نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: بازی Dragon Age 2 - عصر اژدها

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

بازی Dragon Age 2 - عصر اژدها

46979324353243228223

عصر اژدها نام بهترین بازی اکشن دنیای گیم میباشد که با عنوان Dragon Age 2 در تاریخ 8 مارچ 2011 توسط الکترونیک آرتز منتشر و توسط کمپانی BioWare ساخته شد.طبق آخرین آماری که کمپانی الکترونیک آرتز از این بازی ارئه کرده است این بازی تا کنون برای تمامی پلتفورم ها بیش از سه میلیون و دویست هزار نسخه فروش داشته است.این رقم بسیار تکان دهنده میباشد.در ادامه نقدی کوتاه بر بازی دارم و به ارائه بازی میپردازیم. سال 2011 را میتوان سال بازی ها پرفروش و فراتصور دانست.سالی که اولین بازی منتشر شده در ان با بازی Dead space 2 آغاز شد و تا اینجا رسید که بازی دیگیری با نام Dragon Age 2 روانه بازار شد و به گفته خیلی از گیمر ها و منتقدان با بهترین بازی اکشن دنیای گیم روبه رو هستند.البته شخصا معتقدم چنین نقدهایی به علت حساسیت ها و تازگی های انتشار میباشد.در حقیقت قضاوت برای این امر بسیار زود میباشد.کاراکتر اصلی بازی شخصیتی به نام "هاک " میباشد .پناهنده ای بی پول که برای افزایش قدرت و برای تبدیل شدن به مهمترین شخصیت جهانی دست بکار شده است... .ویژگی های حماسی این بازی شما را در جریانی واقع بینانه قرار میدهد.البته نقش تخیلات و تاثیر شما بر روند بازی را نباید فراموش کرد. این بازی از سایت معتبر گیم اسپات امتیاز کلی 8 از 10 را گرفته است و در یک کلام شایستته گرفتن واژه great را از این سایت داشته است.جاب است بدانید منتقدین به این بازی امتیاز 8.4 از 10 را داده اند که شخصا معتقدم این امتیاز واقع گرایانه تر میباشد . در این بازی در هر لحظه مجبور به مبارزه هستید.در حقیقت مجبور به مبارزه برای حفظ بقای خود در جهان هستید.شما باید متحدین خون آشام را از بین ببرید. وظایف دیگری نیز در این بازی دارید و آن متراکم کردن ثروت و شهرت - تثبیت جایگاه خود در تاریخ و... .این را فراموش نکنید که شما یکی ار معدود افرادی بودید که به هنگام تخریب خانه خود فرار کردید . فرار برای رسیدن به اهدافی که ذکر کردیم... . بازی دارای نواوری های جالبی میباشد اما تقلید هایی را که از بازی های معروف داشته نباید فراموش کرد.یکی ز بارزترین تقلید ها به نظر بنده دوربینی است که از آخرین نسخه بازی شاهزاده ایرانی برداشته است.موارد دیگری نیز میباشد که از حوصله این مطلب خارج هست. نکته بسیار مهمی که میتوان به آن اشاره کرد شخصیت پردازی ای هست که در این بازی با آن مواجه هستیم.هر چند که شخصیت قهرمان شمشیر بدست !! به عنوان الگویی برای بازی ساز ها تبدیل شده اما این بازی به مراتب بالاتر از انتظار ها در این حوزه خود را نشان داده است.صداگذاری بازی نیز امتیاز خوبی گرفته است. گرافیک و همچنین فیزیک بازی امتیاز متوسط رو به بالا گرفته است.امتیازی مغقول و شایسته ای میباشد. برای آشنایی با سبکی نسبتا جدید در ژانر اکشن این بازی را به هیچ عنوان از دست ندهید...

اطلاعاتی در مورد بازی Dragon Age 2 :
    * شرکت سازنده بازی : استودیوی BioWare
    * شرکت منتشرکننده بازی : کمپانی EA Games
    * تاریخ رسمی انتشار بازی : مارس ۲۰۱۱
    * ژانر بازی : اکشن جنگی
    * میزان دشواری بازی : متوسط
    * مدت زمان متوسط برای آشنایی با محیط بازی : حدود نیم ساعت
    * درجه بندی ESRB برای محدوده بندی سنی بازی : T - مناسب برای تمام افراد و گروه های سنی ۱۳ سال و بالاتر

حداقل نیازمندی های سیستمی برای اجرای بازی Dragon Age 2 :
    Windows:Windows XP 32-bit with SP3, Windows Vista 32-bit with SP2, Windows 7 64-bit
    CPU:Intel Core 2 Duo (or equivalent) running at 1.8 GHz or greater, AMD Athlon 64 X2 (or equivalent) running at 1.8 GHz or greater
    Memory:1 GB (1.5 GB Vista and Windows 7)
    Graphics hardware:Radeon HD 2600 Pro 256 MB, NVIDIA GeForce 7900 GS 256 MB cards
    Sound hardware : Direct X 9.0c Compatible Sound Card Windows

تصاویری از محیط بازی Dragon Age 2 :

76492577587276520862 thumb 23754339958490398295 thumb 06626906167950389803 thumb 34535585162386608204 thumb 25500476493508975770 thumb 75556428861180046051 thumb 16482023448095197028 thumb

زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

2. 6 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

سعی میکنم امشب جدیدترین نسخه بازی را با لینک مستقیم بزارم
    فقط چون حجم بازی خیلی زیاد هست ( 6.5 gb ) کمی زمانبر هست .

4. 4 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

به نام خدا
    همانطور که قول داده بودم این بازی را که به همراه 14 محتوای جدید ارائه شده را میتونید از آدرس زیر با لینک مستقیم دانلود کنید .
    امیدوارم از این بازی لذت ببرید

download progress
    دانلود Dragon Age 2 v.1.04 – نسخه جدید بازی زیبای عصراژدها به همراه 14 محتوای جدید

6. 3 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)