صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 42

موضوع: مهمان ششمین صندلی داغ !infernal

AGE OF INFERNAL
    تشکر تشکر کرده 
    3,083
    تشکر تشکر شده 
    4,350
    تشکر شده در
    1,686 پست
    قدرت امتیاز دهی
    944
    Array

اول اینکه تو مشهد زود دعوارو شروع میکنن وهمشون هوای هم رو دارن نگو که باید خودت دعوا رو شروع کنی
    دوم اینکه تو پارک ملت مشهد تابستون سال گذشته یه خاطره داشتم به خاطر یه سری مسایل با یه نفر درگیر شدم که تبدیل شدن به 5 نفر بعد هم من موندم وکل پارک البته پایانش رو میتونی خودت تصور کنی خیلی نامردن باتم اورده بودن که اونم کاری از پیش نبرد البته اون چرخ وفلک بزگ یادمه چون تقریبا نزدیکش بودیم
    خدا اون روزا رو نیاره که اگه لطف باغبونه نبود باید کل مسافرت رو تو کلانتری سر میکردم
    موافقم به همین علت باید دعوا را خودت شروع کنی چون نامردی میافتن هر لحظه یک نفر اضافه میشه سعی کن اگر با مشهدی جمعات دعوات شد خودت دعوا را شروع کن و از وقت درست استفاده کنی اگر دیدی چند نفر دارن نزدیک میشن باید فرار کنی بهترین راه با اینکه ترسو بازیه اما اونا دارن نامردی می کنن پس فرار در این لحضه بهترین کار هست اما اگر یک نفر اینقدر بزنش تا حساب کار دستش بیاد یادم نمیره اولین دعوا هایی که نامردی افتادن رو سرم تو مشهد نامردا 4 نفر بودن منم بی خبر بهم گفت بیا کارت دارم دستشو گذاشت رو شونم همین طور که دستش رو شونم بود اومد رو به روم گفت ببین داداش..........دیدم یک مشت اورد زیر چشمم خلاصه یه بادنجون زیر چشمم کاشت بعد از یک سال پسر رو با یک نفر دیدم که داشت م یگفت چه جور منو زده من نگاهش کردم بعد گفت نکنه باز بدنت میخاره من دیدم کناریش که فوت کنی میافته و هیچ دوستی هم کنارش یا هم قدش کنارش نبود گفتم اره اومد نزدیک گفتم بگیر یکی اوردم تو صورتش دماقش چه صدایی داد یادم نمیره یک مشتم همونی که کاشت زیر چشمم نصارش کردم خلاصه اگر با مشهدی ها دعوات شد باید دعوا را خودت شروع کنی و اگر دوستاش اومدن فرار کن و اگر راه فراری نبود سنگی چوبی که کنارت رو وردار و از خودت دفاع کن تا استخوناتو نشکستن.....
    ساحل بهانه است , رفتن رسیدن است...
    قبل از هر چیز دیگر، آماده شدن راز موفقیت است(فورد)
    در دنیا چیزی وجود ندارد که ارزش ناراحت شدن را داشته باشد
    من آینده را دوست دارم زیرا بقیه عمرم را باید در آن بگذرانم(کترینگ)
    به وسیله عزم و اراده با سستی و تنبلی به جنگید(حضرت علی (ع))
    اگر زندگی با تو سر ناسازگاری دارد تو با او سازش کن(اسپارت)

(((Nothing Is Impossible)))

فرمان دادم تا بدنم را بدون تابوت و موميايی به خاک بسپارند تا اجزای بدنم خاک ايران را تشکيل دهد کوروش کبير
    بگـذار سرنـوشت هـر راهی را کـه ميخواهـد برود، مـا راهمـان جداست اين ابـرهـا تـا ميتواننـد ببـارنـد، مـا چتـرمان خداست .
    کسی رو برای دوستی انتخاب کن که اونقدر قلبش بزرگ باشه که نخوای براي اينکه تو قلبش جائی داشته باشی خودت رو کوچيک کنی
    عشق خيس شدن دو دلدار در زير باران نيست...عشق اينست که من چترم را روی دلدار بگيرم واو نبيند....نبيند وهرگز نداند که چرا در زير باران خيس نشد.....

