صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 103

موضوع: ◄ آموزش تصویری ساخت DVD مولتی بوت گرافیکی به کمک Aero Studio

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط basem.c905 نمایش پست ها
    ........
    ---تو دستوری که داده بودید اسم پوشه آویرا رو حذف کردم و فایل ایزو رو تو خوده iso_source ایکسترت کردم......
    حالا مونده که بفهمم چرا تو دستور قبلی که اسم پوشه اویرا توش بود رو قبول نمی کرد -این رو بگم به بزرگ بودن حروف هم دقت کردم
    ممنون برهان جان
    سلام
    دوست گرامی بعضی از نرم افزار ها اگر در root سی دی یا دی وی دی نباشند نخواهند توانست اجرا شوند.
    حتی اگر دستوراتی که دادی درست باشند برنامه اجرا کننده چون فایل لازم را در root پیدا نمیکند خواهد گفت پیدا نشد.

2. 7 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    حالت من : Khoshhal
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

سلام داداش برهان
    به طور خلاصه عرض کنم که یه پوشه با حروف بزرگ درست کردم ( C:\Program Files\Aeromgr\ISO_SOURCE\AVIRA ) -بعدش تمام محوتیات ایزو رو داخل اون ایکسترت کردم---بعدش هم یه پروژه درست کردم و همون دستوری که دادی در قسمت Command برنامه اجرا کردم ( یک دفعه با حروف کوچیک امتحان کردم و یه خطای عجیب غریبی داد و یه دفعه دیگه هم با حروف بزرگ امتحان کردم که همین خطایی رو که در بالا لینک گذاشته بودم )
    ( با توجه به راهنمایی که شما کردید -گفتید که این خطا نشان دهنده عدم پیدا کردن فایل مورد نظر می باشد ) حالا گفتم که یه کار دیگه بکنم ---تو دستوری که داده بودید اسم پوشه آویرا رو حذف کردم و فایل ایزو رو تو خوده ISO_SOURCE ایکسترت کردم ( بودن درست کردن پوشه اضافی ) و خوشبختانه جواب داد.الحمد لله
    حالا مونده که بفهمم چرا تو دستور قبلی که اسم پوشه اویرا توش بود رو قبول نمی کرد -این رو بگم به بزرگ بودن حروف هم دقت کردم
    ممنون برهان جان
    خوشحالم که ایزو مورد نظرت رو تونستی درست کنی! دراون مورد هم سعی می کنم بررسی کنم ممکنه فقط توی root قابل اجرا باشه یا با ویرایش فایل هایی مثل isolinux.cfg قابل حل باشه، البته فعلاً یکم سرم شلوغه بخوام دقیق بررسی کنم ولی سعی خودم رو می کنم . . .

برهان جان در مورد ویندوز سون 32 و 64 بیتی
    من ایزوی این دو تا ویندوز رو دارم حالا چطور تو پروژه جاشون بدم
    فقط یه ویندوز7 رو می تونید تو ایزو داشته باشید! اگه اصرار دارید که هر دو نسخه 32 و 64 بیتی رو باهم داشته باشید از ویندوز های آماده موجود در بازار استفاده کنید یا ویندوز های All in One که چندین نسخه رو تو یه ایزو دارند رو از اینترنت دانلود کنید!
    البته امکان ادغام ویندوز 32 و 64 بیتی با هم وجود داره ولی یکم دردسر داره و توصیه نمیشه! در هر صورت اگه علاقه دارید می تونید مطالب زیر رو در این باره بخونید:
    Windows x86 and x64 AIO, full instructions [Archive] - My Digital Life Forums
    How to Create a Universal Windows 7 Disc (AIO) with both 32 and 64-bit versions. - techPowerUp! Forums
    Creating auto-activating DVD's-With or Without Loader???

نقل قول نوشته اصلی توسط ebramreleh1 نمایش پست ها
    سلام من ميخوام يه ديسك بوت درست كنم كه شامل ديسك نجات اويرا -كاسپر و نود32 باشه
    طبق توضيحات شما عمل كردم نود 32 و كاسپر به روشي كه گفتيد عمل ميكنه ولي وقتي اويرا رو انتخاب ميكنم باز هم كاسپر اجرا ميشه
    من كاسپر رو حذف كردم و دوباره تست زدم ولي باز هم اين ارور رو ميده:http://s1.picofile.com/file/7300819030/asdfgh.jpg
    لطفا راهنمايي كنيد
    آخه اگرم بخوام هر دوتا رو توي روت بذارم اسم فايلها مشابه هم ديگس؟؟؟؟؟
    شما تو نمونه هايي كه گذاشتيد كاسپر و اويرا با هم هست ميشه توضيح بديد چطوري اين كارو انجام داديد؟ممنون
    مورد آویرا ممکنه مربوط به فایل isolinux.cfg باشه یا . . . شاید نشه توی پوشه غیر از root اجرا کرد؟! باید دقیق تر بررسی کنم . . .
    شما فعلاً از کسپر یا آویرا یکی رو انتخاب کنید و مسیر root رو بدید می تونید از آنتی ویروس های دیگه هم استفاده کنید نظیر: F-Secure و Bit Defender و Avast و Norton و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط magsoud نمایش پست ها
    سلام
    دوست گرامی بعضی از نرم افزار ها اگر در root سی دی یا دی وی دی نباشند نخواهند توانست اجرا شوند.
    حتی اگر دستوراتی که دادی درست باشند برنامه اجرا کننده چون فایل لازم را در root پیدا نمیکند خواهد گفت پیدا نشد.
    بلی درست می فرمایید بعضی از ایزو توی root باید اجرا بشن و بعضی ها رو هم باید ویرایش کرد تا در پوشه های غیر از root بشه اجرا کرد . . .

