نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تصاویری تماشایی از رنگین کمان ستارگان

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

تصاویری تماشایی از رنگین کمان ستارگان

عکاسی با نوردهی طولانی
    تصاویری تماشایی از رنگین کمان ستارگان

یک عکاس ایتالیایی با استفاده از تکنیک نوردهی طولانی مدت توانست از رنگین کمانی که از جنس ستارگانی که در فاصله میلیونها سال نوری از زمین قرار دارند عکسبرداری کند.
    سرویس خواندنی ها «فردا» به نقل از مهر: یک عکاس ایتالیایی با استفاده از تکنیک نوردهی طولانی مدت توانست از رنگین کمانی که از جنس ستارگانی که در فاصله میلیونها سال نوری از زمین قرار دارند عکسبرداری کند.

مائوریتزیو پینیوتی، عکاس نجوم 44 ساله ایتالیایی با استفاده از تکنیک نوردهی طولانی و با کمک اجرام آسمانی درخشانی که در فاصله میلیونها سال نوری از زمین قرار دارند توانست تصاویری تماشایی از ستارگانی تهیه کند که شبیه به یک رنگین کمان در پهنه آسمان امتداد یافته اند. "پینیوتی" این عکسها را در پارک ملی کوهستانهای "سیبیلینی" در ایتالیا گرفته است.

وی در این خصوص اظهار داشت: "عکاسی تقریبا شغل دوم من است چون علاقه بسیار زیادی به این کار دارم اما هرگز به اندازه کافی برای دیدن چیزی شبیه به این خوش شانس نبودم. "

براساس گزارش دیلی میل، این عکاس آماتوری نجوم درباره روش عکاسی خود گفت: "برای تهیه این عکسها از 20 ثانیه تا بیش از 2 ساعت نوردهی کردم. زمانی که نتیجه این نوردهی طولانی مدت را دیدم دهانم باز مانده بود."

86348 994

رنگین کمان ستاره- یک خوشه زیبای ستارگان یک گنبد واضح را در پهنه آسمان بالای جلگه کاستلوچو در پارک ملی کوهستانهای
    سیبیلینی ساخته است

86349 484
    رنگین کمان ستاره- یک خوشه زیبای ستارگان یک گنبد واضح را در پهنه آسمان بالای جلگه کاستلوچو در پارک ملی کوهستانهای سیبیلینی ساخته است

86350 961
    خیره به ستارگان- مائوریتزیو پینیوتی می گوید که بین 20 ثانیه تا 2 ساعت نوردهی کرده است
    [SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)