Tonight's the night .. And it's going to happen again and again ..
    has to happen

83521780895105710284

سعادتمند کسی است که در هجوم و مقابله با مصائب خود را نبازد (پاسکال)
    کسی که اراده قوی نداشته باشد، به زودی در مقابل مشکلات مغلوب می شود(لرد آویبوری)
    درختی به بلندی ستاره ها، با یک دانه کوچک آغاز می شود و یک سفر هزار مایلی با یک قدم کوچک(لائو)
    انسان هم میتونه دایره باشه هم یه خط راست. تو می خوای چی كار كنی؟ …تا ابد دور خودت بچرخی یا تا بی نهایت ادامه بدی؟
    ما نمي تونيم به دلمون ياد بديم كه نشكنه ولي ميتونيم به دلمون ياد بديم كه اگه شكست لبه هاي تيزش دست اوني رو كه شكستش نبره
    انسان های بزرگ به آرمان هايشان می انديشند،انسان های معمولی به آرزوهايشان و انسان هاي کوچک ديگران را می پايند.
    ابتدا تو را نادیده می گیرند، سپس مسخره ات می کنند و بعد با تو می جنگند. ولی در نهایت پیروزی از آن توست
    لحظات را طي کرديم تا به خوشبختي برسيم اما وقتي رسيديم فهميديم خوشبختي همان لحظات بود
    هرگز فکر نکن که ديگران تو را به اهدافت خواهند رساند

55293912309236444201

38349bf646684d64bf3e
    وسيع باش ، و تنها ، و سر به زير ، و سخت

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    7,087
    تشکر تشکر شده 
    8,503
    تشکر شده در
    2,353 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1937
    Array

نه داداش اینجوری هام نبود فقط دست یکیشون رو شکستم اون یکی دیگه صورتش خون مالی شد باغ بونه بهم گفت بیا برو تا 110 نیومده
    ولی این دیگه عند نامردی بود خیلی زیاد بودن

93365739541900062743
    profilephpid100002248043280

22771097565880345367
    facebook

23759482593804762228
    NewGame7191

afsanah82
    مهمان

سلام اقا احسان خوبی؟
    اول جواب بهزاد رو بدم !بهزاد جان اینجا اگه مدیر نداشته باشه تو در تو میشه نمیشه تو رو از اینجا بیرون اوردd:
    1- سرپرستی خوش میگذره؟
    2-هدفت چیه تو سایت؟
    3-خیلی مقام رو دوست داری یا اصلا برات ارزشی نداره؟
    اوه چه چیزیم گفتی سیلی اگر سیلی بخورم تا طرف رو خون مالی نکردم ولش نمی کنم اما مثل مشت بود یک مشت میزدم زیر چشمش براش بادنجون می کاشتم تو مشهد خودت باید دعوا را شروع کنی چون نامردن بیشتریاشون وقتی بوی دعوا میاد بگو>>>> بگیر>>> خلاصه من خودم دعوا را شروع می کنم و اولین کار کله میارم تو صورت طرف تا اون نیورده....
    4-زیاد کله پاچه میخوری ؟که اینطوری کله میزنی؟
    5_مگه تو مشهد پلیس محترم 110 نیست ؟یا اینکه بخاطر امام رضا دیه رو اونجا برداشتند؟
    سعی می کنم همیشه خوش اخلاق باشم... روراستم... در غم و شادی شریک خوبیم....
    6-اگه خوش اخلاق نبودی حتما چاقو ماو میکشیدی؟
    بله به نظرم در ایران ما دختر دردسر با اینکه همیشه دخترا مظلوم بودن اما دختر ها در ایران زود خام میشن چون مملکتمون اسلام... و ازادی خودشونو ندارن و پسرا هم دخترا را برای رسیدن به هدفشون بازی میدن بعد هر چی بدبختیه برای پدر و مادر بدبختش....
    7-پس زیاد دختر خام کردی؟
    8- شنیدم میخوای روحانی بشی دختر ها رو نجات بدی بوسیله اسلام؟
    9-خود اشپزی میکنی؟
    10- نظرت راجب کچل ها و کچل بودن چیه؟این مدیر ما چی کار کنه با این کچلیش؟

AGE OF INFERNAL
    تشکر تشکر کرده 
    3,083
    تشکر تشکر شده 
    4,350
    تشکر شده در
    1,686 پست
    قدرت امتیاز دهی
    944
    Array

