نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: آموزش راه اندازی وایرلس دل 5010

مدير باز نشسته
    NO PM
    تشکر تشکر کرده 
    940
    تشکر تشکر شده 
    1,656
    تشکر شده در
    762 پست
    قدرت امتیاز دهی
    682
    Array

آموزش راه اندازی وایرلس دل 5010

سلام به همه ، تو این تاپیک میخوام مشکل استفاده از وایرلس دل 5010 رو برای همه اونهایی که این مشکلٌ تو ویندوز 7 ، 32 یا 64 دارن یک بار برای همیشه حل کنم:
    اول اینکه این درایوری که تو سایت دل برای DW Wireless 1501 هست اشتباهه و اصلا برای این کارت وایرلسی که روی لپتاپ هست نیست چون بیشتر لپتاپها تولید چین هستش کارت وایرلس دل 5010 از شرکت Broadcom هست و فقط باید درایور مخصوص این کارت رو با ورژن کد WLAN Broadcom 5.60.350.6 باز هم میگم فقط همین ورژن رو به صورت دستی دانلود و نصب کنید چون هیچ نرم افزار عیب یاب یا آشکار ساز درایوری اینو نمی فهمه و فقط همون درایور DW 1501 Broadcom که تو سایت دل هست رو پیدا میکنه بنابراین میتونید از این آدرس (سافت پدیا) این درایور رو که یه فایل Zip با حجم 24 مگ هست دانلود کنید :

دوستان اگه نام که درون کادر زیر هست رو در گوگل جستجو(فقط این اسمو) کنید برنامه را بصورت مستقیم میتونید دانلود کنید اگه مشکل بود به خودم بگید لینکشو میذارم:
    کد:
    WLAN Broadcom 5.60.350.6

البته همونطور که می بینید این درایور برای کارت وایرلس لپتاپهای ایسر آسپیر هست ولی مطمئن باشید کار می کنه.
    چگونگی نصب این درایور:
    قبل از هر کاری اول باید تمامی درایور های نصب شده قبلی برای کارت وایرلس DW Wireless 1501 از طریق Program & Features از روی لپتاپ پاک کنید بعد از پاک کردن یه Restart لازمه، توجه داشته باشید که اون آیکن های آنتن و peer network که توی Notification bar ویندوز هست برای درایور قبلی هستن که با پاک کردن درایور اون آیکن ها پاک میشن پس جای هیچ نگرانی نیست!
    بعد از Restart کردن از توی فولدر درایور روی فایل Setup رایت کلیک کنید و از طریق Run as adminisrator اون رو باز کنید بعد از نصب Setup باید فایل SilentInstall رو فقط با Double Click معمولی Open کنید یه صفحه باز میشه صبر کنید تا خودش کارهاشو انجام بده بعد اتوماتیک Close میشه،تمام شد حالا دوباره یه Restart کنید بعد از بالا آمدن ویندوز اگر شبکه وایرلسی دوروبرتون باشه داخل Notification Bar ویندوز نمایش داده میشه ، حالا برید حالشو ببرید

چون این مشکل برا خودمم پیش اومده بود و نمیتونستم درایورو نصب کنم کلی تحقیق کردم تا اینو پیدا کردم و خیلی هم خوب کار میکنه

هر مشکلی بود بگید تا بر طرف بشه (علی20)
    زندگی سخت است اما من سخت ترم ....

نمایش محتوای مخفی

2. 3 کاربر مقابل از ali20 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)