نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: Fredrik Liliegrin (رئيس سابق DICE): وي اسباب بازي اي بيش نيست!

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    910
    تشکر تشکر شده 
    1,645
    تشکر شده در
    569 پست
    قدرت امتیاز دهی
    63
    Array

Fredrik Liliegrin (رئيس سابق DICE): وي اسباب بازي اي بيش نيست!

wii sports box 440x330

Fredrik Liliegrin رئيس سابق DICE وي رو يك ''ويروس'' ناميد و گفت كه خود نينتندو هم ميدونه كه وي يك وسيله ي بازي نيست.Fredrik Liliegrin گفت كه اين كنسول بيشتر از يك اسباب بازي نيست.او گفت:

''اگه قرار باشه كه من يه بازي برا wii بسازم ميسازم ولي هيچوقت اين اتفاق براي يه IP اورجينال نميوفته مگر اين كه من احساس كنم كه حتما ميزنم به هدف.چون به نظر من Wii يه ''ويروس'' هست كه زياد دووم نمياره.''

''ملت بايد بفهمند كه wii محصولي نيست كه هدفش سرگرمي (entertainment) باشه.ملت ميرن خونه كسي كه wii داشته باشه ,يه كم بازي ميكنن ,بعد احساس ميكنن كه خيلي باحاله, ميرن يه دونه ميخرن.بريد از اونايي كه يه wii و 360 يا wii و ps3 دارن بپرسيد( اونايي كه كسايي كه core gamer نيستن ) چقدر با wii بازي ميكنن.''

"بريد از اونايي كه فقط وي دارن بپرسيد كه چقدر باهاش بازي ميكنن.اونا ازش استفاده نميكنن.اون جالب بود,ولي چون اونا gamer نيستن ,ميزارنش كنار.''

''از طرف ديگه Wii Fit به خيلي از مردم كمك ميكنه كه صداي مهربوني كه ميگه اونا خيلي چاق هستن و بايد تمرين كنن و يا چاره ي ديگه اي (=استفاده از Wii fit ) پيدا كنن, رو بشنون.''

junkbattles

Liliegrin هم اكنون شركت Antic Entertainment رو راه انداخته كه ‘casual games for the
    hardcore’ توليد ميكنه.كه آخرين بازي عرضه شده ي اونها Junk Battles است.

منبع
    بحث نکنید لطفا
    هر چی بوده ماله قدیما بوده

2. کاربر مقابل از dverbame عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)