نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: Retrode؛ آداپتور جدید بازی‌ های قدیمی!

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

Retrode؛ آداپتور جدید بازی‌ های قدیمی!

Retrode؛ آداپتور جدید بازی‌ های قدیمی!

این دستگاه دارای بخش‌های برای نوارهای سگا (Genesis/Mega Drive) نینتندو (SNES/SFC games) و بخش پورت آن برای قرار گرفتن اتصال دسته بازی برای سگا و نینتندو .

Retrode آداپتوری جدید است برای دوستداران بازی‌های قدیمی، این آداپتور ۱۶ بیتی یادآور گذشته خیلی از گیمرها و حتی کسانی که دوران کودکی خود را با این بازی‌ها گذرانده هستند است، این دستگاه دارای بخش‌های برای نوارهای سگا (Genesis/Mega Drive) نینتندو (SNES/SFC games) و بخش پورت آن برای قرار گرفتن اتصال دسته بازی برای سگا و نینتندو .

57525 278

شایان ذکر است که اگر شما بخواهید این سبک بازی‌ها را در رایانه شخصی خود داشته باشید نیازمند نرم‌افزارهای اجرا کننده آن هستید و البته این آداپتور هم با داشتن پورت همان کار را انجام می‌دهد اما شما بصورت مجزا تجربه یک بازی با سبک قدیمی را بر روی رایانه خود خواهید داشت و البته کار با این گجت برای شما بسیار ساده خواهد بود و سیستم‌عامل زیاد مهم نخواهد بود و بر روی هر سیستم‌عاملی اجرا خواهد شد . این گجت دارای ۲۲۰ گرم وزن و اندازه آن ۱۶۲mm x 80mm x 42mm می‌باشد . قیمت این گجت ۸۵ دلار می‌باشد .

57526 406
    57527 956
    57528 955

منبع: گویا آی تی

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)