نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: آبگرفتگی در مترو تهران (تصویری)

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

آبگرفتگی در مترو تهران (تصویری)

آبگرفتگی در مترو تهران (تصویری)

طغیان رودخانه مجاور ایستگاه ارم در تقاطع خطوط 4 و 5 مترو که بر اثر بارندگی بی سابقه روز گذشته تهران باعث اختلال در بخشی از خط 4 مترو شده بود، به تدریج مهار شد.

217370 758

217371 480

217372 725

217373 689

217374 597

217375 191

217376 520

217377 484

217381 518

217382 712

217383 858

217384 811

217385 270

217386 900

217387 677

217388 535

217389 863

217390 965

217391 154

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

مهار ورود آب به داخل تونل‌های مترو

رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران با تأکید بر این موضوع که ورود آب به داخل مترو مهار شد، گفت: در حال تخلیه آب ایستگاه‌ها هستیم.

رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران با تأکید بر این موضوع که ورود آب به داخل مترو مهار شد، گفت: در حال تخلیه آب ایستگاه‌ها هستیم.

به گزارش فارس، رجب‌زاده با اشاره به بارندگی شدید روز گذشته که باعث ایجاد اختلال در خط 4 مترو شد، گفت: رودخانه‌ای در غرب تهران طغیان کرد. پایین‌تر از بلوار فردوس انتهای خیابان پروانه جنوبی ایستگاه مترویی در حال ساخت است که آب کانال به دلیل طغیان وارد این ایستگاه شده است.

رئیس مدیریت بحران شهر تهران ادامه داد: دیواره کانال شکسته شده و آب وارد ایستگاه در حال ساخت شد. حجم آب به شدت زیاد بود.

رجب‌زاده اضافه کرد: با توجه به اینکه این ایستگاه مترو در حال ساخت بوده وضعیت دشوار بود اما از توان شهرداری و تمامی سازمان‌های زیرمجموعه آن برای رفع مشکل استفاده کردیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ورود آب به ایستگاه مترو مهار شده است، گفت: در حال تخلیه آب در 3 ایستگاه مترو هستیم.

رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران در پاسخ به این پرسش که تخلیه آب در چه زمان به پایان می‌رسد، گفت: بستگی به پمپ‌هایی دارد که در داخل ایستگاه به کار برده‌ایم.

رجب‌زاده با تأکید بر این موضوع که این حادثه تلفات جانی نداشته است، گفت: مصدوم نیز نداشته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه آب داخل کانال حدود 4 متر عمق داشته است‌ گفت: آبی که وارد ایستگاه‌های مترو شد بسیار زیاد بود.

[SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

مدیرعامل مترو: با عملیاتی معجزه آسا در 3 دقیقه مسافران را تخلیه کردیم

وی در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال نشست ایستگاه های دکتر حبیب الله و استادمعین وجود دارد گفت اینها پیش بینی های ستاد مدیریت بحران است که در صورت اتفاق آمادگی لازم را داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت: اگر آبی که به تونل های مترو تهران هدایت شد در مکانهای دیگر طغیان می کرد خسارتهای جانی و مالی بسیاری برای شهروندان به وجود می آمد.

علی محمد قلی ها در گفتگو با مهر، با اشاره به آخرین وضعیت خط 4 مترو، گفت: سطح آب را تا 4 متر تخلیه کرده ایم و سازمان مدیریت بحران و معاونت خدمات شهری همچنان در حال تخلیه و تلاش برای راه اندازی ایستگاه های بسته هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال نشست ایستگاه های دکتر حبیب الله و استادمعین وجود دارد گفت اینها پیش بینی های ستاد مدیریت بحران است که در صورت اتفاق آمادگی لازم را داشته باشیم.

قلی ها در پاسخ به این سئوال که آیا این حادثه خسارت جانی داشته گفت: تمام سخنان کذب محض است و ما در عملیات معجزه آسا ظرف 3 دقیقه مسافران را تخلیه کردیم که تا کنون چنین چیزی سابقه نداشته است.

وی در خصوص میزان تخریب ایستگاه "دکتر حبیب الله" اظهار داشت هنوز میزان خسارت به این ایستگاه مشخص نیست و تا زمان تخلیه آب نمی توان اظهار نظر کرد.

[SIGPIC][/SIGPIC]

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)