نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اطلاعات جدید از بازی Call Of Duty : Black Ops2

مدیر فنی سایت
    سکوت!!
    تشکر تشکر کرده 
    1,701
    تشکر تشکر شده 
    1,704
    تشکر شده در
    347 پست
    حالت من : Khaste
    قدرت امتیاز دهی
    1167
    Array

پیش فرض اطلاعات جدید از بازی Call Of Duty : Black Ops2

طبق قول شرکت Activision نسخه جدید بازی COD رونمایی شد. همانگونه که انتظار میرفت این سری نیز از سری بازی‌های Black Ops است و داستانی در آینده ای نزدیک دارد. داستان بازی در سال ۲۰۲۵ قم خواهد خورد و دنیا را درگیر جنگ سرد دوم به تصویر خواهد کشید. این بازی دنباله رو سری قبلی خواهد بود و مطمئنا یکی از بهترین‌های سری خواهد بود.

بعد از عرضه اولین تریلر رسمی‌و مصاحبات مدیران و سازندگان بازی ، سایت‌های خرید آنلاین به خصوص آمازون بازی را برای پیش فروش قرار دادند. این بازی مانند سری MW3 و سری MW 2 توانست یکی از بهترین رکورد‌ها در پیش فروش بازی آن هم چیزی حدود ۶ ماه قبل از عرضه بازی را بشکند. طبق گفته سایت آمازون این بازی توانست ۱۰ برابر بیشتر از Black Ops قبلی فروش کند ، همچنین ۳۰ درصد بیشتر از MW3 تا به امروز پیش فروش شده . این بازی نه تنها سری‌های قبلی را شکست داد ، همچنین رکورد پیش فروش کتاب‌ها ، فیلم‌ها و همه چیز را در سایت آمازون شکست. شما نیز اگر قابلیت خرید از سایت‌های خارجی را دارید میتوانید از این لینک برای پیش خرید بازی استفاده کنید.

همچنین چند اسکرین شات خوب و فوق العاده نیز از بازی عرضه شد که میتوانید از این لینک آنها را مشاهده کنید.

بعد از پخش خبرهای جدید این پست آپدیت خواهد شد!

منابع : Amazon , Gamesta
    جاودانه شوید

imagephptypesigpicampuserid6ampdateline1278104663

من تـمــام هـستـی ام را در نـبـرد بـا سـرنوشت، در تهـاجـم با زمـان آتـش زدم، کـشتـم
    من بـهــار عـشـق را دیـدم ولـی بـاور نکــردم، یک کـلام در جــزوه هـایـم هیـچ نـنوشـتـم
    من ز مـقصد ها پی مقصـود هـای پوچ افتـادم، تا تمام خـوب ها رفتند و خوبی ماند در یادم
    من به عـشـق منتـظر بـودن، هـمـه صبر قـرارم رفت، بهـارم رفت، عـشقم مرد، یارم رفت

2. 2 کاربر مقابل از Ahmadreza_b عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)