدند به عوض ايمان هرگز زيانى به خدا نمى رسانند ليكن عذاب دردناك بر آنان خواهد رسيد
و لايحسبن الّذين كفروا انما نملى لهم خير لانفسهم انما نملى لهم ليزداد وا اثما و لهم عذاب مهين
و البته آنانكه براه كفر رفتند گمان نكنند كه مهلتى كه ما به آنها مى دهيم به حال آنها بهتر خواهد بود بلكه مهلت مى دهيم براى امتحان تا بر سركشى و طغيان خود بيفزايند و آنان را عذابى رسد كه به آن سخت خوار و ذليل شوند
ما كان اللّه ليذر المؤمنين على ما انتم عليه حتى يميز الخبيث من الطيب و ما كان اللّه ليطلعكم على الغيب و لكن اللّه يجتبى من رسله من يشاء فامنوا باللّه و رسله و ان تومنوا و تتقوا فلكم اجر عظيم
خداوند هرگز مؤمنان را وانگذارد و بدين حال كنونى (كه مؤمن و منافق به يكديگر مشتبه اند) تا آنكه به آزمايش بدسرشت را از پاك گوهر جدا كند و خدا همه شما را از سر غيب آگاه نسازد و ليكن براى اين مقام از پيغمبران خود هر كه را مشيت او تعلق گرفت برگزيند پس شما به خدا و پيغمبرانش بگرويد كه هر گاه ايمان آريد و پرهيزكار شويد اجر عظيم خواهيد يافت
و لا يحسبن الّذين يبخلون بما اتئهم اللّه من فضله هو خيرا لهم بل هو شر لهم سيطوقون ما بخلوا به يوم القيمه و لله ميرث السموات و الارض و اللّه بما تعملون خبير
آنانكه بخل نموده و حقوق فقيران را از مالى كه خدا به فضل خويش به آنها داده ادا نمى كنند گمان نكنند كه اين بخل به منفعت آنها خواهد بود بلكه به ضرر آنها است چه آنكه آن مالى كه در آن بخل ورزيده اند در روز قيامت زنجير گردن آنها شود (كه آن روز هيچكس مالك چيزى نيست) و تنها خدا وارث آسمانها و زمين خواهد بود و خدا به كردار شما آگاه است

و سخن بزرگان که گفته است
گر جمله كائنات كافر گردند بر دامن كبرياش ننشيند گرد

از امروز 1390/4/27 فراخوان رسما کار خود را آغاز میکند . دبیر فرخوان آقای مهندس م. تجری و مدافع فراخوان صاحب نظر مجموعه ناجی آقای محمد محمد زاده التماس دعا انشالله بادست پر فراخوانی پر بار داشته باشیم . یاعلی

میهمانان و مدعویون گرانقدر خاک پایتان طوطیای چشممان خوش آمدید .:merc567:

naje
07-20-2011, 01:42 AM
http://forums.azardl.com/attachment.php?attachmentid=9185&stc=1&d=1311975578

بسم الله
دردنیای پیشرفته نت که از این موهبات الهی کشور مانیز بی بهره نیست و در این راستا بهترین اساتید فن را که در دنیای این فرمانروائی بی حد و مرز که همه روزه اخبار بسیار خوشحال کننده ای از این قبیل موفقیت های علمی بدست می آید (http://www.ir-naji.com) اما در قسمتی از رفتار های پنهان ما خواسته های وجود دارد که بر طبق عادت غیر فرهنگی که بسیار مضرر و هم جامعه و هم کاربران نت را کاهی نسبت به این سیطره عظیم که راهی بری رسیدن به علم وزیر ساخت های آن است متعاملین و دریافت پرداخت علم دانش روز را نسبت به ارزشهای بنیادی بی هدف و مرگ اطمینان را حاصل میشود . بسیار نکته روشنی است . زمانی که متعاملین اعتماد شان به مرگ وبجای صعود نزول داشت چه اتفاقی خواهد افتاد پس بیائید با هم همه خرد و کلان در این فراخوان نکات مبهم را بشکافیم و مطمئن باشید که همان نظر وهمان ائده کوچک شما را بوعلی ، پاستور ،داشتند که از علی سمرقندی بوعلی و از پاستور ساده دانشمندی بزرگ ساخت با نظر و راهکارتان راهی برای فرداباز کنیم .باتشکر

Mohamad
07-20-2011, 11:01 AM
به نام یزدان پاک
حافظ ایران و ایرانی
حاج آقا اول لطف کرده به تاپیک زیر برید و این را بخوانید بعد در مورد کنکاش و بحث با آقایان صاحب نظر حرف خواهیم زد
http://forums.azardl.com/showthread.php?p=128858#post128858

