نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: تمامی اخبار برنامه 90

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

تمامی اخبار برنامه 90

در برنامه نود چه گذشت؟

90/08/09

حمیدرضا صدر گفت: لباس پرسپولیس ارزش دارد و بزرگان بسیاری این لباس ها را پوشیده اند. این پیراهن قرمز میراث این باشگاه است و انتظار داریم این بازیکنان که این دست مزدهای کلان را می گیرند، همیت حرفه ای را داشته باشند.
    195191 409 برنامه نود دوشنبه شب هفته جاری در حالی کار خود را آغاز کرد که اکثر زمان این برنامه به موضوع رفتار غیر اخلاقی بازیکنان پرسپولیس در دیدار با داماش گیلان صرف شد.

عادل فردوسی پور در ابتدای برنامه نود پس از پخش صحنه های حساس بازی داماش - پرسپولیس، بابت اتفاقاتی که در این مسابقه رخ داد اظهار تاسف کرد. فردوسی پور گفت: «یک اتفاقی در این مسابقه رخ داد که سایت های اجتماعی حدود یک ربع پس از پایان مسابقه، فیلم آن را پخش کردند. این اتفاق جای تاسف دارد. این هم از شانس بد این دو بازیکن بود که ما در عصر ارتباطات هستیم و کاری که آن ها کردند به سرعت در همه جا پخش شد.»

صدر:بی اخلاقی های فوتبال ناشی از فضای موجود در جامعه است

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: لباس پرسپولیس ارزش دارد و بزرگان بسیاری این لباس ها را پوشیده اند. این پیراهن قرمز میراث این باشگاه است و انتظار داریم این بازیکنان که این دست مزدهای کلان را می گیرند، همیت حرفه ای را داشته باشند.

حمید رضا صدر در ادامه خاطر نشان کرد: به جای اینکه یکی دو بازیکن را زیر شلاق قرار دهیم بایدهای اخلاقی کل فوتبال را در نظر بگیریم. من از خانواده فوتبال و مدیران فرهنگی می خواهم با الگو قرار دادن این اتفاق، برای کل جامعه به فکر بیافتیم.

وی همچنین افزود: امیدوارم از این حادثه درس بگیریم و توجه بیشتری به جوانان پاک کشورمان کنیم.

سالار نیا: اخراج خوردبین تصمیم مدیریت باشگاه بود

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس گفت: ما به دنبال آرام کردن جو بودیم و قصد محروم کردن بازیکنان را داشتیم. این قضیه نیم ساعت بعد از بازی روی سایت ها رفت و اخبار 20:30 نیز با پخش این صحنه ها موجب از بین رفتن روحیه بازیکنان شده بودند.

سالار نیا در خصوص رفتار بازیکنان پرسپولیس در بازی مقابل داماش افزود: از آنجایی که این موضوع اشاعه یک منکر بود می خواستیم با آرام کردن جو، با بازیکنان خاطی برخورد کنیم. ما اصل را بر رعایت اخلاق گذاشته ایم و برمبنای این بینش هر فردی که خلاف این حرکت عمل کند با وی برخورد خواهیم کرد.

وی همچنین در خصوص ضد و نقیض گویی هایش در روزهای اخیر در خصوص ماجرای بازی پرسپولیس و داماش خاطر نشان کرد: ما به دنبال رای دادن به حق هستیم و تابع جو نیستیم.

سالار نیا تصریح کرد: نصرتی قسم می خورد که قصد انجام این حرکت را نداشتم و همیشه دور از هیجانات قرار می گیرم.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس درباره اخراج خوردبین از باشگاه پرسپولیس گفت: آقای خوردبین اخراج نشده اند و این یک تصمیم مدیریتی بوده و به کمیته انضباطی باشگاه ربطی ندارد.

خوردبین: قائم مقام باشگاه گفت دیگر نیا

محمود خوردبین که یکی از مهمانان تلفنی برنامه نود بود گفت: من صبح با رویانیان جلسه داشتم و من متوجه شدم ایشان از ابتدا از این قضیه حضور نداشتند و بعد از اعلام حکم اخراج متوجه شده اند.

وی در ادامه افزود: آقای رویانیان به من گفتند فعلا صبر کنید تا تصمیم گیری ها انجام بگیرد.

خوردبین در خصوص علت اخراجش از باشگاه پرسپولیس عنوان کرد:‌ قائم مقام باشگاه به من گفت که در جلسه کمیته انضباطی حاضر شو و وقتی من از این کار امتناع کردم او به من گفت که اگر نمیایی دیگر نیا.

حسن زاده: از اشاعه بیشتر موضوع خودداری کنید

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اواسط هفته آینده حکم قطعی خود را در مورد حرکات زننده شیث رضایی و محمد نصرتی اعلام می‌کند.

حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن اعلام این خبر در مورد حرکت شیث رضایی و محمد نصرتی گفت: «عملی که موضوع برنامه شما قرار گرفته ارتکاب رفتار ناشایستی بود که همه را متاسف کرده. متاسفیم که شاهد اعمالی هستیم که کلاس اخلاق فوتبال ما را پایین آورده. حتی نشان می‌دهد توان ذهنی بازیکنانی که حتی مدعی کاپیتانی تیم ملی هم هستند پایین است؛ به قدری که یک بچه 7 ساله هم این کار را انجام نمی‌دهد.»

حسن‌زاده ادامه داد: «ما این رفتارها را فقط این دو کاری که دیگران دیده‌اند نمی‌بینیم. تنها کاری که تونستیم انجام دهیم این بود که دستور موقت و قاطع دادیم که طبق این دستور، تا اطلاع ثانوی این دو نفر نمی‌توانند فعالیت کنند. اگر تا حالا حکم صادر نکردیم به این دلیل است که جزئیاتی وجود دارد. می‌خواهیم ببینیم اگر این کارها سازمان یافته بوده به چه دلیل بوده. تصاویر دیگری هم داریم که از زوایای دیگر به دست ما رسیده. ما اواسط هفته آینده حکم می‌دهیم.»

عادل فردوسی‌پور از حسن‌زاده پرسید چرا حکم را این‌قدر دیر صادر می‌کنند که حسن‌زاده در جواب گفت: «ما جدی‌ترین کارمان این بود که یک دستور موقت شدید صادر کردیم. در نهایت باید حکم کمیته انضباطی را ببینید. به هر حال ما باید تمام ابعاد ماجرا را بررسی کنیم. من فقط خواهشم این است که رسانه‌ها و سایر دوستان، این موضوع را اشاعه نکنند. ما این قول را می‌دهیم که به زودی رایی متناسب با عملی در حد جریحه‌دار کردن احساسات مردمی صادر کنیم.»

حسن‌زاده در مورد احتمال رسیدگی به پرونده شیث و نصرتی توسط مراجع قضایی نیز گفت: «یک بخش از این ماجرا نقض مقررات فوتبالی است که ما در کمیته انضباطی به آن رسیدگی می‌کنیم. احتمال دارد این عمل به خاطر تاثیر اجتماعی که دارد، توسط کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال (منشور اخلاقی) نیز مورد بررسی قرار بگیرد. دادستانی رشت هم به عنوان دادستانی محل وقوع این حادثه می‌تواند وارد این ماجرا شود.»

منبع: فردا
    [SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array
    کریمی استعفای سیاسی داد!
    در برنامه 90 چه گذشت؟

90/9/22

پرسش این برنامه درباره استیلی بود؛ اینکه پس از جدایی استیلی، نتایج پرسپولیس بهتر می‌شود، فرقی نمی‌کند یا بدتر می‌شود. در این نظرسنجی، بیش از دو میلیون نفر شرکت کردند و 57 درصد بر این باور بودند که نتایج پرسپولیس پس از رفتن استیلی فرقی نمی‌کند. به نظر 30 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی، نتایج پرسپولیس بهتر خواهد شد و 13 درصد هم نظرشان این بود که با جدایی استیلی، پرسپولیس بدتر نتیجه می‌گیرد.
    کد خبر: ۲۱۰۰۹۶
    تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۲

سرویس ورزشی ـ در نظرسنجی برنامه 90، هواداران پرسپولیس اعلام کردند به بهبود شرایط این تیم امیدی ندارند.

به گزارش «تابناک»، برنامه شب گذشته 90 به دربی و مسائل مربوط به پرسپولیس پرداخت. پرسش این برنامه درباره استیلی بود؛ اینکه پس از جدایی استیلی نتایج پرسپولیس بهتر می‌شود، فرقی نمی‌کند یا بدتر می‌شود.

در این نظ‌رسنجی، بیش از دو میلیون نفر شرکت کردند و 57 درصد بر این باور بودند که نتایج پرسپولیس پس از رفتن استیلی فرقی نمی‌کند. به نظر 30 درصد از شرکت کنندگان در این نظ‌رسنجی، نتایج پرسپولیس بهتر خواهد شد و 13 درصد هم نظرشان این بود که با جدایی استیلی، پرسپولیس بدتر نتیجه می‌گیرد.

این در حالی بود که استیلی ـ که مهیمان برنامه بود ـ گفت: با جدایی من، پرسپولیس بهتر نتیجه می‌گیرد و در واقع با آن 30 درصد موافق بود.

سخنان استیلی در برنامه 90 و کاشانی

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من اینجا نیامده‌ام که از خودم دفاع کنم. هه مسئولیت شکست‌ها را می‌پذیرم و هیچ گاه گردن کسی نینداختم؛ اما آمده‌ام تا به نفرات بعدی کمک کنم و حرف‌هایی را بزنم که حقایق مشخص شود.