سلام رضا جان ممنون که اومدید صندلی ما را هم گرم کردید...
    1- سرپرستی خوش میگذره؟
    خوبه اما بازم با مدیر ارشدی فرقی نداره....
    کد:
     2-هدفت چیه تو سایت؟
    هدفم تو سایت اینه که کاربران ایرانی بیشتری جذب کنیم و یکی از فروم های عالی ایرانی بشیم...
    کد:
     3-خیلی مقام رو دوست داری یا اصلا برات ارزشی نداره؟
    مقامو دوست دارم اما مقام تنها کافی نیست باید همراهش قدرت هم داشته باشی!!!!
    کد:
    4-زیاد کله پاچه میخوری ؟که اینطوری کله میزنی؟
    کوچیک بودم اره اما حالا نه از کله زدن خوشم میاد هروقت هم کله زدم طرف اصلا نتونسته از خودش دفاع کنه....
    کد:
     5_مگه تو مشهد پلیس محترم 110 نیست ؟یا اینکه بخاطر امام رضا دیه رو اونجا برداشتند؟
    تا بخواهد پلیس برسه زدن طرفو پخش اسفالت کردنو فرار کردن...
    کد:
    6-اگه خوش اخلاق نبودی حتما چاقو ماو میکشیدی؟
    درست متوجه نشدم....
    کد:
    7-پس زیاد دختر خام کردی؟
    زیاد که نه همون چند تایی که خام کردم برای هفت پشتم بسته....
    کد:
     8- شنیدم میخوای روحانی بشی دختر ها رو نجات بدی بوسیله اسلام؟
    نه از این کارا نمی کنم خودشون باید خودشون نجات بدن....
    کد:
     9-خود اشپزی میکنی؟
    خیلی کم مگر چی بشه....
    کد:
     10- نظرت راجب کچل ها و کچل بودن چیه؟این مدیر ما چی کار کنه با این کچلیش؟
    کچلی خوبه که حالا هم مده من خودم همیشه موهامو کوتاه می کنم اما کچل خیلی کم ...

فرمان دادم تا بدنم را بدون تابوت و موميايی به خاک بسپارند تا اجزای بدنم خاک ايران را تشکيل دهد کوروش کبير
    بگـذار سرنـوشت هـر راهی را کـه ميخواهـد برود، مـا راهمـان جداست اين ابـرهـا تـا ميتواننـد ببـارنـد، مـا چتـرمان خداست .
    کسی رو برای دوستی انتخاب کن که اونقدر قلبش بزرگ باشه که نخوای براي اينکه تو قلبش جائی داشته باشی خودت رو کوچيک کنی
    عشق خيس شدن دو دلدار در زير باران نيست...عشق اينست که من چترم را روی دلدار بگيرم واو نبيند....نبيند وهرگز نداند که چرا در زير باران خيس نشد.....

has to happen

83521780895105710284

درختی به بلندی ستاره ها، با یک دانه کوچک آغاز می شود و یک سفر هزار مایلی با یک قدم کوچک(لائو)
    انسان هم میتونه دایره باشه هم یه خط راست. تو می خوای چی كار كنی؟ …تا ابد دور خودت بچرخی یا تا بی نهایت ادامه بدی؟
    ما نمي تونيم به دلمون ياد بديم كه نشكنه ولي ميتونيم به دلمون ياد بديم كه اگه شكست لبه هاي تيزش دست اوني رو كه شكستش نبره
    انسان های بزرگ به آرمان هايشان می انديشند،انسان های معمولی به آرزوهايشان و انسان هاي کوچک ديگران را می پايند.
    ابتدا تو را نادیده می گیرند، سپس مسخره ات می کنند و بعد با تو می جنگند. ولی در نهایت پیروزی از آن توست
    لحظات را طي کرديم تا به خوشبختي برسيم اما وقتي رسيديم فهميديم خوشبختي همان لحظات بود

55293912309236444201

38349bf646684d64bf3e

afsanah82
    مهمان

خوبه اما بازم با مدیر ارشدی فرقی نداره....
    میخواستی چه فرقی داشته باشه؟
    هدفم تو سایت اینه که کاربران ایرانی بیشتری جذب کنیم و یکی از فروم های عالی ایرانی بشیم...
    ایرانی سهله روسی و مالزیای و دیگر کشور ها رو هم جذب کردیم!مگه یکی از بهترین سایت های ایران نیستم؟

