سلام.پسری 16 ساله هستم به خدا شرک ورزیدم و 1 بار لواط کردم.می خواستم بدانم توبه من پذیرفته میشود و مورد استغفار قرار می گیرم؟؟میشود آیه ای را در این زمینه بفرمایید زیرا بنده ایه ای خوانده بودم که گفته بود مشرک هیچ گاه امرزیده نمیشود

خداوند بخشنده است

دوست عزیر: چند چیز به ذهنم رسید اول اینکه هيچ گناهي غير قابل بخشش نيست. زیرا « انّ اللّه‏ يغفر الذنوب جميعاً » یعنی خداوند همه گناهان را مي‏بخشد.
بنابر اين باعزم جدي به ترك گناه و استغفار به درگاه خداوند، مطمئن باشيد خداوند گناه شما را مي‏بخشد. مقيّد شدن شما به انجام واجبات، كاريست که می تواند جلو گناه را بگیرد چرا كه نيكي‏ها زمينه را بر بدي‏ها تنگ خواهد كرد. قرآن مي‏فرمايد: «نماز را در دو طرف روز و شبانگاه (نمازهاي يوميه) به جاي آور، همانا كه خوبي‏ها بدي‏ها را از بين مي‏برد»(سوره هود، آيه 114).
ضمناً هرگز گناه خود را براي كسي بازگو نكنيد و فقط با خداوند راز و نياز كرده و از او آمرزش بخواهيد كه اوآمرزنده‏اي مهربان است.
راستی مشرکی که هیچ وقت آمرزیده نمی شود کسی است که با علم به خدا به او شرک بورزد و از سر عناد از این کار خود نیز بازنگردد و توبه نکند. و اینچنین نیست که خداوند همه گناه کاران را نبخشد حتی اگر توبه کنند و سعی کنند که دیگر دور و بر گناه نروند.