موفق باشید
    کسی رو برای دوست داشتن انتخاب کن که قلب بزرگی داشته باشه!
    تا مجبور نشی به خاطر اينکه تو قلبش وارد بشی خودت را کوچک کنی!

موفق كسی است كه با آجرهايی كه به طرفش پرتاب می شود، يک بنای محكم بسازد!
    اشکی که برای شکست می ریزیم، عرقی است که برای تلاش نریختیم!

4. 9 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

سلام
    پست 9 ویرایش شد . . .
    پست 1 لینک دانلود برنامه اصلاح شد . . .
    پست 10 فایل PDF آموزشی آپدیت و لینک دانلود آن اصلاح شد . . .

موفق باشید
    555

6. 6 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    51
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    44 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام بر دوست عزیز برهان و سلام بر کسانی که آسه میان و میرن ولی خبری ازشون نیست ( استاد شیرین زبان )
    اول از برادر برهان به خاطر آپدیت پست 9 تشکر و تحیه الخاص فراوان دارم ( تشکر به زبان عربی میشه تحیه الخاص )
    باید اعتراف کنم که بنده در چهار ساله اخیر بدجوری زمین گیر این آنتی ویروس آلمانی ( آویرا ) شدم-الان هم هر کاری میکنم که داخل پروِژه جا بگیره انگار با ما بد جوری لج افتاده ؟؟؟
    آقا برهان همون دستوری که داخل پست 9 داده بودی رو داخل قسمت command برنامه انجام دادم و در بزرگ و کوچیک بودن حروف هم به طور جدی دقت کردم-همه محتویات ایزو رو در پوشه iso_source ایکسترت کردم و بسم الله رو گفتم ولی ماتسفانه باز همون آش و همون کاسه http://s1.picofile.com/file/7304844515/qqq.jpg
    برهان جان فکر کنم این پروژه ما تو یه دستوری کم وکسی داره --- اون هم اینه که باید از دستور اجی مجی لا ترجی استفاده کنیم
    راستی برهان جان نظرت رو در مورد برنامه xbootvs1.0beta14 ندادی- ( Download XBoot 1.0.0.0 Beta 14 Free - A utility for creating Multiboot USB/ISO - Softpedia )عرض کردم که این برنامه فقط فایل ایزو قبول میکنه که بنده در همه پروژهاش موفق شدم به جز ویندوز ایکس پی وسون---این برنامه کار کردن باهاش خیلی آسونه---حتی افراد مبتدی هم میتونن به طور خیلی راحت ازش استفاده بکنند.یه امکان جالبی هم که داره ---اگه بوت مورد نظرت رو آماده کردی رو فلش میموری ذخیرش میکنه اون هم بدون اینکه فلش رو فرمت بکنه و ...
    برهان جان اگه زحمتی نیست یه نگاه به این برنامه بکن حتما یه قلق کوچیکی داره که من ازش سر درنمیارم
    استاد شیرین زبان کجاییییییییییییی ؟؟؟؟ میدونم از این برنامه به طور کامل سر در میاری -برس به داد این ناتوان
    روز خوش0000ایام به کام

8. 4 کاربر مقابل از basem.c905 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

سلام

در مورد برنامه xboot:

من خیلی وقت پیش هم زمان با شروع کار با نرم افزار Aero Studio نرم افزار های مختلف ساخت ایزو مولتی بوت رو تست کردم، اگه اشتباه نکنم این برنامه یه سری مشکلات داشت که بعضی ایزو ها رو با اینکه بوت میشدن ولی نمی تونست کامل لود کنه و همه برنامه هایی که می خواستم رو ساپورت نمی کرد و زود از میدان رقابت برای من حذف شد! البته ممکنه توی نسخه های جدید مشکلات رو برطرف کنن نمی دونم؟!
    فعلاً برنامه هایی که برای ساخت مولتی بوت قبول دارم یکی Aero Studio و دیگری EasyBoot هستند، که جناب شیرین زبان توی EasyBoot آموزش های خیلی خوبی رو به زبان فارسی و انگلیسی نوشتن! در کل ایشون منو با دنیای بوت آشنا کردند! دی:

ریختن ایزو بوتیبل رو فلش:
    کاری نداره، خودت می تونی هر ایزو بوتیبلی که دلت خواست رو روی فلش بریزی و استفاده کنی . . . برنامه های مختلفی وجود داره که معروف ترینش FlashBoot هستش، حتی برنامه ultra iso هم میتونه ایزو رو روی فلش بریزه تو منو قسمت Bootable و زیر منوی Write Disk Image ...

