نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: زمان بندی در رپیدلیچ

عضو سایت
    این کاربر شعاری برای خود انتخاب نکرده است
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست
    قدرت امتیاز دهی
    10
    Array

زمان بندی در رپیدلیچ

سلام من راپید لیچ رو روی شرکتمون نصب کردم برای اینکه کسایی که دانلود دارن بزارن و از یه خط دیگه ترافیک مصرف بشه اما میخوام ساعتش رو مدیریت کنم میخوام بگم این فایل در ساعت فلان دانلود بشه باید چی کار کنم؟!؟ (اگه بخوام به هرکی یوزر بدم چی؟) ممنون میشم کمکم کنید

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

پیش فرض پاسخ : زمان بندی در رپیدلیچ

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavimaleki نمایش پست ها
    سلام من راپید لیچ رو روی شرکتمون نصب کردم برای اینکه کسایی که دانلود دارن بزارن و از یه خط دیگه ترافیک مصرف بشه اما میخوام ساعتش رو مدیریت کنم میخوام بگم این فایل در ساعت فلان دانلود بشه باید چی کار کنم؟!؟ (اگه بخوام به هرکی یوزر بدم چی؟) ممنون میشم کمکم کنید
    درود
    من که دقیقا متوجه نشدم مشکل شما و درخواست شما چی هست
    رپیدلیچ را روی شرکتتون نصب کردید ؟!
    اما در کل دوست عزیز رپیدلیچ یک اسکریپت متن باز هست برای انتقال فایل از سرورهای دیگه و شما میتونید تغییرات دلخواه را در اون بدید ، البته باید برنامه نویسی را تا حدودی بلد باشید . در غیر اینصورت با روش های ساده باید مشکل خودتان را حل کنید .
    در صورت امکان مشکل خودتان را کامل و درست بیان کنید تا بتونیم کمک کنیم
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

3. کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست
    قدرت امتیاز دهی
    10
    Array

سلام مجدد ممنون ک جواب دادید من روی سروری که توی شرکت داریم این رو نصب کردم حالا میخوام برای پرسنلم یوزر و پسورد تنظیم کنم و بدونم کی چی دانلود کرده! چه حجمی دانلود کرده و ... و میخوام پرسنل این امکان رو داشته باشن که بگن دانلود در چه ساعتی شروع شود... مثلا الان لینک رو میدن میگن شب ساعت 12 شروع به دانلود بشه حالا اگه نرم افزار دیگه ای هم سراق داشتید معرفی کنید

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavimaleki نمایش پست ها
    سلام مجدد ممنون ک جواب دادید من روی سروری که توی شرکت داریم این رو نصب کردم حالا میخوام برای پرسنلم یوزر و پسورد تنظیم کنم و بدونم کی چی دانلود کرده! چه حجمی دانلود کرده و ... و میخوام پرسنل این امکان رو داشته باشن که بگن دانلود در چه ساعتی شروع شود... مثلا الان لینک رو میدن میگن شب ساعت 12 شروع به دانلود بشه حالا اگه نرم افزار دیگه ای هم سراق داشتید معرفی کنید
    درود
    برای اینکه بدانید کی چی دانلود کرده باید سیستم ها را شبکه کنید و از نرم افزار خاص مانند کافی نت ها استفاده کنید
    اگر میخواهید توسط اسکریپت بدانید کی چی دانلود کرده ؟ که در اونصورت رپیدلیچ در حالت عادی این امکان را نداره و باید تغییرات ایجاد کنید که اگر خودتان نمیتونید باید هزینه کنید و البته بهتر هست از اسکریپت های vip استفاده کنید ، برخی از این اسکریپت ها میزان حجم و فایل های دانلود شده را نشان میدن ، البته در رپیدلیچ به راحتی میشه محدودیت حجم و پهنای باند تعریف کرد ولی اینکه چه کسی چه فایلی را دانلود کرده تغییرات بیشتری نیاز داره
    برای شروع دانلود در ساعت خاص هم توسط خود IDM این امکان پذیر هست و باز اگر منظور ایجاد محدودیت توسط شماست از طریق پنل و یا FTP میتونید ولی اگر بخواهید باز اتوماتیک محدودیت ایجاد کنید که دوباره رپیدلیچ در حالت عادی این امکان را نداره
    در کل بالاتر عرض کردم رپیدلیچ بیشتر برای انتقال فایل هست تا این قبیل موارد ولی از اونجا که متن باز هست میتونید تغییرات ایجاد کنید و شخصی سازی کنید
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

6. کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست
    قدرت امتیاز دهی
    10
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ADmIn نمایش پست ها
    درود برای اینکه بدانید کی چی دانلود کرده باید سیستم ها را شبکه کنید و از نرم افزار خاص مانند کافی نت ها استفاده کنید اگر میخواهید توسط اسکریپت بدانید کی چی دانلود کرده ؟ که در اونصورت رپیدلیچ در حالت عادی این امکان را نداره و باید تغییرات ایجاد کنید که اگر خودتان نمیتونید باید هزینه کنید و البته بهتر هست از اسکریپت های vip استفاده کنید ، برخی از این اسکریپت ها میزان حجم و فایل های دانلود شده را نشان میدن ، البته در رپیدلیچ به راحتی میشه محدودیت حجم و پهنای باند تعریف کرد ولی اینکه چه کسی چه فایلی را دانلود کرده تغییرات بیشتری نیاز داره برای شروع دانلود در ساعت خاص هم توسط خود IDM این امکان پذیر هست و باز اگر منظور ایجاد محدودیت توسط شماست از طریق پنل و یا FTP میتونید ولی اگر بخواهید باز اتوماتیک محدودیت ایجاد کنید که دوباره رپیدلیچ در حالت عادی این امکان را نداره در کل بالاتر عرض کردم رپیدلیچ بیشتر برای انتقال فایل هست تا این قبیل موارد ولی از اونجا که متن باز هست میتونید تغییرات ایجاد کنید و شخصی سازی کنید
    سلام مجدد من خیلی تلاش کردم !! از قابلیت یوزر خود راپید لیچ که توی config هست استفاده کردم! اما میخوام دانلود هر کار بر توی پوشه ی خاص خودش باشه ! نمیتونم مسیر دهی کنم چی کار کنم برای این کار! فایل rl_init.php اول اجرا میشه و بعد تابعه login_chek اجرا میشه ! توی این تابع من میفهمم کاربر کیه و بهد نمیتونم برم توی init و مجددا مسیر رو تنظیم کنم اگه بکنم خطا میده

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)