نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تست افسردگی بک. آیا شما افسرده هستید؟

کاربر فعال
    بهترین هدیه ای که میتوانیم به دیگران بدهیم وقت و صبرمان است.
    تشکر تشکر کرده 
    1,716
    تشکر تشکر شده 
    2,026
    تشکر شده در
    1,243 پست
    حالت من : ShadOsarhal
    قدرت امتیاز دهی
    3730
    Array

تست افسردگی بک. آیا شما افسرده هستید؟

پرسش نامه دكتر بك یكی از بهترین معیار های روان پزشكی است برای تعیین سطح افسردگی .این پرسش نامه را به دقت بخوانید و به سوال های آن یك به یك پاسخ دهید10 )من غمگین نیستم1) من غمگینم2)غم و غصه از زندگی من دست بر نمی دارد3) دیگر تحمل این زندگی را ندارم20) من به آینده خوشبینم1)امیدی به آینده ندارم2)احساس می كنم كه آینده خوبی در انتظارم نیست3)هیچ روزنه امیدی در زندگی ام نیست30)من ناكام نیستم1)من از دیگران ناكام ترم2)وقتی به گذشته نگاه می كنم می بینم تمام زندگی ام شكست و ناكامی بوده است3)من یك شكست خورده تمام عیارم40)مثل گذشته از زندگی ام رضایت دارم1)مثل گذشته از زندگی لذت نمی برم2) از زندگی ام رضایت واقعی ندارم3)از همه چیز و همه كس ناراضی ام50)احساس گناه و تقصیر نمی كنم1)گاهی اوقات احساس گناه می كنم2)اغلب اوقات احساس گناه و تقصیر دارم3)همیشه احساس گناه و تقصیر در من است60)انتظار مجازات ندارم1)احساس می كنم ممكن است مجازات شوم2)انتظار مجازات دارم3)مطمئنم مجازات می شوم70)من از خودم رضایت دارم1)من از خودم ناراضی ام2)از خودم بدم می آید3)من از خودم متنفرم80)من بدتر از دیگران نیستم1)گاهی از خودم به خاطر خطاهایم انتقاد می كنم2)همیشه به خاطر خطاهایم خودم را سرزنش می كنم3)برای هر اتفاق و حادثه ای خودم را سرزنش می كنم90)هیچ وقت به خودكشی فكر نمی كنم1) فكر خودكشی به سرم زده ولی هیچ وقت اقدام به خود كشی نكرده ام2)به فكر خودكشی هستم3)اگر بتوانم خودكشی می كنم100)بیش از حد معمول گریه نمی كنم1)بیشتر از گذشته گریه می كنم2)همیشه در حال گریه كردنم3)قبلا زیاد گریه می كردم اما حال با آن كه دلم می خواهد نمی توانم گریه كنم110)كم حوصله تر از گذشته ام1) از گذشته كم حوصله ترم2)اغلب اوقات كم حوصله ام3) همیشه كم حوصله ام120)مثل همیشه مردم را دوست دارم1)كمتر از گذشته به مردم علاقمندم2)تا حدود زیادی علاقه ام را به مردم از دست داده ام3)از همه مردم سیر شده ام و دیگر به هیچ كس علاقه ای ندارم130)مثل گذشته تصمیم می گیرم1)كمتر از گذشته تصمیم می گیرم2)نسبت به گذشته تصمیم گیری برایم سخت تر شده است3) قدرت تصمیم گیری ام را كاملا از دست داده ام140)جذابیت گذشته را دارم1)نگرانم كه جذابیتم را از دست بدهم2) احساس می كنم كه جذابینم را روز به روز بیشتر از دست می دهم3)من زشت هستم15 0)به خوبی گذشته كار می كنم1) به خوبی گذشته كار نمی كنم2)برای هر كاری مجبورم به خودم فشار بیاورم3)دستم به هیچ كاری نمیرود160) مثل گذشته خوب می خوابم1)مثل گذشته خوابم نمیبرد2)یكی دو ساعت زودتر از معمول از خواب می پرم و دوباره خوابیدن برایم سخت می شود3)چند ساعت زودتر از معمول از خواب می پرم و دیگر خوابم نمی برد170)بیشتر از گذشته خسته نمی شوم1)بیشتر از گذشته خسته می شوم2)از انجام هر كاری خسته می شوم3)از شدت خستگی هیچ كاری نمی توانم انجام دهم180)اشتهایم هیچ تغیری نكرده است1)اشتهایم به خوبی گذشته نیست2)اشتهایم خیلی كم شده است3)تازگی ها هیچ اشتهایی به غذا ندارم190)اخیرا وزن كم نكرده ام1)تازگی بیش از دو و نیم كیلو وزن كم كرده ام2)تازگی بیش از پنج كیلو وزن كم كرده ام3) تازگی بیش ازهفت كیلو وزن كم كرده ام200)بیش از گذشته بیمار نمی شوم1) سردرد و دل درد و یبوست دارد اذیتم می كند2)به شدت نگران سلامتم هسنم3)آنقدر نگران سلامت خود هستم كه دست و دلم به هیچ كاری نمی رود210)میل ج.... ام هیچ تغیری نكرده است1) میل ج.... ام تازگی كمتر شده است2)میل ج.... ام خیلی كم شده است3)اصلا هیچ میل ج.... در من باقی نمانده استتفسیر تستابتدا باید نمره ها را با هم جمع كنید10-1شما افسرده نیستید16-11خطرناك و شدید است حتما با روانپزشك یا روانشناس مشورت كنید افسردگی شما خفیف است30-17 بهتر است هر چه زودتر با روانشناس مشورت كنید40-31 افسردگی شما شدید است مشورت با روانشناس را فراموش نكنیدبیشتر از 40 افسردگی شما بسیار است حتما با روان پزشك مشورت نمایید
    ((اعتقاد))و((عشق))شهامت اورد و همه ترس ها را از دل ببرد;هر اعتقاد که تو را گرم کرد,انرا نگه دار,و هر اعتقاد,که تو را سرد کرد از ان دوری کن.عشق شادی است,عشق ازادی است عشق اغاز ادمیزادیست.

2. کاربر مقابل از s.rozekabood عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)