حمید استیلی در پاسخ به پرسش نظ‌رسنجی برنامه نود عنوان کرد: به نظر من، تیم از این به بعد بهتر می‌شود و این را از ته دل می‌گویم. چون هم بازیکنان مصدوم می‌رسند و هم بازیکنان از لحاظ روحی روانی وضعیت بهتری خواهند یافت.

وی همچنین درباره نحوه روی کار آمدنش به پرسپولیس گفت: من انتخاب کاشانی نبوده و اعضای کمیته فنی من را انتخاب کردند. من هم همان آغاز گفتم که بهتر است دایی مربی پرسپولیس باشد، چرا که یک سال و نیم مربی این تیم بوده و بهتر از دیگران می‌تواند در این تیم کار کند.

سرمربی مستعفی سرخپوشان گفت: اگر می‌دانستم چنین شرایطی پیش خواهد آمد، به پرسپولیس نمی‌آمدم. من در آغاز فصل، زمان را از دست داده بودم و حضور در جام حذفی، تعطیلات بازیکنان و پروسه انتخاب مربی، باعث شد تا ما دیر به فصل نقل و انتقالات برسیم.

زننده گل قرن تصریح کرد: روند حرکتی ما در دوران حضور آقای رویانیان بهتر شده بود و با هفت برد و سه تساوی و سه باخت، نتایج قابل قبولی به دست آورده‌ بودیم.

وی درباره نحوه یارگیری تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استقلالی‌ها یک حسن بسیار خوب نسبت به ما داشتند و آن، حضور مربی فصل گذشته تیم برای فصل جاری بود. هیچ جای دنیا این گونه نیست که سه روز مانده به مسابقات، بازیکنان یک تیم به اردوی تیم ملی بروند.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان درباره نحوه انتخاب دروازه بانان تیم پرسپولیس در آغاز فصل خاطرنشان کرد: ما تصمیم گرفتیم علیرضا حقیقی را ـ که جوانی خود را برای پرسپولیس گذاشته ـ در تیم نگاه داریم و به این فکر بودیم که برای بستن تیم، باید دو دروازه‌بان خوب داشته باشیم، ولی اکنون می‌گویم: ای کاش این دو دروازه‌بان را کنار هم نمی‌گرفتیم!

استیلی درباره علت جذب نکردن مهدوی کیا در آغاز فصل گفت: ما به مهدی گفته بودیم که چند روز صبر کند تا چند بازیکن جذب کرده و بعد وی را به تیم اضافه کنیم، اما مهدی عجله کرد و ناراحت شده و به تیم ما نیامد.

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: قطبی را من خودم به ایران آوردم، ولی در طول حضور ایشان در پرسپولیس اختلاف نظر با هم دیگر داشتیم.

وی در ادامه در خصوص اختلافاتش با برخی مربیان سابق باشگاه پرسپولیس گفت: زمان حضور سوبل در پرسپولیس همه کاره باشگاه و تیم علی پروین بود. درباره اختلافات با دنیزلی هم باید بگویم که وی گاه حرف‌هایی به زبان ترکی می‌زد و از آنجایی که من با این زبان آشنا بودم، اختلافاتی با وی پیدا کردم.

استیلی درباره شیث رضایی نیز گفت: پیش از آغاز فصل از شیث رضایی تعهد گرفته بودیم که در فصل جاری نباید حاشیه‌ای داشته باشد. انصافا تا پیش از آن ماجرا نیز حاشیه‌ای نداشت و ما در مسأله کاپیتانی نیز مشکلی نداشتیم.

سرمربی مستعفی پرسپولیس در پاسخ به بیانیه رویانیان گفت: من به آقای رویانیان گفتم شما که ادعا کردید مربیگری برای من زود بوده، آیا می‌دانستید من پنج سال کمک مربی مربیان بزرگی در تیم فوتبال پرسپولیس بوده و سه سال هم در لیگ برتر سرمربی تیم‌های استیل آذین و شاهین بودم.
    ایشان نیز در پاسخ به این حرف من اظهار پشیمانی کردند و گفتند: من نمی دانستم که شما قبلا هم در لیگ برتر مربی بوده اید.

استعفای سیاسی فیروز کریمی!

در آغاز برنامه به وضعیت شاهین بوشهر رسیدگی شد. احمد گزی، رئیس هیأت موسس باشگاه تلفنی به پرسش‌های فردوسی پور پاسخ داد و به قول مجری برنامه همه چیز را تکذیب کرد و گفت: شاهین پول دارد و سه میلیارد و سیصد میلیون تومان تاکنون بین بازیکنان پول تقسیم شده است.

او همچنین گفت: این تیم تاکنون هفت مدیرعامل نداشته و علی دادگر، تنها فردی بوده که حکم مدیرعاملی را دریافت کرده و اکنون نیز از سمتش کنار رفته است.

گزی در پاسخ به این که پس چرا فیروز کریمی استعفا کرد و خرابی زمین فوتبال مشهد چه ربطی به سرمربیگری کریمی در بوشهر دارد، گفت: استعفای کریمی سیاسی بود! او با بازیکنان تیمش برنامه داشت. همه خواسته‌های بازیکنان شاهین نیز در نیم فصل پرداخت می‌شود و هیچ مشکلی نیست.

فنایی: کامرانی‌فر از نظر روحی افت کرده است

محمد فنایی، کارشناس داوری برنامه گفت: حسن کامرانی فر از نظر روحی و روانی افت کرده و کمیته داوران باید کمکش کند. کمیته داوران باید ثابت کند سخندان از نظر فنی بهتر از کامرانی‌فر است که اکنون نفر نخست فهرست کمک داوران بین المللی است.

کاورهای نایلونی به جای بسته‌های فرهنگی!

پیش از حضور استیلی در برنامه، گوشه‌هایی از پخش بسته‌های فرهنگی به هواداران پرسپولیس به نمایش درآمد که در آن به هوادارن این تیم، کاورهای نایلونی قرمز به همراه کیک و ساندیس می‌دادند و چهار کامیون، وظیفه پخش این بسته‌های فرهنگی را بر عهده داشتند.

در ادامه، حمید استیلی، مهمان حضوری بود و به پرسش‌‌های مطرح پاسخ داد.

در بخشی دیگر از این برنامه، عزیز محمدی روی خط آمد و درباره اظهارات علی کریمی گفت: می‌دانم او فشار و استرس داشت و مسئولیت سنگینی متوجه‌اش بود. به همین دلیل زمانی که پس از پایان بازی به سمت من آمد، به روی خودم نیاوردم. با این حال از کریمی عاجزانه می‌خواهم هر چه درباره من می‌داند، بگوید، وگرنه خیانت کرده است.

رئیس سازمان لیگ همچنین درباره کمیته انضباطی گفت: قبول دارم که نباید میان آدم‌ها فرق گذاشت و این مسأله را در جلسه‌ای که با کفاشیان و تاج و حسن زاده داشتم، مطرح کردم.

رئیس سازمان لیگ پاسخ کریمی را داد؛ اظهار نظر عزیزمحمدی در برنامه 90

رئیس سازمان لیگ برتر ـ که یکی از مهمانان تلفنی برنامه نود بود ـ بامداد سه شنبه درباره مصاحبه تند علی کریمی پس از دربی روز جمعه خاطرنشان کرد: از علی کریمی به دلیلاظهاراتی که داشته، گذشتم و می‌دانم که وی به دلیل باخت تیم فوتبال پرسپولیس عصبانی بوده که این حرف‌ها را زده است!

عزیز محمدی در پاسخ به ادعای کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در این مصاحبه گفت: از علی کریمی خواهش می‌کنم اشکالات من را بگوید و اگر این کار را انجام ندهد، به فوتبال خیانت کرده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: نباید بین علی کریمی و بازیکنان دیگر تفاوتی گذاشت. من امروز این را هم در جلسه با رئیس فدراسیون و آقای تاج مطرح کردم.

رئیس سازمان لیگ در ادامه افزود: آقای رویانیان گفته که به کمیته انضباطی ربطی نداشته که درباره شیث و نصرتی حکمی دهد. من به ایشان می‌گویم که اگر پسر ایشان در خیابان تصادفی داشته باشد، باید بگویند که چون پدر شما پلیس است کار شما را در منزل رسیدگی می‌کنیم و قوه قضائیه در این کار نباید دخالت کند. کمیته انضباطی مسئول مسائل پدید آمده در فوتبال است و اگر تنها باشگاه بخواهد به این مسأله رسیدگی کند، ممکن است در برخوردها افراط یا تفریط داشته باشد.

مظلومی: این شش تا را نداشتید، چه می‌توانستید بگویید؟!

پرویز مظلومی نیز روی خط آمد و با گلایه از برنامه 90 گفت: شب دربی، مصاحبه مجتبی جباری را پخش کردید و امشب هم با بوقچی ما حرف زدید و خاطره شکست شش بر صفر استقلال را زنده کردید. اگر این شش تایی‌ها نبود، دیگر چه می‌توانستید بگویید؟!

فدراسیون، پول بلیت تیم ملی بانوان فوتسال را نداد!