مقامو دوست دارم اما مقام تنها کافی نیست باید همراهش قدرت هم داشته باشی!!!!
    هر دو تاشو داشته باشی چیکار میکنی؟سر بریدن مردم یا کمک به مردم؟
    کوچیک بودم اره اما حالا نه از کله زدن خوشم میاد هروقت هم کله زدم طرف اصلا نتونسته از خودش دفاع کنه....
    چرا نمیخوری؟مگه وقتی کله میزنی دست و پای طرف رو میبندی بهش کله میزنی؟
    تا بخواهد پلیس برسه زدن طرفو پخش اسفالت کردنو فرار کردن...
    طرف نمیتونه شکایت کنه بعدا؟جریان دیه رو هم نگفتی ها!
    زیاد که نه همون چند تایی که خام کردم برای هفت پشتم بسته..
    چند تاااااااااااااااااااااااا ماشا الله دست عرب ها رو از پشت بستی؟
    نه از این کارا نمی کنم خودشون باید خودشون نجات بدن....
    پس چرا گفتب بخاطر اسلام تو که الان میگی از خودشونه؟
    خیلی کم مگر چی بشه....
    حالا چه چیز هایی میتونی درست کنی؟
    نظرت در باره اینکه تو جام ملت ها چندم میشم؟

AGE OF INFERNAL
    تشکر تشکر کرده 
    3,083
    تشکر تشکر شده 
    4,350
    تشکر شده در
    1,686 پست
    قدرت امتیاز دهی
    944
    Array

میخواستی چه فرقی داشته باشه؟
    از لحاظ ویرایش در مدیریت سایت می گم....

ایرانی سهله روسی و مالزیای و دیگر کشور ها رو هم جذب کردیم!مگه یکی از بهترین سایت های ایران نیستم؟
    ما ممکنه قدرتمندترین فروم ایرانی باشیم که هستیم اماتا حالا که بهترین نیستیم.....
    هر دو تاشو داشته باشی چیکار میکنی؟سر بریدن مردم یا کمک به مردم؟
    سعی می کنم تا می تونم ظالمان را به راه درست راهنمایی کنم و مظلومان را حمایت کنم....

چرا نمیخوری؟مگه وقتی کله میزنی دست و پای طرف رو میبندی بهش کله میزنی؟
    وقتی کله می زنی تو دماق طرف گیج میشه و نمیتونه از خودش دفاع کنه....
    طرف نمیتونه شکایت کنه بعدا؟جریان دیه رو هم نگفتی ها!
    قرار نیست که این بلا را سر رفیقامون بیاریم اونی که نمیشناسیم و دنبال شر می گرده....
    چند تاااااااااااااااااااااااا ماشا الله دست عرب ها رو از پشت بستی؟
    4تا ولی پشیمونم چون بازی کردن با احساسات دیگران مخصوصا دخترها کار درستی نیست و دیگه از این کارا دوری می کنم....
    پس چرا گفتب بخاطر اسلام تو که الان میگی از خودشونه؟
    به اسلام ربط داره دیگه اینجا دین با سیا..ست که درست نیست و این دخترها هم ازادی می خوان البته پسرها هم می خوان اما دخترها الان دارن بدبخت می شن....
    حالا چه چیز هایی میتونی درست کنی؟
    یه چیزایی که از گروسنگی نمیرم وقتی تنهام.....
    نظرت در باره اینکه تو جام ملت ها چندم میشم؟
    منظورت از سوال پرسیدنه که فکر کنم 2 یا سوم بشی.....

has to happen

83521780895105710284

55293912309236444201

38349bf646684d64bf3e

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    حالت من : Motarez
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط !infernal نمایش پست ها
    سلام اقا کاظم گل یخ زدم اما باز دارم گرم میشم خوب بریم سر سوالات...
    کد:
     1-با داشتن دوتا اسم دچار بحران شخصیتی نمی شی دوستداری یه اسم دیگی هم داشتی
    دچار بهران شخصیتی نمیشم و اسم هام واقعا راضیم اگر یک اسم دیگه داشتم زیاد روی میشد اما باز اشکالی نداشت....
    کد:
     2-میانت با غذاهای ابکی چطوره مثل اش وسوب
    زیاد خوب نیست ولی با پختنی عالیه ....

