صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 115

موضوع: تاپیک هواداران تراختور

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    حالت من : Motarez
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

تاپیک هواداران تراختور

دوستان با راه انداختن این تاپیک اخبار مربوط به باشگاه تراختور(تراکتور) رو در این تاپیک بذارید

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

پیش فرض جعفري مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز شد

جعفري مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز شد

نشست هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز شنبه شب برگزار شد که طی آن سردار محمدحسین جعفری به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب شد.

مراسم معارفه مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز که در گذشته برای مدتی رئیس هیئت تیراندازی استان آذربایجان شرقی بوده، قرار است چهارشنبه هفته جاری برگزار شود.

به احتمال زیاد حسین خطیبی سرپرست این باشگاه هم با عنوان قائم مقام به فعالیت خود در این باشگاه پرطرفدار تبریزی ادامه خواهد داد.

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

پیش فرض علي مولايي به تراکتورسازي تبريز پيوست

علي مولايي به تراکتورسازي تبريز پيوست

علی مولایی با عقد قراردادی 2 ساله به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست. این بازیکن که فصل پیش در سپاهان حضور داشت، تنها در چند بازی فرصت حضور در میدان را پیدا کرد. این بازیکن پیشینه حضور در مس کرمان را نیز در کارنامه دارد.

پیش از این رسول خطیبی از گسترش فولاد تبریز، میثم منیعی وعباس محمدی از مس کرمان، محمد نصرتی از النصر امارات، محمدرضا مامانی و داود دانش دوست با ثبت قراردادهای‌شان در هیئت فوتبال استان تبریز به تراکتورسازی پیوستند.

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

پیش فرض ابراز رضايت "رسول خطيبي" از اردوي ترکيه

رسول خطيبي افزود: در طول مدت برپايي اين اردو تمامي بازيکنان با زحمان بي شائبه کادرفني تلاش‌هاي فراواني کردند تا تيم به آمادگي لازم براي حضور باصلابت در ليگ برتر برسد.

وي اضافه کرد: علاوه بر تمرينات فشرده و سخت در ترکيه، انجام چند بازي تدارکاتي نيز باعث شد تا نفرات موجود تيم به هماهنگي هاي نسبي نيز دست يابند که اين امر در ادامه تمرينات و اردوي تهران به مراتب بيشتر نيز خواهد شد.

خطيبي با تاکيد بر اينکه تيم تراکتورسازي امسال يکي از تيم هاي مدعي کسب عنوان قهرماني ليگ برتر است، تصريح کرد: تمامي زحمات کادرفني و بازيکنان براي دست يابي به اين هدف مهم استوار است و هر آنچه در توان داشته باشيم براي کسب نتايج شايسته به کار خواهيم گرفت.

وي ادامه داد: هواداران فهيم و نکته سنج تيم تراکتور اطمينان داشته باشند که تمامي نفرات تيم براي حداقل کسب سهميه آسيايي وارد رقابت هاي ليگ برتر مي شوند و در اين راه هر چه در توان داشته باشيم به انجام خواهيم رساند.

بازيکن تراکتورسازي گفت: با شروع ليگ برتر، هواداران تراکتور و فوتبال آذربايجان بايد همچون سال گذشته در هر شرايطي حامي تيم خود باشند.

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

پیش فرض مراسم معارفه مديرعامل باشگاه تراکتورسازي فردا برگزار مي‌شود

مراسم معارفه مديرعامل باشگاه تراکتورسازي فردا برگزار مي‌شود

در این مراسم که با حضور مسئولان و اعضای هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی، مسئولان سپاه پاسداران و بسیج آذربایجان شرقی، مربیان، کادر فنی و بازیکنان تیم تراکتورسازی برگزار خواهد شد، ضمن تقدیر از زحمات ناصر شفق، مدیرعامل پیشین باشگاه تراکتورسازی، محمد حسین جعفری به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه معرفی خواهد شد.

محمد حسین جعفری پس از نشست شنبه شب هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب شد.

پس از برکناری ناصر شفق از مدیرعاملی باشگاه تراکتورسازی، جمشید خطیبی به مدت چند ماه سرپرستی باشگاه تراکتورسازی را عهده‌دار بود و در نهایت سرهنگ جعفری به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه منصوب شد. گفته می شود خطیبی به عنوان قائم مقام باشگاه به همکاری خود با تراکتورسازی ادامه خواهد داد.

