این رفتارها دلسردی می‌‌آورد
475954 PhotoA

عباس ترابیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد جلسه با دستیاران کی‌روش برای برنامه ریزی تیم ملی اظهار داشت: قبل از اینکه مربیان تیم ملی به مرخصی بروند روز گذشته جلسه ای با آنها گذاشتیم تا در خصوص برنامه های آینده تیم ملی تصمیم گیری کنیم. تاریخ هایی برای برگزاری بازی های دوستانه و اردوهای تیم ملی تعیین و قرار شد گاسپار در خصوص این برنامه ها با کارلوس کی‌روش صحبت کند و نظر وی را جویا شود.
وی افزود: یکی از معضلاتی که برای مرحله دوم داریم زمان بندی در نظر گرفته شده برای مرحله دوم مقدماتی جام جهانی است. فاصله بازی های تیم ملی با حریفان ۴۸ ساعت یک بار است و با توجه پروازهایی که هست این مسئله کار تیم ملی را سخت می کند.
ترابیان در خصوص اینکه گفته می شود به دلیل سختی هایی که تیم ملی برای بازگشت از اندونزی به ایران کشیده کی‌روش درخواست پرواز چارتر کرده، اظهار داشت: من اعتقاد دارم در سفری که به اندونزی داشتیم کسی اذیت نشد. بچه هایی که قرار بود بعد از بازگشت از اندونزی در لیگ بازی کنند در قسمت درجه یک هواپیما نشستند. همه این مسائل از قبل پیش بینی شده بود. حتی از بحرین که می خواستیم به اندونزی برویم همان جوراب های خاصی که برای راحتی پا است برای کلیه بازیکنان تهیه شد تا پاهایشان باد نکند. ۱۱ بازیکن اصلی هم در بهترین قسمت هواپیما قرار گرفتند.
رئیس کمیته فوتسال در ادامه گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد انتخاب محمد کشاورز به عنوان بهترین بازیکن فوتسال آسیا اظهار داشت: من به کشاورز بابت این عنوان تبریک می گویم و گلایه ای از رسانه ها به خصوص رسانه ملی دارم. مگر سایز جایزه کشاورز کوچکتر از سایر جایزه ها بود که ارزشی برای آن قائل شندند. حتی در فیلم هایی که از این مراسم پخش شد توجهی به کشاورز نشد. با کسی که جایزه ای نگرفته بود مصاحبه شد اما به کشاورز اهمیتی ندادند.
ترابیان افزود: این رفتارها جز دلسردی برای جامعه فوتسال و کسانی که در فوتسال زحمت می کشند چیز دیگری ندارد. محمد کشاورز برای ما ارزشمند است. همان لقب سیم خارداری که به او داده اند نشان می دهد که او توانمند است.