صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 115

موضوع: تاپیک هواداران تراختور

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

اميدوارم تراکتورسازي دربي را به شهرداري ببازد

میودراگ یسیچ بعدازظهر امروز در نشست خبری که در تبریز برگزار شد در خصوص دیدار تیمهای فوتبال تراکتورسازی و شهرداری تبریز گفت: بعد از شکست پرسپولیس به بازیکنانم در رختکن گفتم که نباید مغرور شوند و صحبتهای من نیز موثر واقع شد.
    وی ادامه داد: از عملکرد آنها در بازی با سپاهان نیز راضی هستم اما از نتیجه راضی نیستم چون برخی از بازیکنانم دچار اشتباهات فردی شدند و بازیکنان سپاهان نیز نهایت استفاده را کردند.
    وی افزود: در این هفته روی اشتباهات خود کار کردیم و می‌خواهیم بازی با کیفیت و تماشاگرپسندی را مقابل تراکتورسازی انجام دهیم. البته بعد از آن بازی به دلیل تعطیلی رقابتهای لیگ برتر فرصت خوبی دارم تا شناخت بهتری نسبت به تیم پیدا کنم و بیشتر روی تیم خود کار کنیم.
    سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز در خصوص حضور هواداران تراکتور در ورزشگاه یادگار پس از تمام شدن دوران محرومیتشان اظهار داشت: خوشحالم که فردا تماشاچیان و هواداران تراکتور به ورزشگاه می آیند و تیم محبوب خودشان را تشویق می کنند.
    وی ادامه داد: شناخت خوبی نسبت به تیم تراکتور مثل سایر تیمها دارم. و برای این تیم احترام زیادی قائلم اما هدفمان این است که در برابر تراکتور سیستم بازی خود را در زمین پیاده کنیم و در پایان منتظر نتیجه باشیم. امیدوارم تیم تراکتورسازی در رقابتهای لیگ برتر تمام حریفان خود را شکست دهد و در نهایت قهرمان لیگ شود اما دربی را به تیم ما ببازد.
    دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی و شهرداری تبریز از هفته پنجم یادزهمین دوره رقابتهای لیگ برتر ساعت 22 روز پنجشنبه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می‌شود.
    imagephptypesigpicampuserid140ampdateline1327832920

تا بهشت راهی نیست ...

خدایا!!! درک من را از خودت و از خودم بیشتر کن

خوشبختي ما در سه جمله است :
    تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    ولي ما با سه جمله ديگر زندگي مان را تباه مي کنيم :
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

2. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

فكر نمي‌كردم دربي را پر گل ببريم

محمد حسين جعفري در خصوص برتري 5 بر يک مقابل شهرداري تبريز اظهار داشت: من پيروزي را پيش بيني مي کردم اما فکر نمي کردم که اين بازي پر گل شود.
    وي در مورد مدعي شدن تراکتورسازي براي قهرماني عنوان کرد: تيم ما روند رو به رشدي داشته اما راه طولاني در پيش داريم. شرايط سخت و مشکلات زياد است. نمي توان با چند پيروزي دل شاد شد. اعتقاد دارم خيلي تيم ها تا هفته دهم مي توانند خود را در بالاي جدول حفظ کنند و از اکنون نمي توان چهره هاي مدعي را تشخيص داد.
    مديرعامل باشگاه تراکتورسازي در پاسخ به اين سؤال که موفقيت کنوني تيم را تا چه ميزان مديون امير قلعه نويي مي داند، گفت: نمي توانم ميزان آن را تعيين کنم اما امير قلعه نويي مربي توانمندي است و تيم بسته شده هم خوب است و احساس مي کنم بهتر از اين هم مي تواند باشد.
    جعفري در مورد حضور تماشاگران در اين مسابقه تصريح کرد: خوشبختانه جو خوبي در ورزشگاه حاکم بود. با توجه به اينکه با تيم همشهري خود بازي داشتيم هواداران هر دو تيم را تشويق مي کردند. بازي شيريني براي هواداران بود. هيئت فوتبال براي روز قدس هم مراسم آتش بازي در نظر گرفته بود که جالب بود.
    وي در مورد بازي هفته ششم با استقلال به فارس گفت: بازي جذابي با استقلال خواهيم داشت. سال گذشته در تهران توانستيم اين تيم را شکست دهيم و مطمئنا روحيه انتقام در استقلالي ها هست. اميدوارم که تماشاگران دو تيم به لحاظ اخلاقي رعايت مسائل را کنند.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

