صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 49

موضوع: /باmwc2011/

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ معرفی گوشی جدید LG با نمایشگر سهبعدی
    114477 lg 400

ICTna.ir - شرکت LG در آستانه آغاز به کار "کنگره جهانی تلفنهمراه"(MWC 2011) گوشی هوشمند جدید خود موسوم به Optimus 3D را به صورت رسمی معرفی کرد.

به گزارش گروه ترجمه آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این شرکت همچنین توضیح داد که علاوه Optimus 3D، سری جدید محصولات خود در خانوادهOptimus از جمله Optimus Pad، Optimus 2X و Optimus Black را طی بزرگترین نمایشگاه موبایلی جهان در بارسلونا به نمایش میگذارد.

گوشی هوشمند جدید Optimus 3D P920 شامل پردازنده دوهستهای با توان یک گیگاهرتز میشود که نمایشگر لمسی 3/4 اینچی را نیز در خود جا داده است. شرکت کرهای LG همچنین توضیح داده است که کاربران میتوانند به کمک دوربین ویژه مجهز به دو لنز مجزا و بدون استفاده از عینک مخصوص، تصاویر سهبعدی را در نمایشگر این گوشی مشاهده کنند.

روی این گوشی هوشمند نسخه 2/2 سیستمعامل اندروید موسوم به Froyo نصب شده و البته قابلیت بهروزرسانی آن به نسخه 3/2 اندروید با نام Gingerbread نیز در نظر گرفته شده است.

نمایشگر 3/4 اینچی این گوشی هوشمند میتواند تصاویر را با کیفیت 800 در 480 پیکسل به نمایش بگذارد و دوربین ویژه با دو لنز مجزا در آن امکان میدهد که کاربران بتوانند تصاویر سهبعدی را در این نمایشگر ببینند.

[SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باmwc2011/ ال جی يك تلفن هوشمند سه بعدي عرضه ميكند
    شركت lg قصد دارد يك تلفن هوشمند جديد سه بعدي به بازار عرضه كند. قرار است در كنگره جهاني موبايل در بارسلونا از اين تلفن هوشمند رونمايي شود.

به گزارش ایسنا، گفته ميشود اين تلفن هوشمند كه آپتيموس 3d نام دارد داراي يك پردازنده دو هستهاي يك گيگاهرتزي است.

از ديگر مشخصات آپتيموس 3d ميتوان به يك صفحه نمايش 4.3 اينچي اشاره كرد. شركت lg صفحه نمايش 4.3 اينچي را تاييد كرده است.

از ديگر ويژگيهاي اين تلفن هوشمند، سبكي آن است. سيستم عامل اين محصول جديد lg نيز اندرويد است.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ سونی اریکسون محصولات خود در را معرفی کرد
    ICTna.ir - تنها دقایقی پیش از آغاز بکار گنگره جهانی تلفن همراه 2011 سونی اریکسون در کنفرانس خبری برگزار شده در بارسلونا چندین محصول جدید خود را معرفی کرد.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) گوشی Xperia Play، گوشی Xperia Arc با صفحه نمایش 4.2 اینچی و دوربین 8 مگاپیکسلی، گوشی Xperia Neo با صفحه نمایش 3.7 اینچی و همچنین گوشی Xperia Pro که گوشی آندروید با صفحه نمایش 3.7 اینچی سونی اریکسون به شمار می آید محصولاتی هستند که سونی اریکسون در کنفرانس خبری پیش از آغاز MWC 2011 آنها را معرفی کرده است.

[SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ نرم اافزار Adobe Flash 10.2 به گوشی های هوشمند راه خواهد یافت ICTna.ir - شرکت Adob در کنگره جهانی تلفن همراه 2011 از برنامه خود جهت عرضه Flash 10.2 برای گوشی های هوشمند خبر داد.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این خبر به این معنا است که به زودی نرم افزارهای Adobe AIR به زودی برروی بیش از 84 میلیون گوشی هوشمند و تبلت مبتنی بر سیستم های عامل آندروید و iOS نصب خواهند شد.

درصورتی که این اقدام Adobe براساس برنامه پیش رود تا پایان سال 2011 بیش از 200 میلیون گوشی هوشمند وتبلت از نرم افزارهای Adobe AIR پشتیبانی خواهند کرد.

