نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: توهين سايت گل به بوشهری‌ ها+عكس و جوابیه سایت گل

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

توهين سايت گل به بوشهری‌ ها+عكس و جوابیه سایت گل

توهين سايت گل به بوشهری‌ ها+عكس

121314
    سايت گل درتيتر انتخابي خود براي گزارش بازي شاهين و مس نوشته "پا پتي‌ها در بهشت" اين عنوان زننده و زشت از سوي سايت گل به شدت مورد انتقاد رسانه‌هاي استان بوشهر قرار گرفته است.

ارم نیوز: سایت گل درتیتر انتخابی خود برای گزارش بازی شاهین و مس نوشته "پا پتی‌ها در بهشت" این عنوان زننده و زشت از سوی سایت گل به شدت مورد انتقاد رسانه‌های استان بوشهر قرار گرفته است.
    8001

لازم به ذكر است در حالی كه "فاضل قنبرپور" ورزشی نویس سرشناس بوشهری این گزارش را تهیه نموده، اما مدیران سایت گل تیتری بسیار زننده را برای گزارش این ورزشی نویس بوشهری انتخاب كرده‌اند كه مورد انتقاد خود وی قرار گرفته است.

5454654

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. 2 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

توضيح سايت گل درباره تيتر جنجالی اش درباره شاهين

121315

ارم نیوز: سايت ورزشي "گل" در خصوص تيتر به كار برده در گزارش بازي شاهين بوشهر و مس كرمان كه منجر به اعتراضاتي در استان شده بود، توضيحاتي را منتشر كرد.
    به گزارش ارم نیوز ، متن اين توضيح به شرح زير است:

تيم شاهين بوشهر با پيروزي بر مس كرمان به فينال جام‌حذفي رسيد و در آستانه يك افتخار تاريخي قرار گرفت.

سايت گل در يادداشتي به بازتاب اين اتفاق پرداخت و از بزرگي فوتبال بوشهر گفت، اما به نظر مي‌رسد به كار بردن يك واژه خاص در اين يادداشت باعث دلخوري هواداران خونگرم و پرشور اين تيم شده است.

سايت گل خود را موظف به اين توضيح مي‌داند كه مقصود نويسنده آن يادداشت هرگز توهين و يا تحقير يك گروه خاص نبوده و به كار بردن برخي واژه‌ها در مطالب ورزشي صرفا با هدف ايجاد جذابيت‌‌هاي فرامتني و خلق فضايي دراماتيزه رخ مي‌دهد.

بخش فارسي سايت گل در دوران فعاليت خود اين نكته را اثبات كرده كه رويكرد مثبتي به فوتبال بوشهر دارد و به دليل حضور خيل عظيم هواداران خونگرم و پرشور در فوتبال اين شهر، هميشه به انعكاس اخبار و يادداشت‌ها درباره تيم‌هاي بوشهري اهتمام ورزيده است.

اميدواريم اين توضيح مختصر توانسته باشد در رفع سوءتفاهم ايجادشده براي هواداران خونگرم بوشهري موثر واقع شده و ارتباط ما با اين عزيزان را مثل هميشه در مسير علاقه و احترام دوجانبه به پيش ببرد.

پي نوشت:به بهانه نگارش اين توضيح، يك بار ديگر از همه كاربران عزيز سايت گل در همه مناطق كشور درخواست مي‌كنيم در متن كامنت‌هاي ارسالي خود از به كار بردن الفاظ نامناسب و به‌خصوص توهين‌هاي قومي و نژادي اكيدا خودداري كنند.

از آن‌جا كه هدف اصلي ورزش سوق دادن اجتماع به سمت پاكي و سلامتي است، روا نخواهد بود كه فضاي پيرامون ورزش و هواداري از تيم‌هاي محبوب‌مان را به ناپاكي‌هاي كلامي آلوده كنيم.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

4. 2 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)