4. 2 کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

اخبار كوتاه از تيم تراكتورسازي

امير قلعه نويي پس از پيروزي 5 بر يک مقابل شهرداري تبريز که شب گذشته حاصل شد، تمرينات اين تيم را سه روز تعطيل کرد. اين تيم از عصر دوشنبه تمرينات خود را در تبريز پيگيري مي کند.
    * با توجه به عقد خواهر خواندگي بين استانداري آذربايجان شرقي و باشگاه ترابوزن مسئولان باشگاه تراکتورسازي در تلاش هستند در صورت فراهم شدن مقدمات سفر به ترکيه بروند و ديداري دوستانه با اين تيم برگزار کنند.
    * تراکتورسازي در صورتي که به سفر ترکيه نرود سه ديدار تدارکاتي در ايران برگزار مي کند.
    * برخلاف تصور مسئولان باشگاه تراکتورسازي بابت پيروزي در دربي پاداش ويژه اي به بازيکنان خود نمي دهند و پاداش بر اساس آئين نامه باشگاه پرداخت مي شود.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

6. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

جعفري: جاسم كرار بايد خودش جريمه كميته انضباطي را پرداخت كند

محمد حسين جعفري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد برنامه اين تيم در تعطيلات عنوان كرد: تصميم داريم به تركيه برويم. به احتمال زياد جمعه يا شنبه هفته آينده براي بازي دوستانه با يك تيم ليگ برتري تركيه به اين كشور خواهيم رفت. قرار بود با ترابوزون بازي كنيم كه مسابقه با اين تيم منتفي شد.
    وي در مورد اظهارات رئيس سازمان ليگ مبني بر اينكه قرارداد جاسم كرار با استقلال قانوني است و اگر باشگاه تراكتورسازي شكايت كند كميته انضباطي تصميم گيري مي كند، اظهار داشت: وقتي كميته انضباطي دو بار در اين باره حكم داده چه شكايت ديگري انجام دهيم. كرار هنوز خانه اي كه به او داديم را تحويل نداده و همچنين جريمه اي كه كميته انضباطي براي او در نظر گرفته بود از حساب باشگاه تراكتورسازي كم كرده اند. او بايد بيايد و اين پول ها را بدهد. من نمي دانم چطور با بازيكني كه هنوز تسويه نكرده قرارداد بسته شده است.
    مديرعامل باشگاه تراكتورسازي در مورد تلاش براي تزريق پول به باشگاه گفت: كمبودهاي مالي داريم اما من و هيئت مديره در تلاش هستيم تا منابع مالي را به باشگاه باز كنيم.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

8. 2 کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

گزارشي از سرخپوشان جنجالی تبريز

در آستانه سفر به ترکیه
    گزارشي از سرخپوشان جنجالی تبريز
    r t kh l t kh
    به دنبال تعطیلی دو هفته ای رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور، تیم تراکتورسازی تبریز به دعوت یک باشگاه لیگ برتری ترکیه جهت انجام دیداری دوستانه پاسخ مثبت داد.
    r b kh l b kh
    به دنبال تعطیلی دو هفته ای رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور، تیم تراکتورسازی تبریز به دعوت یک باشگاه لیگ برتری ترکیه جهت انجام دیداری دوستانه پاسخ مثبت داد.

از اینرو قرار است تراکتورسازان پنجشنبه هفته جاری عازم استانبول شده و روز جمعه با این تیم لیگ برتری ترکیه دیداری دوستانه داشته باشند.

گفته می شود این دیدار به مناسبت افتتاح یک استادیوم مدرن در چند کیلومتری شهر استانبول برگزار خواهد شد.

