صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: نگاهی به مجموعه های نرم افزاری ایران

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    1,955
    تشکر تشکر شده 
    613
    تشکر شده در
    120 پست
    حالت من : Sepasgozar
    قدرت امتیاز دهی
    194
    Array

سلام به همه

من هم موافقم که کسی پول برا نرم افزار نده، الآن چندین ساله که هیچ نرم افزاری نخریدم، یادمه قدیما هر کی از این پک ها تو دستش بود نشون از علم بالا و کلاس بالاش بود ولی خوب اون موقع بچه بودم منم یه چند تا از اینها رو خریدم.
    ولی الآن میگم هر وقت دیدین کسی از اینا داره بدونید چیزی از کامپیوتر نمیدونه، من خودم یه فلش کوچک دارم که میتونم باهاش یک کامپیوتر رو بترکونم یا نجاتش بدم، همون هم برام کافیه.

بیشتر نرم افزارها رو دانلود میکنم چون قدیما تو سایت‌های فارسی چیزی به نام آپدیت بودن معنی نداشت شما چه پک میخریدی و چه دانلود میکردی نرم افزار آپدیت نمیشد ولی الآن که سیاست سایت‌ها عوض شده و به سرعت خودشون رو آپدیت میکنن به نظرم خرید این پک‌ها بی معنی باشه.
    من الآن 120 گیگ نرم افزار دارم که 42 گیگ بازی هست 40 گیگ انواع سیستم عامل و بقیه انواع نرم افزار که تعدادشون نهایتا 180 نرم افزار هست، همیشه هم این مجموعه رو آپدیت میکنم و دیگه نیازی به این جور پک ها ندارم.
    هر چند این تاپیک برای معرفی این پک ها زده شده و دوست عزیزمون زحمت اون رو کشیدند، چون از اساس مخالف اینها هستم دیگه راجع به اینکه کدوم بهتره صحبت نمیکنم چون همه غلطند، چون بنا به روایتی حاصل دست خارجی ها رو که هیچ پولی برای خریدش ندادند دارند به من و شما میفروشند، یعنی از خارجی دزدیدن و به خودی فروختن با کمترین هزینه و بیشترین سود، تازه قسمت اعظم هزینشون هم صرف گذاشتن قفل روی مجموعه میشه.
    The only LIMITATION is IMAGINATION
    این شگفت‌انگیزترین توصیه را به خاطر بسپار هر چند که همیشه به آن عمل کردن، سخت‌ترین کار است.
    به خاطر داشته باش که مهم نیست مشکلت چیست، کجاست و برای چه کسی پیش آمده. کسی که در این میان می‌تواند مشکل را حل کند فقط و فقط تو هستی. و تنها کاری که باید بکنی این است که "خودت را وادار کنی که به جای تمرکز روی مشکل روی اتفاق خوش‌آیندی که آرزو داری به جای آن ظاهر شود، تمرکز کنی." "Charles F. Haanel"
    78384179285940810083

2. 8 کاربر مقابل از H_F_G عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

بنام دوست

آخه کدام کاربر عاقلی است که میتواند نرم افزار های مورد نیازش را کاملا" بروز دانلود کند ولی اینکار را نکند
    و برود به قیمت بالا نرم افزار نه کاملا" بروز را بخرد آن هم بصورت قفل دار که حتی نتواند یک کپی از خریدش
    را نگهدارد.
    همین الان صد ها سایت هستند که پک نرم افزار ها را با کرکشان در حجم های چند صد مگا تا حجم های
    بالای 8 گیگا رایگان برای دانلود گذاشته اند.

من که از دیدن این تاپیک که نمیدانم شروع کننده اش چه هدفی را دنبال میکند واقعا" حالم بهم میخورد.
    از مسئولین محترم استدعا دارم که این تاپیک را حذف و یا حداقل ببندند.

[SIGPIC][/SIGPIC]

4. 8 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کاربر فعال
    هــــرآغـــــازی پایانـــــی هم دارد = چه خــــــوب که پـــــــایانش خــــــاطره باشد
    تشکر تشکر کرده 
    5,121
    تشکر تشکر شده 
    3,561
    تشکر شده در
    737 پست
    حالت من : Sarbezir
    قدرت امتیاز دهی
    3527
    Array

سلام
    دوستان عزیز بنا به درخواست تعدادی از دوستان , این تاپیک موقتا بسته میشه تا با مدیریت سایت صحبت بشه و بعد از تصمیم گیری ایشون نتیجه دوباره اعلام میشه .؟

با تشکر

باز شد .
    مخور غم گذشته _ گذشته ها گذشته
    هرگز به غصه خوردن گذشته برنگشته
    به فکر آینده باش _
    دلشاد و سر زنده باش :دی
    imagephptypesigpicampuserid132531ampdateline1332629599

6. 8 کاربر مقابل از S.M.P عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    حالت من : Khoshhal
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

درود بر شما
    یه مطلب رو تو پست قبلی ام هم گفتم یکم بیشتر در همون مورد میگم!
    دوستان باید اینجا رو هم در نظر داشت که خیلی از جاها تو این کشور جهان سومی هنوز همین اینترنت ذغالی رو هم ندارند! یا اگه دارند محدودیت شدید دانلود دارند!
    باور کنین خیلی از کاربرها رو می شناسم که تازه سیستم خریدند و هنوز چیزی از نرم افزار نمی دانند هنوز نصب نمی دانند چه برسه به دانلود!! و یا اساساً آپدیت بودن براشون معنایی نداره!
    خیلی ها هم وقت و حوصله گشتن تو اینترنت رو ندارن! یه برنامه رو که لازم دارن می خوان درجا نصب کنن و حوصله دانلود و سرچ و .. رو ندارند!
    همراه بعضی از پک های مربوطه دفترچه راهنمایی وجود داره که برنامه ها رو معرفی کرده و کار خیلی ها رو راه میندازه!!
    اینایی که مثال میزنم رو خودم بارها موردهاشو دیدم و نباید دیگران رو با خودمون مقایسه کنیم!
    به هر حال این مجموعه هایی که با قیمت های آنچنانی به فروش می رسند حتماً خریدار دارند که تولید کنندگانش برایش دفترچه و آموزش می نویسند!

مطلب رو که ارسال کردم دیدم تایپیک چند دقیقه قبلش بسته شده از مصطفی جان عذرخواهی میکنم ....
    کسی رو برای دوست داشتن انتخاب کن که قلب بزرگی داشته باشه!
    تا مجبور نشی به خاطر اينکه تو قلبش وارد بشی خودت را کوچک کنی!

موفق كسی است كه با آجرهايی كه به طرفش پرتاب می شود، يک بنای محكم بسازد!
    اشکی که برای شکست می ریزیم، عرقی است که برای تلاش نریختیم!

8. 8 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)