براساس اعلام Adobe تاکنون بیش از 20 میلیون گوشی هوشمند همراه با نرم افزار Adobe Flash Player 10.1 به فروش خواهند رسید.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ اولین تماس صوتی و تصویری LTE جهان از طریق گوشی Revolution ال جی برقرار شد ICTna.ir - شرکت ال جی در اولین روز MWC 2011 اولین تماس صوتی از طریق فن آوری LTE (VoLTE) و تماس تصویری از طریق LTE جهان را به وسیله گوشی هوشمند آندروید Revolution ال جی به نمایش گذاشت.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) ال جی از طریق Revolution که اولین گوشی هوشمند 4G LTE این شرکت است، پشتیبانی از پروتکل "One Voice" انجمن GSM را به نمایش گذاشته است.

گوشی Revolution ال جی مبتنی بر سیستم عامل آندروید 2.2 و دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی است. این گوشی در نیمه نخست سال 2011 از طریق اپراتور Verizon در ایالات متحده عرضه خواهد شود.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ گوشی هوشمند Xperia Play سونیاریکسون معرفی شد
    Sony Ericsson Xperia Play MWC Hands On 1

ICTna.ir - با آغاز به کار بزرگترین نمایشگاه موبایلی دنیا موسوم به "کنگره جهانی تلفنهمراه"(MWC 2011)، شرکت سونی اریکسون آخرین گوشی هوشمند خود موسوم به Xperia Play را به صورت رسمی معرفی کرد و آن را در اختیار کاربران و روزنامهنگاران قرار داد تا با انجام آزمایشهای لازم، در جریان آخرین پیشرفتهای گوشی قرار بگیرند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) گوشی هوشمند Xperia Play نخستین محصول از سری گوشیهای هوشمند PlayStation Phone محسوب میشود که در اصل تلفیقی از تلفنهمراه و کنسول بازی سونی است و یک صفحه سختافزاری کشویی مخصوص بازیهای رایانهای را در خود جا داده است که اجرای انواع بازیها را آسان میکند.

این گوشی که قرار است طی سال جاری میلادی به دست کاربران جهانی برسد، ضمن داشتن سیستم کنترلی ویژه برای بازیهای رایانهای کلیه قابلیتهای گوشیهای هوشمند را شامل میشود و شرکت سونی هماکنون چند بازی ویژه برای آن طراحی کرده است.

روی این گوشی هوشمند نسخه Gingerbread سیستمعامل متنباز اندروید نصب شده و سونی اریکسون اعلام کرده است که این محصول در زمان ورود به بازار همراه با 50 بازی ویژه به دست کاربران میرسد.

سونی اریکسون به همراه این محصول گوشی هوشمند دیگری را با نام Xperia Arc عرضه کرده است که مبتنی بر سیستمعامل اندروید ساخته شده و تنها 7/8 میلیمتر ضخامت دارد.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ نخستین گوشی نوکیا با ویندوز فون 7 امسال عرضه میشود
    ICTna.ir - شرکت نوکیا به دنبال برگزاری کنفرانس خبری در نمایشگاه MWC 2011 اعلام کرد که نخستین گوشی هوشمند خود مبتنی بر سیستمعامل ویندوز فون 7 را طی سال جاری میلادی وارد بازار جهانی میکند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) "استیفن ایلاپ"(Stephen Elop) مدیرعامل نوکیا در نخستین کنفرانس رسمی "کنگره جهانی تلفنهمراه" مهمترین اهداف خود برای آغاز همکاری با مایکروسافت را مطرح کرد و توضیح داد که این روند میتواند به نفع هر دو شرکت باشد.

"جو هارلو"(Jo Harlow) از دیگر مدیران ارشد نوکیا در این کنفرانس تایید کرد که نخستین گوشی هوشمند نوکیا مبتنی بر سیستمعامل ویندوز فون 7 طی سال 2011 میلادی به دست کاربران میرسد. او گفت: «ما یک گروه ویژه تشکیل دادهایم که در حال کار کردن در این زمینه هستند تا زمان تولید نخستین گوشی هوشمند مبتنی بر ویندوز فون 7 را به حداقل برسانند. مدیر نوکیا به من گفته که از عرضه نخستین گوشی هوشمند مبتنی بر این سیستمعامل در سال 2011 بسیار خرسند میشود و ما تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف انجام میدهیم».

