صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 98 , از مجموع 98

موضوع: معرفی100 بازی برتر 2011

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

Killzone 3/8

files articles  25687585Bw500h281mresizeByMaxSize5D

سازنده : Guerilla Games
    ناشر : Sony Computer Entertainment
    تاریخ انتشار : February 22, 2011
    PS3
    سری عنوانهای Killzone را می توان جزو برترین FPS های کنسولی به شمار آورد. این عنوان با تکیه بر گرافیک و گیم پلی قوی و درگیر کننده , گیمرهای زیادی را به خود جذب می کند. نسخه ی اول این عنوان برای اولین بار بر روی کنسول PS2 عرضه شد و توانست تا حدودی موفق عمل کند و همین امر باعث شد تا شرکت سازنده این عنوان را ادامه دهد و در سال 2006 یک نسخه از بازی به نام Liberation را برای PSP و در سال 2009 نسخه ی دوم این عنوان را به صورت انحصاری برای PS3 معرفی کند. Killzone 2 بازی ای بود که مورد توجه منتقدین صنعت گیم قرار گرفته و از همه لحاظ تحسین شد. حال چند ماهی می شود که نسخه ی سوم این عنوان به صورت انحصاری برای PS3 تایید شده و در نمایشگاه E3 به صورت کامل و رسمی رونمایی شد. استفاده از تکنولوژی های Move و 3D در این بازی باعث شده است تا تجربه ی این نسخه از بازی بیش از حد جذاب شود و تمامی گیمرهای دنیا را چشم به راه نگاه دارد. داستان این نسخه از بازی دقیقآ پس از نسخه ی دوم روایت می شود. رهبر گروه هلگاست یعنی Visari مرده است و دو تن از فرماندهان بزرگ هلگاست، جای او را گرفته اند. شهر در خطر است و سربازان سرسخت هلگاست ها روز به روز قوی تر می شوند ! سرباز Sev که عضوی بزرگ از گروه ISA می باشد حال دست به کار شده و با کمک هم تیمی های خود سعی بر این دارد تا مانع پیشرفت هلگاست ها شود و شهر را از دست آنان نجات دهد. گرافیک این نسخه از بازی بسیار چشم نواز و دیدنی است ! بافت ها عالی کار شده اند و همگی افکت ها نظر ما را به خودشان جلب می کنند ! گیم پلی و محیط دیگر خسته کننده نمی شوند و همه چیز جدید است. در بازی می توانید از وسایل هوایی همچون جت پک ها و تیربارها استفاده کنید و همچنین استفاده از چاقو و کشتن به صورت مخفیانه در بازی موجود است. امید بر این است که این شماره از بازی همانند گذشته به یکی از بزرگترین عنوانهای انحصاری Sony و PS3 تبدیل شود و بار دیگر Guerilla Games را سرفراز کند و قطعآ چنین چیزی اتفاق خواهد افتاد.

آریا : من هم مثل خیلی های دیگه اوائل زیاد جذب KZ3 نشدم ولی این چند وقته با دیدن ویدئوهای گیم پلی بدجوری طرفدارش شدم ! با اینکه KZ2 رو هنوز بازی نکردم و به نظرم خسته کننده میاد , ولی KZ3 با جو فوق العاده خودش و بهبودهای مختلف در زمینه گیم پلی نظرم رو عوض کرده.
    بابک : نمایش های اول بازی زیاد برام جالب نبود، اما این دو سه تریلر اخیرش نظرم را عوض کرد. شوتینگ بازی خیلی روانتر از قبل شده و تنوع رنگ بندی و محیط ها هم زیبا تر شده. روند بازی هم ظاهرا دلچسبت تر شده. کلا بر خلاف شماره دوم از این یکی خوشم اومده و منتظرش هستم.
    برهان : عنوان محبوب سونی به طور حتم در فوریه امسال به موفقیت چشم گیری دست خواهد یافت زیرا با تغییرات مفید و موجه در بازی و تزریق کردن حیات دوباره به بخش داستانی شاهد اوج گیری این سری خواهیم بود.
    حمیدرضا : پشتیبانی از دو تکنولوژی پیشرفته ی Move و 3D باعث شده تا PS3 فن ها برای عرضه ی این عنوان لحظه شماری کنند. من تنها نسخه ی اول بازی را تجربه کردم و خاطرات بسیاری از آن دارم. نظری در رابطه با این عنوان ندارم و تنها برایش آرزوی موفقیت می کنم.
    حمید : این بار علاوه بر گرافیک دیدنی، گیم پلی و تنوع مراحل به شدت بالا رفته. انتظار بالایی از این بازی دارم.
    فردین : امیدوارم همانند شماره دوم بازی وقتی صحنه آغازین بازی رو می بینم فکم بیوفته!
    کسری : KZ2 مشکلاتی در زمینه گیم پلی داشت و بدتر از همه ان کنترل مزخرفش بود. با این وجود بازی جذابی بود و یکی از بهترین بازی های انحصاری بود که عرضه شد. فکر کنم اوج هنر سازندگان را در قسمت سوم ببینیم.
    ماکان : Killzone 2 که بهترین FPS کنسولی بود که من در تمام عمرم تجربه کردم! خوشبختانه Guerilla Games در نمایش‌های بازی به خوبی نشون داده تو بازی جدید حرف‌های بسیار زیادی برای گفتن داره و سورپرایز‌های بسیار جالبی برای طرفداران مجموعه ترتیب داده، از جت پک، نبرد‌های تن به تن و محیط‌های برفی گرفته تا مبارزه با غول‌های چند صد متری! گرافیک بازی نیز رسما کلکسیونی از برترین افکت‌های روزه که تصور همه آن‌ها به صورت 3D مو رو بر تن هر گیمری سیخ می‌کنه!
    محمد : من عاشق بازی های سینمایی هستم، این بازی همون چیزهایی را داره که من دوست دارم!
    محمد حسین : بتای K3 به من یکی به خوبی ثابت کرد که ساعات زیادی رو در سال 2011 در حال بازی کردن بخش چند نفره این عنوان هستم و نمایش های جدید بخش داستانی که هر کسی رو مات و مبهوت کرده جای هیچ شکی رو باقی نمی زاره که K3 یکی از عنوان های درجه یک سونی برای سال بعده.
    مرتضی : گیم پلی خیلی روون شده! مهمترین چیزی که واقعا توی نسخه های قبلی زجرم داد.
    67301655420186181910

