سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر از عملکرد بازيکنانش راضي است و مسئوليت شکست سنگين برابر پرسپوليس را خود بر عهده مي‌گيرد.
00025937 فيروز کريمي پس از شکست چهار بر يک برابر پرسپوليس گفت: بازي بسيار خوبي بود که بر خلاف چيزي که تصور مي‌کرديم، شرايط خوبي نداشتيم. پرسپوليس عملکرد خوبي داشت و باعث شد تا باخت خيلي بدي را تجربه کنيم اما بايد بگويم تمام بازيکنانم زحمت کشيدند و من مسئوليت اين شکست را بر عهده مي‌گيرم.

وي ادامه داد: برابر عملکرد خوب پرسپوليس نتوانستيم پا به پاي آن‌ها کار کنيم. به حريف اين برد را تبريک مي‌گويم چرا که آن‌ها جانانه بازي کردند.

سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر با اشاره به پنالتي تيم پرسپوليس گفت: در صحنه‌اي که داور خطاي پنالتي به سود حريف گرفت، فکر مي‌کنم کمک داور با پرچم زدنش، شيرازه تيم ما را از هم پاشاند. اميدوارم کارشناسان اين صحنه را به دقت بررسي کنند چرا که طالب‌لو به من گفت هيچ برخوردي صورت نگرفته است. در صحنه‌ي ديگر نيز که بازيکن ما برابر معمارزاده به صورت تک به تک قرار گرفت، کف دست دروازه‌بان پرسپوليس به صورت بازيکن ما خورد ولي داور پنالتي نگرفت. به نظر من اين دو صحنه تاثير زيادي بر نتيجه بازي داشت.

کريمي با اشاره به شرايط تيمش پيش از اين مسابقه بيان کرد: تعدادي از بازيکنان ما به دليل مصدوميت در اين مسابقه حاضر نبودند. لک‌چيرا، کرار و محسن حميدي نتوانستند براي تيم بازي کنند. پيش از مسابقه نيز مهدي طارمي به دليل مشکل سربازي‌اش نتوانست به تيم ملحق شود. نکته بااهميتي که در اين مسابقه به ضرر ما بود، محروميت مهدي نوري هافبک دفاعي تيم است که در اين مسابقه نبودش نظام دفاعي ما را بر هم ريخت.

سرمربي تيم شاهين بوشهر با بيان اين مطلب که چمن ورزشگاه آزادي خيس بود، تصريح کرد: بازيکنان ما آمادگي بازي در زمين لغزنده را نداشتند. چمن ا ستاديوم آزادي خيس بود و شاگردانم کفش مناسب در اختيار نداشتند. اين مسئله نيز بر عملکرد تيم ما تاثير چشمگيري داشت.

کريمي در پاسخ به اين سوال که چرا هادي شکوري پس از تعويض پيراهنش را درآورد و به رختکن رفت، گفت: من تمام حواسم به مسابقه بود و اين عمل شکوري را نديدم. اگر واقعا چنين کاري انجام داده باشد صددرصد با او برخورد خواهم کرد.

وي با اشاره به حضور دنيزلي بر روي نيمکت پرسپوليس ادامه داد: مصطفي دنيزلي انساني صادق و صميمي است. به او گفتم مي‌تواند در فوتبال ايران تاثير مثبتي داشته باشد.