نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: سخنی چند با شما کاربران همیشگی اینترنت

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

سخنی چند با شما کاربران همیشگی اینترنت

به نام تنها دوست
    دوستان و همراهان همیشگی در این پست و در این تاپیک میخوام چند کلامی با شما سخن بگم که با توجه به گذشته شاید جواب سوالاتی که در ذهن دارید را هم داده باشم پس لطفا با دقت مطالعه کنید و اگر سوالی داشتید به جای ایمیل و پیام خصوصی و عمومی در این تاپیک عنوان کنید تا پاسخ به صورت عمومی داده شود .
    بسیاری از شما دوستان سوال میکنید چگونه میتوانیم در اینترنت درآمد داشته باشیم ؟
    راه های مختلف و زیادی برای کسب درآمد در اینترنت وجود دارد که بخشی از اونها در ایران متاسفانه درآمدزا نیستند پس به مواردی که در ایران وجود دارد میپردازم
    1- راه حل اول برای کسانی است که تخصص لازم برای کاری را در اینترنت دارند ، مثال طراحی صفحات وب ، کانفیگ و یا راه اندازی و نگهداری سرورها که بخش های مختلف دارد و یا هاستینگ و میزبانی سایت ها و ...
    این مورد بخشی تخصصی است که در تمام دنیا افرادی این کار را انجام میدن که تحصیلات آکادمیک داشته و تحصیل کرده باشند ولی خوب در ایران 99% تجربی است !
    2- فروشگاههای اینترنتی
    توضیح نیاز نیست و کاملا مشخص است
    3-وبسایت های خدماتی
    خدماتی کلمه ای عام است و به تمام موارد گفته میشود ، با یک مثال میگزرم
    مثلا شما سایت را فرض کنید که مسئولیت پیدا کردن مشتری و تبلیغات برای یک مجموع را بر عهده دارد
    4- کار برای دیگران !
    این کار یا تخصصی مانند اونچه در گزینه یک عنوان کردم هست و یا مواردی که زیاد تخصص نمیخواد مانند نویسندگی برای سایت های مختلف که بیشتر مواقع با یک آموزش چند ساعته و قرار دادن منبع برای نویسنده فرد با کمترین تخصص شروع به کار میکند و یا سایر موارد مانند اپراتوری و پاسخگویی و ...

اما درآمد از طریق راه اندازی سایت چگونه است ؟
    این سوال را فکر کنم خیلی از شماها دارید و حتی دوست دارید بدانید روش کار یک سایت چگونه است ؟خیلی از شما سوال میکنید فلان سایت چگونه روزانه مثلا 500 گیگ فایل در اختیار کاربرانش قرار میدهد ؟ و یا چه سودی برای اون سایت وجود دارد ؟
    دوستان عزیز توجه کنند که هیچ فردی در ایران و حتی در خارج از اینترنت خودش برای دانالود و ادیت و آپلود استفاده نمیکند بلکه این موارد بر روی سرورهای مختلف انجام میشود .
    همانطور که میدانید سرورها معمولا از دو سیستم عامل استفاده میکنند :
    1- نسخه های مختلف لینوکس
    2- ویندوز سرور

در مورد اول برای انتقال معمولا از اسکریپت های انتقال مانند رپیدلیچ استفادده میشود و یا از طریق ssh و دستورات لازم کار انجام میشود که بسیاری از این دستوان را در سایت قرار دادم ، آموزش های لازم را همانطور که گفتم قبلا قرار دادم و برای کار با ssh نیاز به نرم افزار PuTTY دارید ( البته من فرض را بر این قرار دادم که سیستم عامل کامپیوتر شما ویندوز است )

در سرورهای ویندوز که اکثرا از اون برای دانلود و آپلود و ویرایش فایل استفاده میشه به واسطه ریموت دسکتاپ در ویندوز خودتان وارد محیطی کاملا مشابه با ویندوز کامپیوتر خود میشوید .
    در این سرورها میتوان فایل را به اشتراک هم گذاشت که باید iis نصب و تنظیم بشه که دوباره آ»وزش اون را قرار دادم و میتونید با جستجو کاملا مطالعه کنید

اما اینها را خلاصه وار گفتم تا به اینجا برسم که دوستان عزیز برای هر کار موفقی در دنیا نیاز به پشتکار ، سرمابه گذاری و علم لازم است .
    لازمه موفق بودن کار گروهی و تلاش و ناامید نشدن است .
    شما برای اینکه وبسایتی موفق داشته باشید باید از حداقل دانش لازم برای وبمستری برخوردار باشید .
    هزینه های لازم را بتونید تا زمان موفقیت تامین کنید ( هزینه هایی مانند هزینه تبلیغات ، نویسنده ، هاستینگ و سرور و ...)
    پشتکار از همه موارد مهمتر است . شما نباید ناامید بشید و دست از تلاش بردارید . کار گروهی لازمه اون اعتماد هست و موفقیت تنها در سایه اعتماد به وجود میاید .
    در آخر باید بگم سایت های دانلود و تففریحی تنها در صورتی درآمد خواهند داشت که به رتبه ای صد سایت برتر ایران برسند . وگرنه اگر هم درآمد داشته باشند اندازه درآمد یک کارگر نوجوان هم نخواهد بود .

اما این سوالی هست که بسیاری از شما میپرسید :
    آیا این سایت آریادانلود درآمدی هم دارد ؟
    باید بگم نه تنها در چند سال گذشته درآمدی نداشته بلکه هزینه های میلیونی اون را بنده تامین کردم . علت این مورد هم معلوم است . متاسفانه بنده در گذشته به دوستان خودم اعتماد زیادی کردم ! دوستانی و حتی اقوامی که سایت را بازیچه خود کردند و نه تنها کمکی نکردند که همواره سایت را از مسیر خودش منحرف کردند که این مساله باعث ناامیدی و دلسردی بنده و تعدادی از دوستانی شد که واقعا از ته دل در گذشته برای اینجا زحمت کشیدند و کار به جایی رسید که بنده سایت را واگذار کردم . ولی چه کنم افرادی مانند پژمان برای اینجا دلسوزتر از بنده بودند و ناچار دوباره اینجا را راه اندازی کردم ولی اینبار قصد رشد و توصعه نداشتم و تنها محیطی خودمانی و تماما علمی هدف بنده بود و خدا را شکر با حضور همگی شما عزیزان و سرپرستی استاد که نظارت کامل داشتند به این هدف لااقل در این سایت رسیدم . ایکاش کسانی که به بنده نزدیک بودند یک صدهزارم استاد و پژمان و شما کمک میکردند و یا اگر هم کمک نمیکردند لااقل سایت را به حاشیه نمیبردند . اگر این سایت پابرجاست و مانند هزاران سایت دیگه بسته نشده تنها به دلیل محبتی هست که شخصا به همه شما دارم . وقتی وارد سایت میشم و گفتگوی صمیمانه استاد با شما را میبینم برام از هر سودی با ارزش تر هست ولی متاسفانه مانند گذشته وقت لازم را برای توسعه سایت ندارم ، دیگران امکانات ندارند و دانش لازم را و متاسفانه ما و این مجموعه وقت لازم را نداریم .
    در هر صورتی اگر سوالی دارید بنده در خدمتتان هستم
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

2. 5 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)