او همچنین خاطر نشان کرد که نوکیا طی ماههای آتی سرمایه گذاری خود روی سیستم عامل سیمبین را افزایش میدهد و در عین حال، نسل جدید محصولات خود با سیستم عامل متنباز MeeGo را نیز روانه بازار میکند.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ اولین تماس صوتی و تصویری LTE جهان از طریق گوشی Revolution ال جی برقرار شد
    ICTna.ir - شرکت ال جی در اولین روز MWC 2011 اولین تماس صوتی از طریق فن آوری LTE (VoLTE) و تماس تصویری از طریق LTE جهان را به وسیله گوشی هوشمند آندروید Revolution ال جی به نمایش گذاشت.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) ال جی از طریق Revolution که اولین گوشی هوشمند 4G LTE این شرکت است، پشتیبانی از پروتکل "One Voice" انجمن GSM را به نمایش گذاشته است.

گوشی Revolution ال جی مبتنی بر سیستم عامل آندروید 2.2 و دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی است. این گوشی در نیمه نخست سال 2011 از طریق اپراتور Verizon در ایالات متحده عرضه خواهد شود.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/خيز صاحبنامها براي فتح بزرگترين نمايشگاه تلفن همراه جهان
    نمايشگاه MWC 2011 با حضور 1300 شركت و 50 هزار بازديدكننده از 200 كشور جهان بين روزهاي 14 تا 17 فوريه در شهر بارسلونا برگزار مي شود و در اين نمايشگاه، برندهاي صاحب نام ميكوشند هر آنچه در توان دارند، عرضه نمايند.

به گزارش فارس، تلفنهمراه كه اين روزها به ابزار ضروري زندگي روزمره انسان تبديل شده است، از كاربرديترين فناوريهاي عصر حاضر محسوب ميشود و سهم قابل ملاحظهاي درآمد صنعت فناوري در هر سال به آن اختصاص دارد. با توجه به افزايش اهميت اين فناوري بين كاربران، هر ساله بزرگترين نمايشگاه موبايلي دنيا موسوم به "كنگره جهاني تلفنهمراه "(MWC) در شهر بارسلوناي اسپانيا برگزار ميشود كه طي آن بزرگترين شركتهاي فعال در اين حوزه از سراسر دنيا گرد هم ميآيند و با معرفي آخرين محصولات خود در زمينههاي مختلف، كاربران را در جريان آخرين تحوصلات اين عرصه ميگذارند.
    نمايشگاه امسال كه با نام MWC 2011 شناخته ميشود، بين روزهاي 14 تا 17 فوريه و طبق سالهاي گذشته در شهر بارسلونا برگزار ميشود كه "سازمان GSM " متولي اصلي برگزار كننده اين نمايشگاه اهم فعاليت آن براي سال جاري را به قرار زير معرفي كرده است.
    برگزاري كنفرانسهاي موبايلي در وسعت جهاني با هدف معرفي آخرين محصولات و ارايه راهكار براي بهبود خدمات كنوني، حضور بيش از 1300 شركت براي نمايش آخرين و پيشرفتهترين محصولات خود و معرفي نسل جديد خدمات مخابراتي و ارتباطي، آغاز به كار فعاليت مركز App Planet به عنوان زيرمجموعهاي از مركز بزرگ App Universe براي ارايه خدمات و ابزارهاي موبايلي به صورت جامع، اجراي طرح انتخاب بهترين فناوري موبايلي و برگزيده شدن بهترين نوآوريها در اين زمينه و همچنين، انتخاب بهترين راهكارها براي رفع مشكلات كنوني تلفنهاي همراه و اختصاص جوايز نفيس به برگزيدگان بخشهاي مختلف و ارايه فرصتهاي تجاري مناسب، خدمات جديد شبكههاي مخابراتي و انعقاد قراردادهاي جديد براي شركتهاي بزرگ فعال در اين حوزه از جمله اين اهداف است.
    طبق آخرين گزارش منتشر شده از سوي سازمان GSM، نمايشگاه امسال بزرگترين نمايشگاه جهاني تلفنهمراه است كه تاكنون برگزار شده و بر اين اساس گفته ميشود كه بيشترين شركتكننده و بازديدكننده در آن حضور خواهند داشت. طبق آخرين پيشبيني صورت گرفته، در اين نمايشگاه 50 هزار نفر از 200 كشور جهان حضور خواهند يافت تا در جريان آخرين اتفاقات موبايلي جهان قرار گيرند.
    در نمايشگاه امسال بزرگترين فعالان صنعت جهاني تلفنهمراه از جمله نوكيا، سامسونگ، موتورولا، HTC، LG، HP، RIM، مايكروسافت، اپل و سوني اريكسون حضور مييابند كه در كنار آن شركتهاي كوچكتر نيز آخرين محصولات خود را در معرض ديد عموم قرار ميدهند. در نمايشگاه امسال هر يك از شركتهاي ياد شده به نوعي حضور خواهند يافت كه كارشناسان مهمترين فعاليت اين شركتها را به قرار زير معرفي كردهاند.

