نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فیلم استثنائی از بقا در حیات وحش

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

فیلم استثنائی از بقا در حیات وحش

فیلم استثنائی از بقا در حیات وحش

غزال بی دفاع بین دو شکارچی قدرتمند، یک یوزپلنگ و یک کفتار گرفتار شده و باید برای بقا از زیرکی اش کمک بگیرد.

جام‌جم آنلاین: غزال بی دفاع بین دو شکارچی قدرتمند، یک یوزپلنگ و یک کفتار گرفتار شده و باید برای بقا از زیرکی اش کمک بگیرد.

در بیشه زاری در آفریقا یک غزال ایمپالا توسط یوزپلنگ تیزپا تعقیب شده و به دام می افتد. یوزپلنگ گلوی غزال را در آرواره هایش گرفته و می فشارد تا جایی که حیوان از دست و پا زدن می ایستد. یک ماده ایمپالا که گوشت آن می تواند یوز پلنگ و توله هایش را کاملا سیر کند.

یوزپلنگ قصد صدا کردن توله های گرسنه اش را دارد که کفتار دشمن سنتی اش از راه می رسد. گاز کفتار با آن آرواره های نیرومندش می تواند یوز پلنگ را به شدت مجروح کند.

یوز پلنگ ناگزیر طعمه ای را که شکار کرده رها می کند.

کفتار برای مزه کردن گوشت غزال ایمپالا که کاملا بی حرکت است گازی از شکمش می گیرد.

یوزپلنگ اندکی نزدیک می شود.کفتار برای اینکه راحت غذای بادآورده اش را بخورد، طعمه را به حال خود گذاشته و به سوی یوزپلنگ حمله می کند.

یوز پلنگ فرار کرده و کفتار بار دیگر به سراغ ایمپالا می آید. اما قبل از اینکه دندانش بار دیگر به گوشت غزال بی حرکت برسد، ناگهان حیوان بی دفاع که در آن لحظات مرگ و زندگی خود را به مردن زده بود به چابکی برخاسته و با سرعت هرچه تمام تر از چنگ هر دو شکارچی فرار می کند.

این فیلم حیات وحش را که صحنه ای نادر از راز بقا است، با هم می بینیم.

دانلود
    [SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)