دوست دارم اما هر جای قشنگی خودشو داره و هیچ جا کشور خود ادم نمیشه اما ایران داره جوناشو فراری میده و امکانات عالی نیست....

اوه چه چیزیم گفتی سیلی اگر سیلی بخورم تا طرف رو خون مالی نکردم ولش نمی کنم اما مثل مشت بود یک مشت میزدم زیر چشمش براش بادنجون می کاشتم تو مشهد خودت باید دعوا را شروع کنی چون نامردن بیشتریاشون وقتی بوی دعوا میاد بگو>>>> بگیر>>> خلاصه من خودم دعوا را شروع می کنم و اولین کار کله میارم تو صورت طرف تا اون نیورده....
    کد:
     5-این مشخصاتی که از همسر ایده الت گفتی چقدرشو در خودت میبنی (تعریف بی خودی هم از خودت نکن)
    سعی می کنم همیشه خوش اخلاق باشم... روراستم... در غم و شادی شریک خوبیم....
    کد:
     6-شما هم بین پسر دختر فرق می ذارید
    بله به نظرم در ایران ما دختر دردسر با اینکه همیشه دخترا مظلوم بودن اما دختر ها در ایران زود خام میشن چون مملکتمون اسلام... و ازادی خودشونو ندارن و پسرا هم دخترا را برای رسیدن به هدفشون بازی میدن بعد هر چی بدبختیه برای پدر و مادر بدبختش....

پسرخاله هام پشتم غیبت می کردن اون موقع من و یکی از پسرخاله ام در یک تیم فوتبال تابستانی عضو شدیم خلاصه مربی بعد از مدتی 4 نفر از بهترینا را انتخاب کرد برای اینکه برن و تو تیم استانی تست بدن که من میون اون چهار نفر بودم و پسر خاله ام نبود و از اون روز خودش و برادرش زدم شدن که خودش به روش نمی اورد بعدآ رفیقام بهم گفتن که خیلی ناراحت شدم وحساب کارا دستشون اوردم کنترلم از دستم خارج شد و دو نفرشونو زدم دماق برادر بزرگشو شکوندم و خودشم چند جای کید موند براش خلاصه از اون روز خیلی باهاشون دعوام کردم و تا حالا با هم ضدیم و وقتی می بینمشون می خوای بزنم دکورشون پایین بیارم....

از مادرم یک شیر شبیه کارتون سینبا اسباب بازی به خاطر اینکه کارتون سینبا (شیر شاه) را خیلی وست داشتم....

نه زیاد دوستای خیلی خوبی بودیم و هستیم....

فکر نکنم عمرم تا کنون مفید واقع شده به غیر از کارهای نیکی که انجام دادم....

کد:
     ببخشید که با این سوالاتم وقت گرانبهای شما رو گرفتم
    خواهش می کنم این چه حرفیه....

سلام بر اقا احسان گل امیدوارم که هنوز یخ نزده باشی وبتوانی به سوالات پاسخ بدی

1-دوستداری یه اسم خارجی هم داشتی مثل جک ، بیل یا...

2-حالا بعداز ازدواج خانمت از غذاهای ابکی خوشش اومد وهر روز غذای ابکی به خوردت داد چه کار می کنی

3-می خواهی کجا فرار کنی که امکاناتش عالی باشه

4- احسان جان اینهای که گفتی راست بود یا می خواستی من بترسونی حالا کشاورزیتم بد نیست با مشت بادمجون می کاری حتما با لگد خیار

5-سعی مکنی که خوش اخلاق باشی یا خوش اخلاق هستی کشاورز نمونه

6- من نظر شما رو پرسیدم نه راجب ایران(نظر در مورد زنده به گور کردن دخترها چی)

7-پسر خاله ات ازت دیه گرفت به خاطر اینکه دماغشو شکوندی

8-اولین کادوی که دادی به کی بود

9-نوید با مرامتر یا که شما

10 -دوست داری چند ساعت مجرد بمونی

امیدوارم که با سوالاتم خستت نکرده باشم

در دنیا هیچ بن بستی نیست.یا راهی خواهم یافت،یا راهی خواهم ساخت

8. 5 کاربر مقابل از sorna عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AGE OF INFERNAL
    تشکر تشکر کرده 
    3,083
    تشکر تشکر شده 
    4,350
    تشکر شده در
    1,686 پست
    قدرت امتیاز دهی
    944
    Array

