مردی که خواهر خود و فرزندش را به قتل رسانده بود در دادگاه محکوم به قصاص شد.
به گزارش خبرنگار ما،فردی که ماموران را در جریان این حادثه قرار داد شوهر الهام(مقتول) بود. زمانی که پلیس در محل حاضرشد و اجساد را به پزشکی قانونی انتقال داد تحقیقات از شوهر متهم آغاز شد. وی به ماموران گفت: من در ساختمان محل سکونتم بودم، ظهر برادر همسرم از تهران به خانه ما آمد و ناهار دو رهم بودیم بعد من باز سر کارم رفتم داشتم در طبقه پایین یکی از واحدهای خانه را درست میکردم. نمیدانم چه اتفاقی افتاد که همسرم کشته شد. بعد از ظهر وقتی وارد خانه شدم دیدم همسر و فرزندم کنار هم دراز کشیدهاند و پتویی دور آنها پیچیده شده است. فکر کردم همسرم خوابیده است وقتی پتو را کنار زدم با جسد او و فرزندم(سبحان) مواجه شدم. از آنجایی که برادر همسرم در خانه ما بود فکر میکردم که او این کا را کرده باشد چرا که او معتاد است و النگوهای همسرم گمشده است. ماموران بعد از چند روز تحقیقات ابوالفضل را بازداشت کردند و این جوان به قتل خواهر و خواهر زادهاش اعتراف کرد. نماینده دادستان تهران گفت: متهم دو نفر را با تبر به طرز فجیعی به قتل رسانده است و تقاضای صدور حکم مجازات برای این مرد دارم. سپس پدر سبحان که شوهر الهام نیز هست در جایگاه حاضر شد و تقاضای صدور حکم قصاص کرد در همین لحظه ابوالفضل به نشانه اعتراض به سمت پدر سبحان حمله کرد تا او را بزند اما ماموران او را گرفتند و به دست و پایش زنجیر زندانی زدند این در حالی بود که پد و مادر الهام از ابوالفضل گذشت کردند. سپس متهم در جایگاه حاضر شد و گفت:اتهام را قبول دارم اما نمیخواستم آنها را بکشم من تحت تاثیر مواد مخدر و فیلمهای ماهوارهای این کار را کردم. وی در مورد قتل فرزند خواهرش گفت: او گریه میکرد و برای اینکه بتوانم ساکتش کنم این کار را کردم. ضمن اینکه از پدرش متنفر بودم چون او لیاقت خواهرم را نداشت.