Click here to chat with morteza6006

2. 2 کاربر مقابل از Assassin's Creed عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

The Elder Scrolls V: Skyrim/7

files articles  64714275Bw500h281mresizeByMaxSize5D

سازنده : Bethesda Game Studios
    ناشر : Bethesda Softworks
    تاریخ انتشار : November 11, 2011
    PC , X360 , PS3
    در جریان VGA 2010 ـ Bethesda پنجمین شماره در سری The Elder Scrolls با نام TES V: Skyrim را معرفی کرد. Skyrim ادامه ای بر TES IV: Oblivion یکی از اولین و البته بهترین RPG های این نسل است. عناصر RPG زیاد و قوی، به همراه سیستم مبارزات کاملا پویا و اکشن توانست خیلی از طرفداران سبک اکشن ادونچر را هم به خود جذب کند. انقدر عناصر بازی قدرتمند بود که Bethesda پایه گیم پلی Fallout 3 را نیز گیم پلی Oblivion قرار داد. بازی از لحاظ داستانی نیز بسیار قدرتمند و حماسی بود که تصمیم های شما مستقیما بر جریان بازی تاثیر میگذاشت. حال Skyrim نام سرزمینی در شمال Cyrodiil (سرزمین بازی Oblivion) است و جزو نخستین مکان هایی بود که انسان ها در آنجا اقامت گزیدند. به نظر می رسد این بار نوبت Skyrim است تا دچار هرج و مرج و جنگ شود. در تریلر نمایش داده شده اژدهایی بزرگ نشان داده شد که از حماسی تر شدن بازی خبر می دهد. همچنین Bethesda تایید کرده بازی با موتور گرافیکی کاملا جدیدی ساخته میشود تا نگرانی های مربوط به قدمت موتور قبلی برطرف شود. اطلاعات بیشتری از بازی در دسترس نیست جز اینکه بازی دو سال است در حال ساخت است و در 11 نوامبر 2011 برای (احتمالا) PC, X360 و PS3 عرضه خواهد شد. با کیفیت فوق العاده ای که از Oblivion دیدیم (که حتی با وجود Gears of War ، جایزه بهترین بازی سال 2006 را کسب کرد)، کسی در بزرگ بودن Skyrim شک ندارد.

آریا : فکر میکنم بیشترین ساعتی رو که صرف یک بازی کامپیوتری کرده باشم , متعلق به Oblivion بوده باشه ! بازی ای که من رو در خودش غرق کرد و بعد از ده ها ساعت هنوز خیلی چیزها برای کشف کردن و انجام دادن داشت. Skyrim هم میتونه با پیشرفت های خودش و از بین بردن معدود ضعف های Oblivion , باز هم دنیایی فوق العاده برای گشت و گذار و غرق کردن بازیکن ها خلق کنه.
    بابک : وقتی این نسل آغاز شد به هیچ عنوان فکر نمی کردم یک بازی RPG جزو 5 بازی برتر من در نسل جدید قرار بگیره. Oblivion را بالای 100 ساعت بازی کردم و هیچ وقت گشت و گذارهایی که در دنیاش داشتم را فراموش نمیکنم. از همین الان برای Skyrim روز شمار گذاشتم!
    حمید : هر سال که Bethesda بازی برای عرضه داشته باشه باید منتظر یکی از کاندیدهای بهترین بازی سال بود. در مورد Skyrim هم فکر میکنم بهترین بازی سال بشه.
    فردین : منی که با این سبک از بازی ها مشکل اساسی دارم، با ورود به دنیای Oblivion عاشقش شدم. بیصبرانه منتظر این عنوان جدید هستم.
    کسری : تا عرضه اطلاعات بازی 1 ماه مانده است اما دنباله Oblivion نباید بازی بدی باشد.
    محمد : Oblivion با اینکه یک بازی عالی بود ولی به شخصه از بازی کردنش لذت کافی را نبردم، این شماره هم اگه راه Oblivion را ادامه بده برای من چندان لذت بخش نخواهد بود.
    محمد حسین : درصد هیجان بالا برای دیدن خود بازی و لا غیر!
    67301655420186181910

4. کاربر مقابل از Assassin's Creed عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