** سامسونگ با گالاكسيS2
    شركت سامسونگ قصد دارد در نمايشگاه امسال سري جديد گوشيهاي هوشمند خود را معرفي كند. در غرفه سامسونگ در نمايشگاه MWC 2011 قرار است سيستمعامل جديد bada، WP77 و نسل جديد گوشيهاي اندرويدي به نمايش درآيند كه در كل گفته ميشود سامسونگ تاكيد اصلي خود براي حضور در نمايشگاه امسال را بر سيستمعامل اندرويد معطوف كرده است.
    مهمترين محصولاتي كه قرار است توسط سامسونگ وارد نمايشگاه امسال شوند گوشي هوشمند Galaxy S2 و رايانه لوحي Galaxy Tab 2 نام دارند.

** اچتيسي و گوشيهاي اندرويدي

شركت تايواني HTC اعلام كرد كه در نمايشگاه امسال سري جديد گوشيهاي هوشمند خود مبتني بر سيستمعامل اندرويد را با توانايي رقابت با گوشي هوشمند آيفون روانه بازار ميكند. اين شركت نسل جديد گوشيهاي هوشمند خود را مبتني بر آخرين نسخه از سيستمعامل متنباز اندرويد موسوم به Gingerbread توليد كرده است كه البته به همراه آنها رايانه لوحي مبتني بر نسخه Honeycomb اندرويد را در معرض ديد عموم قرار ميدهد.

** الجي با گوشي سهبعدي ميآيد

شركت كرهاي الجي كه استراتژي موبايلي خود در سال 2011 را بر پايه سيستمعامل اندرويد تنظيم كرده است، سه گوشي هوشمند ويژه مبتني بر اين سيستمعامل را در نمايشگاه امسال به نمايش ميگذارد كه مهمترين آن مربوط به يك گوشي ويژه ميشود كه قادر است تصاوير سهبعدي را بدون نياز به عينك مخصوص در نمايشگر لمسي خود به نمايش بگذارد.
    اين گوشي Optimus 3D نام دارد و قرار است به همراه رايانه لوحي جديد الجي موسوم به G-Slate عرضه شود.

** موتورولا رقيب آيپد

شركت موتورولا كه اين روزها استراتژيهاي موبايلي مختلف براي ادامه حضور در بازار رقابتي جهان را بررسي ميكند، از عرضه چند گوشي هوشمند جديد مبتني بر سيستمعامل اندرويد خبر داده است كه از آنها با عنوان بزرگترين رقباي آيفون اپل ياد ميكند.
    اين شركت چندي پيش رايانه لوحي محبوب Xoom و گوشي هوشمند Artix 4G را عرضه كرد.

** چارهانديشي سوني اريكسون براي جذب مشتري

شركت سوني اريكسون نيز كه اين روزها با كاهش محبوبيت خود نزد كاربران جهاني مواجه شده است، براي نمايشگاه امسال تاكيد فراواني بر سيستمعامل اندرويد دارد.
    اين شركت گوشي هوشمند PlayStation Phone كه گوشي ويژه كنسول بازي سوني محسوب ميشود را تكميل كرده و قصد معرفي آن در نمايشگاه MWC 2011 را دارد.
    علاوه بر اين، قرار است چند گوشي هوشمند جديد سوني اريكسون مبتني بر سيستمعامل متنباز اندرويد در نمايشگاه امسال معرفي شوند.

** تاچپد HP در راه است

شركت اچپي كه سال گذشته شركت موبايلي Palm را خريداري كرد، نسل جديد دستگاههاي الكترونيكي خود مبتني بر سيستمعامل webOS را در نمايشگاه امسال عرضه ميكند.
    از مهمترين محصولات اچپي كه قرار است در نمايشگاه امسال عرضه شوند ميتوان به Veer،Pre 3 و TouchPad اشاره كرد.

