نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: درخواست راهنمایی در خصوص پاک کردن غیرقابل برگشت اطلاعات موبایل(لطفا فوریه)

عضو سایت
    این کاربر شعاری برای خود انتخاب نکرده است
    تشکر تشکر کرده 
    30
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    10 پست
    قدرت امتیاز دهی
    10
    Array

درخواست راهنمایی در خصوص پاک کردن غیرقابل برگشت اطلاعات موبایل(لطفا فوریه)

لطفا نرم افزاری معرفی کنید که کل اطلاعات گوشی از جمله عکس و غیره را غیر قابل برگشت بکند،شماره تماس خودم،شماره تماسها مخاطبین طوریکه هیچ فرد واردی پس از خرید گوشی اطلاعات را بازیابی نکند.آیا اصلا ممکنه حتی یک عکس شخصی را برگردانند؟

(برای گوشی نوکیا n95 8 گیگ میخواهم)

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی در خصوص پاک کردن غیرقابل برگشت اطلاعات موبایل(لطفا فوریه)

نقل قول نوشته اصلی توسط tarranom نمایش پست ها
    لطفا نرم افزاری معرفی کنید که کل اطلاعات گوشی از جمله عکس و غیره را غیر قابل برگشت بکند،شماره تماس خودم،شماره تماسها مخاطبین طوریکه هیچ فرد واردی پس از خرید گوشی اطلاعات را بازیابی نکند.آیا اصلا ممکنه حتی یک عکس شخصی را برگردانند؟

(برای گوشی نوکیا n95 8 گیگ میخواهم)
    درود
    ببینید میزان استفاده از هارد در بازیابی اطلاعات مهم ست و اگر گوشی شما زیاد از هاردش استفاده شده بعد پاک کردن کامل اطلاعات هارد را دوباره با اطلاعات بی ارزش پر کنید ( مثلا بزنید همینجوری از دیوار و آسمان فیلمبرداری کنه ) تا بازیابی مشکل بشه
    اکثر حافظه های گوشی ها از نوع SSD هستند (SSD مخفف Solid State Drive هستش ) که این نوع از حافظه ها در برابر حجم زیاد زیاد اطلاعات و پاک کردن و رایت مجدد زیاد مقاومت ندارند ، اگر چه سرعت انتقال اطلاعات خارق العاده زیاد هست
    در کل زیاد نمیشه با اطمینان گفت که امکان بازگردانی از بین میره و نمیشه ریکاوری کرد ولی با روشی که گفتم اطمینان نصبی میشه ایجاد کرد .
    موفق باشید
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

3. 2 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    این کاربر شعاری برای خود انتخاب نکرده است
    تشکر تشکر کرده 
    30
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    10 پست
    قدرت امتیاز دهی
    10
    Array

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی در خصوص پاک کردن غیرقابل برگشت اطلاعات موبایل(لطفا فوریه)

نقل قول نوشته اصلی توسط ADmIn نمایش پست ها
    درود
    ببینید میزان استفاده از هارد در بازیابی اطلاعات مهم ست و اگر گوشی شما زیاد از هاردش استفاده شده بعد پاک کردن کامل اطلاعات هارد را دوباره با اطلاعات بی ارزش پر کنید ( مثلا بزنید همینجوری از دیوار و آسمان فیلمبرداری کنه ) تا بازیابی مشکل بشه
    اکثر حافظه های گوشی ها از نوع SSD هستند (SSD مخفف Solid State Drive هستش ) که این نوع از حافظه ها در برابر حجم زیاد زیاد اطلاعات و پاک کردن و رایت مجدد زیاد مقاومت ندارند ، اگر چه سرعت انتقال اطلاعات خارق العاده زیاد هست
    در کل زیاد نمیشه با اطمینان گفت که امکان بازگردانی از بین میره و نمیشه ریکاوری کرد ولی با روشی که گفتم اطمینان نصبی میشه ایجاد کرد .
    موفق باشید
    تشکر ادمین
    لطفا از نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات گوشی برای آپلود بگذارید

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)