Dead Space 2/6

files articles  89214265Bw500h281mresizeByMaxSize5D

سازنده : Visceral Games
    ناشر : Electronic Arts
    تاریخ انتشار : January 25, 2011
    PC , X360 , PS3
    یکی از اولین ریلیزهای بزرگ سال 2011 قسمت دوم از سری جدید Dead Space می باشد که EA نیز حساب زیادی روی آن باز کرده است. شماره اول Dead Space یکی از ترسناک ترین و البته جذاب ترین بازیهایی بود که در این نسل معرفی شد. سیستم شوتینگ کارآمد و متنوع، جو هولناک و گرافیک و نورپردازی پیشرفته که به ایجاد این جو ترسناک کمک می کرد از نقاط قوت بازی بود. داستان Dead Space 2 سه سال بعد از شماره اول و این بار در شهری فضایی و بزرگ به نام Sprawl اتفاق می افتد. بیماری روانی عجیبی در شهر پدیدار شده که اثرات وحشتناکی در پی داشته است و ظاهرا بر آیزاک (شخصیت اصلی) نیز بی تاثیر نخواهد بود. غول ها و نکرومورف های جدیدتر و خطرناک تری برای DS2 طراحی شدند و در کل از نمایش ها و تریلر ها مشخص است که این بار با بازی سینمایی تری رو به رو خواهیم بود. Dead Space 2 دارای بخش چند نفره ای قدرتمند نیز خواهد بود که مسلما به فروش بازی کمک بیشتری خواهد کرد. روی شخصیت پردازی آیزاک نیز کار بیشتری شده و بر خلاف شماره اول، این بار او می تواند صحبت کند! سیستم پلتفرمینگ بازی هم بهبود یافته و آیزاک در خلاء می تواند به جهت دلخواه حرکت و در عین حال شلیک کند. به گفته Visceral ، بازی Dead Space 2 ترسناک تر و طولانی تر از قبل شده است، پس خود را آماده کنید تا 2011 را با دلهره آغاز کنید !

احسان : ترس واقعی! بعد از مدت ها یک بازی توانست ترس را به دنیای گیم برگرداند!
    بابک : شماره اولش جزو Top 10 این نسلم است. به شدت منتظرش هستم.
    برهان : نسخه اول ترسناک ترین و وهم آلودترین عنوان این نسل بوده است و با پیشرفت های چشم گیری که در این شماره به وقوع پیوسته است شاهد یک بازی سطح بالای دیگر از سوی EA خواهیم بود.
    حمیدرضا : پیشرفت های بسیار زیاد این عنوان نسبت به نسخه ی اول بازی، چه از لحاظ گیم پلی و چه گرافیک، باعث شده است تا همه از آن به یکی از بهترین عناوین اکشن سال 2011 نام ببرند. نسخه ی اول این عنوان یکی از بهترین عناوین ترسناکی بود که تجربه کردم.
    حمید : ترسناک ترین بازی این نسل Dead Space بود که در نسخه دوم بسیار پیشرفته تر و البته وحشتناک تر شده. به علاوه آیزاک این بار حرف هم می زند !
    فردین : باید بگم WOW! بعد از تجربه ای که از دموی این بازی داشتم به جرئت میتونم بگم ترس و دلهره دوباره به اتاق هامون بر میگرده.
    کسری : ایا می توان بین اکشن قوی و یک حس ترس وحشتناک بالانس برقرار کرد ؟ بله DS2 دقیقا دست به چنین کاری زده است. بهتر است سازندگان Resident Evil کمی به این بازی توجه کنند شاید معنی ترسناک را متوجه شدند.
    ماکان : من که از شماره اول بازی حسابی ترسیدم! حالا بیبینیم شماره بعدی بازی هم می‌تونه به همون اندازه تاثیر گذار باشه یا خیر که خوشبختانه به نظر می‌رسه پاسخ این سوال مثبته.
    محمد : شماره اول بازی ترسناک ترین بازی چند سال اخیر واسم بود، فکر کردن به شماره دوم هم ترسناکه، چه برسه به بازی کردنش!
    محمد حسین : Isaac Clarke با لباس عجیب و غریب و در عین حال ترسناکش برگشته و همه چیز وحشتناک تر و خشن تر و منزجر کننده تر از قبل شده. تازه بر طبق قانون جدید بازی سازی که هر بازی باید یک مولتی پلیر داشته باشه این بازی هم با تقلیداتی از Left 4 Dead یه مد مولتی پلیر داره ولی هنوز هم قسمت داستانی بخش اصلی رو تشکیل میده و می تونیم ادامه پایان مرموز شماره اول رو ببینیم.
    مرتضی : شماره قبلی فوق العاده بود. ترس رو واقعا به دل راه میداد. اما شماره دوم به احتمال خیلی زیاد فقط داستان جدیدتر و تغییرات نه چندان بزرگی رو داشته باشه.
    نوید : قبلا هم گفته بودم، با اینکه EA استعداد عجیبی در خراب کردن عنوان های ناب دارد اما DS عنوانی بود که کاملا نظر من را نسبت به EA تغییر داد، تا کمتر از 45 روز دیگر نسخه دوم این بازی عرضه خواهد شد و من بی صبرانه منتظر این بازی میمانم.
    هنگامه : خون و تکه تکه شدن اجساد در Dead Space 2 هیچ وقت تکراری نخواهد شد.
    67301655420186181910

6. کاربر مقابل از Assassin's Creed عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

