نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مشکل در آنلاین بازی کردن Battlefield 2

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    14
    Array

مشکل در آنلاین بازی کردن Battlefield 2

مشکل در آنلاین بازی کردن Battlefield 2
    سلام دوستان

من طبق روال بالا بازی رو نصب کردم .
    (البته من 2 تا dvd این بازی رو دارم یکی که همن ورژن اصلیش هست یکی هم که نسخه فارسی دارینوسه )
    من وقتی اصلی رو نصب می کنم بصورت پیشفض می ره تو درایو C نصب می شه(البته خو ستابش نمی زارهآدرس نصب شو عوض کنم ) خو ب وقتی همین اصلی رو نصب می کنم . بعدکه می خوام پچ 1.41 نصب کنم این پیغام رو می ده.
    بعد این روش رو هم امتحان کردم این اصلی رو پاک کردم بعد و نسخه دارینوس فارسی رو نصب کردم .
    بعد امدم پچ 1.41 روش نصب کنم شناخت بعد کل روال نصب پچ انجام شد !!!! اما وقتی می خوام ببازی رو اجرا کنم می پره بیرون!!!!!
    هم از آیکن بازی هم یه فایلی بعد پچ به این نام ظاهر می شه DIAG.EXE که وقتی اجراش می کنم که یه عکس از bf2 می یاد ولی کلان بالا نمی یاد می پره!!! دیوانم کرده !!
    بعد امدم این روش رو امتحان کردم کل فایل های بازی رو تو آدرس اصلیش پاک کردم و نسخه اصلی رو دورباره نصب کردم .
    دوربار پچ 1.41 رو اجرا کردم این دفعه شناخت >< تمام روال نصب تموم شد (فکر کنم بخاطر فایل های شناسه بازی که تو درایو ویندوز که نسخه دارینوس ریختش باشه)بعد رفتم اجرا کنم باز بالا نیومد
    آآخرین کاری که کردم این بود که دوباره کل فایل هارو پاک کردم دوبار نسخه اصلی رو نصب کرم اینبار پچش نکردم اجراش کردم بالا امد بعد امد وصل شدم به سرور رفتم تو بازی بازی هم کردم و می کنم اما یه هو جنی میشه می ندازتم بیرون هنگ می کنه یا کارای عجیب غریب می کنه نهایت بتونم بازی کنم 15 دقیقه انم تو یه سرور تایلندی تورو خدا کمکم کنید.

بعد یه نکته دیگه پچ 1.50 هم دارم وقتی نصب می کنم برخلاف گفته ها که می گن دیگه نیازی به مینی امیج نیست punkbuster حالم رو اساسی می گیر ه می ندازتم بیرون ( کمکم کنید
    اگر مشکل از ورژن بازی واسم یه لینک دانلود بزارید لطفا
    مرسی:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    14
    Array

سلام دوستان
    مرسی از هم یاریتون من ورژن اصلی بازی رو دانلود کردم.
    خیلی راحت و بدون مشکل پچ 1.41. و1.50 رو وش نصب می کنم و اجراش می کنم .
    اما یه مشکل کوچیک هست فقط یه سرور هست که می تونم برم توش بقیه اروره سی دی کی به من میدن !!1
    چیکار باید کنم می نی امیج هم تاثیری نداره لطفا کمکم کنید مرسی؟

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)