نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: هشدار ...

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

هشدار ...

به نام یزدان پاک
    ضمن سلام و خسته نباشید خدمت کلیه همکاران و کاربران
    نکته ای هست که دوستان لازم دیدم در اینجا اونو متذکر بشم
    اخیرا عده ای از کاربران خانم سایت نصبت به امنیت اطلاعات ثبت نامی مخصوصا id یاهو مسینجر اظهار نارضایتی کردن ، لذا لازم ذکر کنم که دوستان عزیز با قرار دادن این اطلاعات در قسمت که در تصویر هم مشخص کردم (مسیر : کنترل پنل شما -اطلاعات خود را ویرایش کنید)یا این لینک (http://forums.azardl.com/profile.php?do=editprofile) موجب دیده شدن این مورد برای کلیه کاربران میشن و سایت و مدیریت اون هم از این بابت هیچ کاری نمیتونه انجاتم بده چون این عزیزان به خواست خودشان این کار را انجام دادن و دلیلی وجود نداره بابت عملی که سایت نصبت به اون مقصر نیست به کاربر و یا مدیری تذکر بده .
    دوستان میتونند با رفتن به مسیر ذکر شده اطلاعات خودشان را ویرایش کنند و همین جا به همه کاربران عزیز تمامی مجموعه های تحت پوشش آذرنیم و پی سی آسک اطمینان میدم تیم مدیریتی این مجموعه همواره حافظ اطلاعات شما بوده و هست و کلیه پنلهای خصوصی به شدت از لحاظ امنیتی قوی هستند و تا به امروز احدی توان ورود به و نفوذ به این مجموعه را نداشته و به امید خدا نخواهیم گداشت داشته باشد .
    لازم بذکر است که به جز سرپرستان مجموعه و ناظم ارشد سایت کسی به اطلاعات ثبت نامی دسترسی ندارد و هر عزیزی شکایتی از این بابت داشت سریعا به بنده و یا سارا خانم ( Sara12 ) اطلاع بده تا رسیدگی بشه و باید بگم از هر چیزی برای بنده مهمتر همین مساله امنیت و آسایش همگی شما می باشد .
    دوباره تاکید میکنم که دسترسی به پیامهای خصوصی کلیه عزیزان به جر خود فرد برای هیچ احدی حتی خود بنده میسر نیست و کلیه راههای ارتباطی به دیتا بیس سایت مصدود می باشد .
    با سپاس از همگی شما عزیزان ، ساعاتی خوش را برای همگی در کلیه وبسایتهای دنیای مجازی مجموعه آرزو داریم
    تیم مدیریتی مجموعه آذرتیم (انجمن آذردانلود )
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

2. 19 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)