صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: یک پیشنهاد توپ ولی سخت

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    360
    تشکر تشکر شده 
    218
    تشکر شده در
    56 پست
    قدرت امتیاز دهی
    25
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رضا جان اول از همه ازتو دوست عزیزم که به من لطف کرده و واقعا در این دو روز سنگ تمام گذاشتی ممنونم و امیدوارم کنار ما بمونی (خودت میدونی اگر بری مثل سایت خودت میام دنبالت) ولی رضا جان برای بنده دلگرمی دوستان و جبران زحمات این عزیزان و همکاران عزیزم که افتخاریه برای بنده کار در کنار این عزیزان مهمتر هستش .

دلم میخواد همه اینجا شاد باشند و احساس کنند خانه خودشان هست و امیدوارم خداوند توان حفظ همچین محیطی را به من بده .
    رضا جان بیشتر پستهای بنده البته در طول کمتر از 5 روز گذاشته شدند و حتی خواندن این همه پست در طول این مدت کار سختی بود ولی از آنجا که باید به پرتال و مرکز دانلود سایت رسیدگی میکردم و البته تنظیمات انجمن و پرتال هم که خودت میدانی چه میزان کار سنگینیه پس مجبور بودم در مدتی کوتاه این کار را انجام بدم و بخشی از پستهای از دست رفته را برگردانم ، و طوری شد که تعداد پستهایی که در طول روز میدادم فراتر از 200 پست بود که خواندنش واقعا کار سختی بود چه برسه به گذاشتن پستها و در طول این مدت حتی از منزل برای خرید نان هم خارج نشدم ، بار دیگه از دوستانی که مطالبشان از بین رفته معذرت میخوام و تمام سعی خودم را برای برگرداندن سایت به روال پیشرفت انجام خواهم داد .
    خداوند فرصت و توفیق عمل بده
    شاد و پیروز باشید

ممنونم محمد جان
    از پاسخ کاملت هم متشکرم
    می دونم منظورت چی هست ولی می خواستم چند تا نمونه نام ببرم که بچه ها هم شاید براشون جالب باشه
    من عید که در خدمت شما دوستای گلم هستم
    بعد عیدم سعی می کنم روزی حداقل 1 بار رو سر بزنم چون خودم از مطالبی که بچه ها توی این سایت می ذارن واقعا خیلی خوشم می یاد
    بچه ها واقعا پست هایی که می ذارن کامل و عالی هست
    من از هیچ کسی اینجا ایراد نمی گیرم و طرف صحبت های من فقط مدیران عزیز نیست بلکه همه اعضایی که می یان و از مطالب اسفاده می کنن
    من 2 روز هست اومدم و زیاد با بچه ها آشنایی ندارم ولی توی همین 2 روز با نگاه کوچیکی که به پست های بچه ها انداختم دیدم کارشون عالیه
    و واقعا به محمد عزیز تبریک می گم که چنین مدیرای خوبی توی این سایت دوره هم جمع شدن و می دونم که همین طور به تعدادشون در آینده اضافه خواهد شد
    بازم از همه تشکر می کنم امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت سایت باشیم

2. 3 کاربر مقابل از reza_shah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    3,069
    تشکر تشکر شده 
    4,116
    تشکر شده در
    2,248 پست
    قدرت امتیاز دهی
    865
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_shah نمایش پست ها
    سلام
    من به عنوان یک دوست می خوام یه پیشنهاد بدم که فکر کنم اگر عملی بشه واقعا عالیه

مدیرای تمام بخش ها و انجمن ها و سرپرست و مدیر کل و همه کسایی که توی این سایت مقامی دارن می تونن با همکاری هم این سایت رو حسابی بی نظیر کنن
    حتما پیش خودتون فکر می کنین که چیکار
    الان بهتون می گم ولی اول از همه یه چیز دیگه می خوام بگم
    مهمترین موضوعی که به افراد دلگرمی می ده که توی سایت مطلب بذارن تشکر کردن از اون افراد و دیدن حتی 1 بار هر پست اون هاست.
    منظورم چیه
    یعنی وقتی مثلا من یک پستی گذاشتم و همه حالا چه خوششون اومد و چه بدشون ؛ اومدن پست رو دیدن و حتی نظرشون رو در مورد اون پست دادن من دوست دارم بازم پست بذارم که بازم این اتفاق تکرار بشه
    مطمئنم همه این موضوع رو مورد تایید قرار می دین
    پس....
    پیشنهاده من اینه
    1 روز رو اختصاص بدین به خوندن پستهای دوستاتون
    یعنی چی؟
    یعنی بیاین مثلا روز جمعه یا فرق نمی کنه 1 روز دیگه یک ساعتی رو از روز اختصاص بدین به خوندن پست های دوستاتون
    یعنی همش در فکر گذاشتن پست نباشیم بلکه بیشتر سعی کنیم از پست های دوستامونم استفاده کنیم
    اینکار سودم داره
    اون چیه
    وقتی شما پستی رو می خونید حتما توی ذهنتون قرار می گیره و همین باعث می شه پست های تکراری توی سایت گذاشته نمی شه و مطلب دیگه اینه که همون طور که شما دوست دارین دیگران مطالب شما رو بخونن شما هم همین کار رو برای دوستاتون انجام دادین و بازم اینکه گذاشتن پست های زیاد آدم رو خسته می کنه با این کار می تونین یکم خستی هم در کنید
    درسته که اینکار خیلی وقت گیره ولی این کار باعث می شه همدلی پیش بچه ها زیاد بچه و یه خاصیت خوبه دیگه هم داره اونم اینه که کسی دیگه پست های بی معنی نمی ذاره و همه توی گذاشتن پست دقت می کنن
    امیدوارم سرتون و درد نیاورده باشم
    هرکی که این مطلب رو می خونه نظرش رو بده که ببینیم توی ذهن بچه ها چه می گذره
    آرزوی من سربلندیه دوستامه
    با تشکر

با عرض سلام خدمت تمام همکاران محترم و ضمن خسته نباشید خدمت همتون
    خیلی خوشحالم همچین پستی رو در انجمن می بینم با این که زمانه زیادی از این پست گذاشته ولی گویا همه دوستان فراموش کردن که هدف در این انجمن صمیمیت و پیشرفته بیاین به تمام همکارامون احترام بذاریم من خودم چندین مورد رو دیدم که همکارا پستی رو مطالعه کردن ولی تشکر نکردن بله شاید یکی از دلایل تشویق برای ادامه همکاری بیشتر رعایت همین پیشنهادات ارزنده باشه
    منم به نوبه خودم از همتون می خواهم یک روز رو به خوندن پستهای همکارتون اختصاص بدین حتی اگه خوشتون نیومد تشکر کنید درسته این مجموعه خیلی بزرگ شده ولی این نباید از صمیمت این جمع کم کنه
    با تشکر

4. 4 کاربر مقابل از Sara12 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

afsanah82
    مهمان

تو این سایت اگه اقا محمد یک مطلب چرت و پرت بزارن همه میرن و تشکر و امتیاز و اما اکه کسی دیگه یک پست بسیار مفید بزاره ولی اسم محمد نباشه کاربر حتی به خودش رنج خوندن پست رو نمیده چه برسه به تشکر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

6. 4 کاربر مقابل از afsanah82 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

به نام خدا
    بی ادب من مطلب چرت میذارم ؟
    عجب بی چشم و رویی هستی تو رضا :دی
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

8. 3 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    3,069
    تشکر تشکر شده 
    4,116
    تشکر شده در
    2,248 پست
    قدرت امتیاز دهی
    865
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط arif نمایش پست ها
    تو این سایت اگه اقا محمد یک مطلب چرت و پرت بزارن همه میرن و تشکر و امتیاز و اما اکه کسی دیگه یک پست بسیار مفید بزاره ولی اسم محمد نباشه کاربر حتی به خودش رنج خوندن پست رو نمیده چه برسه به تشکر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
    من جمله آقا رضا رو تصحیح می کنم یعنی مدیران بیشتر به عنوان کاربر توجه می کنن تا عنوان مطلب من یه نکته رو خدمت همکاران عرض کنم و تشکر می کنم با توجه به اینکه الان زمان امتحانه ولی من دقت کردم آقا رضا هر وقت اومدن انجمن هر مطلبی رو که خوندن تشکر کردن
    این حتما میدونید حتی امتیاز دادن این به نوبه خودشه عالیه نه تنها با تشکر کردن پیشرفت افزایش می یابد و صمیمیت افزایش میاید و تلاش ها بیشتر خواهد شد اینو توجه داشته باشین به یه مغازه میرین می گین فلان جنسو داره یا نه بگه نه حتما تشکر می کنید میاین بیرون ولی اینجا چرا ؟؟؟
    باز هم اکیدا خواستار ترتیب اثر این مطلب هستم
    با تشکر از بذل توجه شما همکاران

10. 2 کاربر مقابل از Sara12 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)