سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: مسابقات قهرمانی کشور جام نامجو آخرین فرصت برای کسانی است که حضور در اردوی تیم ملی را حق خود می‌دانند.
13901011091309 PhotoA
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، کوروش باقری با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته دور دوم تمرینات از روز 10 بهمن‌ماه آغاز می شود و ملی‌پوشان برای یک ماه در آبادان تمرین خواهند کرد.

باقری با اشاره به اینکه فاصله یک هفته‌ای میان اردوی اول و دوم ملی‌پوشان به دلیل برگزاری مسابقات قهرمانی کشور است، خاطرنشان کرد: جام نامجو طی روزهای 4 تا 8 بهمن‌ماه در شهرستان رشت برگزار می‌شود و به درخواست کادر فنی ملی پوشان وزنه برداری موظفند در این مسابقات شرکت کنند.

سرمربی تیم ملی افزود: مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی کشور، جام نامجو به شدت مورد توجه کادر فنی قرار دارد و از نگاه من آخرین فرصت برای کسانی است که حضور در اردوی تیم ملی را حق خود می‌دانند و می‌خواهند شانس پوشیدن دوبنده تیم ملی را از دست ندهند.

باقری در پایان گفت: خود من با حضور در رشت این مسابقات را از نزدیک تماشا خواهم کرد تا اگر وزنه‌برداری شایستگی حضور در اردوی تیم ملی را داشت، نام او را به جمع اردونشینان آبادان اضافه کنم.