هنوز نام حریف تراکتورسازی در این بازی دوستانه اعلام نشده است.

تیم تراکتورسازی تبریز تا پایان هفته پنجم لیگ برتر فوتبال کشور با کسب 12 امتیاز در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار دارد.

شاگردان امیر قلعه نویی در حساس ترین بازی هفته ششم در تهران به مصاف استقلال صدرنشین خواهند رفت.

28033 648

*جعفری: تراکتورسازی به دور از حاشیه، موفق می شود
    مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز به دور از حاشیه بودن را دلیل اصلی نتایج خوب اخیر تیم فوتبال این باشگاه دانست.

محمد حسین جعفری ظهر با اشاره به نتایج خوبی که این تیم در هفته های سپری شده لیگ برتر کسب کرده، اظهار داشت: خوشحالیم که پس از گذشت پنج هفته از بازی های لیگ برتر، تیم تراکتورسازی توانسته با کسب نتایج خوب و جمع آوری امتیازات لازم، در رده دوم جدول لیگ قرار گیرد.

وی این نتایج خوب را در سایه دوری از حواشی دانست و گفت: تیم تراکتورسازی اگر بازهم از حاشیه ها دور بماند، می تواند به نتایج درخشان خود ادامه داده و موفقیتی چشمگیر به دست آورد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در ادامه با تمجید از عملکرد کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه بیان کرد: ما جمعی از بهترین مربیان را در کنار یکدیگر داریم که از بهترین بازیکنان نیز استفاده می کنند و باید بگویم که از عملکرد کادر فنی و بازیکنان راضی هستم.

تیم فوتبال تراکتورسازی تراکتورسازی تبریز با هدایت فنی امیر قلعه نویی توانسته در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر کشور، 80 درصد امتیازات ممکن را کسب کرده و در جایگاه دومی جدول رده بندی قرار گیرد.

این آمار نشان دهنده بهترین شروع قلعه نویی در یک فصل از لیگ برتر است.

*اولین های تاریخ باشگاه تراکتورسازی دور یک میز / قلعه نوعی آنفلوآنزا گرفت، نیامد

باشگاه تراکتورسازی تبریز طی ضیافتی، پیشکسوتان تیم فوتبال این باشگاه را بار دیگر دور هم جمع کرد.

باشگاه تراکتورسازی تبریز یکشنبه شب ضیافت افطاری ترتیب داد تا بار دیگر مردان سرخپوش خود در سالیان پیش را دور هم جمع کرده و خاطرات گذشته را مرور کرده باشد.

در این ضیافت که در محل رستوران تبریز برپا شد، پیشکسوتان و جمعی از هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی به همراه تعدادی از مسئولان شهری و استانی حضور داشتند.

نکته جالب توجه این مراسم، حضور اولین مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، اولین کاپیتان و اولین دروازه بان تاریخ فوتبال باشگاه تراکتورسازی در کنار یکدیگر بود که اکثر نگاه ها را متوجه خود کرده بود.

حسین اردبیلی اولین مدیرعامل این باشگاه محسوب می شود که کار خود در باشگاه را از سال 1347 آغاز کرد، همچنین حمید علاف بنام به عنوان نخستین کاپیتان تاریخ تیم فوتبال تراکتورسازی بازوبند این تیم را به بازو بسته و داریوش حاج رشیدی نیز اولین دروازه بان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بوده است.

در ضیافت افطاری تراکتورسازان اما، چشم همه حاضران به دنبال امیر قلعه نویی بود اما هیچ کس اثری از ژنرال نیافت.

ظاهرا سرمربی فعلی تراکتورسازی به دلیل ابتلا به آنفلوآنزا که گفته می شود کمی نیز شدید است، نتوانسته بود در این میهمانی حضور پیدا کند.

از دیگر نکات قابل اشاره این مراسم می توان به حضور تنها یک بازیکن از تیم فعلی تراکتورسازی تبریز اشاره کرد.

رودریگو توزی بازیکن برزیلی این تیم تنها بازیکنی بود که در جمع میهمانان به چشم می خورد، البته سایر بازیکنان تراکتورسازی به دلیل مرخصی سه روزه خود در این ضیافت غایب بودند.

از اعضای کادر فنی این تیم نیز غلامرضا باغ آبادی و بیاض پور ممی در کنار حسن آذرنیا حضور داشتند.

منبع : ورزش 3
    باز نشر: مجله اینترنتی Bar
    [SIGPIC][/SIGPIC]

10. 3 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

قلعه‌نويي: در فوتبال ايران براي مبارزه با فساد فقط حرف مي‌‍زنند

امير قلعه‌نويي در نشست خبري پيش از مسابقه با استقلال اظهار داشت: تيم ما شرايط خوبي دارد، اما بايد ياد بگيريم فرهنگ حرفه‌اي داشته باشيم. من به‌عنوان مربي هم بايد ياد بگيرم تيم‌سازي كنم و مهره‌ها نيز بايد در خدمت تيم باشند، چنين مهره‌اي ارزشمند است. اگر بازيكني ساز خودش را بزند بازيكن خوبي نيست، اكنون در تراكتورسازي شناخت بازيكنان از من و من از بازيكنان بيشتر شده است و بازيكنان نيز از خودشان شناخت پيدا كرده‌اند. مردم خوب آذربايجان هميشه به ما محبت دارند و باعث دلگرمي ما مي‌شوند.
    وي در مورد اينكه حضور مقابل استقلال برايش سخت نيست گفت: من زحمتي براي استقلال نكشيده‌ام كه بخواهم كه منتي بر روي سر آنها بگذارم اين مردم و هواداران بر سر ما منت مي‌گذارند. من براي استقلال 17 و 18 جام آوردم و 10 سال براي اين تيم بازي كردم چند سال نيز در اين تيم مربيگري كردم. از آنجايي كه فوتبال حرفه‌اي و شغل ما شده؛ من به مسئوليت تيمي خودم فكر مي‌كنم. شايد از نظر احساسي بازي مقابل استقلال برايم سخت باشد.
    وي در مورد اينكه جو ورزشگاه فردا شايد عليه شما باشد و آيا پس از گلزني باز هم شكر خدا را مي‌كنيد، گفت: شكر خدا همه جور خوب است، و اگر خدا بخواهد پيروز مي‌شويم. در مورد جو ورزشگاه نيز بايد بگويم در ديدار با سپاهان نيز من و خسرو حيدري را مورد لطف خودشان قرار دادند. فقط يك بار در ليگ دسته 3، يك بار در رده سيزدهم و يكبار در رده نهم اين تيم را تحويل گرفتم و هر سال نيز موفق بودم و اين تيم را به ليگ برتر آوردم و قهرمان و نايب قهرمان كردم، بايد براي احساسات مردم ارزش قائل شد از قلعه نويي خوششان مي‌آيد يا بدشان مي‌آيد بهتر است آن را در ورزشگاه بگويند تا آن را در خيابان و جامعه مطرح كنند.
    وي افزود: شرايط ورزشگاه‌ها بايد به گونه‌اي باشد كه جوانان بتوانند هم در آنجا شادي كنند و هم خودشان را تخليه كنند. من به سامان گوران كه از دوستان خوب من است وقتي تماس گرفت، گفتم هر كاري مي‌خواهيد در مورد من بكن اما ترور شخصيت نكن. خوب است كه مردم خوشحال باشند و شور و نشاط داشته باشند و اگر فردي تحت فشار قرار مي‌گيرد مهم نيست.
    قلعه نويي با اشاره به حضور طرفداران دو تيم استقلال و تراكتور سازي گفت: فردا نيز 2 گروه از طرفداران به ورزشگاه مي‌آيند و من صحبتم با طرفداران خودمان است. كه به حاشيه نپردازند و فقط تيم خود را تشويق كنند.
    وي در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبني بر اينكه نظرش در مورد فساد در فوتبال چيست، گفت: خيلي خوب است كه در اين زمينه با قدرت مثل تركيه عمل كنيم در آن كشور تيم پر طرفدار فنر باغچه را به دسته‌اي پايين‌تر فرستادند آن هم در حالي كه قهرمان شده بود، در ايران نيز بايد چنين كاري كنيم اما ما فقط حرف مبارزه با فساد در فوتبال را مي‌زنيم. اكنون بايد دادستاني به مسئله فساد در فوتبال ورود كند، من از محسني اژه‌اي مي‌خواهم كه اگر معضلي در فوتبال است با آن برخورد شود، اگر هم نيست با آنهايي كه حرفش را مي‌زنند برخورد كنند، ما در ايران فقط حرف مي‌زنم، ترور شخصيت مي‌كنيم و قداست‌ها را از بين مي‌بريم.
    وي افزود: بايد با متخلفان برخورد شود و مدارك را به مردم نشان دهند. بر اساس قانون و آئين نامه با مجرمان و متخلفين بايد برخورد شود و اگر فوتبال ناپاكي دارد آن ناپاكي را ريشه كن كنند، از عادل فردوسي پور هم تشكر مي‌كنم كه به اين موضوع پرداخت و برنامه‌هاي ديگر تلويزني نيز بايد به اين موضوع بپردازند.
