نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: جعبه باتری متفاوت برای موتورسیکلت

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

جعبه باتری متفاوت برای موتورسیکلت

جعبه باتری متفاوت برای موتورسیکلت

lc fabrications outs new custom trays for antigravity batteries 3 300x200
    ورود باتری های جدید به دنیای موتورسیکلت ها ، خبری خوشحال کننده بود چرا که به میزان قابل توجهی از وزن آنها می کاهد. اما نکته جالب تر آنکه شرکت LC Fabrication ، جعبه ای خاص و متفاوت را برای این باتری ها تدارک دیده که به جرات می توان گفت که تا به حال لوازم جانبی برای باتری وجود نداشته است.
    lc fabrications outs new custom trays for antigravity batteries 1080p 1 300x200
    این جعبه باتری ها با طراحی خاص و متفاوتی که دارند ، زیبایی موتورسیکلت را دو چندان می کنند. این جعبه از آلومینیوم ۶۰۶۱ ساخته شده و توسط دست پولیش می شوند. این جعبه ها برای باتری های لیتیوم یون Antigravity در انواع ۴ ، ۸ ، ۱۲ و ۱۶ سلولی وجود دارد.
    lc fabrications outs new custom trays for antigravity batteries 1080p 2 300x200
    باتری های لیتیوم یون با تکنولوژی منحصر به فرد نه تنها به میزان قابل توجهی از وزن موتورسیکلت می کاهند بلکه با استفاده از جعبه LC Fabrication ، زیبایی آن را دو چندان می کند. قیمت این جعبه های آلومینیومی از ۶۵ دلار شروع می شود.
    lc fabrications outs new custom trays for antigravity batteries 1080p 5 300x225 lc fabrications outs new custom trays for antigravity batteries 1080p 4 300x200

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. 2 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)