سلام اقا کاظم عزیز فقط شما به فکر مایی ممنون.....
    کد:
    نه خدا را شکر به دو تا اسمم راضیم (احسان و حسین)
    کد:
     2-حالا بعداز ازدواج خانمت از غذاهای ابکی خوشش اومد وهر روز غذای ابکی به خوردت داد چه کار می کنی
    یا میمیرم یا پناه می برم به مادرم
    3-می خواهی کجا فرار کنی که امکاناتش عالی باشه
    اگر بخوام برم که میرم...اول کانادا اگر کانادا نشد اینگلیس ...

4- احسان جان اینهای که گفتی راست بود یا می خواستی من بترسونی حالا کشاورزیتم بد نیست با مشت بادمجون می کاری حتما با لگد خیار
    نمی خوام تعریف کرده باشم از خودم اما تا یادم به خوبی تونستم از خودم دفاع کنم...
    5-سعی مکنی که خوش اخلاق باشی یا خوش اخلاق هستی کشاورز نمونه
    من که باید نگم خوش اخلاقم یا نه..حالا به نظرم خوش اخلاق هستم و بیشتر شوخ طبع....
    6- من نظر شما رو پرسیدم نه راجب ایران(نظر در مورد زنده به گور کردن دخترها چی)
    نظر خوبیه خوب دخترایی که به راه بد کشیده میشن هم ابروی خودشونو می برن هم خانوادشون را...
    خانواده ها نباید به دختراشون سخت بگیرن برعکس سخت می گیرن و این طور میشه...اما خانواده های دارای پسر باید به پسراشون سخت بگیرن که نمی گیرن و دخترای مردوم را بدبخت می کنن.....
    کد:
    نه...
    8-اولین کادوی که دادی به کی بود
    به دوستم شهاب بود...
    9-نوید با مرامتر یا که شما
    تا اونجا که من میدونم خودم خیلی با مرامترم....
    10 -دوست داری چند ساعت مجرد بمونی
    تا اونجایی که همسری پیدا کنم که در شان خودم باشه و اگر نشه مجرد میمونم.....
    خواهش می کنم اتفاقا شارژم کردی....

has to happen

83521780895105710284

55293912309236444201

38349bf646684d64bf3e

10. 5 کاربر مقابل از !INFERNAL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    حالت من : Motarez
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط !infernal نمایش پست ها
    سلام اقا کاظم عزیز فقط شما به فکر مایی ممنون.....
    کد:
    نه خدا را شکر به دو تا اسمم راضیم (احسان و حسین)
    کد:
    یا میمیرم یا پناه می برم به مادرمfarar:..

اگر بخوام برم که میرم...اول کانادا اگر کانادا نشد اینگلیس ...

نمی خوام تعریف کرده باشم از خودم اما تا یادم به خوبی تونستم از خودم دفاع کنم...

من که باید نگم خوش اخلاقم یا نه..حالا به نظرم خوش اخلاق هستم و بیشتر شوخ طبع....

نظر خوبیه خوب دخترایی که به راه بد کشیده میشن هم ابروی خودشونو می برن هم خانوادشون را...
    خانواده ها نباید به دختراشون سخت بگیرن برعکس سخت می گیرن و این طور میشه...اما خانواده های دارای پسر باید به پسراشون سخت بگیرن که نمی گیرن و دخترای مردوم را بدبخت می کنن.....
    کد:
    نه...

به دوستم شهاب بود...

تا اونجا که من میدونم خودم خیلی با مرامترم....

تا اونجایی که همسری پیدا کنم که در شان خودم باشه و اگر نشه مجرد میمونم.....