    قلعه نويي در مورد حمله كلامي گزارشگر ايران و قطر به كريم انصاري فرد گفت: انصاري فرد از سرمايه‌هاي فوتبال ايران است و نبايد به خاطر اينكه يكي دو موقعيت را از دست داد، خرابش كنيم. البته من نمي‌دانم مطبوعات در مورد او چه نوشتند زيرا مطبوعات را مطالعه نمي‌كنم؛ اما گزارشگر نبايد يك بازيكن را تخريب كند. ممكن است يك بازيكن دو موقعيت گل را خراب كند، نبايد به خاطر اين مسئله او را زير سؤال ببريم او اكنون 2 و 3 ماه زمان نياز دارد تا از نظر روحي به شرايط قبل بازگردد. بهترين مهاجمان دنيا موقعيت گل را خراب مي‌كند در آن صحنه نيز انصاري فرد خوب زد اما گلر عربستان بهتر عمل كرد.
    سرمربي اسبق استقلال در مورد عملكرد تيم ملي فوتبال ايران مقابل قطر گفت: بهتر است من راجب به تيم ملي حرف نزنم، زيرا مدام از حرف‌هاي من ايراد مي‌گيرند اما بهتر است آن آقاياني كه اجنبي هستند و مربيان خارجي را بيشتر دوست دارند بگويند كه افراط و تفريط نكنيد. به قلم به دستان مي‌گويم حق را بنويسيد من يك نيمه از بازي ايران و عربستان را ديدم اما بازي ايران و قطر را به طور كامل ديدم. به دو دليل مي‌گويم اكنون زود است كه بخواهيم در مورد تيم ملي با سرمربگيري كي‌روش اظهار نظر كنيم اول اينكه اين مربي به زمان بيشتري نياز دارد و دوم اينكه تيم ملي بايد محك بخورد. نمي‌دانم پيروزي برابر اندونزي در ايران و مقابل 70 هزار تماشاگر و يا شكست دادن مالديو براي فوتبال ما افتخار شده است يا نه. اگر افتخار است ديگر حرفي ندارم.
    وي ادامه داد: بهتر است به كي روش زمان بدهيم و همچنين تيم ملي مقابل ژاپن و عراق محك بخورد تيم ملي در زمان قطبي اين اواخر بهتر از اكنون بازي مي‌كرد بايد اول برنامه مربي را ببينيم بعد در مورد پيشرفت برنامه او نظر بدهيم.
    قلعه نويي با اشاره به صحبت‌هاي عباس ترابيان گفت: ترابيان در ابتداي حضور كي‌روش در تيم ملي مي‌گفت او از امكانات تيم ملي رضايت كامل دارد، اما اكنون كه 3 ماه از اين ماجرا مي‌گذرد مي‌بينيم كه كي‌روش يك سري گلايه‌ها را مطرح مي‌كند نه آن حرف درست بود نه اين حرف.
    وي در مورد قانون 10 درصدي براي حضور تماشاگران تراكتور سازي در ورزشگاه آزادي گفت: در ديدار با داماش ما در ورزشگاه سردار جنگل بازي كرديم، زيرا شوراي تامين استان گيلان معتقد است براي 4 تيم پر طرفدار يعني تراكتور سازي، ملوان، استقلال و پرسپوليس بايد در ورزشگاه ديگري بازي انجام شود. بنابراين تيم مثل تراكتور سازي كه 30 ، 40 هزار تماشاگران دارد نبايد اين تماشاگران بيرون از درب ورزشگاه بماند. بايد براي تيم‌هايي كه تماشاگر بيشتري دارند تفاوت قائل شد، از شما مي‌پرسم آيا تماشاگران پرسپوليس امشب فقط 10 درصد ورزشگاه فولاد شهر اصفهان را پر مي‌كنند. دراين مورد سازمان ليگ بايد استثنا قائل مي‌شد اما مي‌گويند قانون است و من چون قانونمند هستم تبعيت مي‌كنم.
    وي در مورد اينكه هميشه تيم‌ها را قهرمان مي‌كند و اكنون انتظار از او بالا رفته، گفت: قهرماني‌هاي من به لطف خدا بوده است اما برخي مي‌گويند قلعه نويي با ستاره‌ها موفق مي‌شود. زماني كه من در استقلال بودم 11 ستاره از اين تيم جدا شدند و وحيد طالب و مجتبي انصافي را از ليگ دو به استقلال آوردم. سيد عباسي را از ليگ دسته يك و پيروز قرباني و اميرحسين صادقي را از اميد‌هاي استقلال آوردم. كجا اين‌ها ستاره بودند استقلال نهم و سيزدهم را تحويل گرفتم و توانستم با آنها موفق شوم.
    مس كرمان كه شانزدهم بود، دهم تحويل دادم و سپاهان را نيز كه چهارم بود به مقام قهرماني رساندم. ستاره‌ها نيز بايد در قالب تيمي قرار بگيرند، مهمتر از ستاره‌ها تاكتيكي تيمي است شما نگاه كنيد منچستر يونايتد ساختار منظم تيمي دارد و ستاره‌ها در اين تيم مي‌آيند و مي‌روند اما اين تيم همچنين موفق است. زماني كه من سرمربي استقلال شدم مومن زاده هاشمي نصب و ... ازاين تيم جدا شدند.
    سر مربي سابق سپاهان در مورد تعريف محمد مايلي كهن از خود گفت: ايشان دو سه مورد در مورد من حرف زدند يكي در برنامه 90 كه گفتند رسول خطيبي را مي‌خواستند به استقلال بياورند در حالي كه آن زمان فهرست من اصلا جا نداشت. يك بار هم صحبت از خط دادن ليدرها بود كه بعد خودشان پي به اشتباه‌شان بردند.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

12. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

تصاویر: شادی مردم تبریز در پی برد تراکتورسازی

تصاویر: شادی مردم تبریز در پی برد تراکتورسازی

تبریز ـ خبرگزاری مهر: پس از پایان دیدار تیمهای فوتبال استقلال تهران و تراکتور سازی تبریز و برتری تیم تراکتورسازی مردم تبریز با حضور در خیابانها به جشن و شادی پرداختند.

110122 319

110123 531

110124 776

110125 250

110126 841

110127 186

110128 308

110129 403

110130 552

110131 724
    [SIGPIC][/SIGPIC]

14. 3 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

نامه اعتراض‌آميز باشگاه تراكتورسازي به كميته داوران و سازمان ليگ

به گزارش خبرگزاری فارس، در پی اظهارات الماس خاله رئیس هیئت فوتبال گیلان در مورد حمله به غمزه کمک داور بازی تراکتورسازی و نفت تهران در یک پمپ بنزین در برنامه شب گذشته 90 باشگاه تراکتورسازی 2نامه اعتراض آمیز به سازمان لیگ و کمیته داوران ارسال کرد.
    در این نامه آمده که چرا باید رئیس هئیت فوتبال گیلان در مورد اتفاقات رخ داده در بازی تراکتورسازی و نفت تهران اظهار نظر کند.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

16. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

شکايت تراکتور از کمک داور مضروب

به نقل از سايت رسمي باشگاه تراکتور، در متن شکايت نامه به سازمان ليگ آمده است: کمک داور دوم مسابقه دو تيم تراکتورسازي و نفت تاثير مستقيمي در رقم خوردن نتيجه بازي داشت و به خاطر تحت الشعاع قراردادن عملکرد خود ادعا کرده که قلعه نويي سرمربي تيم به وي توهين کرده و در يکي از پمپ بنزين هاي تبريز توسط چهار نفر تهديد و مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.
    همچنين در اين شکايت نامه آورده شده است: مجتبي پوربخش مسئول روابط عمومي هيات فوتبال رشت نيز در يکي از صفحات يکي از روزنامه هاي ورزشي چاپ شده در تاريخ بيست و ششم شهريور ماه جاري اعلام کرده که حميد غمزه در راه بازگشت به رشت در يک پمپ بنزين مورد حمله قرار گرفته و موضوع را بلافاصله به هيات گزارش کرده و هيات نيز اين موضوع را به رئيس کميته انضباطي اطلاع داده است.
    همچنين ''قربانعلي الماس خاله'' رئيس هيات فوتبال رشت نيز در مصاحبه اي در يکي از برنامه هاي تلويزيوني اظهاراتي در مورد ضرب و شتم اين کمک داور ايراد نمود و اعلام داشته که اين اقدام هدايت شده بود.
    در متن اين شکايت نامه آمده است: متاسفانه ''رضا غياثي'' که عضو کميته داوران نيز مي باشد و بايد بي طرفي کامل را رعايت کند و نبايد بدون سند و مدرک مطلبي اظهار کند که واقعيت ندارند.
    باشگاه تراکتورسازي متذکر شده که اقدامات هماهنگ غمزه و هيات فوتبال رشت سوالاتي را پيش مي آورد که با وجود نهادهاي قانوني مثل کميته داوران ، کميته انضباطي ، مسئولين فدراسيون فوتبال و مسئولين سازمان ليگ، چرا اين کمک داور و از روي چه حساب و کتابي گزارش خود را به هيات فوتبال رشت که در اين ارتباط نهادي غيرمسئول است ارئه نموده است؟
    در اين شکايت نامه تصريح شده که سناريوي فوق نشان مي دهد که گل آفسايد نفت تهران به تراکتور و باخت تراکتورسازي فراتر از اشتباه داوري بوده و مي تواند با موضوع ادعاهاي غير مستند و اتهامات وارده مرتبط باشد که نياز به تحقيق و بررسي موشکافانه دارد.
    باشگاه نيز با توجه به اتهاماتي که در مطبوعات و رسانه ملي عليه باشگاه ، کادر فني و مردم تبريز وارد شده بدينوسيله عليه داور مذکور و تهمت هاي رئيس هيات فوتبال رشت شکايت نامه خود را تسليم سازمان ليگ کرده و درخواست کرده که مسئولين موضوع را به طور جدي بررسي و اعلام نمايند که آيا تراکتورسازي در مسابقه با نفت به نفت تهران باخته يا به داماش گيلان؟

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

جريمه 5 ميليوني قلعه نويي به علت اهانت به داور

کميته انضباطي فدراسيون فوتبال طبق گزارشات داور و نماينده ناظر ديدار تراکتورسازي تبريز و نفت تهران که در تاريخ 24/6/90 برگزار شد ، تيم تراکتورسازي را به علت ايجاد مزاحمت براي دروازه بان تيم نفت تهران و شعارهاي اهانت آميز همراه با پرتاب اشياي مختلف از سوي تماشاگران اين تيم به پرداخت مبلغ پنجاه ميليون ريال جريمه نقدي محکوم کرد همچنين امير قلعه نوعي سرمربي اين تيم را به علت اعتراض و اهانت به داور با وجود تذکرات قبلي به توبيخ کتبي با درج در پرونده و پرداخت مبلغ پنجاه ميليون ريال جريمه نقدي محکوم کرد.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین