نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نخستین رئیس زن شرکت اپل کیست؟ + عکس

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

نخستین رئیس زن شرکت اپل کیست؟ + عکس

نخستین رئیس زن شرکت اپل کیست؟ + عکس

حکایت افراد موفق و سرشناس و زندگی آنان همواره برای مردم عادی این سوال را به همراه دارد که آنها چگونه به این جایگاه و مقام رسیدند ؟ و مسلما "آنجلا آرنتس" ، اولین رئیس زن در شرکت اپل نیز از این قاعده مستثنی نیست.

گفتارنیوز/در سال 1981 «آنجلا آرنتس» یک روز پس از کسب مدرکش از دانشگاه «بال استیت»‌ در ایالت ایندیانای آمریکا با یک بلیط یکسره برای تحقق رویایش که فعالیت در صنعت مد بود راهی نیویورک شد.هنگامیکه مادرش از او پرسید چه زمانی باز می گردد ، وی که در آن زمان 21 سال داشت پاسخ داد : هنگامیکه رئیس یک شرکت بزرگ مد و لباس شدم . و هشت سال بعد این زن جوان به هدف خود رسید .آرنتس که حالا 53 سال دارد دیگر قصد ندارد به زادگاه در خواب مانده اش بازگردد بلکه به دنبال پیشرفت در کارش است. وی از سال 2006 در شرکت مطرح «Burberry» فعالیت دارد و موفق شده فروش آن را به سه برابر افزایش دهد.اما از این هفته وی زن شماره یک شرکت اپل و اولین زنی است که به اتاق ریاست این برند مطرح راه پیدا کند. قرار است از اواسط سال 2014 وی رئیس بخش توسعه فروشگاه ها و نیز بخش فروش آنلاین اپل شود.بسیاری از کارشناسان اپل بر این عقیده هستند که او در آینده ای نزدیک جانشین «تیم کوک» رئیس کنونی این شرکت خواهد شد.
    PPPPPPPPP
    «آنجلا آرنتس» در حال حاضر با همسر و سه فرزندش در شرق لندن زندگی می کند . در سال 2013 درآمد او بیش از 20 میلیون یورو بوده است.

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)