شاد و پیروز باشید :^:

naje
07-24-2011, 11:14 PM
به نام یزدان پاک
حافظ ایران و ایرانی
حاج آقا اول لطف کرده به تاپیک زیر برید و این را بخوانید بعد در مورد کنکاش و بحث با آقایان صاحب نظر حرف خواهیم زد
http://forums.azardl.com/showthread.php?p=128858#post128858

شاد و پیروز باشید :^:

پاسخ تقدیم شد /. از نگاه تیز بینانه تنها آگاهی زیادت میشود . و اگر کسی منکر شود یقین بدانید او دشمن است یا نادان و اهل جهل:from me :

naje
07-26-2011, 06:54 PM
پاسخ تقدیم شد /. از نگاه تیز بینانه تنها آگاهی زیادت میشود . و اگر کسی منکر شود یقین بدانید او دشمن است یا نادان و اهل جهل:from me :

ما کند میرویم به دیگران چه مربوط

naje
08-12-2011, 01:28 AM
http://forums.azardl.com/attachment.php?attachmentid=9289&stc=1&d=1313098030با سلام :
خدمت همه عزیزان فعال در عرصه فرهنگی در این پهنه بی حدومرز باتمام وجود از سر مهر وازروی عشق به آینده ای روشن برای ایرانی آباد و ارائه دانش ، تجربه ،آگاهی به اهل علم و تزریق اصالت فرهنگ غنی و باعزت ملی به نسل در حال رشد . در باب قضیه گروه منفعل و منجز مایا ضمن اینکه تشکر کنم از همه تلاشهای شما وهمراهی همه دوستان که بی وقفه در حمایت پایگاه مجموعه ناجی همانگونه که بعرض رسانده بودم . گروه مایا که در رأس همه سه شخصیت متضاد فرهنگی گروه مایا راهدایت میکرد .یک شخصیت ملعون دیگری که حضور فزیکی آن هیچگاه دیده نشده وتنها شاید بنده دوبار باوی مکالمه تلفنی داشتم و بعید میدانم از کاربران حاضر در مایا تاکنون کسی حتی باوی مکالمه تلفنی نیز داشته باشد .مشخصات وی بنام محسن سیفی میباشد . وی تحت نظر دوستان ما در همدان و در ناحیه گیلان دیده شده با نقشه از پیش تعین شده شرکت مایا را با سه میلیارد ریال سرمایه اولیه در نخستین مرحله ثبت این پایگاه جهنمی بوده است شرح کامل این موضوع را بخوانید دhttp://forum.webalfa.net/thread-14414-page-5.html قطعه 46دو طرار وگزینه های اصلی این شرکت موهوم با نامهای طه حکیم ومحسن سیفی با ترفند انحلال شرکت اما در اصل بخاطر شکستن میزان سرمایه اولیه تاحد یک میلیون ریال است و تغییرات شرکت پس چند ماه تنها مدیرعامل دستگاه فریب کاری از محسن سیفی به طه حکیم تنفیظ گردیده است . اما در پشت پرده سفی همچنان بر روی اصل صیانت ازمجموعه فریب کاران تلاش مستمر داشته ودارد . فلذا دوستان شیطان با توجه به محرز بودن اتهامات منتسبه در تاریخ 16/5/1390 جهت رسیده گی به اتهاماتشان دعوت اما از وحشت بدام افتادن در جلسه دادگاه حضور نیافتن . و قضات محترم نیز بر طبق موازین قانونی محکومیت مشارالیه را در خصوص جرائم منتسبه تائد و حکم لازم در حال انشاء میباشد .که بجهت مراتب امنیتی از بازگوکردن اقدامات بعدی معذورم اما در جهت دیگر تخلفات این گروه شخص طه حکیم طبق اسناد موجود جهت رسیده گی به ترتیب رد صلاحیت رسیده گی جهت ادامه رسیده گی به 3 مرجع قضائی منتصل گردیده است اما در مورد محکومیت های صنفی و تعزیراتی به جریمه نقدی الزام به انجام تعهدات و پرداخت خسارات مالی محکوم که در چند روز آینده به اطلاع دوستان خواهد رسید . ضمنا از مدیر محترم این بخش از انجمن در خواست میکنم . در خصوص سی هدیه مجموعه ناجی به دوستان که در تایپیک قبل اعلام شده بوددعوت میکنم پیرامون موضوع با تلفن شماره 09117711014 و 01713359164 دفتر هئیت مدیره وباشماره 09111702273 در صورت عدم دسترسی تماس حاصل فرمایند تشکر