11 11 13 152381

- مدافع اخراجی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اتهامش به ارتکاب عمل غیراخلاقی در بازی مقابل داماش گیلان گفت: اتفاقی که نیفتاده است را به من نسبت داده اند ، سوال من این است که جرمم چیست؟

به گزارش ایرنا، 'شیث رضایی' در نشست خبری ظهر یکشنبه خود اظهار داشت: در تمام دوران دوازده ساله زندگی ورزشی ام فقط شش بار به کمیته انضباطی رفته ام.
وی ادامه داد: در این شش مرتبه دوبار من شاکی بودم، یک بار برای تشویق به عنوان بازیکن اخلاق رفتم، یک بار در سال 85 به دلیل تکل خطرناک یک جلسه محروم شدم، دو بارهم به دلیل درگیری با علی دایی و علیرضا حقیقی در دو بازی مختلف به کمیته انضباطی احضار شدم که در هر دو مورد من یک جلسه و دایی و حقیقی سه جلسه محروم شدند.
رضایی تصریح کرد: در تمام زندگی ام هیچ مورد عمل غیراخلاقی نداشته ام و حتی اگر از نیروی انتظامی هم استعلام بگیرید هیچ سابقه بدی از من نخواهید یافت.
وی با گلایه از عملکرد عادل فردوسی پور و برنامه نود در مورد جنجال پیش آمده درباره او و محمد نصرتی گفت: فکر می کنم همانطور که زمین مسابقه پاک است رسانه ملی نیز پاک است و باید عملکرد بهتری توسط این رسانه انجام شود.
مدافع اخراجی پرسپولیس خاطرنشان کرد: برای بی حاشیه بودن باید از جایی شروع می کردم و من در شش ماه گذشته هیچ حاشیه ای نداشته ام.
وی تاکید کرد: به دلیل فشار رسانه ها حتی شب ها نمی توانستم به راحتی بخوابم بنابراین با غلامرضا رفیعی وکیل و کارشناس حقوقی فوتبال تماس گرفتم تا از حیثیت خودم دفاع کنم.اگر می بینیند سکوت کرده ام به احترام افکار عمومی است.
رضایی در پاسخ به این سوال که در صورت بی گناه بودن به چه دلیل بیانیه عذرخواهی منتشر کرده است؟ گفت: به دلیل سوتفاهم پیش آمده از مردم عذرخواهی کردم. امام صادق(ع) می فرماید اگر هفتاد نفر گفتند کسی کاری را انجام داده و خود او گفت آن کار را نکرده ام پس او آن کار را انجام نداده است.
وی در پاسخ به سوالی درباره اخراجش از باشگاه پرسپولیس نیز گفت: در این مورد چیزی نمی گویم اما از باشگاه درخواست استیناف کرده ام.
مدافع اخراجی تیم پرسپولیس با نام بردن از محمد رویانیان، جمشید زارع، علی پروین، مازیار زارع، فیروز کریمی، محمد دادگان، جواد کاظمیان و سایر بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران از آنها به دلیل حمایت هایشان تشکر کرد.