6. کاربر مقابل از sorna عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

پیش فرض فهرست بازيكنان تراكتورسازي در ليگ برتر

فهرست بازيكنان تراكتورسازي در ليگ برتر

مطلب قابل اشاره در مورد فهرست نهايي تيم تراکتورسازي اينکه با توجه به خبرهاي روزهاي اخير خبري از جدايي عرفان اولروم نيست و همچنين محمدرضا ماماني که تا يک روز قبل از آخرين روز فصل نقل و انتقالات همراه تيم بود از فهرست نهايي خارج شد. همچنين محمد لطفي به عنوان بازيکن رده اميد به جمع بازيکنان بزرگسال اضافه شد و از شش سهميه ليگ برتري اين تيم فعلا علي مولايي، مرتضي اسدي، عباس محمدي و ميثم منيعي فهرست سهميه را پر کردند و جاي دو بازيکن ليگ برتري خالي است.
    مهدي ثابتي، عباس محمدي، حجت‌ نوراللهي، الو ترائوره، مصطفي اکرامي،‌ داود دانشدوست، مجتبي ترشيز، محمد نصرتي، ميثم منيعي، سيدمحسن حسيني، مهدي کياني، لئوناردو پيمنتا، عليرضا جليلي، کرار جاسم محمد، مرتضي اسدي، علي مولايي، محمدصادق طاهري، محمد ابراهيمي، محمد لطفي، مسعود ابراهيم‌زاده، رسول خطيبي، عرفان اولروم،‌ علي عليزاده

8. کاربر مقابل از sorna عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

پیش فرض كمالوند:تراكتورسازي مظلوم‌ترين تيم عالم است

فراز کمالوند پس از شکست يک بر صفر برابر پاس همدان اظهار داشت: برد و باخت براي هر تيمي وجود دارد و و اين يک امر طبيعي است و هيچ تيمي نمي‌تواند ادعا کند که هيچ وقت شکست نمي‌خورد.
    وي ادامه داد: ما با مشکلات زيادي روبرو هستيم و نبود تماشاگران و اتفاقات عجيب و غريب نيز در عملکرد ما تاثير داشت. 33 دقيقه بازي روز جمعه و مابقي آن در روز شنبه کيفيت بازي را پايين آورد.
    کمالوند گفت: قبول دارم که بازي خوبي را به نمايش نگذاشتيم و مسئوليت باخت را بر عهده مي گيرم. البته درست است که ثابتي بر روي گل مقصر بود، اما اين دروازه‌بان در ديدارهاي گذشته براي ما بازي‌هاي خوبي را انجام داده است و نمي‌توان او را مقصر اصلي داشت.
    وي گفت: 12 دقيقه ادامه نيمه نخست تا بازيکنان آمدند که در شرايط بازي قرار بگيرند و گرم شوند به پايان رسيد. شرايط غير قابل پيش بيني باعث شد که شکست بخوريم و در هنگام باخت هم همه بازيکنان مقصر هستند.
    سرمربي تراکتورسازي گفت: حضور تماشاگران آن هم براي تيمي مانند تراکتورسازي تاثير دارد و آنها مي توانند به پيروزي يک تيم کمک کنند. 3 هفته است که بدون تماشاگر بازي مي کنيم و با وجود اين مشکلات بايد بگويم که تراکتورسازي مظلوم ترين تيم عالم است.
    کمالوند در مورد قانون بازي نيمه تمام عنوان کرد: تا آنجا که من از قوانين فيفا مطلع هستم بازي نيمه تمام بايد از ابتدا آغاز شود و فصل گذشته نيز در ديدار مقاومت سپاسي اين اتفاق افتاد.
    وي ادامه داد: ما از همان روز جمعه به اين تصميم اعتراض داشتيم، اما وقتي مسئولان مي‌گويند بايد که ادامه بازي انجام شود چاره‌اي نداريم.
    وي اظهار داشت: در فصل نقل و انتقالات با تغييرات مديريتي نتواستيم چند بازيکن مورد نظر خود را جذب کنيم و دچار مشکل شديم، اما بايد بگويم که از بازي ملوان به بعد چهره واقعي تراکتورسازي را خواهيد ديد.

زمان ارسال خبر : يکشنبه 24/05/1389

در دنیا هیچ بن بستی نیست.یا راهی خواهم یافت،یا راهی خواهم ساخت

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

كمالوند از سرمربيگري تراكتورسازي استعفا كرد

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز به دليل مصاحبه‌هاي مدير عامل اين باشگاه و اختلاف نظر با وي امروز از سرمربيگري اين تيم استعفا کرد.
    فراز کمالوند در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: امروز در يکي از روزنامه‌هاي ورزشي مصاحبه‌اي از جعفري مدير عامل باشگاه ديدم که در آن صداقت وجود نداشت و به خاطر اين اختلاف نظري که به وجود آمده شرايط را براي ادامه کار در اين تيم مهيا نمي‌بينيم و از سمت خود استعفا کردم.
    وي افزود: من اين موضوع را به آقاي خطيبي سرپرست تيم اطلاع دادم و به ايشان گفتم به تبريز باز نمي‌گردم تا تکليف اين موضوع روشن شود.
    imagephptypesigpicampuserid140ampdateline1327832920

تا بهشت راهی نیست ...