The Last Guardian/5

files articles  1265155Bw500h281mresizeByMaxSize5D

سازنده : Team ICO
    تاریخ انتشار : Q4, 2011
    PS3
    خورشید با همه زیبایی‌های اثیری خود در حال غروب در سرزمینی ویران و افسانه‌ای است. گویی روزگار اوج و شکوه این سرزمین نیز همانند روشنایی روز به پایان خود رسیده است. همه جا را سکوت فرا گرفته است. پسر بچه‌ای کوچک همراه با یک پرنده افسانه‌ای که متعلق به افسانه‌های دور و دراز است بر روی یکی از ویرانه‌های شهر در حال تماشای این غروب غم انگیز و در انتظار طلوعی دوباره نشسته‌اند...
    قطعا یکی از مهم ترین و پرهیجان‌ترین عناوین سال آینده شاهکار جدید فامیتو ادا و یارانش در استدیو Team ICO است که از هم اکنون جمع کثیری از گیمرها را چشم انتظار خود نگاه داشته است. فامیتو ادا تنها با نمایش گوشه‌ای از دریای نوآوری و جذابیت‌های شاهکار جدید خود توانسته تمامی منتقدین و گیمرها را به فکر فرو برده و گامی فراتر از آنچه که در Ico و Shadow of the Colossus به یاد داریم، بردارد. ادا بار دیگر توانسته به خوبی اثبات کند برای موفقیت یک عنوان, خشونت و افکت خون تنها راه چاره نیست بلکه می‌توان با یک شخصیت پردازی بی‌نقص و غرق کردن گیمرها در دنیایی اسرار آمیز و زیبا کاری کرد که سال‌ها است عناوین بزرگ و قدرتمند روز از رسیدن به گوشه‌ای از آن عاجز مانده‌اند!
    در نمایش جدید بازی بازهم بخشی از روابط میان پسر بچه کوچک و پرنده غول پیکر افسانه‌ای خود مشخص شد. دو دوست که ابتدا علاقه‌ای به باهم بودن نداشتند اما کنون چنان به یکدیگر وابسته شده‌اند که رابطه میان آن‌ها عمیق‌تر از یک دوستی صرف است. هنوز مشخص نیست "آخرین نگهبان" کیست اما اکنون می‌دانیم هر دو دوست ما در تلاش هستند تا با همکاری هم از این دنیای اسرار آمیز خارج شوند. اما آن‌ها در کجای این سرزمینی دورافتاده‌ به جا مانده‌اند؟ هنوز مشخص نیست!
    طبق صحبت‌های ادا ساخت TLG از هم اکنون به اتمام رسیده است و او به همراه تیمش مشغول کارکردن و رفع ایرادات بازی هستند تا با نسخه‌ای بی‌عیب و نقص همراه شویم. واقعا این وسواس و صرف هزینه و وقت از سوی ادا و شرکت Sony برای ارایه یک محصول کم نقص ستودنی است! "آخرین نگهبان" در تعطیلات کریسمس سال آینده میلادی برای کنسول PS3 منتشر خواهد شد تا طرفداران خود را باردیگر به آنسوی سرزمین‌های افسانه‌ و خیال پرواز دهد...

آریا : واقعآ توی هر نسل چند تا بازی ساخته میشن که حس بازی های فامیتو ادا رو داشته باشن ؟ بازی هایی که بازیکن رو عاشق خودشون می کنن. بازی هایی که شاید نظر منتقدین رو به اندازه بلاک باسترهای پر سر و صدا جلب نکنن , ولی تجربه اون ها بی همتاست.
    احسان : لطفا خودتان را کنترل کنید! هنوز هم با یک بازی کامپیوتری طرف هستیم نه یک رویا!
    بابک : امیدوارم بتونن شاهکار Shadow of the Colossus یا حتی بهتر از اون را تحویل بدند.
    برهان : عنوان های متفاوت همیشه بر روی یک لبه تیغ قدم برمیدارند و یا به موفقیت عظیمی دست پیدا می کنند یا سرنگون می شوند. این بازی به نظر من دید جدیدی را در بین عنوان های این نسل باز خواهد کرد.
    حمید : این بازی گریز بزرگی از کلیشه ها است، این بازی را نباید با جسم، بلکه باید با روح بازی کرد.
    فردین : اصلا نمی دونم در مورد این بازی چی بگم. فقط صبر.
    ماکان : تنها عنوان کنسولی این نسل که از نظر من توانایی نزدیک شدن به "10" رو داره شاهکار جدید فامیتو ادا است و بس!
    محمد : باز هم باید انتظار یک بازی متفاوت و عالی را از فامیتو ادا داشت؟ مشخصا جوابش مثبته!
    محمد حسین : برای این بازی نمی دونم چی بگم چون نمی شه توی دو سه خط وصف این بازی رو نوشت. به قدری به کار فامیتو ایمان دارم که از همین الان می گم تجربه این بازی بهترین تجربه من توی این نسله. بحث از بازی سال و این جور چیزا در مورد این اثر واقعا بی معنی است چرا که یه کار هنری با این سطح احتیاج به اول شدن و بهترین بازی سال شدن نداره و اصلا در شان این بازی نیست که اون رو هم ردیف یه سری عنوان های دیگه که هدفشون فقط سرگرم کردن ماست قرار بدیم. TLG قراره دلهای ماها رو تسخیر کنه و برنده قلب های ما باشه نه برنده GOTY
    مرتضی : بـــــَـــه بـــــَــــه!
    هنگامه : من The Last Guardian را بیشتر یک جادو می نامم تا یک بازی.
    67301655420186181910