ملی پوشان بانوان فوتسال از اینکه فدراسیون حتی حاضر نشده پول بلیت سفر به برزیل را بدهد، ناراحت بودند و می‌گفتند، فدراسیون به فوتسال بانوان بها نمی‌دهد و حاضر نشده پول این سفر را بدهد. یکی از ملی‌پوشان گفت: زشت است که فدراسیون پول بلیت هواپیما را نداده و دیگری از بی توجهی فدراسیون به شدت گلایه کرد.

میزبانی شهرداری یاسوج در شیراز!

در بخشی از برنامه عزیز محمدی، رئیس سازمان لیگ اعلام کرد، به دلیل سفر هیأت دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد به مسئولان ورزشی این استان اعلام کرده، زمان بازی روز پنجشنبه شهرداری یاسوج و فولاد خوزستان تغییر کند و یا این دیدار در شیراز برگزار شود! این در حالی است که این مسابقه در چهارچوب جام حذفی برگزار می‌شود و حق طبیعی شهرداری یاسوج است که از امتیاز میزبانی استفاده کند.

در اواخر برنامه، رئیس هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد روی خط آمد و گفت: از مسئولان می‌خواهم این دیدار را روز جمعه برگزار کنند.

درگیری بینندگان و مشت زنی برادر کرمانی مقام!

در یکی از دیدارهای لیگ دسته اول که در پیکانشهر برگزار شد، بیننده‌های دو تیم با یکدیگر درگیری فیزیکی پیدا کردند و آن گونه که مدیرعامل شهرداری اراک مدعی بود، برادر مرتضی کرمانی مقام با مشت به صورت هوادار شهرداری زده و فک این هوادار از سه نقطه شکسته است. با پدر این هوادار نیز مصاحبه شد و او گفت، فک پسرش شکسته و کسی به او در تهران رسیدگی نکرده است.

مدیرعامل شهرداری اراک نیز گفت که از برادر کرمانی مقام شکایت کرده است. در عین حال مدیرعامل باشگاه پیکان این اظهارات را نپذیرفت و آنها را رد کرد.

فارس
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

90/10/19

اخبار روز » ورزشی

هر آنچه در برنامه 90 گذشت

«90» دوشنبه با تلاش فردوسي‌پور براي سخن گفتن با رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپوليس و گرفتن آخرين اطلاعات از وضعيت مبلغ قرارداد سرمربي اين تيم آغاز شد؛ و سپس بحث بازی ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس در مرحله يك چهارم نهايي جام حذفي باعزیز محمدی مورد بررسی قرار گرفت .

«90» دوشنبه با تلاش فردوسي‌پور براي سخن گفتن با رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپوليس و گرفتن آخرين اطلاعات از وضعيت مبلغ قرارداد سرمربي اين تيم آغاز شد؛ و سپس بحث بازی ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس در مرحله يك چهارم نهايي جام حذفي باعزیز محمدی مورد بررسی قرار گرفت .

در این برنامه میزابیگی کارشناس داوری میهمان حضوری برنامه 90 بود و مسلمان بازیکن ملوان میهمان ویژه این برنامه بود .

سپس بحث بازی ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس در مرحله يك چهارم نهايي جام حذفي باعزیز محمدی مورد بررسی قرار گرفت . ولی عزیز محمدی پاسخ قانع کننده ای نداشت و بازی تدارکاتی را موجب تاخیر فینال حذفی عنوان کرد !

فردوسی پور دوباره جنگ به راه انداخت !

سوال نظر سنجی برنامه 90 به این شکل بود که از بین کریمی ، خداداد ، نامجو مطلق و محمدخانی کدام یک تکنیکی ترند

فردوسی پور این سوال را طوری طراحی کرده که تا حدی مشخص بود چه بازیکنی در این نظر سنجی رای می آورد و به عنوان تکنیکی ترین بازیکن ایران انتخاب می شود.

او با گزینه هایی که مطرح کرده عملا یک بار دیگر جنگ را بین طرفدران استقلال و پرسپولیس به راه خواهد انداخت.علی کریمی،مجید نامجو مطلق، ناصر محمد خانی و خداد عزیزی گزینه هایی هستند که تا نام آنها برای شرکت در نظر سنجی انتخاب شده است.

آمار نظر سنجی ها در پایان نظر سنجی علی کریمی بازیکن پرسپولیس با 65 درصد آرا بیشترین رای را به خود اختصاص داد و خداداد عزیزی با 25 درصد آرا و نامجومطلق با 6 و محمد خانی با 4 درصد در مکانهای بعدی جای گرفتند در پایان نزدیک یک میلیون و 950 هزار نفر در این نظرسنجی شرکت کردند .

طرفداران سرخابی های پایتخت ماه قبل هم در انتخاب محبوب ترین بازیکن آسیا با هم جنگ داشتند که در آن نظر سنجی فرهاد مجیدی توانست گوی سبقت را از علی کریمی برباید و به این عنوان دست پیدا کند.اما در نظر سنجی امشب به نظر مشخص است که چه اتفاقی خواهد افتاد.

این در حالی است که محسن مسلمان بازیکن تیم فوتبال ملوان بندر انزلی هم مهمان دیشب برنامه نود و عادل فردوسی پور بود.این بازیکن که سابقه بازی کردن در تیم ملی جوانان و امید ها را هم در کارنامه دارد به سوالات عادل فردوسی پور پاسخ داد.

رویانیان و عزیز محمدی مهمان تلفنی 90

رویانیان مدير عامل پرسپوليس و عزیز محمدی مهمان تلفنی برنامه 90 بودند که رویانیان مخالفتش را با برگزاري داربي حذفي در 18 آذر اعلام كرد. وي گفت: دو بازيكن ما محروم بودند و دو بازيكن كليدي ديگر ما مصدوم ، و در فرصت كم باقي‌مانده تا داربي هم نتوانستيم بازيكن جديدي را جذب كنيم. به همين دليل از عزيز محمدي خواهش کردیم بازی ما را به زمان دیگری موکول کند . ولی عزیز محمدی پاسخ قانع کننده ای نداشت و بازی تدارکاتی را موجب تاخیر فینال حذفی عنوان کرد

عادل رودست خورد !

جالب این که فردوسی پور در این بحث یک ساعته فقط بحث مراحل جام حذفی را با عزیز محمدی رد و بدل می کرد ! و اصل قضیه تغییر زمان بازی فینال اصلا مورد نقد و بررسی قرار نگرفت ؟ ویا شاید نخواستند...؟ که از عادل بعید بود . شاید عادل رودست خورد ویا حریف عزیز محمدی نشد !؟

حرفهای فتح الله زاده و احمد گزی رئیس هیئت موسسین باشگاه شاهین مهمانان بعدی 90

در ادامه فتح الله زاده و احمد گزی رئیس هیئت موسسین باشگاه شاهین روی خط برنامه 90 آمدند و در مورد بازی کرار در فینال صحبت کردند ولی به نتیجه ای نرسیدند ! جالب این که کسی در مورد تغییر تاریخ فینال حذفی اشاره ای نداشت و عادل هم همچنان سکوت کرد !

قلعه نوعی و پپ ! هم صحبت کردند

در پایان برنامه قلعه نوعی و ویسی هم در برنامه 90 تلفنی حرف زدند و بازی و داوری بازی تراکتور و صبا را مورد نقد قرار دادند و هر دو اعتقاد داشتند که تیمشان بهتر بازی کرد !

تماس تلفنی با پژمان نوری با امارات

نوری گفت : آقای صاح نیا در آخرین روز نقل و انتقالات فقط برای رفع مسئولیت با ما صحبت کرد ! تازه من 150 میلیون از ملوان طلب دارم .

منبع: تابناک
    [SIGPIC][/SIGPIC]

5. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array
    از برگزاري ليگ با 16 تيم تا دفاع به سمت قبله!
    در 90 دیشب چه گذشت؟!

90/10/26

موضوعي كه باعث شده 90 در اين هفته‌ها دو بار در طول هفته اجرا شود و حتي سوال پيام كوتاه برنامه شب گذشته نيز به نوعي تحت تاثير آن بود، فشردگي بازي‌هاي ليگ در هفته‌هاي پيش رو بود. 90 در اين هفته از مخاطبانش پرسيد كه بهتر است ليگ ايران با چند تيم برگزار شود؟ كه البته پاسخ بينندگان به اين سوال نيز جالب توجه بود.

در نظرسنجي برنامه دوشنبه شب «90» نزديك به 85 درصد مخاطبين اين برنامه با برگزاري ليگ با 18 تيم مخالفت كردند.

«90» دوشنبه شب، شب آرامي را سپري كرد و به اتفاقات هفته بيستم ليگ برتر پرداخت.

موضوعي كه باعث شده 90 در اين هفته‌ها دو بار در طول هفته اجرا شود و حتي سوال پيام كوتاه برنامه شب گذشته نيز به نوعي تحت تاثير آن بود، فشردگي بازي‌هاي ليگ در هفته‌هاي پيش رو بود. 90 در اين هفته از مخاطبانش پرسيد كه بهتر است ليگ ايران با چند تيم برگزار شود؟ كه البته پاسخ بينندگان به اين سوال نيز جالب توجه بود.

پس از آغاز پخش بازي‌هاي مختلف يكي از موضوعاتي كه چند دقيقه وقت 90 را گرفت، بحث بر سر صحنه مشكوك زمين خوردن علي حمودي مدافع استقلال در ديدار مقابل مس كرمان بود كه نظرات زيادي پيرامون آن وجود داشت.

