نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اشتباه کردم، گل پرسپوليس آفسايد نبود

کاربر انجمن
    این کاربر شعاری برای خود انتخاب نکرده است
    تشکر تشکر کرده 
    339
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    20 پست
    حالت من : Gig
    قدرت امتیاز دهی
    14
    Array

اشتباه کردم، گل پرسپوليس آفسايد نبود

مديرعامل ملوان مي گويد با بازبيني فيلم ديدار تيمش برابر پرسپوليس متوجه شده که گل پرسپوليس در شرايط آفسايد به ثمر نرسيده است.

صادق درودگر در گفت‌وگو با ايسنا با اذعان بر اشتباهش مبني بر آفسايد بودن گل پرسپوليس به ملوان، گفت: من ديروز طي صحبت‌هايي گفتم که گل پرسپوليس به تيم ما مشکوک به آفسايد بوده است اما با بازبيني فيلم اين ديدار متوجه شدم که گل پرسپوليسي‌ها سالم بوده و کمک داور اين ديدار با تصميمي درست، پرچم خود را به علامت آفسايد بالا نبرده است.

او در ادامه افزود: شايد هرکس ديگري بود اين صحنه را آفسايد مي‌گرفت اما کمک داور بازي در يک تصميم درست شاهکار کرد و آفسايد اعلام نکرد. به اين دليل از او تشکر مي کنم و بابت مشکوک بودن به گل پرسپوليس عذرخواهي مي کنم.
    منبع

2. کاربر مقابل از sanbur عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    حالت من : Motarez
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

به گزارش گل ، از همان لحظه‌ای که سوت پایان بازی پرسپولیس- ملوان به صدا در آمد، حرف و حدیث‌ها در مورد موقعیت مشکوک به آفساید مهدی سیدصالحی در صحنه گل آغاز شد. یکی از سایت‌ها نیز امروز با قرار دادن این عکس و رسم خطوط سفید و قرمز سعی کرده به روشن‌تر شدن ماجرا کمک کند.

این لحظه‌ای است که مهدی سیدصالحی با پاس عمقی همبازی‌هایش در موقعیت تک به تک با پاشنکو قرار گرفت و پس از این‌که توپ را به دروازه‌بان ملوان کوبید امید عالیشاه در ریباند توپ را به گل تبدیل کرد. به عقیده شما مهاجم پرسپولیس در موقعیت آفساید قرار داشته است؟ و سوال مهم‌تر؛ آیا بابت عدم اعلام این آفساید میلیمتری می‌توان به کمک‌داور بازی خرده گرفت؟
    67387072017901955345

در دنیا هیچ بن بستی نیست.یا راهی خواهم یافت،یا راهی خواهم ساخت

4. کاربر مقابل از sorna عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)