نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: جوابیه به ایمیل خدا : فوروارد تو آل

کاربر فعال
    آنچه مرا نابود نکند قدرتمندم می سازد
    تشکر تشکر کرده 
    1,445
    تشکر تشکر شده 
    1,928
    تشکر شده در
    525 پست
    حالت من : Ghamgin
    قدرت امتیاز دهی
    456
    Array

جوابیه به ایمیل خدا : فوروارد تو آل

به نام حق
    ایمیل خدا
    يک Email از طرف خدا ...
    امروز صبح که ازخواب بيدارشدي،نگاهت مي کردم؛و اميدوار بودم که با من حرف بزني،حتي براي چند کلمه،نظرم را بپرسي يا براي اتفاق خوبي که ديروز درزندگيات افتاد،از من تشکر کني!!!
    اما متوجه شدم که خيلي مشغولي،مشغول انتخاب لباسي که مي خواستي بپوشي. وقتي داشتي اين طرف و آن طرف مي دويدي تا حاضر شوي….
    فکر مي کردم چند دقيقه اي وقت داري که بايستي و به من بگويي: سلام!!!
    اما تو خيلي مشغول بودي.يک بار مجبور شدي منتظر بشوي و براي مدت يک ربع کاري نداشتي جز آنکه روييک صندلي بنشيني. بعد ديدمت که از جا پريدي.خيال کردم مي خواهي با من صحبت کني؛اما به طرف تلفن دويدي و در عوض به دوستت تلفن کردي تا از آخرين شايعات با خبر شوي!
    تمام روز با صبوري منتظر بودم.با آن همه کارهاي مختلف گمان مي کنم که اصلاً وقت نداشتي با من حرف بزني.متوجه شدم قبل از نهار هي دور و برت را نگاه مي کني،شايد چون خجالت
    ميکشيدي که با من حرف بزني،سرت را به سوي من خم نکردي .
    تو به خانه رفتي و به نظر مي رسيد که هنوز خيلي کارها براي انجام دادن داري.بعد از انجام دادن چند کار،تلويزيون را روشن کردي.نمي دانم تلويزيون را دوست داري يا نه؟ در آن چيزهاي زيادي نشان مي دهند و تو هر روز مدت زيادي از روزت را جلوي آنمي گذراني؛ در حالي که درباره هيچ چيز فکر نمي کني و فقط از برنامه هايش لذت مي بري...
    باز هم صبورانه انتظارت را کشيدمو تو در حاليکه تلويزيون را نگاه مي کردي،شام خوردي؛ و باز هم با منصحبت نکردي. موقع خواب...،فکر مي کنم خيلي خسته بودي. بعد از آن که به اعضاي خانواده ات شب به خير گفتي ، به رختخواب رفتي وفوراً به خواب رفتي.اشکالي ندارد.
    احتمالاً متوجه نشدي که من هميشه در کنارت و براي کمک به تو آماده ام.
    من صبورم،بيش از آنچه تو فکرش را مي کني.
    حتي دلم مي خواهد يادت بدهم که تو چطور با ديگران صبور باشي.
    من آنقدر دوستت دارم که هر روز منتظرت هستم.
    منتظر يک سر تکان دادن،دعا،فکر،يا گوشه اي از قلبت که متشکر باشد. خيلي سخت است که يک مکالمه يک طرفه داشته باشي.
    خوب،من باز هم منتظرت هستم؛سراسر پر از عشق تو...به اميد آنکه شايد امروز کمي هم به من وقت بدهي.
    آيا وقت داري که اين را براي کس ديگري هم بفرستي؟
    اگر نه،عيبي ندارد،مي فهمم و هنوز هم دوستت دارم. روزخوبي داشته باشي...
    دوست و دوستدارت: خدا
    جوابیه به ایمیل جناب آقای خدا: پیرو نامه ی http://forum.p30ask.com/thread151002.html#post305013

به نام خودم
    ایمیل من
    یک ایمیل از طرف من ...