جعفري كارشناس داوري حاضر در برنامه اين صحنه را خطا مي‌دانست، اما معتقد بود كه حمودي خارج از محوطه جريمه سرنگون شده است. بعد از او مظلومي سرمربي استقلال روي خط آمد و تاكيد كرد كه باشگاه استقلال روز دوشنبه در حضور چند كارشناس اين صحنه را بازبيني كرده و همه معتقد بودند كه پنالتي بوده است. البته فردوسي‌پور براي اين كه درباره اين صحنه هيچ شك و شبهه‌اي باقي نماند، نظر هشت كارشناس داور ديگر را هم پرسيد كه پنج نفر از آن‌ها اعتقاد داشتند كه پنالتي نبوده و سه نفر ديگر گفتند داور آن ديدار بايد براي استقلال پنالتي مي‌گرفته است.

سرمربي استقلال در ادامه صحبت‌هايش درباره شعار برخي هواداران تيمش پس از ديدار مقابل مس گفت: "من از همه هواداران استقلال در سراسر ايران تشكر مي‌كنم. حالا چند نفري اين وسط پيدا مي‌شوند كه بعضي مواقع عصباني هستند، البته كارشان غير طبيعي است، كساني كه در ورزشگاه آزادي سمت راست جايگاه مي‌نشينند، انگار كمي آتشي‌تر از بقيه هواداران هستند و تحمل باخت ما را ندارند، حتي وقتي از جلوي اين جايگاه رد مي‌شويم‌، آن‌ها به ما تيكه مي‌اندازند، من نمي گويم كه آن‌ها از جايي خط مي‌گيرند، اما استقلال در اين فصل بايد چه كار مي‌كرد كه نكرده؟ "

مظلومي درباره انتقال بحث برانگيز علوي به استقلال گفت: "خواهش مي‌كنم اين قدر اين جوان را تحت فشار نگذاريد، مطمئن باشيد كه هيچ لابي براي گرفتن اين بازيكن نبود. من هم زير هيچ فشاري قرار نمي‌گيرم. اگر پورحيدري در مصاحبه‌اش گفت كه مظلومي هم اين بازيكن را نمي‌خواهد هنوز در جريان ماجرا نبود. اين بازيكن در مس هم با من بوده، اما به دليل مشكلاتي كه داشت، نمي‌توانست در شهرستان بازي كند. پدر او بيمار است و مشكل روحي ـ رواني دارد. ما بايد به او كمك كنيم. "

سرمربي استقلال در پايان صحبت‌هايش گفت: "ما در وضعيت مهمي قرار داريم و هواداران بايد بيشتر حواسشان را جمع كنند، ضمن اين كه كانون هواداران بايد با دقت بيشتري نسبت به سكوها كار كند و حتي دستش براي انجام برخي كارها بازتر باشد. "

ميهمان برنامه اين هفته‌ سهراب بختياري زاده بود، مدافع پيشين تيم ملي و فعلي صبا در صحبت‌هايش با اشاره به اين كه مي توانست خيلي بهتر از اين‌ها در زندگي فوتبالي‌اش باشد و به موفقيت‌هاي بيشتري برسد، گفت: "شايد در انتخاب تيم‌هايم بي‌دقت عمل كردم، اما اگر يك مشوق يا مدير برنامه‌هاي خوب داشتم، مي توانستم خيلي بيشتر پيشرفت كنم."

فردوسي‌پور درباره ديداري كه فصل گذشته پرسپوليس با هدايت علي دايي چهار گل از صبا خورد و اين كه صحبت‌هاي شيث رضايي را در آن بازي چه كسي به دايي منتقل كرده بود، گفت: "من خودم از مرتضي كاشي شنيدم كه شيث رضايي چه حرف‌هايي زده است. وقتي شنيدم خيلي ناراحت شدم، اما با وجود اين باز هم به دايي چيزي نگفتم."

در ادامه برنامه اعتراض‌هاي مردم بوشهر به نتايج تيم شاهين در چند هفته‌ اخير پخش شد كه در اين ميان صحبت‌هاي يك زن مسن بوشهري در انتقاد از وضعيت شاهين بسيار جالب بود. اين هوادار شاهين در صحبت‌هايش با انتقاد مدافعان تيم بوشهري گفت: "بعضي از آن‌ها به سمت راست زمين مي‌روند و بعضي از آن‌ها به سمت قبله دفاع مي‌كنند! شاهين با اين نوع بازي كردن به دسته صفر (!) سقوط مي‌كند و بازيكنانشان هم به درد بازي با خروس جنگي‌ها مي‌خورند!"

در ادامه برنامه "گزي" رييس هيات موسسين باشگاه شاهين با اشاره به اولتيماتوم دو هفته‌ باشگاه شاهين به فيروز كريمي گفت: "كادر فني دو هفته‌ فرصت دارد كه در دو بازي خارج از خانه پيش رو چهار امتياز كسب كند."

وي درباره آخرين وضعيت كرار جاسم هم گفت: "كرار با يك مصدوميت كوچك مواجه شده و در طول اين هفته‌ بخشي از قراردادش را دريافت مي‌كند و مصدوميت او هم واقعي است نه به خاطر نگرفتن پول. "

فردوسي‌پور پس از پخش بازي شهرداري و پرسپوليس به شايعه سه اخطاره بودن سعيد دقيقي مهاجم شهرداري در اين بازي پرداخت كه البته مدير روستا سرمربي شهرداري و همچنين سرپرست اين تيم معتقد بودند كه دقيقي دو اخطاره بوده و هيچ مشكلي هم براي اين بازي نداشته است، البته عزيز محمدي، درباره اين موضوع اظهار بي‌اطلاعي كرد.

در پايان برنامه نزديك به يك ميليون و 800 هزار نفر در مسابقه نظرسنجي شركت كردند كه 64 درصد آن‌ها معقتد بودند ليگ برتر بايد 16 تيم برگزار شود. 20 درصد به ليگ 14 تيمي و 16 درصد هم به ليگ 18 تيمي راي دادند.

منبع: ایسنا
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

90/11/24

درگیری لفظی دایی و تاتار در برنامه نود

برنامه دیشب طیق معمول همیشه بیشتر به پخش بازیهای لیگ و کارشناسی داوری بازیها اختصاص داشت . در ضمن محمد رویانیان که شایعه استعفایش از مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس به گوش رسیده بود به تفصیل حرف زد و در ادامه درگیری لفظی دایی و تاتار در این برنامه جالب توجه بود هر چند بعد از بحث این دو عابدینی روی خط آمد و طرفین را به آرامش دعوت کرد . ضمنا در پایان برنامه فردوسی پور با دعوت از ابراهیمی و ابراهیم زاده به تفصیل به موشکافی مشکلات این تیم پرداخت .
    شب گذشته، فردوسی پور همچون دوشنبه های گذشته برنامه ۹۰ را روی آنتن برد.

به گزارش «تابناک»، برنامه دیشب طیق معمول همیشه بیشتر به پخش بازیهای لیگ و کارشناسی داوری بازیها اختصاص داشت . در ضمن محمد رویانیان که شایعه استعفایش از مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس به گوش رسیده بود به تفصیل حرف زد و در ادامه درگیری لفظی دایی و تاتار در این برنامه جالب توجه بود هر چند بعد از بحث این دو عابدینی روی خط آمد و طرفین را به آرامش دعوت کرد . ضمنا در پایان برنامه فردوسی پور با دعوت از ابراهیمی و ابراهیم زاده به تفصیل به موشکافی این تیم پرداخت .

مهمانان برنامه ۹۰ / ایرج نظری کارشناس داوری برنامه نود

ایرج نظری کارشناس داوری برنامه نود در بازی پرسپوليس برابر فجر اعتقاد داشت که گل سوم فجر با از خطای آشکار مدافع فجر روی محمد نوری به ثمر رسید و داور ضعیف بود ، در ضمن وی معتقد بود که در بازی راه آهن و شهرداری داور خطای پنالتی روی عباسفرد را نادیده گرفت .

کنایه عادل فردوسی پور به انتخابات فدراسیون فوتبال

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد که با قدرت به کارش در این تیم ادامه خواهد داد. به گزارش خبرآنلاین؛محمد رویانیان که شایعه استعفایش از مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس از بعد از ظهر دهان به دهان چرخید امشب مهمان تلفنی برنامه نود بود.او بلافاصله پس از روی خط آمدن خطاب به همه هواداران این تیم گفت:«اجازه بدهید من اول خیال هواداران را راحت کنم.رویانیان از پرسپولیس نمی رود و با قدرت به کارش ادامه می دهد.» او این را گفت و توضیحات لازم در مورد خبری که بعد از ظهر منتشر شد را ارائه داد:«من در گفت و گو با سایتی که مصاحبه بنده را منتشر کرد چیز دیگری گفتم.خبرنگار آنها پرسید شما در برای شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت می کنید یا نه؟ که من گفتم در پرسپولیس هم یک ماه پیش استعفا داده بودم و از چاله به چاه نمی افتم.این ماجرا مربوط به یک ماه پیش بود و حالا شرایط فرق کرده است.»

غرور برد دربی کار دستتان داد!

در این لحظه بود که فردوسی پور گفت:«استقلال را بردید و گفتید چه کیفی می دهد این فوتبال و بعد ماندگار شدید.»که رویانیان هم جواب مجری برنامه نود را اینطور داد:«این تعبیر شماست.من یک ماه پیش استعفا دادم و آقای وزیز با این استعفا مخالفت کردند.ایشان اصرار داشتند که بنده این استعفا را نادیده بگیریم.من مدتی است که به دنبال یک سری تحولات در باشگاه هستم.» پس از این اظهار نظرها فردوسی پور سوال دیگری را مطرح کرد و از سردار در مورد گلایه هایش پرسید.رویانیان چند روز پیش گفته بود که باشگاه آنها نه دولتی است و نه خصوصی:«حرف من این است که اگر دولتی هستیم باید یک سری بودجه را برای ما در نظر بگیرند.اما اگر قرار است به بخش خصوصی واگذار شویم ما تمهیدات لازم را اندیشیده ایم و اقدامات خوبی انجام داده ایم.اما امروز شنیدیم که معاونت محترم برنامه و بودجه اعلام کرده است شال آینده هم استقلال و پرسپولیس دولتی باقی می مانند.این همه در این راه قدم برداشته شده و اقدامات حرفه ای انجام شده و واقعا حیف است.با این شرایط انگیزه ای برای مدیری مثل من باقی نمی گذارند و آدم دلسرد می شود.»

در گیری دایی و تارتار !

در حاشیه پخش بازی دو تیم راه آهن و داماش وقتی دو مربی روی خط آمدند مهدی تاتار خطاهایی که کارشناس برنامه آنها را درست اعلام کرده بود را قبول نکرد و این تصمیم کارشناس برنامه را تحت تاثیر صحبت های علی دایی عنوان کرد.همین اظهار نظر کافی بود تا دایی خطاب به تاتار بگوید:«چرا این حرف ها را می زنی؟تو این حرف ها را می زنی اما پس از بازی برای من اس ام اس می فرستی که زیر فشارم؟»در این لحظه تاتار گفت:«ما با هم رفیق هستیم و من دستیار شما بوده ام اما این اتفاق دلیلی نمی شود که شما به من بی احترامی کنید.شما در جریان باز حرف هایی به من زدید که ...» که علی دایی حرف تاتار را قطع کرد و این واکنش را نشان داد:

من حرفی نزدم و بازیکنان نیمکت نشین من هم شاهد هستند.شما به عباس فرد گیر دادید و من گفتم که زدن این حرف ها در زمین فوتبال درست نیست و نباید این طور داد و فریاد کنید.اگر شما اشتباه نکردید چرا کمک داور چهارم آمد و به شما تذکر داد؟من نه از کسی می ترسم و نه نان من را کسی می دهد.» اما حتی این صحبت ها هم باعث نشد تا تاتار از موضع خودش کوتاه بیاید.او با تاکید بر حرف هایش ادامه داد:«آقای دایی شما به من اهانت کردی.اگر نظر شما این است ایرادی ندارد من از این به بعد شما را طور دیگری میشناسم.این صداقت نیست.»که علی دایی هم گفت:« شما بروید همان کارهایی را که یاد گرفته اید را انجام بدهید»و سرانجام حرف پایانی تاتار:«من دستیار شما بودم آقای دایی و این کارها را از شما یاد گرفتم.

امیدوارم این بار رییس انتخاب شود،نه انتصاب

عادل فردوسی پور در برنامه دیشب نود اعلام کرد که هفته آینده یک ویژه برنامه در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال دارد.قرار است در این برنامه نفراتی که برای ریاست فدراسیون فوتبال کاندید شده اند با یکدیگر به مناظره بپردازند.
    فردوسی پور با نام بردن از افرادی که گزینه احتمالی وزارت ورزش برای کاندیدا شدن هستند از اسامی اشخاصی چون سعیدلو،سجادی و کیومرث هاشمی نام برد و گفت:«امیدوارم که این آدم ها مستقل کاندید شوند تا رقابت ها سالم باشد و رییس فدراسیون انتخاب شود نه انتصاب!»
    این اتفاق در حالی افتاد که همزمان با این صحبت های عادل گزینه مورد حمایت دولت هم مشخص شد و باید گفت که خوشبختانه این بار یک فرد فوتبالی کاندید شده است و می تواند رقابتی سالم با کفاشیان داشته باشد.

پرسش و پاسخ نظرسنجی نود / پرسش نظرسنجی در مورد بهترین برنامه رئیس فدراسیون

نظرسنجی نود نیز درباره بهترین برنامه رئیس فدراسیون بود که ۴ گزینه داشت ۱- اقتدار و استقلال ۲- برگزاری منظم لیگ ۳- توجه به تیمهای پایه ۴- صعود به جام جهانی که در پایان گزینه اول با ۶۸ در صد آرا انتخاب شد .

این برنامه در ساعت ۲ و ۱۵ دقیقه بامداد به پایان رسید .

[SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

هر آنچه‌ در اولین‌ "نود"سال 91 گذشت

برنامه 90 شب گذشته مانند همیشه دیدنی بود ، علی کفاشیان و اکبر میثاقیان مهمان حضوری این برنامه بودند .

تابناک: برنامه 90 شب گذشته مانند همیشه دیدنی بود ، علی کفاشیان و اکبر میثاقیان مهمان حضوری این برنامه بودند .

در این برنامه عادل فردسی پور سعی کرد پیرامون وضعیت فدراسیون فوتبال کفاشیان رابه چالش بکشد که آقای رئیس مثل همیشه با خنده های معروفش فقط نقطه نظرات خودش را بیان کرد !

کفاشیان مهمان اولین برنامه نود در سال 91

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال مهمان عادل فردوسی پور بود. فردوسی پور در این برنامه از او در مورد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال سوال پرسید و از او خواست که بگوید وزارت ورزش برای انصراف دادنش فشار آورده یا نه. کفاشیان در مورد این موضوع گفت: «فشار نیاوردند اما آن ها نمی خواستند من رئیس بشوم . توقع داشتند انصراف بدهم!»

البته فردوسی‌پور که قصد داشت قبل از انتخابات فدراسیون فوتبال یک برنامه ویژه را پخش کند سرانجام موفق به انجام این کار نشد. از همین رو وی برای برنامه شب گذشته علی کفاشیان را دعوت کرده و گفت‌و‌گویی مفصل با رئیس فدراسیون فوتبال داشت.

اشتباهی به فوتبال آمدم!

علی کفاشیان در ابتدای اظهارات خود ضمن عرض تبریک سال نو به مردم ایران در خصوص نحوه ورود خود به فوتبال اظهار داشت: سال 86 قرار بود که علی آبادی به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال معرفی شوند اما بالاجبار ایشان کنار کشیدند و من به عنوان تنها کاندیدا ماندم و به صورت تحمیلی و اشتباهی رئیس فوتبال شدم.

وی در ادامه افزود: روزهای سختی در فوتبال داشتم. در ابتدای امر این پست جدید برای من ناآشنا بود. البته هرچند من 30 سال در ورزش حضور داشتم اما فوتبال فضای خاص خودش را داشت.

وی همچنین اظهار داشت: به نظرمن آقای قریب زمان کافی را برای معرفی خود نداشت و می بایست زودتر می آمد و برنامه های خود را ارائه می داد.

کفاشیان در ادامه اظهارات خود خاطر نشان کرد:3 یا 4 ماه قبل از انتخابات قرار بود که کاندیدا نشوم. اما شرایط به گونه ای پیش رفت که در انتخابات حاضر شدم و پس از آن هر چه به من فشار آوردند که از کاندیداتوری کنار بکشم، این موضوع را رد کردم.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین افشا کرد که خواسته ی وزارت ورزش این بود که قریب به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال مطرح شود. اما آنها معتقد بودند که مجمع باید کاملا آزادانه رای دهد.

وی افزود: من بهترین نبودم. اما احساس می کنم اعضای مجمع متوجه شدند که من بیشتر از سایرین به درد این فوتبال می خورم.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: با مدیریتی که در حال حاضر در وزارت ورزش وجود دارد، استقلال فدراسیون فوتبال مانند قبل از انتخابات برقرار بوده و آقای عباسی هم همواره تصمیم گیری درباره امور را بر عهده خود ما گذاشته است.

تغییرات فدراسیون فوتبال آغاز می شود

کفاشیان در بخش دیگری از اظهارات خود از آغاز تغییرات در فدراسیون فوتبال خبر دادو گفت: تغییرات در فدراسیون فوتبال از راه خواهد رسید. ما تغییراتی را در کمیته های مختلف انجام خواهیم داد و از نفرات قوی تری استفاده خواهیم کرد.

احتمال بازگشت عزیز محمدی به سازمان لیگ برتر

کفاشیان درخصوص علت جدایی عزیز محمدی از فدراسیون فوتبال گفت: بعد از انجام رای گیری خود به خود آقای عزیز محمدی به خاطر رای نیاوردن از فدراسیون جدا شدند اما این جدایی ایشان به معنای قطع همکاری ها نیست. یکی از نکات مثبت فدراسیون من در 4 سال گذشته وجود آقای عزیز محمدی و اقدامات موثر ایشان بود. در آینده نیز از وجود ایشان بهترین بهره را خواهیم برد و احتمال انتخاب ایشان به عنوان نائب رئیس دوم در جلسه بعدی مجمع وجود دارد.

حقوق کارمندان فدراسیون فوتبال؛ سالی یک و نیم میلیارد تومان !

کفاشیان در مورد حقوق اعضای کمیته های مختلف فدراسیون با کفاشیان صحبت کرد و معتقد بود فدراسیون حقوق کمی به کارمندان خود می دهد که نتیجه اش اتفاقاتی مثل حذف تیم امید می شود. اما علی کفاشیان در جواب او گفت: «ما همین الان هم سالی یک و نیم میلیارد تومان به کارمندان فدراسیون فوتبال حقوق می دهیم که این جدا از حقوق داوران است که در سال مبلغی حدود 4 میلیارد تومان می شود.»

با این حال عادل معتقد بود فدراسیون نمی تواند با حقوق 400 یا 500 هزار تومانی، افراد خبره ای را به کمیته هایی مثل کمیته آموزش ببرد. البته علی کفاشیان هم قبول کرد که فدراسیون مجبور می شود به خاطر حقوق کمی که می دهد، از افرادی مثل ترابیان در چند پست مختلف استفاده کند که نتیجه اش اشتباهاتی مثل اشتباهات منجر به حذف تیم امید است.

اکبر میثاقیان دیگر مهمان حضوری90

اکبر میثاقیان دیگر مهمان حضوری90 بود که به دلیل صعود تیم آلومینیوم هرمزگان در این برنامه حضور یافت و در مورد این تیم به گفتگو نشست .

دعوای درخشان و مدیرکل ورزش بوشهر

در پایان برنامه در مورد مشکلات مالی شاهین صحبت شد که با پخش مصاحبه چند بازیکن شاهین از جمله انصاریان این معضل به وضوح مشخص شد و در ادامه مدیرکل ورزش بوشهر رویخط آمد وبا درخشان مربی این تیم درگیری لفظی پیدا کرد .

درخشان قهر کرد و به تهران برگشت

در ادامه درخشان گفت : بوشهر را به مقصد تهران ترک کرده تا در نشست با افراشته تکليف خود را مشخص کند.
    درخشان اعلام کرده تعهدات شان نسبت به بازیکن را عملی نکرده اند و طلبکار هم هستند. با این شرایط باید تکلیفم را با افراشته مشخص کنم.

این مربی با پرواز عصر امروز، بوشهر را به مقصد تهران ترک کرده تا در نشست با افراشته تکلیف خود را مشخص کند. وی به دستیارانش گفته که فقط اگر پول نقد دادند تا تعهدات باشگاه به بچه ها عملی شود برمی گردم!

پرسش و پاسخ نظرسنجی نود

پرسش نظرسنجی نود این بود که مهمترین اتفاق سال 90 چه بود ، که نزدیک 55 درصد به فقدان حجازی رای دادند ، و نزدیک به 18 درصد آمدن کی روش را برگزیدند ، 12 درصد به نکامی تیم امید و سپاهان و12 در صد به کسر سهمیه آسیایی تیمها و 3 درصد به قهرمانی سپاهان در لیگ برتر رای دادند .

این برنامه در ساعت 2 و 5 دقیقه به اتمام رسید .

[SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

91/2/4

هر آنچه در 90 جنجالی گذشت

قلعه نویی که روی خط آمده بود تا درباره برنامه ریزی لیگ صحبت کند چند بار به فردوسی پور گفت ساکت شود تا بتواند حرف بزند!

تابناک: برنامه 90 شب گذشته مانند همیشه دیدنی بود؛ ابراهیم میرزا بیگی کارشناس داوری مهمان حضوری برنامه بود . فردوسی‌پور برنامه نود را با پرسش نظرسنجی مربوط به این که آیا اراده کافی برای مبارزه با ناپاکی فوتبال وجود دارد یا خیر ؟ آغاز کرد .

برنامه شب گذشته پیرامون نتایج لیگ آسیا و ، بازی تدارکاتی با موریتانی و بحث تبانی و حواشی لیگ برتر بود . در ضمن مجری برنامه نود گفت به زندان انداختن دلالان می تواند فوتبال ایران را پاک کند.

ابراهیم میرزا بیگی کارشناس داوری: گل دوم سایپا آفساید بود

ابراهیم میرزا بیگی کارشناس داوری اعتقاد داشت گل دوم سایپا بر خلاف اطهار نظر گزارشگر بازی در موقعیت آفساید به ثمر رسید . وی همچنین معتقد بود که قبل از به ثمر رسیدن گل استقلال روی طالب لو خطایی صورت نگرفت ولی ضربه کرنر اشتباه بود ، همان کرنر اشتباه موجب زدن گل تساوی استقلال شد .

حکمت مدیر عامل نفت اولین مهمان تلفنی 90: دلال پرسپولیسی نبود !

پس ازحاشیه های به وجود آمده در مورد فونیکه سی و اینکه یک نفر از طرف باشگاه پرسپولیس با این بازیکن خارجی وارد مذاکره شده است تا او را به پایتخت بیاورد امشب حکمت مدیر عامل تیم نفت روی خط برنامه نود آمد و در این مورد توضیحاتی را ارائه داد:«ما اشتباه کرده بودیم.سلطانیان از طرف پرسپولیسی ها با فونیکه سی وارد مذاکره نشده بوده و دلال یک تیم خارجی است.من می دانستم تیمی که سردار رویانیان آن را اداره می کند غیر حرفه ای عمل نمی کند.

فونیکه سی دارد با نفت تمرین می کند

او با اشاره به اینکه فونیکه سی از تمرینات تیم قهر کرده بود ادامه داد:«داشتیم راهی تبریز می شدیم که دیدم فونیکه با لباس هایی غیر از لباس باشگاه آمده است.او برای ما شرط گذاشت که اگر در بازی با شهرداری به عنوان بازیکن ثابت به زمین می رود سوار اتوبوس می شود.اما ما زیر بار نرفتیم و با یک مدیریت صحیح قضیه را حل کردیم.خوشبختانه تمام مشکلات حل شده است و فونیکه سی دارد با نفت تمرین می کند.

در ادامه رویانیان مدیر پرسپولیس روی خط آمد

مدیر پرسپولیس دیگر مهمان تلفنی برنامه 90 بود که اظهار داشت : با وینگادا صحبت کردم و قرار شد بدهی او را بدهیم ، در ضمن با آرفی هم رایزنی کردیم و به نتایج مثبتی رسیدیم .

سوال غیر فوتبالی فردوسی پور از رویانیان !

رویانیان در برنامه نود اعلام کرد که قیمت بنزین طی یک برنامه 5 ساله افزایش پیدا می کند.

عادل فردوسی پور در برنامه دیشب خودش آنجا که داشت مصاحبه تلفنی اش با رویانیان را پایان می داد خطاب به او گفت:«سردار دوستان من که در پشت صحنه هستند(همان علی ها که رامبد جوان و حبیب رضایی می گفتند) یک سوال غیر فوتبالی دارند

آنها می خواهند بدانند که برای بنزین و قیمت آن چه اتفاقی می افتد؟»که رویانیان ابتدا خنده ای کرد و گفت:« ما که سهمیه اردیبهشت را برای مردم ریخته ایم.مجلس تصویب کرده که در یک پروسه 5 ساله برخی از قیمت ها به صورت سبدی واقعی شود.البته در آینده قانون قیمت را تعیین می کند و زمان آن هم معلوم نیست.

بعداز رویانیان ،محمد قاضی مهاجم ذوب آهن مهمان حضوری برنامهئ نود بود و گلهای این بازین به نمایش گذاشته شد و در مورد تیم ملی هم با وی حرف زد .

علی فتح الله‌زاده مدیرعامل استقلال هم آمد

علی فتح الله‌زاده مدیرعامل استقلال با بیان اینکه دست‌هایی پشت پرده است که نمی‌خواهند قهرمان شویم، تمرکزم روی دیدارهای آینده است نه ماندن و رفتن، کار مظلومی در استقلال خوب نه، خیلی خوب است و هر روز یک نفر را به جانشینم می‌کنند به تشریح آخرین وضعیت آبی‌پوشان پرداخت. وی از دست هیئت مدیره استقلال بشدت شاکی بود .

تمرکزم روی دیدارهای آینده است نه ماندن و رفتن

وی از اظهارنظر در خصوص بحث جدایی‌اش از باشگاه استقلال خودداری کرد و گفت: من در این مورد بطور کامل صحبت کرده‌ام و دیگر نیازی نیست در مورد ماندن یا رفتنم از استقلال حرفی بزنم. من بدون توجه به شایعات و حواشی کار خود را دنبال می‌کنم. فعلا تمرکز من روی سه بازی آینده استقلال و دیدار با الریان قطر است، دیدارهایی که باید تمامی آنها را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

امیر قلعه‌نویی : آقای فردوسی پور ساکت شو!

سرمربی تیم فوتبال تراكتورسازی دیگر مهمان تلفنی برنامه 90 بود و اعتقاد داشت بازی تیم تراكتورسازی باید همزمان با بازی تیمهای سپاهان و استقلال انجام شود .

سرمربی تیم فوتبال تراكتورسازی دیگر مهمان تلفنی برنامه ۹۰ بود و اعتقاد داشت بازی تیم تراكتورسازی باید همزمان با بازی تیمهای سپاهان و استقلال انجام شود. وی چندین و چند بار با ادبیاتی عجیب صحبت هایی را با فردوسی پور مطرح کرد که موجب تعجب مجری برنامه نود شده بود.

فردوسی پور در گفتگوی تلفنی اش با مجید جلالی با لحن قلعه نویی به او گفت آقای جلالی خیلی مردی! و همین جمله باعث ناراحتی قلعه نویی شده بود. وی که روی خط آمده بود تا درباره برنامه ریزی لیگ صحبت کند چند بار به فردوسی پور گفت ساکت شود تا بتواند حرف بزند!

بخش پایانی برنامه به بازیهای لیگ دسته اول اختصاص داشت .

[SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

91/2/10

هر آنچه در برنامه 90 دیشب گذشت

برنامه 90 شب گذشته مانند همیشه دیدنی بود؛ علی خسروی کارشناس داوری و پژمان منتظری ، مهمان حضوری این برنامه بودند که البته در پایان برنامه محمد رضا طهماسبی کاپیتان پیکان در قسمت پایانی برنامه حضور پیدا کرد .

تابناک: برنامه 90 شب گذشته مانند همیشه دیدنی بود؛ علی خسروی کارشناس داوری و پژمان منتظری ، مهمان حضوری این برنامه بودند که البته در پایان برنامه محمد رضا طهماسبی کاپیتان پیکان در قسمت پایانی برنامه حضور پیدا کرد .

فردوسی‌پور برنامه نود را با پرسش نظرسنجی که تیم‌های سپاهان، استقلال و پرسپولیس این هفته در مجموع در آسیا چند امتیاز کسب می کنند ، آغاز کرد.

کارشناس داوری: 3 پنالتی اشتباه در یک بازی !

علی خسروی کارشناس داوری اعتقاد داشت که داور بازی نفتی ها3 پنالتی اشتباه گرفت ، در ضمن پنالتی راه آهن مقابل فولاد نادیده گرفته شد .

صادقی برای کمک به فوتبالیستی مصدوم تا سنقر رفت

امیر حسین صادقی و همسرش به دلیل کمک به یک فوتبالیست آماتور از سوی عادل فردوسی پور تقدیر شدند.

عادل فردوسی پور در برنامه این هفته 90 خود با اشاره به برنامه آخر سال شان گفت:« در آن برنامه ما مهمانی ویژه داشتیم که تصصاویر سقوطش از سقف یک سالن فوتبال را پیشتر پخش کرده بودیم . در این برنامه او گفت که بیکار است اما مشکلش الان به خاطر حرکت شایسته یکی از بازیکنان خوب لیگ مان حل شده است.

امیر حسین صادقی و همسرش به سنقر رفتند و برای او وسیله ای خریده اند که بتواند شاغل شود و 12 یا 13 میلیونی را هزینه کردند. البته می دانم امیر صادقی دوست نداشته این خبر رسانه ای شود اما خوب است که ما این نکات را بگوییم که مردم بدانند ما در میان فوتبالیست های مان ، چنین افرادی را هم داریم.

منتظری: دوست نداشتم به استقلال و پرسپولیس بیایم

مدافع تیم فوتبال استقلال مهمان ویژه برنامه نود بود. وی در این برنامه اظهار داشت: من بیشتر فوتبالم را مدیون آقای رضاییان، مدیر عامل وقت فولاد خوزستان هستم. چراکه ایشان خیلی به جوان ها میدان می دانند.

پژمان منتظری در ادامه در خصوص نحوه استقلالی شدنش گفت: دوست نداشتم به استقلال بیایم. در همان برهه هم از سایپا، سپاهان و پرسپولیس پیشنهاد داشتم. اما علاقه ای به حضور در استقلال و پرسپولیس نداشتم. ولی صحبت هایی که با مرحوم ناصر خان داشتم باعث شد استقلالی شوم.

وی علت حاشیه های موجود در اطراف استقلال را این گونه عنوان کرد: در یک ماه گذشته مصاحبه های برخی افراد استقلال را به حاشیه برد. اگر تیم در کورس قهرمانی بود و بعضی حرف ها زده می شد ایرادی نداشت اما الان که استقلال برای قهرمانی و صعود به مرحله بعد رقابت های آسیایی می جنگد نباید چنین حرف هایی مطرح می شد.

گزارشی از گود شهرزاد تنها زمین خاکی مانده برای تهران

گزارشگر جوان برنامه 90 با حضور در یکی از محله های جنوب شهر تهران ، گزارشی را از آخرین زمین خاکی به جای مانده از دهه های 40 تا 60 فوتبال ایران تهیه کرده بود. زمینی که به گفته پیشکسوتانی مثل صادقی و سید مهدیکاظمی یا حسین یاریار ، بازیکنان بزرگی از فرشاد پیوس و ناصر محمد خانی گرفته تا مهدی پاشازاده و هاشم بیگ زاده و دیگران را به فوتبال ایران معرفی کرده است. بعد از پخش این گزارش ، علی خسروی که کارشناس داوری برنامه بود به عنوان یکی از مسئولان ورزش شهرداری منطقه 15 اعلام کرد آمادگی دارند تا در صورتی که این زمین معارض نداشته باشد ، این گود را بازسازی کنند.

فتح الله زاده پرسپولیسی می شود !

علی فتح الله زاده می گوید برای تشویق پرسپولیس به ورزشگاه می رود.

در ادامه علی فتح الله زاده که به عنوان مهمان تلفنی روی خط برنامه 90 رفته بود . او در همان ابتدا با سوالی روبرو شد از حرف هایش . جمله ای که در برنامه ورزشی شبکه جام جم گفته بود ، جمله ای در این باره که 4 عضو هیات مدیره گفته اند رحمتی را با قد بلندش بفرستند به خط حمله تا ضربه سر بزند. فتح الله زاده گفت:« بابا این یک شوخی بوده است. الان شما مرا با یک نماینده مجلس و دو معاون وزیر ورزش در می اندازید. باید جمع کنم بروم خانه.

فتح الله زاده درباره کمپ استقلال هم گفت:« این کمپ باید ابتدا تکمیل شود تا بعد زمین شهری ، سندش را به استقلال بدهد. این یک سرمایه بزرگ برای استقلال است.

اطلاعات کامل فوتبالی رسولی نژاد

سپس احمد رسولی نژاد ، رئیس هیات مدیره استقلال و معاون وزیر ورزش روی خط برنامه 90 رفت و درباره حرف های علی فتح الله زاده گفت:« حتی اگر این حرف شوخی هم باشد ، گفتن این حرف درست نیست. من انتظارش را ندارم. رشته خود من فوتبال بوده. شما دیدید که در آن مصاحبه تلویزیونی فتح الله زاده گفته بود 4 عضو هیات مدیره می گفتند رحمتی را بگذارید خط حمله ، این حرف حتی به شوخی گفتنش هم بد است.

درگیری لفظی رسولی نژاد با عادل !

در بین حرفهایرسولی نژاد ، فردوسی‌پور شیطنت کرد و گفت : درسته که علوی به سفارش شما به استقلال آمد ؟ رئیس هیات مدیره استقلال که انتظار چنین سوالی را نداشت عادل را متهم به دروغگویی کرد و اظهار داشت: هر کسی که با من در مورد مسائل فنی حرف میزند به زرینچه می گویم که به مظلومی انتقال دهد .

وی ادامه داد : من خودم رشته ام فوتبال بوده و همه بازیکنان را هم می شناسم. من که می دانم والدس دروازه بان بارساست ، کاسیاس در رئال مادرید است ، نویر دروازه بان بایرن است ، مهاجم شان گومز است و آلکس دل پیرو هم مهاجم یونتوس است. من با این اطلاعاتم یعنی نمی دانم پست بازی رحمتی چه است؟ من که همه بازی های این تیم را می روم ببینم ،بارها با رحمتی جلسه داشتم و حرف زدم ، چطور ممکن است که من ندانم او دروازه بان است ، واقعا فکر می کنم حتی این حرف را به شوخی گفتن هم زشت است چون باعث می شود خدای ناکرده مردم فکر کنند اعضای هیات مدیره ما ... هستند!

رسولی نژاد: قطعا با اولیایی در مورد مدیر عاملی صحبت نکردیم

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره موضوع مهاجم یا دروازه بان بودن مهدی رحمتی اظهار داشت: در نیم فصل یکی از مشکلاتی که در هیئت مدیره مطرح کردیم این بود که یک مهاجم سر زن نداریم. اما هیچ حرفی در خصوص مهدی رحمتی و مهاجم یا دروازه بان بودن وی نزدیم. آن زمان قرار بر این شد که یکی از مهاجمان سابق استقلال را به تیم بازگردانیم.

بنده از آقای فتح الله زاده این انتظار را داشتم که حتی مطرح کردن چنین حرفی در مورد اعضای هیئت مدیره را به شوخی هم مطرح نمی کردند.احمد رسولی نژاد در پاسخ به این سوال که آیا با اولیایی در خصوص مدیر عاملی استقلال صحبتی شده یا خیر گفت: قطعا چنین صحبتی مطرح نشده است.

در قسمت پایانی برنامه 90 در غیاب فرهاد کاظمی محمد رضا طهماسبی کاپیتان پیکان به برنامه 90 آمد و در مورد چگونگی صعود این تیم سخن گفت .
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

90/2/25

هر آنچه در 90 جنجالی دیشب گذشت

محرم در پایان هم از استودیوی زنده اصفهان و روی آنتن شبکه سوم سیما هرچه دلش خواست از مسئولان صدا و سیما انتقاد کرد. انتقادهایی که کمی تا قسمتی عادل را هم ترسانده بود؛« خیلی ها امسال اذیت مان کردند. می خواستند از سپاهان هم یک ذوب آهن بسازند. همین صدا و سیما خیلی به ما کم لطفی کرد.

خبرآنلاین: محرم نویدکیا با حضور در برنامه 90 از 10 سال حضور در موفق ترین تیم ایران گفت.

کاپیتان سپاهان از روزی شروع کرد که بزرگترهای تیم بازوبند را به او هدیه داده بودند:« تقریبا همه بزرگترهای تیم بودند ، لئون ، آرمناک ، بصیرت و ... من سنم از همه کمتر بود اما برای قهرمانی تیم ، بازوبند را به من هدسه دادند. اوایل حتی رویم نمی شد که حرف بزنم . هنوز هم خیلی اهل حرف زدن در زمین نیستم...»

نویدکیا سپس با سئوالی درباره روابط ش با قلعه نویی روبرو شد که درباره اش گفت:« ببینید من عاشق سپاهان هستم. این خیلی خوب نیست که یک بازیکن حرفه ای این حرف را بزند اما من واقعا سپاهان برایم از همه چیز و همه کس مهمتر است. آقای قلعه نویی در زمان خودش خیلی به من لطف داشت حتی کمتر به من در تمرینات فشار می آورد که آسیب نبینم اما ما گاهی با هم اختلاف هم داشتیم ولی معمولا می رفتیم در اتاق او تا مشکلات مان را با هم حل کنیم.

فقط یک بار در آن ایام من مصاحبه کردم ، آن هم زمانی بود که او در فاصله دو نیم فصل زانویش را عمل کرد. من گفتم بهتر بود این کار را آخر فصل انجام می داد چون در نبودش تمرینات آن کیفیت لازم را نداشت.راستش من هیچ وقت با قلعه نویی بر سر ادبیات گفتاری اش به مشکل نخوردم. خود او چون بارها مصدوم شده بود ، شرایط من را خیلی خوب درک می کرد و به من استراحت می داد تا بتوانم بیشتر بازی کنم. »

عادل از محرم درباره اثرگذار ترین مربی اش پرسید که او گفت:« من از فرهاد کاظمی بیشتر از همه چیز یاد گرفتم و خیلی در زندگی فوتبالی ام اثر داشت.» البته این مربی سالهاست که به دلایلی نامعلوم ، اجازه فعالیت در لیگ برتر را ندارد.

بحث بعدی ، قصه سقف قراردادها بود. قصه ابتدای فصل که محرم حرف هایی جنجالی درباره اش داشت:« اول فصل بود که من رفتم پیش آقای حسینی. او گفت فقط سقف را می داد و حتی حاضر نشد نصف رقم سال قبل را به هادی عقیلی بدهد تا او در تیم بماند. به من گفتند تو که مدام می گویی عاشق سپاهانی ، قرارداد ببند تا بقیه هم بمانند .

من یک توافق نامه با آنها امضا کردم . قرار شد به همه اندازه سقف قرار بدهند و بازیکنان دیگر را حفظ کنند اما این اتفاق نیفتاد . وقتی این فشار را آوردند ، بازیکنانی که همه می گفتند دوست دارند در استقلال بمانند ، یکی یکی رفتند.عقیلی ، رحمتی ، خسرو حیدری ، حاج صفی و... یکی گفت زنش مشکل دارد ، دیگری گفت مشکل خانوادگی دارد و... همه هم همان کسانی بودند که قبلش می گفتند می خواهند اینجا بمانند. »

محرم داشت حرف هایی می زد که شنیدن داشتند. حرف از قانونی که لطماتی بزرگ به فوتبال مان زد:« من می دیدم تیم ما دارد می پاشد اما تیم های دیگر همین بازیکن ها را می گرفتند و بعد در برنامه خود شما می گفتند ما سقف را رعایت کردیم. من شک ندارم که سقف رعایت نمی شد. اصلا این قانون قیمت ها را بالا برد بازیکن های ذخیره هم به جرات از سقف حرف زدند و همه چیز بدتر شد. »

عادل که برای لحظاتی بحث را به سمتی دیگر برده بود ، دوباره به بحث سقف قراردادها برگشت و بازیکنانی که در روزهای پایانی فصل نقل و انتقالات دوباره به سپاهان برگشتند؛« راستش نمی دانم سقف رعایت شد یا نه ولی شک ندارم که هیچ تیمی سقف را رعایت نکرد. من به مسئولان تیم گفتم که حاضر نیستم در تیمی بازی کنم که بازیکن های خوبی ندارد. تیمی که قرار است در لیگ دهم شود. مردم در شهر از من انتظار دارند.»

رفتن لوکا از سپاهان در ابتدای فصل یکی از جنجالی ترین اتفاقات ابتدای فصل لیگ برتر بود . روزهایی که محرم اینگونه تشریح شان می کند:« لوکا یک مقدار بدبین شده بود به همه شک داشت . به مسئولان ، مربی ها و بازیکن ها . فکر می کرد همه دارند به او دروغ می گویند. اول محسن و رحمان احمدی را نخواست. بعد چند نفر دیگر و حتی شنیدم که مرا هم نمی خواهد.

من قبل از بازی با کرمان کمرم گرفته بود و مصدوم بودم برای همین نرفته بودم با تیم ، وقتی برگشتند هم گفتند او ما را نمی خواهد و نباید برویم به تمرین. یکبار در تمرینات از خودش شنیدم که در جمع همه گفت اگر فابیو را تشویق می کنند ، برای این است که این ها پول می دهند. حرفی که رحیمی به شدت با آن برخورد کرد و چند روز بعد هم ایشان از جمع ما رفت. کسی برایش کم نگذاشت اما بچه ها وقتی شرایط را دیدند به هیات مدیره حرف ها و نظرشان را دادند.

وقتی هم که کرانچار آمد همه تلاش او و اقای رحیمی آرام کردن تیم بود که جواب هم داد. من همیشه گفتم یک مربی را باید از تیم درون زمینش شناخت. ما زمان لوکا چقدر کارت می گرفتیم و در زمان کرانچار چقدر. راستش وقتی لوکا رفت همه فکر می کردند سپاهان فصل بدی دارد ، فقط این رحیمی بود که از ابتدای فصل می گفت ما قهرمان می شویم.»

از محرم درباره ورزشگاه نقش جهان پرسیده شد ، که او انتقادی شدید داشت از مسئولان عالیرتبه اجرایی دولت:« به دلیل آماده نشدن نقش جهان واقعا متاسفم. قبلا فکر می کردم فقط مسئولان شهر هستند که در ساخت ورزشگاه کوتاهی می کنند اما الان به این نتیجه رسیدم واقعا یکسری هستند که نمی خواهند این ورزشگاه ساخته شود.

یادم هست چند سال قبل هم که می خواستند ورزشگاه را به بهانه ساخت طبقه دوم متوقف کنند ، همان موقع هم گفتم اصلا این ورزشگاه نیازی به طیقه دوم نداشت. 6 سال است ورزشگاه ما را گرفتند. چرا این کار را کردند ، نمی دانم. ولی مطمئنم که مسئولان رده بالای کشور هم خیلی تلاشی نمی کنند که این ورزشگاه ساخته شود اما همین جا باید بگویم باید فوتبال ایران بداند واقعیت باشگاهی این است که فقط تیم های اصفهانی دارند از اعتبار ایران دفاع می کنند و حتی ما بودیم که به جام باشگاه های جهان رسیدیم.»

محرم در پایان هم از استودیوی زنده اصفهان و روی آنتن شبکه سوم سیما هرچه دلش خواست از مسئولان صدا و سیما انتقاد کرد. انتقادهایی که کمی تا قسمتی عادل را هم ترسانده بود؛« خیلی ها امسال اذیت مان کردند. می خواستند از سپاهان هم یک ذوب آهن بسازند. همین صدا و سیما خیلی به ما کم لطفی کرد. صدا و سیما باعث شد که ما بدبین بشویم.

ما سال 86 با بازی کاوازاکی بازی داشتیم ، اگر می بردیم می رفتیمبه جمع 4 تای برتر . ولی بازی مهم ما را شبکه 3 پخش نکرد و جایش سریال گذاشت! 3 سال است که داریم قهرمان می شویم. هر بازی معمولی استقلال و پرسپولیس پخش می شود اما بازی آسیای ما نه و جایش سریال می گذارند. بعد هم می گویند رسانه ملی است. باید این واقعیت را قبول کنید قطب ورزش ایران در اصفهان است. می خواهیم در همه رشته ها بهترین باشیم.»

یکی دیگر از آیتم‌های برنامه 90 به اتفاقات پیرامون مجتبی جباری و باشگاه استقلال اختصاص داشت. در این بین مدیرعامل باشگاه استقلال که قبلا اعلام کرده بود بازیکنی که اغتشاش می‌کند احتمال محرومیتش توسط فدراسیون وجود دارد حرف‌‌هایش را به گونه‌ای دیگر عنوان کرد و گفت از کلمه اغتشاش استفاده نکرده است.

این در حالی است که فایل صوتی مصاحبه فتح‌‌الله‌زاده‌ موجود است. مدیرعامل استقلال پیش از این نیز در چرخشی 180 درجه‌ای درباره این موضوع صحبت کرده بود و این بار نیز زیر حرفش زد.

برنامه 90 تناقض در صحبت‌های مسئولان باشگاه استقلال را به تصویر کشید که چگونه درباره جباری تصمیم می‌گیرند.

همچنین فردوسی‌پور اعلام کرد به دلیل تعطیلی لیگ برنامه نود حدود 2 ماه تعطیل خواهد بود و برنامه آینده نود اواخر تیرماه روی آنتن می‌رود.

[SIGPIC][/SIGPIC]

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)