نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تعيين پاداش براي شکست پرسپوليس در جام حذفي

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    حالت من : Motarez
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

تعيين پاداش براي شکست پرسپوليس در جام حذفي

پرسپوليس در اين فصل مقابل دو تيم مس کرمان و مس سرچشمه ناکام بوده است و ما قطعا سومين مسي خواهيم بود که براي اين تيم دردسر درست مي کنيم
    00031666
    مدیر عامل باشگاه مس رفسنجان گفت: اگر بازیکنان ما بتوانند پرسپولیس را حذف کنند پداش قابل توجهی می گیرند و دست من در این زمینه باز است.

علی زینلی اظهار داشت: تیم ما انگیزه های زیادی برای شکست پرسولیس دارد و اگر بازیکنان ما بخواهند می توانند این تیم را در آزادی شکست دهند زیرا قبل از این هم تیم های بزرگی همچون استقلال و فولاد را از گردونه مسابقات جام حذفی خارج کرده ایم.

وی افزود: ناداوری ها د راین فصل از مسابقات بد جور گریبان ما را گرفته است و اگر داوران در زدن سوت های خود دقت لازم را داشتند اکنون جایگاه ما د رانتهای جدول نبود.

زینلی گفت: تیم ما هم به لحاظ مربی و هم در اختیار داشتن بازیکنان خود در تنگنا نیست ما فقط بدشانسیم و اگر ناداوری و بدشانسی از تیم ما دور می شد قطعا نتایج بهتری می گرفتیم.

مدیرعامل مس رفسنجان در پاسخ به این سوال که آیا بودجه کافی با وجود دو تیم لیگ برتری مس و مس سرچشمه برای مس رفسنجان اختصاص می یابد گفت: ما برای خود باشگاهی مستقل هستیم و دکتر سعد محمدی هم همواره به مجموعه ما لطف داشته است و قطعا هرگونه کمکی که توانسته با ما کرده است.

وی تصریح کرد: با همه این شرایط تیم ما در این فصل قبلیت لیگ برتری شدن ندارد زیرا هنوز در زیرساخت ها مشکلاتی که داریم که باید ابتدا آنها را رفع کنیم بعد با خیالی آسوده به لیگ برتر فکر کنیم.

زینلی گفت: شک نکنید جایگاه مس در پایان نیم فصل در بین شش تیم بالای جدول خواهد و من این انگیزه را در بین بازیکنان خود می بینم.

مدیرعامل مس رفسنجان با اشاره به بازی روز سه شنبه مس رفسنجان با پرسپولیس در جام حذفی گفت: پرسپولیس در این فصل مقابل دو تیم مس کرمان و مس سرچشمه نا کام بوده است و ما قطعا سومین مسی خواهیم بود که برای این تیم دردسر درست می کنیم ضمن اینکه برای شکست این تیم در ورزشگاه آزادی پاداش خوبی در نظر گرفته ام و مدیریت مجموعه مس دست من را در این زمینه باز گذاشته است.

مس رفسنجان هم اکنون با کسب یک امتیاز از 4 بازی در انتهای جدول 14 تیمی گروه الف مسابقات لیگ یک قرار گرفته است.

در دنیا هیچ بن بستی نیست.یا راهی خواهم یافت،یا راهی خواهم ساخت

2. کاربر مقابل از sorna عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)