نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: شروع سال 1395

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

پیش فرض شروع سال 1395

برابر اعلام مسئولین سال جدید ساعت 8 و 0 دقیقه و 12 ثانیه روز یکشنبه 1 فروردین 1395 هجری شمسی است.

مدیر محترم و لایق این مجموعه
    ضمن آرزوی رحمت بی پایان خالق زمین و آسمان برای عزیز از دست رفته جنابعالی، بدینوسیله وظیفه خودم میدانم که از
    زحمات و گذشت های حنابعالی در سال گذشته قدردانی کرده و نیز سال جدید را به شما و خانواده محترمتان تبریک بگویم.

از همه زحماتت شخصا" متشکر و سپاسگزارم. و از خداوند عالم خواستارم که همواره موفق و سربلند باشی.

دوستان و عزیزان ارجمند انجمن

سال نو را به همگی تبریک گفته و برای تک تک شما ها آرزوی موفقیت و شادکامی در سال جدید را دارم.
    فراموش نکنید که موفقیت فقط در سایه صبر و همت و تلاش کافی بدست می آید

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. 6 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

پیش فرض پاسخ : شروع سال 1395

به نام یگانه خالق هستی
    خالقی که تنها باقیست و مابقی فانی
    تنها کسی که تنهایمان نمیگزارد
    تنها کسی که هر زمان بخواهیم ، هر زمان که تنها میشویم ، هر زمان که نیاز به همدم داریم تنها دوست ماست و چقدر صبور کنارمان است و به حرف هایمان گوش میدهد
    تنهایمان نمگذارید ، از حرف هایمان خسته نمیشود و از بی و.فایی های ما سخنی به گلایه نمیگوید .
    با خوبی ها و بدی ها، هرآنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد، برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر گذشت ، آنچه ماند خاطره ای از خوبی ها و بدیها در سال قبل بود .
    سال قبل برای بنده یکی از تلخ ترین سالهای زندگیم بود ولی همانقدر که تلخ و سخت بود فهمیدم جز خدا کسی را ندارم
    فهمیدم سالهاست تنها هستم ولی بی خبر هستم و سال قبل در روزهایی که احساس ضعف و خستگی و ناتوانی میکردم متوجه این حقیقت تلخ شدم که جز خدا کسی را ندارم ، زیر آسمان شهری نفرین شده که دیگر دوست ندارم حتی نامش را بشنوم و حتی دیگر مردمان نفرین شده اش را ببینم تنها و بی کس با خدای خود در نیمه شبی تاریک فهمیدم خدا تنها باقی مانده سالهای سال زندگیم است
    فهمیدم سالهاست یتیم هستم و تنها
    فهمیدم غربت بدترین درد است
    فهمیدم چقدر شهر تبریز را دوست دارم و فهمیدم مردم این شهر حتی اگر پیوند خونی با من نداشته باشند مهربان ترین مردمی هستند که دیده ام
    ولی میدانم همان خدا که همیشه یاور من بوده باز کمکم میکند و باز خواهیم ایستاد و باز به آسمانی خواهم نگریست که جز او کسی مالک آن نیست ....

از استاد مقصود شیر زبان ، استاد خوش سخن و پدر این مجموعه تشکر میکنم که زحمت این قسمت از مجموعه را بر دوش میکشند و نبود و کم توانی بنده را پوشش میدن
    از همگی شما دوستان سپاسگزارم و امیدوارم روزهایی شاد را در کنار خانواده های محترم خودتان سپری کنید .
    فرا رسیدن سال 14093 اهورایی ، 7038 آریایی (میترایی) ،3754 زرتشتی، 2575 هخامنشی ،1395 خورشیدی و روزبه ( عید ) نوروز ، به باور ایرانیان باستان و سرآغاز راستین سال نو ، بر ایرانیان میهن دوست شاد باد.

با سپاس
    محمد محمدزاده
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

4. 6 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر انجمن کامپیوتر
    همديگر را دوست داشته باشيم و بهم احترام بگذاريم
    تشکر تشکر کرده 
    3,495
    تشکر تشکر شده 
    3,460
    تشکر شده در
    796 پست
    حالت من : ShadOsarhal
    قدرت امتیاز دهی
    13719
    Array

پیش فرض پاسخ : شروع سال 1395

noroz mahtaa

عيد نوروز بر همه شما مبارک
    دوستدار هميشگي شما "eDvArDo"

7n1wj1mlvxoxejezfhye

دلِ هر ايراني كه براي ايران نمي‌تپد، بهتراست نتپد! (پروفسور حسابي)

آيا پاسخ سوالي را بدانم بهتر است، يا اينكه ندانسته از دنيا بروم؟! (ابوريحان بيروني)

پس از سالها جهد و تلاش در كسب علم و معرفت، دانستم كه هيچ ندانستم! (علامه حسن زاده آملي)

6. 6 کاربر مقابل از eDvArDo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)