مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: بنا سال‌ها برای پرورش نوروزی زحمت کشیده است و قطعا وی را به اردوها بر می‌گردانیم.

13900718090400 PhotoA

جمشید خیرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره شرایط اردوهای تیم ملی گفت: نفرات خوبی را در رقابت‌های قهرمانی کشور شناسایی کردیم که در اردوی دوم به تیم ملی اضافه خواهند شد. همواره مسابقات قهرمانی کشور به صورت نمادین برگزار شده است، اما امسال با توجه به سهمیه‌هایی که برای نفرات برتر در نظر گرفتیم، شور و اشتیاق بیشتری در مسابقات حاکم بود و بعد از مدت‌ها شاهد رقابت زیبایی بودیم.
وی ادامه داد: اردو به خوبی در حال برگزاری است و نفرات دعوت شده با انگیزه بالایی در حال پیگیری تمرینات هستند. 16 نفر از نفرات قهرمانی کشور در اردوی دوم به تیم اضافه می‌شوند. مسابقات آزمایشی لندن را پیش رو داریم که با ترکیبی از نفرات جوان و با تجربه راهی این مسابقات خواهیم شد.
خیرآبادی درباره عدم حضور امید نوروزی در اردوی تیم ملی گفت: جدا از مسئولیتی که در رابطه با برنامه‌ریزی تمرینات در تیم ملی دارم، مسئولیت مستقیم امید نوروزی با تشخیص محمد بنا بر عهده من است و مرتب با وی در ارتباط هستم. مسئولان استان فارس به این قهرمان کم لطفی کردند و از همین موضوع هم دلخور و ناراحت است.
مربی تیم ملی فرنگی افزود: چه نظر مادی و چه از نظر معنوی کوچکترین توجه و حمایتی از وی نشده است. چه قدر باید خون دل بخوریم تا قهرمانی مانند نورزی را پرورش دهیم، اما برای حفظ چنین نفراتی زحمتی نمی‌کشیم. آیا چنین کاری درست است؟ ما می‌توانیم مدال طلای المپیک را توسط نوروزی بگیریم.
خیرآبادی درباره بازگشت نوروزی به اردوی تیم ملی گفت: قطعا بنا، نوروزی را به راحتی به دست نیاورده است که به راحتی از دست دهد. سال‌ها برای پرورش او زحمت کشیده است و قطعا نوروزی را به اردوها بر می‌گردانیم. در این برهه زمانی به تمام نیروهای کشتی برای حضور در المپیک نیاز داریم؛ چه کسانی که جزو نفرات اصلی هستند و چه کسانی که ذخیره هستند.