در مورد خطا: شما توی بوت واقعی باید تست کنید استفاده از ماشین های مجازی بیشتر برای تست بوت شدن یا نشدن کاربرد داره! مثلاً ممکنه تو VMware کار کنه تو Virtual PC نه! تست لود شدن و تست نهایی رو باید توی بوت واقعی انجام بدین . . .
    نتایج بوت واقعی با بوت از ماشین مجازی ممکنه متفاوت باشه! یعنی ممکنه یه ایزو تو ماشین مجازی بوت بشه ولی تو بوت واقعی ارور بده و بالعکس . . .
    پس ایزو تون رو یا روی cd - dvd یا فلش بریزید و تو بوت تست کنید و نتیجه رو اعلام بفرمایید!

موفق باشی!

10. 6 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    51
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    44 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

بله شما درست میگید---ولی flash boot کول دیسک رو به کامل فرمت میکنه که از این مزیتش خیلی بدم میاد و خیلی وقت گیر هم هست
    در مورد تست در سیستم مجازی اگه اشتباه نکنم خوده شیرین زبان در یه انجمن دیگه فرمودن که احتمال درست بودنش حدود 95 درصدهستش
    علی کله حال
    چشم
    بعد از ظهر حتما تستش میکنم---چیزی که تو مغازم زیاده کامپیوتر و لپ تاپه
    ویرایش توسط basem.c905 : 02-18-2012 در ساعت 02:39 PM

12. 2 کاربر مقابل از basem.c905 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

سلام
    دوست عزیز عیبی را که نشان دادید بخاطر مطلب زیر است:
    __ برای اجرای ایزوی Avira بایستی پوشه های antivir و system و avupdate را از داخل ایزو به root دی وی دی کپی کرده و آن ها را از ایزو حذف کنی.
    برنامه شما در موقع چک کردن موجودی ها این سه پوشه را در root ندیده و کار نمیکند.

مطلب نهایی: این ایزو به روش منحصر بفردی کار میکند وبا دستور grub4dos میشود بوتش کرد (البته پس از کپی پوشه های بالا ) که در اینصورت هم تا آخر کار کرده و فکر میکنم احتمالا" در آخرین مرحله باز هم نتواند کار کند

در ضمن این ایزو نیاز دارد که رم سیستم بالا باشد و لذا تست آن در بیشتر ماشین های مجازی درست جواب نخواهد داد.
    ویرایش توسط Magsoud : 02-18-2012 در ساعت 08:37 PM

14. 8 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    51
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    44 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام مجدد به تمام دوستان
    شیرین زبان عزیز ---روشی رو که شما فرمودید انجام دادم -باز هم نشد
    حتی روش برهان رو انجام دادم و در یه سیستم واقعی گذاشتم باز همون اش و همون کاسه
    درهمه صورت این خطا رو پیدا کردم http://s1.picofile.com/file/7304844515/qqq.jpg
    یه نکته هم بگم که فایل ایزوش رو سیستم مجازی تست کردم -هیچ مشکلی نداره
    شیرین زبان برس به دادم

16. کاربر مقابل از basem.c905 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

سلام
    آخرین نسخه دیسک نجات آویرا با حجم 240 مگ:
    http://professional.avira-update.com...-common-en.iso
    سعی می کنم امشب یا فردا شب خودم دانلود کنم! تست کردم نتیجه رو همین جا اعلام می کنم . . .

18. 5 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    51
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    44 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

رحمت بر امواتت -
    البته این رو بگم که سایت سافت گذر نسخه فشرده ( 140 مگابایت ) هم رو داره
    ودر آخر باید عرض کنم که چند بار از سایت های محتلف این بوت اسکن رو دانلود کردم که متاسفانه در هر سری با یک خطا و یا مشکلاتی مواجه می شدم
    به خاطر همین دیگه فقط از خوده سایته آویرا دانلود میکنم
    شما هم کاره خوبی کردید که از سایته خودش دانلود میکنید
    روز خوش
    ویرایش توسط basem.c905 : 02-20-2012 در ساعت 05:05 PM

20. 2 کاربر مقابل از basem.c905 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)