** سازنده بلكبري با رايانه لوحي

اين شركت كه توليدكننده گوشيهاي هوشمند بلكبري محسوب ميشود، مدلهاي جديد گوشيهاي خود به همراه رايانه لوحي جديدش را براي نمايشگاه MWC 2011 آمده كرده است.
    رايانه لوحي اين شركت كه قرار است در نمايشگاه امسال معرفي شود PlayBook نام دارد كه به زودي وارد بازارهاي جهاني ميشود.

** غوغاي مايكروسافت با ويندوز7

شركت مايكروسافت در نمايشگاه امسال با سري مختلف محصولات مبتني بر سيستمعامل ويندوز 7 حضور مييابد. از جمله مراكزي كه در نمايشگاه امسال با اين سيستمعامل گوشيهاي خود را معرفي ميكنند ميتوان به سامسونگ و نوكيا اشاره كرد.
    مايكروسافت چند روز قبل خبر انعقاد قرارداد همكاري خود با نوكيا را منتشر كرد و پيشبيني ميكند كه با اين اقدام محبوبيت بيشتري در بازارهاي جهاني كسب كند.

** نوكيا و گوشي ويندوزي

شركت نوكيا بزرگترين توليدكننده تلفنهمراه در جهان قصد دارد در نمايشگاه MWC 2011 علاوه بر معرفي گوشيهاي هوشمند خود، براي نخستين بار گوشي هوشمندي را مبتني بر سيستمعامل مايكروسافتي ويندوز فون 7 به نمايش بگذارد.
    اين شركت كه در حال از دست دادن محبوبيت خود نزد كاربران است، ميكوشد از اين طريق موقعيت خود در بازار جهاني را حفظ كند.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ سامسونگ باریک ترین گوشی هوشمند دنیا را عرضه کرد

samsung galaxy tab 10

ICTna.ir - شرکت سامسونگ با برگزاری کنفرانس خبری ویژه خود در "کنگره جهانی تلفنهمراه" در بارسلونای اسپانیا دومین نسل از گوشیهای هوشمند Galaxy S II خود را معرفی کرد و رایانه لوحی 10 اینچی Galaxy Tab خود را در معرض دید عموم قرار داد.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این دو محصول جدید مبتنی بر سیستمعامل اندروید ساخته شدهاند و به عنوان رقبای محصولاتی محسوب میشوند که دیگر شرکتها آنها را در نمایشگاه CES 2011 به نمایش گذاشته بودند.

شرکت سامسونگ هنوز تاریخ و قیمت دقیق این دو محصول را مشخص نکرده است، اما توضیح داده که کاربران آمریکایی در آینده نزدیک میتوانند به هر دوی آنها دسترسی داشته باشند.

شرکت سامسونگ گوشی هوشمند Galaxy S II را با ضخامت 49/8 میلیمتر با عنوان "باریکترین گوشی هوشمند دنیا" معرفی کرده است. روی این گوشی پردازنده دوهستهای یک گیگاهرتزی و نسخه Gingerbread سیستمعامل متنباز اندروید نصب شده است. از مهمترین امکانات این گوشی نیز میتوان به جک استاندارد 5/3 میلیمتری برای هدفون، گیرنده ماهوارهای GPS، حافظه داخلی 16 گیگابایتی به همراه کارت حافظه 32 گیگابایتی microSD، 116 گرم وزن و باتری 1650 mAh اشاره کرد.

galaxy s ii video

رایانه لوحی 1/10 اینچی Galaxy Tab نیز شامل آخرین نسخه سیستمعامل اندروید گوگل موسوم به Honeycomb میشود و نمایشگر آن قادر به پخش تصاویر با کیفیت 1280 در 800 پیکسل است. این رایانه لوحی دوربین 8 مگاپیکسلی دارد که میتواند با کیفیت 1080 پیکسل تصاویر ویدیویی را ذخیره کند. برای این محصول دوربین دوم 2 مگاپیکسلی برای برقراری کنفرانسهای تصویری نیز در نظر گرفته شده است. رایانه لوحی جدید سامسونگ 9/10 میلیمتر ضخامت دارد و شامل پردازنده دوهستهای یک گیگاهرتزی میشود.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)