سلام خدا، اول از همه می دونم که تعجب کردی چرا با نام خودم شروع کردم ! اما لازم نیست دلیلش را بگویم ، بالاخره خدایی دیگه باید خودت دلیلش رو بدونی ...
    بگذریم ، خودت چطوری کارو بارت خوبه ؟ ، اوضاع رو به راهِ ؟ فرشته ها چطورن ؟ خوب حال می کنی ها ...
    خیلی وقت نیستی ، خبری از ما نمی گرفتی ، حالا چه عجب ایمیل زدی بعد مدت ها ...
    بازم که گلایه کردی ! ، مرد حسابی یادت رفته مگه آخرین باری رو که برای همیشه رفاقتمون رو بهم زدیم
    خودت وکیلی بعد این همه مدت و اون قضایا برداشتی ایمیل زدی که چی ؟!
    مگه قرار نشده بود هر کی سرش تو کار خودش باشه و هر کی بچسبه به زندگی خودش
    یادت نیس اون موقع ما هر چی گفتیم گفتی نه ...
    هر کاری گفتم گفتی به مصلحت نیس هر چی خواستیم گفتی نمیشه، بابا تو ناسلامتی خدا بودی دیگه کل امورات دست خودت بود اون وقت یه مصلحت واسه ما درست نکردی.
    این یه چند تا مصلحتی هم که آخرین بار برامون فرستادی چنان تو هچلمون انداخته که هنوزم داره دهنم سرویس میشه ، نگو خبر نداشتی که اصلا باورم نمیشه ! جون خدا راه نداره.
    اینو هم بگذریم
    هر چند نمی خواستم مسائل کاری رو اینجا مطرح کنم اما می دونم دیگه بعدا ایمیلی برایت نخواهم فرستاد پس بهتره همین جا بگم
    آقا این نمایندگی هایی که زمین زدی دهن ما رو اسفالت کرده ، بابا یه فکر بکن یه نظارتی ، بازرسی داخلی ، چیزی راه بنداز به امورات نمایندگی هات رسیدگی کنن. اینا دارن از خودشون هر بامبولی خواستن در میارن هیشکی هم جلو دارشون نیس. اگه اینطوری پیش بره فردا پا خودتم گیره ها. بعد نگو نگفتی.
    راستی از امام زمانی که گفته بودی چه خبر، نمی خاد بیاد؟ انگار اونورا زیادی خوش میگذره آره ؟ بهش بگو اگه قراره بیاد دیگه کم کم بفکرش باشه ، هر چند من ... ( خودت می دونی )
    گفته بودی چرا تماس نمی گیرم یه دلیلشو بالا گفتم از طرفی وقتی هر چی من بخوام بگم رو می دونی چی بگم ، خودت که اطلاعات عملیاتت قویه ، نکنه اینترنت بارگاه باری تعالی هم فیل شده ؟!
    خواسته بودی ایمیل تو واسه بقیه هم فوروارد کنم راستش من رفیق زیاد ندارم و کنتاکت لیستم چند تایی بیشتر نیست می دونی که ما سکولار ها جمعیتمون سرعت رشد پایینی داره از طرفی فکر نکنم رفیقام از این کارم خوشحال بشن اما چون من مثل خودت نیستم و دوست ندارم دل کسی رو بشکنم حتی دل شما رو، متن ایمیل رد و بدل شده بینمون رو میزارم تو فروم اگه می خای بقیه هم ببین و در مقدورات و مصلحت هات راهی داره کاری کن که ادمین ها پاکش نکنن.
    عزت زیاد
    طا اتلاع صانوی هالم حیچ خوب نیثط !

2. 3 کاربر مقابل از turk عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مذاهب و ادیان الهی
    زندگی باور میخواهد, آن هم از جنس امید ,که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد, یک امید قلبی به تو گوید, که خدا هست هنوز...
    تشکر تشکر کرده 
    1,438
    تشکر تشکر شده 
    2,198
    تشکر شده در
    667 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1778
    Array

دل بی غم در این عالم نباشد
    اگرباشد بنی ادم نباشد

4. 3 کاربر مقابل از elahe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)