خدایا!!! درک من را از خودت و از خودم بیشتر کن

خوشبختي ما در سه جمله است :
    تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    ولي ما با سه جمله ديگر زندگي مان را تباه مي کنيم :
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

11. 2 کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

جعفري: هيچگاه نگفته ام باشگاه تراكتورسازي مشكلي مالي ندارد

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز گفت: هيچ گاه در گفت و گو با رسانه هاي مختلف اعلام نکرده ام باشگاه مشکل مالي ندارد.
    محمد حسين جعفري روز يکشنبه در گفت و گو با ايرنا، در خصوص اظهارات کمالوند مبني بر اينکه ديگر به باشگاه تراکتورسازي بازنخواهد گشت، افزود: از اين موضوع بي اطلاع هستم اما در خصوص انتقاد کمالوند از صحبت هاي من در يکي از روزنامه هاي ورزشي بايد اعلام کنم اين صحبت ها را انجام نداده ام.
    وي ادامه داد: کمالوند بايد به تمرينات تيم بازگردد زيرا ما به او نياز شديدي داريم.
    مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز گفت: شايد باشگاه ما مشکل مالي داشته باشد اما در تلاش هستيم تا اين مشکلات را برطرف و پول بازيکنان را پرداخت کنيم.
    گفتنی است، فراز کمالوند امروز به دليل اظهارات محمد حسين جعفري در يکي از روزنامه هاي ورزشي از سرمربيگري تراکتورسازي تبريز استعفا کرد.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

13. 2 کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

پیش فرض کمالوند به تراکتورسازي بازگشت

فراز کمالوند به کادر فني تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز بازگشت.
    سردار جعفري مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز با اعلام اين خبر گفت: پس از اتفاقات اخير و صحبت‌هاي فراز کمالوند درباره جدايي از تيم فوتبال تراکتورسازي، وي صبح امروز (دوشنبه) به صورت تلفني با من صحبت کرد و با رفع سوءتفاهم‌ها به کادر فني تيم برگشت. در حال حاضر تراکتورسازي در تهران بسر برده و عصر امروز با تيم کاوه تهران ديداري تدارکاتي خواهد داشت.
    وي در پاسخ به اين سوال که چرا اصلا چنين اتفاق‌هايي در باشگاه تراکتورسازي رخ مي‌دهد و مربي که هيچ استعفاي مکتوبي نداده صحبت از جدايي مي‌کند، اظهار کرد: اين‌ کارها خوب نيست و ما با يک اقدام عجيب روبرو شديم. هرچند کمالوند به من گفت با اين کار تنها مي‌خواسته دست مديريت باشگاه را براي هرگونه تغيير احتمالي در راس کادر فني باز بگذارد. من هم توضيحاتي را درباره صحبت‌هايم مبني بر مسايل مالي باشگاه به وي دادم.
    مديرعامل باشگاه تراکتورسازي در پاسخ به اين سوال که چطور کمالوند در مصاحبه‌هاي مختلف مشکلات مالي و موضع‌گيري مديريت باشگاه در اين زمينه را علت جدايي‌اش عنوان کرده اما به يکباره گفته با اعلام شفاهي استعفا، خواسته دست شما را براي تغييرات احتمالي در کادر فني باز بگذارد، گفت: نمي‌دانم نيت او از اين حرف‌ها چيست اما در هر حال بنده به منافع باشگاه و تيم تراکتورسازي فکر مي‌کنم و در مصاحبه‌هايم هم گفته‌ام اگر کمالوند اصرار بر رفتن دارد، ديگر نمي‌توان کاري کرد. حال کمالوند به تيم برگشته و بهتر است ديگر اين موضوع تمام شود.
    وي با بيان اينکه هر باشگاهي مشکلات مالي خود را دارد، ادامه داد: همه باشگاه‌هاي کشور با مشکلات مالي دست به گريبان بوده که مديران همواره درصدد کاهش آن هستند. باشگاه تراکتورسازي هم از اين قاعده مستثني نبوده اما مشکلات ما حاد نيست. به جرات مي‌توانم بگويم باشگاه ما بيش از شصت‌ درصد تعهدات مالي‌اش را انجام داده است. عده‌اي از بازيکناني مطالباتي را دريافت کردند و سايرين هم بزودي بخشي از مطالبات‌ خود را خواهند گرفت.
    جعفري همچنين درباره برنامه‌هاي آماده‌سازي تيم تراکتورسازي در تعطيلات ليگ نيز گفت: تيم ما در مجموع تمرين‌هاي خوبي را در اين مدت سپري کرد. ما اردوي مفيدي را هم در دوبي برگزار کرديم که در آنجا با تيم‌هاي الشعب امارات و نساف ازبکستان بازي تدارکاتي داشتيم. با وجود آنکه سه بازيکن ملي‌پوش تيم در اختيار نبوده و دو بازيکن اصلي هم مصدوم بودند اما از عملکرد تيم در اين مسابقه‌ها راضي هستم. ما دو بر صفر الشعب را شکست داديم و سه گل هم از تيم اصلي نساف دريافت کرديم.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

15. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: