صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: مشکل عجیب idm

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

پیش فرض مشکل عجیب idm

به نام خدا
    همانطور که میدانید اکثر ما از برنامه IDM برای دانلود استفاده میکنیم ، خود من هم همینطور ولی دیروز یک فایل 800 مگابایتی را دانلود کردم که پس از اتمام دانلود در هنگام اتصال فایل های دانلود شده به ناگاه دوباره شروع به دانلود کرد و از 500 مگابایت دوباره استارت دانلود زد . پس از راه اندازی مجدد کامپیوتر این بار غقب تر رفت و از 200 مگابایت شروع به دانلود مجدد کرد تا اینکه دانلود به اتمام رسید ولی در هنگام اتصال دوباره پیام خطا میده .
    تا حالا برای شما همچین اتفاقی در هنگام استفاده از این برنامه افتاده ؟
    تصویری از متن خطا هم به انگلیسی و هم فارسی را میزارم تا در مورد اون بحث و تبادل نظر انجام بشه .

48031756854034672659

02783277497390505580
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

2. 13 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کاربر فعال
    هــــرآغـــــازی پایانـــــی هم دارد = چه خــــــوب که پـــــــایانش خــــــاطره باشد
    تشکر تشکر کرده 
    5,121
    تشکر تشکر شده 
    3,561
    تشکر شده در
    737 پست
    حالت من : Sarbezir
    قدرت امتیاز دهی
    3527
    Array

سلام

این پیغامی که داده و اعلام میکنه که مربوط به هارد دیسک شما هست که ؟ شما برید به این قسمت و پوشه این فیلمی رو که دارید دانلود میکنید رو ببینید

C:\Users\S.M.P\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\S.M.P
    الان برای من ویندوز هفت هست و یوزر رو مینویسه و برای شما که ویندوز XP هست فکر کنم Documents and Settings باشه و بعدش برید به پوشه آی دی ام و اسم اون فیلم رو پیدا کنید و log اون رو باز کنید و ببینید داخلش چیز دیگه ای ننوشته و توضیح دیگه ای نداده ؟کانکشن دانلود رو کم کنید و بزارید بر روی یک که دیگه در آخر پارتها رو به هم نچسبونه و یه سره فایل اصلی رو تحویل بده ببینید چی میشه ؟ یا میتونید این مسیر رو تعییر بدید و در درایو دیگری آدرس بدید که اون جا فایل موقتی دانلود رو ذخیره کنه > NTFS باشه بهتر هست :دی و بعدش هم مسیر پوشه ای که بعد از به هم چسبوندن پارتها باید فایل رو اونجا بزاره رو هم تغییر بدید ؟ یعنی هر دو رو باید اول تغییر بدید و بعد دانلود کنید ؟ کسی دیگه ای دانلود نکرده که ببینید آیا اون فیلم MKV سالم هست یا نیست ؟ میتونه از اونم باشه :دی

مخور غم گذشته _ گذشته ها گذشته
    هرگز به غصه خوردن گذشته برنگشته
    به فکر آینده باش _
    دلشاد و سر زنده باش :دی
    imagephptypesigpicampuserid132531ampdateline1332629599

4. 11 کاربر مقابل از S.M.P عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کاربر فعال
    هــــرآغـــــازی پایانـــــی هم دارد = چه خــــــوب که پـــــــایانش خــــــاطره باشد
    تشکر تشکر کرده 
    5,121
    تشکر تشکر شده 
    3,561
    تشکر شده در
    737 پست
    قدرت امتیاز دهی
    3527
    Array

دوباره سلام :دی

Command Prompt %windir%\system32\cmd.exe ویندوز رو باز کنید و بعدش این chkdsk رو بنویسید و اینتر بزنید و دیسک سخت خودتون رو یه چک بکنید ؟ دیگر دستوراتش رو هم اگه میخواید ببینید یه ?/ به آخر چک دیسک و بعد از یه فاصله بنویسد ؟ اگه سوال پرسید و گفت یه برنامه درگیره یه Y بزنید تا اند تسک یا اند پروسس کنه اون رو ؟
    به فکر آینده باش _

6. 11 کاربر مقابل از S.M.P عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

به نام خدا
    مسیری که آقا سید مصطفی دارند میگند در حقیقت در خود دانلود منیجر برای هر فرد قابل تغییر هستش و در قسمت :
    downloads-options-save to-temporary directory

قرار داره و فایل قبل از تکمیل دانلود و به هم چسبیدن در این قسمت ذخیره میشه و برای همین هست که گاهی با وجودی که مسیری برای فایل تعیین میکنید IDM اعلام کم بودن فضا را میکنه چون در حقیقت ابتدا باید فایل را در این قسمت ذخیره کنه
    طبق گفته IDM بنده باید از نظر ایراد هارد دیسک خود را بررسی میکردم که این کار را همان زمان انجام دادم
    http://www.pic.p30ask.com/images/438...2044349678.png

اما در مورد پیامی که سید مصطفی گفتند این متن پیام ( البته حجمش زیاده )
    http://dl5.p30ask.com/4pc/12/Safe_791.log

دوستان توجه کنند که مورد را میخوام به بحث بکشیم و حتی ااگر نیاز هست اون را به بخش عمومی انتقال بدید تا بحثی کامل در مورد علل وقوع این قبیل خطاها داشته باشیم .
    با سپاس

8. 11 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کاربر فعال
    تشکر تشکر کرده 
    5,121
    تشکر تشکر شده 
    3,561
    تشکر شده در
    737 پست
    قدرت امتیاز دهی
    3527
    Array

سلام
    اتفاقا اگر برای عموم به نمایش در بیاد خیلی بهتر هست ؟ چون هر آدمینی این کار رو نمیکنه و نمیاد سوالی رو در فروم خودش مطرح کنه و متاسفانه بعضی از این دوستان با یوزر جدید میان و فکر میکنن که اگر در فروم خودشون یه چیزی رو مطرح کنند چیزی از بزگواری اونا کم میشه ؟

اضافه شد :دی _ نرم افزار ویندوز رو زیاد نمیشه روش حساب کرد >دستورات داس خیلی بهتر و کارایی بهتری داره و مورد تایید هست :دی
    به فکر آینده باش _

10. 11 کاربر مقابل از S.M.P عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط S.M.P نمایش پست ها
    دوباره سلام :دی

Command Prompt %windir%\system32\cmd.exe ویندوز رو باز کنید و بعدش این chkdsk رو بنویسید و اینتر بزنید و دیسک سخت خودتون رو یه چک بکنید ؟ دیگر دستوراتش رو هم اگه میخواید ببینید یه ?/ به آخر چک دیسک و بعد از یه فاصله بنویسد ؟ اگه سوال پرسید و گفت یه برنامه درگیره یه Y بزنید تا اند تسک یا اند پروسس کنه اون رو ؟
    این مورد را در هنگام ریستارت خود ویندوز انجام میده و داد ولی اگر میخواهید در محیط ویندوز خودش انجام بدم ، این هم برای شما :

http://dl5.p30ask.com/4pc/12/Program-0000.avi

دوستان باز تاکید میکنم بحث بر سر علت به وجود آمدن مشکل هست در حالی که هیچ مشکل سخت افزاری ظاهرا وجود نداره
    شاد و پیروز باشید

12. 11 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.p نمایش پست ها

سلام
    اتفاقا اگر برای عموم به نمایش در بیاد خیلی بهتر هست ؟ چون هر آدمینی این کار رو نمیکنه و نمیاد سوالی رو در فروم خودش مطرح کنه و متاسفانه بعضی از این دوستان با یوزر جدید میان و فکر میکنن که اگر در فروم خودشون یه چیزی رو مطرح کنند چیزی از بزگواری اونا کم میشه ؟
    نه اتفاقا دوست داشتم بعد از داغ شدن بحث اون را انتقال بدم ولی از اونجا که میبینم دوستان همکار زیاد توجه نکردن گفتم شاید بهتر باشه از همین الان پست را انتقال بدیم بخش عمومی تا در مورد اون بیشتر و بهتر شاید دوستان کاربر نظر بدهند .
    لازم به ذکر من با هزار ترفند فیلم را تونستم نگاه کنم ، هر چند kmplayer و ... نتونستند اون را پخش کنند .

پ.ن.
    دوستان توجه کنند که این سایت دارای دو اسم هست ، اولی اون آذردانلود (azardl.com & forums.azardl.com ) به معنی دانلود آتشین و هدف از اون قرار دادن بروزترین نرم افزارها و بازی ها و ... بوده و نام دوم که بسیار به اون علاقه مند هستم و خودم اون را انتخاب کردم ( نام اول با مشورت با آقای مهندس صباغی انتخاب شد ) پی سی آسک ( p30ask.com & forum.p30ask.com ) هستش که از دو قسمت p30 معادل pc انگلیسی و ask معادل پرسش و درخواست هست ، تشکیل شده و بررسی نرم افزارها و سیستم ها و هر آنچه که در یک محیط علمی میتوان در مورد آن بحث کرد هدف ایجاد آن بوده و انتظارم این هست که دوستان با همراهی هم بتوانیم محیطی را ایجاد کنیم که در تمام موارد علمی و تفریحی در آ« بحث و تبادل نظر می شود تا در نهایت با نتیجه گیری به هدف نهایی برسیم و چه بهتر که یکی از مدیران و یا کاربران فعال بخش در آخر تاپیک و یا در انتها با اضافه کردن ماحصل و نتیجه بحث به پست اول یک نتیجه گیری کلی را انجام بدهند .
    با سپاس

14. 11 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    :دی
    تشکر تشکر کرده 
    4,525
    تشکر تشکر شده 
    1,770
    تشکر شده در
    321 پست
    حالت من : Khaste
    قدرت امتیاز دهی
    327
    Array

سلام،
    فکر کنم الان زیاد جای نگرانی نیست! چون گویا فعلا فقط برای این فایل خاص پیش اومده،

و ممکنه به صورت اتفاقی و مقطعی نرم افزار، هارد، یا سیستم عامل با مشکلی مواجه شده باشه! اما اگه این موضوع باز هم تکرار شد باید نگران شد و به دنبال چاره بود،

کلا اگه همه چیز در مورد هارتون به نظرتون عادی و بدون خطا یرسه، پس زیاد به اون پیغام که "مشکل از هارد است" توجه نکنید!
    ممکنه مشکلات نرم افزاری یا وجود برخی نرم افزارها(آنتی ویروس، فایروال، مشکلاتی در سیستم عامل، یا حتی بد افزار و برخی نرم افزارهای دیگر) باعث اشکال در عملکرد هارد بشن.

در ضمن! یادمه چند سال پیش با نسخه پرتابل idm مشکلاتی تقریبا مشابه داشتم که با تعویض اون مشکل حل شد.

اینا موارد کلی که به نظرم رسید،
    لطفا اگه مطلبی را کپی می کنید منبع را ذکر کنید، با تشکر
    امضااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

16. 10 کاربر مقابل از hossenf عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

خوب مسئله اینجاست که چرا برای این فایل و دوبار پشت سر هم اتفاق افتاده ؟ در حالی که تو سیستم برای هیچ فایلی مورد مشابه رخ نداده و فایل هم حداقل 100 نفر دیگه اون را دانلود کردند و مشکلی نداشتند !
    حتی تغییر نام فایل هم فایده ای نداشت و مورد مشابه رخ داد .
    بر روی سرور ویندوز سایت دانلود کردم مشکلی نبود و دوباره فقط همین فایل مشکل پیدا کرد بر روی سیستم کامپیوتر خودم !
    کمی جای تعجب داره

18. 10 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کاربر فعال
    تشکر تشکر کرده 
    5,121
    تشکر تشکر شده 
    3,561
    تشکر شده در
    737 پست
    قدرت امتیاز دهی
    3527
    Array

سلام
    محمد جان شما میفرمایین دیگران که دانلود کردند هیچ مشکلی نداشتند و فایل تصویری سالم هست و بدون مشکل ؟ این فایل در سیستم شما فقط مشکل داره و پیغامش هم اون هست ؟ که الان میفرمایین فایل تصویری مشکل داره و سخت پخش میشه ؟چیزی که تا حالا لنگه اونو ندیدم ؟ :دی خب به درایو دیگری هم انتقال میدی باز مشکل داره یا نه ؟
    این پات پلیر رو یه بار امتحان کن > چیزی از کی ام کمتر نداره .ببین اینم در پخش مشکل داره :دی
    http://www.dvbsupport.net/download/f...r1.5.33573.EXE
    اون log رو هم آخراشو میخوندی ؟ همش لازم نبود :دی
    اینجا رو یه نگاه بکن و ببین چه چیزهایی به صورت Real-Time درهاردت دارن کار میکنن :دی
    اون قسمت دیسک رو میگم .

Resource Monitor
    Monitor the usage and performance of the following resources in real time: CPU, Disk, Network and Memory
    C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\System Tools
    windir%\system32\perfmon.exe /res%

به فکر آینده باش _

20. 9 کاربر مقابل از S.M.P عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)