نایب قهرمان سال ۲۰۱۲ کاراته جهان با اشاره به اینکه برای بازگشت به تمرینات تیم ملی انگیزه بالایی دارد، گفت: کادر فنی تیم ملی با توجه به توانایی های بالایی که دارد شرایط رسیدن به موفقیت را مهیا خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، "سعید احمدی" ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: درگذشته از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت بودم که با توجه به افزایش فشار تمریناتم برای حضور در انتخابی تیم ملی، این آسیب دیگی شدت یافت و در حال حاضر نمی توانم تمرینات آماده سازی را دنبال کنم.
وی تصریح کرد: برای حضور در بازیهای کشورهای اسلامی با انگیزه فراوان تمرین می کردم اما متاسفانه با بدشانسی این مسابقات را از دست دادم. این رقابتها به دلیل حضور کاراته کاهای خوب و مطرح که همه مدعی کسب عنوان قهرمانی هستند از سطح بالایی برخوردار است. دوست داشتم در این رقابتها شرکت کرده و برای کشورم افتخار آفرینی کنم.
احمدی در خصوص زمان بازگشت به تیم ملی و از سر گیری تمریناتش اذعان داشت: بانظر پزشک معالجم از ماه آینده تمرینات فیزیوتراپی را آغاز خواهم کرد و با قدرت برای پیکارهای قهرمانی آسیا خودم را آماده می کنم.
دارنده مدال نقره جهان در خصوص برنامه آینده اش خاطرنشان ساخت: از الان برنامه ریزی می کنم تا در صورت انتخاب شدن برای مسابقات قهرمانی آسیا با تمام توان و انگیزه در این رقابتها به میدان رفته و به مدال خوشرنگی دست یابم.