8. کاربر مقابل از Assassin's Creed عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

LittleBigPlanet 2/4

files articles  43187945Bw500h281mresizeByMaxSize5D

سازنده : Media Molecule
    تاریخ انتشار : January 18, 2011
    PS3
    یکی از اتفاقات بزرگ و تاثیر گذار این نسل شاهکار استودیو‌ی کوچک اما با ایده‌هایی بزرگ و تحسین برانگیز به نام Media Molecule است که توانسته به همراه شخصیت‌های بی‌نهایت دوست داشتنی و جذاب خود راه را از هیچ به اعماق دل گیمرها باز کند. این عنوان بزرگ LittleBigPlanet و شخصیت‌های دوست داشتنی آن Sackboy ها هستند که دیگر کمتر کسی را می‌توان یافت که حداقل یک بار نام آن را نشنیده باشد. اکنون پس از تجربه موفق شماره اول بازی شرکت های Sony و MM با بازی جدید خود بازگشته‌اند تا هرآنچه را که در بازی اصلی پایه گذاری و به گیمرها معرفی کرده‌اند را در ابعاد و کیفیت بزرگتر و بهتر گسترش داده و بهترین تجربه پلتفرمر این نسل را برای گیمرها رقم زنند.
    شعار و بزرگترین ویژگی LBP خلاصه شده در جمله ساده اما عمیق "ساخت و به اشتراک گذاشتن ایده‌های خود" است که در LBP2 در ابعادی بسیار گسترده و جذاب‌تر دوباره از نو به گیمرها دیکته خواهد شد. اگر در بازی قبلی می‌توانستید یک مرحله کاملا اختصاصی و مخصوص به خود طراحی کرده و آن را با دیگر دوستانتان به اشتراک گذارید اینبار خواهید توانست علاوه‌بر ساخت مراحل به ساخت بازی مورد علاقه در ژانر دلخواه (از RPG گرفته تا Shooter!) پرداخته، برای دشمنان هوش مصنوعی طراحی کرده، آن‌ را کارگردانی کنید، کلیپ‌های سینمایی مختلف از آن ساخته و حتی برای آن موسیقی بسازید! هرچند غیر قابل باور به نظر می‌رسد اما LBP2 به گیمرها اجازه خواهد داد به جای مراحل این بار بازی مخصوص به خود را بر روی سرورهای بازی به اشتراک گذاشته و حتی دیگر گیمرها را در اقصی نقاط دنیا دعوت به ثبت رکورد‌های مختلف در بازی‌‌های خود کنند!
    گرافیک LBP2 هرچند تغییرات آنچنان بزرگی نسبت به بازی اصلی نداشته است اما رنگ آمیزی و دید بصری آن پیشرفت‌های بسیار زیادی به خود دیده که تجربه بازی را بسیار لذت بخش‌تر از قبل خواهد ساخت. در آخر باید گفت LittleBigPlanet 2 دریایی از جذابیت‌ و قابلیت‌های متنوع و ظاهرا تمام نشدنی است که به راحتی خواهد توانست روزها، ماه‌ها و حتی سال‌ها دوست داران سبک‌های مختلف را پای خود میخکوب کند. Sony و MM تا به اکنون توانسته‌اند در نمایشگاه‌های مختلف نمایش قدرتمندی را از LBP2 به معرض دید عموم قرار داده و جایزه برترین پلتفرمر را از سوی سایت و مجلات متعدد کسب کنند، از این رو می‌توان با اطمینان گفت این عنوان بار دیگر موفق خواهد شد موفقیت‌های شماره اول خود را تکرار و به یکی از برترین و البته متفاوت‌ترین عناوین سال آینده تبدیل شود.

آریا : کافیه چند تا گیم پلی از این بازی ببینین تا با یکی از خلاقانه ترین ساخته های صنعت بازی های کامپیوتری آشنا بشین !
    احسان : خلاقیت تنوع لذت!
    برهان : Sackboyهای دوست داشتنی این بار قرار است ما را به یک دنیای جدید و متفاوت ببرند تا با خلاقیت سازندگان این عنوان بیش از پیش مانوس شویم.
    فردین : درسته من نظر مثبتی به این بازی ندارم اما نمی تونم بزرگی و نوآورای بزرگ این بازی رو کتمان کنم.
    ماکان : برترین پلتفرمر این نسل از نظر بنده! همه چیز عالیه، از گیم‌پلی و بخش طراحی مراحل و مینی‌گیم‌ها گرفته تا گرافیک و موسیقی ان. نمی‌دونید چقدر منتظر بخش ساخت موسیقی بازی هستم!
    محمد : LBP یکی از بهترین بازی های این نسل بود، این قسمت هم با توجه به پیشرفت هایی که داشته میتونه دوباره در حد قسمت اول بشه، فقط تصور می کنم فاصله انتشار قسمت اول و دوم خیلی کمه.
    محمد حسین : شاید اگر Media Molecule دستی به سر و روی کنترل بازی می کشید سک بوی ها خیلی بیشتر می تونستن در دل گیمرها جا خوش کنند. منظورم این نیست LBP2 عنوان کوچکی هست بلکه قابلیت ساختن یه بازی اون هم در سبک های مختلف بدون شک بی نظیره ولی بازی کننده ای مثل من که ساعات زیادی رو صرف شماره اول کرده و ضعف کنترل بازی رو به خوبی درک کرده دوست داره که این بخش هم تصحیح بشه.
    مرتضی : یک بخشهایی از بازی رو دیدم که مطمئنم از کراش بش الهام گرفته! بازی فوق العادست! صد در صد توی برترین های سال 2011 خواهد بود.
    نوید : مادر من یکی از سرسخت ترین مخالفین بازی های رایانه ای بوده و خواهد بود، اما LBP وقتی عرضه شد او در کنار من مشغول انجام این بازی بود و همواره به من گوشزد میکرد اگر تمام بازی ها مانند LBP بودند من تمام وقتم را به این کار اختصاص میدادم، اکنون بعد از حدود 3 سال نسخه دوم این بازی ساخته خواهد شد و به شخصه بی صبرانه منتظرم تا این بازی که نوید خلاقیت های جدید را در خود دارد را همراه با خانواده ام انجام دهم.
    67301655420186181910

