نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: هزار روز تا پايان عمر ويندوز xp

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

هزار روز تا پايان عمر ويندوز xp

Windows XP Logo thumb1311370980شرکتمايکروسافت در جدي‌ترين اقدام خود براي ترغيب کاربران به کنار گذاشتن سيستم‌عامل ويندوز ایکس پی و استفاده از ويندوز ۷ اعلام کرد که تنها ۱۰۰۰ روز به پايان پشتيباني از اين سيستم‌عامل باقي مانده است و کاربران بايد هرچه سريع‌تر آن را کنار بگذارند.

استيفِن رز، مدير انجمن آی تی گروه تجاري ويندوز در شرکت مايکروسافت در وبلاگ رسمي اين مرکز اعلام کرد که از دوره پشتيباني از ويندوز ایکس پی فقط ۱۰۰۰ روز باقي مانده است.
    او در اين باره گفت: «استقبال از ويندوز ایکس پی بسيار قابل ملاحظه بوده است و همچنان ميليون‌ها رايانه در سراسر دنيا از آن استفاده مي‌کنند.

اما بايد توجه داشت که دوره استفاده از اين محصول به سر رسيده است. براي پشتيباني امنيتي از اين سيستم عامل کمتر از ۱۰۰۰ روز باقي مانده است».

ويندوز ایکس پی که از زمان تولد آن ۱۰ سال مي‌گذرد، عمري طولاني داشت.
    شرکت مايکروسافت در آخرين بيانيه خود اعلام کرده بود که تا تاريخ ۸ آوريل ۲۰۱۴ به پشتيباني خود از سيستم‌عامل ويندوز ایکس پی ادامه خواهد داد.

استيفن رز توضيح داد: «بعد از تاريخ اعلام شده استفاده از سيستم‌عامل ایکس پی در مقابل تهديدات امنيتي موجود خطرناک خواهد بود. علاوه بر اين بسياري از مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزاري،ابزاري براي اين محصول توليد نخواهند کرد.»
    [SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست
    قدرت امتیاز دهی
    13
    Array