خواهش می کنم اتفاقا شارژم کردی....
    سلام بر اقا احسان یه پشنهاد دارم برای این بخش اسم این بخش عوض کنیم و بذاریم سوالات من از دیگران چونکه هیچ یک از دوستان توی این بخش شرکت نمی کنن خوب حالا بریم سراغ سوالات

1-از کدومیکی از اسمات بیشتر خوشت میاد

2-پس پناهندگی مگیری و پناهند میشی اونم کجا پیش مادرت این بود اون همه شجاعتی که می گفتی ازش دم می زدی واقعا نا امید شدم

3-پس باید زبانتو تقویت کنی چه برنامه داری برای تقویت زبانت

4-والله ان وضعیتی که شما از مشهد گفتی دفعه بعد اگه من اومدم مشهد باید مسلح بیام حالا اومدیم یه بار شما نتونستی از خودت خوب دفاع کنی چه شکلی میشی

5-خوش اخلاقیتو نمی دونم ولی تعریف کشاورزیتو شنیدم(نظر خودت چی کشاورز خوبی هستی یا خوش اخلاق)

6-بس شما دوستاری که پسر دار بشی (معیارهای انتخاب همسر رو برای پسرت چه طور تعریف می کنی)

7-اگه خودت جای اون بودی دیه می گرفتی

8-چی دادی( اگه فضولی نباشه)

9-چطور به این نتیجه رسیدی که خودت با مرامتری

10-از روی ناچاری مجرد می مونی یا دوستداری مجرد بمونی یعنی مخ انهای رو که زدی هیچ کدوم در شان شما نیستن

در دنیا هیچ بن بستی نیست.یا راهی خواهم یافت،یا راهی خواهم ساخت

12. 2 کاربر مقابل از sorna عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AGE OF INFERNAL
    تشکر تشکر کرده 
    3,083
    تشکر تشکر شده 
    4,350
    تشکر شده در
    1,686 پست
    قدرت امتیاز دهی
    944
    Array

کد:
     1-از کدومیکی از اسمات بیشتر خوشت میاد
    احسان. حسین هم خوبه ها
    کد:
    -پس پناهندگی مگیری و پناهند میشی اونم کجا پیش مادرت این بود اون همه شجاعتی که می گفتی ازش دم می زدی واقعا نا امید شدم
    از لحاظ زن زلیلی می گم اینشالله زن زلیل نشم این طور نمیشه خدا میدونه...
    کد:
     3-پس باید زبانتو تقویت کنی چه برنامه داری برای تقویت زبانت
    اره کلاس میرم اما این ترم رو نرفتم ترم بعدی اینشالله بعد هر کسی هم که بخواهد بره خارج کلاس فشرده می تونه بره لغت های مهم و مفاهیم مهم یادش میدن....
    کد:
     4-والله ان وضعیتی که شما از مشهد  گفتی دفعه بعد اگه من اومدم مشهد باید  مسلح بیام حالا اومدیم یه بار شما نتونستی از خودت خوب دفاع کنی چه شکلی  میشی
    به احتمال زیاد دماغم میشکنه چون نامردا اول همیچی میزنن تو دماغ اینشالله این طور نشه....
    کد:
     5-خوش اخلاقیتو نمی دونم ولی تعریف کشاورزیتو شنیدم(نظر خودت چی کشاورز خوبی هستی یا خوش اخلاق)
    درست متوجه نشدم اما بیشتر سعی می کنم خوش اخلاق باشم....
    کد:
     6-بس شما دوستاری که پسر دار بشی (معیارهای انتخاب همسر رو برای پسرت چه طور تعریف می کنی)
    حالا خدا میدونه تا اونوقت چی می گم بزار ازدواج کنم بعدا این سوال را جواب میدم....
    کد:
    اگه خودت جای اون بودی دیه می گرفتی
    نه میرفتم دماغش را میشکوندم یکی هم میوردم تو صورتش....
    کد:
     8-چی دادی( اگه فضولی نباشه)
    یک لیزر از این لیزرها که اندازه خودکار بردش خیلی زیاده....
    کد:
     9-چطور به این نتیجه رسیدی که خودت با مرامتری
    در مقابل کارهایی که می کردیم می گم که نمیشه گفت....
    کد:
     10-از روی ناچاری مجرد می مونی یا دوستداری مجرد بمونی یعنی مخ انهای رو که زدی هیچ کدوم در شان شما نیستن
    تقریبا از روی ناچاریه دیگه اره در شان خود نمی بینم چون اگر من تونستم مخش را بزنم حتما یک پسر دیگه هم می تونه مخش را بزنه دختری که این طور بعد از ازدواج هم از کاراش دست بر نمیداره البته خودم برداشتما فعلا بگم

has to happen

83521780895105710284

55293912309236444201

38349bf646684d64bf3e

14. 2 کاربر مقابل از !INFERNAL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)