10. کاربر مقابل از Assassin's Creed عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

3/Diablo III

files articles  64736335Bw500h281mresizeByMaxSize5D
    سازنده : Blizzard Entertainment
    ناشر : Blizzard Entertainment
    تاریخ انتشار : 2011
    PC
    بالاخره پس از یک دهه ***جه مطلق توسط اهریمنان ساکن در شرکت Blizzard(!) به ظهور دوباره سردسته آن‌ها، شیطان سرخ، و فرشته رانده شده نزدیک می‌شویم! بزرگ‌ترین رویداد سال آینده از نگاه خیل عظیمی از گیمرها که چشم‌های بسیاری از هم اکنون به آن دوخته شده است. سومین حضور شیاطین سرخ در دنیای بازی‌های رایانه‌ای همراه با سورپرایز‌های فراوانی است که حتی شنیدن نیمی از آن‌ها نیز کافی است تا طرفداران این مجموعه و سبک را از شدت هیجان به مرز جنون کشد!
    در راس این سورپرایز‌ها کلاس جدید Monk قرار گرفته است که با قابلیت‌های جدید خود از هم اکنون عاشقان Diablo را دیوانه خود کرده است! این کلاس جدید همانطور که از نامش (راهبه) نیز مشخص است کنترل یک راهبه شائولین را در اختیار گیمرها قرار خواهد داد تا به سبک کنگ فو کاران معبد شائولین با استفاده از حرکات سریع و نفس گیر با اهریمنان رنگارنگ موجود از خود پذیرایی و یک نسل کشی کامل از شیاطین به راه اندازند! دیگر کلاس جدید بازی نسل جدیدی از شکارچیان اهریمنان است که با نام برازنده Demon Hunter بهترین گزینه برای آن دسته از دیابلو بازانی است که همیشه دوست داشتند با شکار و سلاخی شیاطین تفریح کنند! این دو کلاس جدید به همراه سه کلاس آشنای Barbarian, Witch Doctor و Wizard پنج کلاس قابل انتخاب در Diablo III را تشکیل خواهند داد که با معرفی المان‌های آشنای سری و نیز قابلیت و ویژگی‌های جدید به راحتی خواهند توانست طرفداران را از هر نظر ارضا کنند.
    از جمله ویژگی‌های جدید و بی‌شمار بازی می‌توان به ایجاد تغییرات اساسی در سیستم Inventory بازی اشاره نمود که با قرار دادن یک جعبه مخصوص در اختیار گیمرها (به سبک RE های کلاسیک) باعث خواهد شد دیگر برای حمل آیتم و تسلیحات جدید مجبور به بازگشت چندین و چند باره به شهر نباشند که قطعا پیشرفت بسیار خوبی برای گیم‌پلی بازی بشمار خواهد آمد. طراحی مراحل و خصوصا دید بصری Diablo III از دیگر مواردی است که تغییرات بسیاری را به خود دیده و این بار در قالبی خوش آب و رنگ‌تر به نمایش در خواهد آمد. البته این رنگ بندی زنده‌تر چندان نیز به مذاق همه طرفداران مجموعه خوش نیامده است اما باید اعتراف کرد زیبایی‌های بصری بازی را چندین برابر کرده است.
    حرف‌های ناگفته در رابطه با شاهکار جدید Blizzard بسیار زیاد و ذکر همه آن‌ها از حوصله این مقاله خارج است اما باید اعتراف کرد این بازگشت دوباره شیطان سرخ رنگ و فرشته رانده شده که بازگشتی بسیار حماسی و شکوهمند است بی‌تردید بار دیگر خواهد توانست دنیای بازی‌های رایانه‌ای را تحت تاثیر خود قرار دهد. اگر Blizzard با تاخیر‌های جدید خود به بدترین شکل ممکن طرفداران خود را سورپرایز نکند(!) سال آینده میزبان یکی از بزرگترین بازی‌های تاریخ خواهیم بود که از هم اکنون می‌توانیم لقب بهترین عنوان این نسل و سال آینده را به آن اختصاص دهیم!

