نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: آموزش ساخت خطی ژله ای با ایلیسترتور

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    حالت من : Motarez
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

آموزش ساخت خطی ژله ای با ایلیسترتور

امروز قصد آموزش ساخت خط ژله ای و یا کلا هرچیز و آلمانی که بصورت وکتور باشد این خواص عملی هستن

1-خوب در ابتدا یک خطی منهی و یا هرچیزی دیگری رو بروی صفحه میکشیم مطابق شکل

1

2-به منوی Windows.>strock میرویم و Weight رو 50 و Round caps رو هم میزنیم که ابتداد و آخر خط بصورت گرد و نرم باشد مطابق شکل

2

حالا به منوی Windows>Layer ميرويم و همون لايه رو انتخاب ميكنيم و اون رو با موس مگیریم به سمت پایین قسمتی که New Layers می باشد میکشیم که از روی همون یه لایه جدید درست کند مطابق شکل
    توجه:لایه رو نمیکشیم بلکه کشوی بغلی همون لایه کلیک میکنیم و Path رو مکشیم که Path کپی بشه

3

خوب حالا تو قسمت Layer ها به قسمت Path ميرويم و Path 1 رو انتخاب ميكنيم و يه رنگي كه نزدیک به رنگی قبلی باشه رو انتخاب میکنیم براش به عنوان مثال اگه ابی پررنگ برای path قبلي استفاده كردین براي اين path آبی روشن استفاده میکنیم و مجدد به قسمت Windows>strock میرویم و به این Path يه Weight کمتر میدیم به عنوان مثال 20 تا مطابق شکل

4

و در آخرین مرحله شما Select All كنيد با میانبر Ctrl+A و بعد به منوی Object>Blend>make مطابق شکل( کاره این ادقام کردم رنگ دو آبجک به هم می باشد )

5

و کاره نهایی

6

من در این کار از رنگ هایی خوبی استفاده نکردم شما میتونید از رنگهایی بهتری استفاده کنید که مسلما نتیجه کار بهتر خواهد شد

در دنیا هیچ بن بستی نیست.یا راهی خواهم یافت،یا راهی خواهم ساخت

2. کاربر مقابل از sorna عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)