آریا : شاید Blizzard تنها شرکت بازیسازی باشه که واقعآ دشمنی نداره ! حتی افرادی مثل من که با سبک بازی های Blizzard سازگار نیستن هم این شرکت رو تحسین می کنن و ناخودآگاه منتظر عرضه بازی های جدیدش هستن !!
    احسان : Blizzard! واقعا لازمه چیز دیگری بگویم؟ فقط امیدوارم WOW به اسم Diablo ندن به خوردمان!
    بابک : مگه میشه نابغه های بلیزارد سالها روی یک بازی کار کنند و جزو بهترین ها به حساب نیاد؟ مخصوصا اگه اون بازی نامش Diablo باشه!
    فردین : کسی میتونه به این بازی شک کنه؟!
    ماکان : من از همین الان در حال مالش دادن مچ دست‌هام هستم!
    محمد حسین : فکر نمی کنم نیازی به توضیح دادن باشه. الان چندین سال هست که منتظر این شاهکار هستیم
    67301655420186181910

12. کاربر مقابل از Assassin's Creed عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

Mass Effect 3/2

files articles  52160425Bw500h281mresizeByMaxSize5D

سازنده : BioWare
    ناشر : Electronic Arts
    تاریخ انتشار : 2011
    PC , X360 , PS3
    بعد از این همه سفر و جستجو در فضا به دنبال Reaper ها، حال باید در زمین با آن ها مقابله کنید! Mass Effect 3 با شکوه تمام در مراسم VGA 2010 معرفی شد تا در سال 2011 شاهد ادامه ی یکی از بهترین بازی های این نسل باشیم. در تریلر بازی شهر لندن در حالی نمایش داده شد که Reaper ها مشغول نابود کردن آن بودند. فرمانده شپرد آخرین امید انسان ها برای نجات است. Bioware در Mass Effect 2 به زیباترین شکل ممکن عناصر اکشن و RPG را با هم ادغام کرده بود که وقتی با داستانی شدیدا حماسی، پر پیچ و خم و نوستالژیک (نسبت به شماره اول) ترکیب می شد، بازیباز را تحت تاثیر قرار می داد. کاراکترهای زیادی نیز در دو شماره قبلی معرفی شدند که شخصیت پردازی هر کدامشان، از اکثر کاراکترهای اول این نسل هم بهتر بود! امیدواریم در این نسخه هم شخصیت های جدید و فوق العاده ای مانند قبل معرفی شود. لازم به ذکر است که در Mass Effect 3 نیز Save های شما از دو شماره قبلی روی جریانات بازی تاثیر خواهد داشت (پس امید می رود بعضی کاراکترهای شماره های قبلی را نیز ببینیم) Mass Effect 3 پایان سه گانه حماسی ME خواهد بود، پس تا تعطیلات 2011 باید منتظر بمانید که همراه با فرمانده شپرد سرنوشت بشریت را رقم بزنید.

آریا : سال 2011 حداقل در حال حاضر بزرگترین سال در نسل فعلی هست و واقعآ نمیشه یک بازی خاص رو به بقیه بازی ها ترجیح داد. ولی ME3 از همین الآن در صدر لیست بازی های 2011 من قرار گرفته ! نسخه قبلی با داستان و شخصیت پردازی فوق العاده , گیم پلی عالی و گرافیک زیبا , خیلی ها رو مجذوب خودش کرد و ME3 هم بعید نیست دوباره تاریخ رو تکرار کنه !
    احسان : چطور میشه یک بازی از ME2 بهتر باشه؟ خواهیم دید!
    بابک : شماره دومش Ultimate Game این نسل بود. اصلا نمیدونم چجوری باید تا عرضه اش صبر کنم!!
    برهان : نبرد فرمانده این بار در زمین رخ خواهد داد. این بار شاهد نبرد خونینی خواهیم بود که تمام بار آن بر دوش فرمانده است زیرا اگر با کمک به سوی زمین نشتابد همه چیز در این سیاره نابود خواهد شد.
    حمید : منظره کره زمین در سال های دور از دید BioWare بسیار دیدنی است. آیا فرمانده شپرد میتواند زمین را نجات بدهد ؟
    فردین : ME2 به قدری پیشرفت و تکامل داشت که دیگه جایی برای تکامل ME3 باقی نذاشته. منتظر بازگشت فرمانده شپرد هستیم.
    ماکان : من فقط آرزو میکنم این طلسم خراب شدن بازی‌های انحصاری که مولتی میشن گریبانگیر ME3 نشه و BioWare بعد از این تعریف و تمجیدی که ازش شد چشم نخوره و یک شاهکار دیگه تحویل ما بده!
    محمد : به زمین خوش آمدید! هیچ جمله ای نمی تونه این بازی را وصف کنه، BioWare بزرگترین بازی این نسل را حماسی تر و باشکوه تر از همیشه خواهد ساخت.
    محمد حسین : از شماره های قبل چندان خوشم نیومد. تنها چیزی که نظر منو جلب کرد سیستم انتخاب دیالوگ در بازی بود که به نظرم خیلی عالی کار شده بود. شاید این شماره نظر منو تغییر بده.
    67301655420186181910

14. کاربر مقابل از Assassin's Creed عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

Uncharted 3: Drake`s Deception/1

files articles  80338615Bw500h281mresizeByMaxSize5D

سازنده : NaughtyDog
    تاریخ انتشار : November 1, 2011
    PS3
    بعد از جنگل های انبوه آمازون و ارتفاعات سرد تبت، این بار نوبت به صحراهای گرم و سوزان عربستان رسیده است. استودیو NaaughtyDog در سومین قسمت از سری Uncharted باز هم مکان بازی را تغییر داده تا Uncharted همچنان یک بازی تازه و نو به نظر برسد. داستان بازی درباره شهری گمشده در شبه جزیره عربستان است. این شهر که Iram of the Pillars نام دارد واقعا وجود داشته و قدمت آن به 3000 سال قبل از میلاد برمی گردد! ناتان و سالی به دنبال این شهر گمشده راه افتاده اند و همانند دو نسخه قبلی باید منتظر اتفاقات غیرمنتظره دیگری باشیم. از بهبودهای بازی نسبت به شماره دوم میتوان به قابلیت مبارزه نزدیک با چند نفر همزمان، ارتقا بالا رفتن از در و دیوار و گسترش شدید بخش Co-op و Multiplayer اشاره کرد. همانند اکثر انحصاری های PS3 این بازی هم از 3D پشتیبانی خواهد کرد. از نظر گرافیکی U2 بهترین بازی در کنسول ها بود و هنوز هم هست، اما به گفته ND در U3 باز هم شاهد افکت های جدیدتری مانند افکت شن هستیم. Uncharted 2 از هر نظر نسبت به شماره اول پیشرفت چشمگیری داشت و به همین خاطر انتظار بسیار بالایی از Drake's Deception می رود. اول نوامبر زمانی است که بهترین بازی 2011 از نگاه بازی سنتر را می توانید تجربه کنید.

آریا : شاید U2 بهترین بازی من توی این نسل نبوده باشه , ولی کامل ترین هست ! کمتر بازی ای رو به یاد میارم که در همه زمینه ها بدون نقص بوده باشه. بهترین گرافیک کنسولی و انیمیشن های کم نظیر , گیم پلی فوق العاده که ترکیبی از پلتفورمینگ و اکشن هست , صداگذاری عالی , داستان مناسب و جذاب , موسیقی های شنیدنی , آنلاین قدرتمند و اعتیادآور و خیلی فاکتورهای دیگه باعث شد U2 با وجود سر و صدایی کمتر از بعضی بازی ها به موفقیت عظیمی برسه. ND با U3 کار فوق العاده سختی رو در پیش داره. اون ها باید یه بازی بدون نقص رو باز هم بهتر از قبل بسازن و کوچکترین لغزشی میتونه بازی رو نسبت به نسخه قبلی در مرتبه پایین تری قرار بده.
    بابک : U2 بازی فوق العاده کاملی بود و U3 هم مسلما از این قاعده مستثنی نخواهد بود. به شدت منتظرم همراه با ناتان در با کیفیت ترین بیابان های صنعت گیم ماجراجویی کنم.
    برهان : سومین نسخه از سری بازی های U در صحرای سوزان عربستان رخ خواهد داد. به شدت منتظر طراحی های فوق العاده شن و انجام کارهای جدید در این شماره هستم.
    حمید : ماجراجویی های Drake این بار به اوج خود میرسد و البته تکنولوژی Naughty Dog.
    فردین : سومین شماره از این بازی برای GOTY شدن راه سختی رو در پیش داره.
    کسری : فکر کنم تنها شخصی هستم که U1 را بیشتر از قسمت دومش دوست داشتم با این وجود تمامی آثار ناتی داگ برای من عزیز هستند و با توجه به اینکه لوکیشن صحرایی را خیلی دوست دارم این بازی بعد از دوک به عنوان مهم ترین بازی سال 2011 از دیدگاه من است.
    ماکان : من تا همین چند روز پیش معتقد بودم The Last Guardian تنها عنوانی هست که توانایی نزدیک شدن به "10" رو خواهد داشت اما بعد از معرفی و نمایش این عنوان نظرم کمی تغییر کرده! UN3 دقیقا ان چیزی است که من سال‌هاست انتظار دیدن ان رو در یک عنوان Action/Adventure می‌کشیدم! بازی جدید از همه نظر تونسته نظر من رو به خودش جلب کنه و معتقدم با روندی که در پیش گرفته می‌تونه حتی از موفقیت‌های شماره قبلی بازی هم فراتر بره! الان باید اعتراف کنم UC3 هم به همراه TLG پتانسیل نزدیک شدن به یک بازی کامل و یا "10" رو داره!
    محمد : بدون شک این شماره هم یکی از بزرگترین بازی های این نسل خواهد شد، تصور بازی کردن تو یک محیط صحرایی واقعا لذت بخشه.
    محمد حسین : اگه یه بازی در حد فیلم های اکشن هالیوود با داستان خوب و ماجراجویی های زیاد میخواید Uncharted همون چیزی هست که دنبالشید. فکر نمی کنم کسی باشه و با دیدن این بازی ازش خوشش نیاد. Uncharted بازیی هست که در عین حفظ کیفیت مخاطبین زیادی رو به سمت خودش جلب کرده. شاید بشه گفت نمونه بارز Easy To Pick Up And Play. شماره سوم با تریلری زیبا نشون داد که قرار هست به یه سفر پرهیاهوی دیگه با ناتان بریم. البته ND بهتره دیگه فکر گنج های نفرین شده رو از ذهنش بیرون کنه.
    مرتضی : این بازی از همین الان مشخصه چیه! بهترین بازی سال 2011!
    نوید : باز هم ناتان دریک باز میگردد تا با ماجراجویی جدید بازیبازان را تا مدت ها سرگرم کرده و نُقل بسیاری از مجالس بحث و گفت گوی بازی ها باشد، عنوانی که در همان ابتدای امر و با یک نمایش کوچک توجه همه را به خود جلب و چشم به راه خود بازی گذاشته است.
    67301655420186181910

16. 2 کاربر مقابل از Assassin's Creed عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 678910

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)