صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 49 , از مجموع 49

موضوع: /باmwc2011/

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ گوشی اندرویدی Xperia Pro سونی اریکسون رونمایی شد
    Sony20Ericsson20Xperia20Pro

ICTna.ir - شرکت سونی اریکسون که این روزها بخش اعظم سهم خود در بازار جهانی تلفن‌همراه را از دست داده است، گوشی هوشمند جدید Xperia Pro را در "کنگره جهانی تلفن‌همراه"(MWC 2011) در بارسلونای اسپانیا به نمایش گذاشت تا این محبوبیت از دست رفته را به‌دست آورد.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این گوشی هوشمند شامل نمایشگر لمسی 7/3 اینی می‌شود که تصاویر با کیفیت 854 در 480 پیکسل در آن به نمایش می‌آیند. برای این گوشی هوشمند دوربین دیجیتالی مجزا در نظر گرفته شده است که دوربین پشتی برای تصویربرداری و عکس‌برداری با کیفیت 8 مگاپیکسل و دوربین مقابل برای برقراری کنفرانس‌های تصویری با کیفیت 2 مگاپیکسل در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که این دوربین دیجیتالی فلش LED را نیز در خود جا داده است.
    روی این گوشی هوشمند پردازنده مرکزی یک گیگاهرتزی Qualcomm Snapdragon و پردازنده گرافیکی Bravia Graphics Engine نصب شده است تا امکان پخش تصاویر با کیفیت بسیار بالا و اجرای بازی‌های رایانه‌ای جدید فراهم شود.
    این گوشی شامل نسخه 3/2 سیستم‌عامل متن‌باز اندروید موسوم به Gingerbread می‌شود و طول،‌ عرض و ضخامت آن به‌ترتیب 120، 57 و 5/13 میلیمتر اعلام شده است. گوشی جدید سونی اریکسون 140 گرم وزن دارد و از دیگر مشخصه‌های آن می‌توان به صفحه‌کلید سخت‌افزاری کامل QWERTY به صورت کشویی و 8 گیگابایت حافظه داخلی microSD اشاره کرد که کاربران می‌توانند آن را در رنگ‌های نقره‌ای، قرمز و مشکی در اختیار بگیرند.

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ اچ پی دو گوشی و یک تبلت WebOS خود را نمایش داد ICTna.ir - شرکت HP که با خرید Palm در آپریل سال 2010 به سازندگان گوشی تلفن همراه پیوسته است در MWC 2011 دو گوشی و یک تبلت webOS خود را معرفی کرده است.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) گوشی HP Veer که کوچکترین گوشی هوشمند مبتنی بر webOS جهان تاکنون است دارای صفحه نمایش لمسی 2.6 اینچی و صفحه کلید کشویی QWERT است.
    پشتیبانی از فن آوری های Wi-Fi و 3G، بلوتوث و GPS از دیگر ویژگی های این گوشی 103 گرمی است.
    گوشی HP Pre3 نیز که همانند Veer از webOS بهره می برد از نظر ظاهری جذابیت بیشتری نسبت به Veer دارد. این گوشی دارای پردازنده 1.4 گیگاهرتزی و صفحه نمایش 3.6 اینچی با رزلوشن بالا و دو دوربین 5 مگاپیکسلی و VGA است.
    تبلت TouchPad محصول دیگر webOS نمایش داده شده از سوی HP است که سیستم عاملش کاملا آن را از دیگر رقبایش در بازار تبلت متمایز می کند.صفحه نمایش 9.7 اینچی، پردازنده 1.2 گیگاهرتزی از دیگر ویژگی های این تبلت است.

[SIGPIC][/SIGPIC]

4. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ گوشی های آندرویدی ZTE معرفی شدند ICTna.ir - شرکت ZTE چین در کنگره جهانی تلفن همراه امسال گوشی هوشمند آندروید Skate را معرفی کرد.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناروی اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این گوشی که مبتنی بر سیستم عامل آندروید 2.3 است دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی و دوربین 5 مگاپیکسلی است و از فن آوری NFC و شبکه های HSPDA بهره می برد.
    هنوز قیمت این گوشی که از ماه می عرضه می شود اعلام نشده است، اما براساس مشخصات آن گفته می شود احتمالا قیمت آن حدود 150 پوند انگلیس خواهد بود.

[SIGPIC][/SIGPIC]

6. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ سه تبلت آندروید NEC به نمایش در آمدند ICTna.ir - در MWC امسال که شرکت های مختلف تبلت های خود را به رخ یکدیگر می کشند شرکت NEC نیز سه تبلت آندروید خود را معرفی کرده است.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) NEC که این سه تبلت را به بازار ژاپن عرضه خواهد کرد احتمالا برای جلب محبوبیت این سه تبلت را به بازارهای اروپا و آمریکا نیز صادر خواهد کرد.
    از این سه تبلت آندروید که گفته می شود سیستم عامل آنها آندروید 3.0 نیست یک مدل متعارف به بازار راه یافته است و مدل دیگر که دارای صفحه کلید است طی هفته آینده به بازار راه خواهد یافت و تبلت سوم که دارای دو صفحه نمایش از به زودی عرضه خواهد شد.

[SIGPIC][/SIGPIC]

8. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ دل تبلت ۱۰اینچی آندروید خود را رونمایی کرد ICTna.ir - شرکت دل که سال هاست یکی از پرطرفدارترین شرکت های تولید کننده کامپیوتر و سخت افزار در جهان به شمار می آید تنها دو مدل تبلت 5 و 7 اینچی را به بازار عرضه کرده است و یک مدل 10 اینچی از تبلت های خود را که از ویندوز 7 بهره می برد، معرفی کرده است.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این شرکت در کنگره جهانی تلفن همراه 2011 یک تبلت 10.1 اینچی را نیز به خانواده تبلت های خود افزوده است.
    تبلت 10.1 اینچی دل نیز همانند تبلت Xoom موتورولا، Optimus Pad ال جی و گلکسی سامسونگ مبتنی بر نسخه 3.0 آندروید عرضه خواهد شد.
    جزئیات بیشتری در مورد تبلت 10.1 اینچی Streak دل که همراه با Honeycomb آندروید به بازار خواهد آمد احتمالا اواخر سال جاری میلادی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

[SIGPIC][/SIGPIC]

10. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ فلش تا چند هفته آینده سراغ اندروید می‌رود
    ICTna.ir - شرکت Adobe در پی حضور خود در نمایشگاه بزرگ "کنگره جهانی تلفن‌همراه" در بارسلونای اسپانیا اعلام کرد که در آینده نزدیک صاحبان گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید گوگل می‌توانند از مزایای نرم‌افزار Flash بهره‌مند شوند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) در حالی که تاریخ عرضه Flash برای گوشی‌های اندرویدی چند هفته آتی اعلام شده است، طی چند ماه گذشته شایعات فراوانی مبنی بر عرضه زودهنگام این نرم‌افزار اعلام شده بود.

این نرم‌افزار هم‌اکنون به مشترکان تلفن‌همراه امکان می‌دهد تا با کلیک روی یک فیلم اینترنتی، به راحتی بتوانند آن را به اندازه تمام صفحه مشاهده کنند و برای تماشای آن نیازمند به باز کردن صفحه دیگر نباشند. این نرم‌افزار اندروید قادر است تصاویر ویدیوی را با کیفیت 1080 پیکسل به نمایش بگذارد.

شرکت Adobe در بیانیه‌ای که در این زمینه منتشر کرده است توضیح داد که به صورت همزمان در حال تکمیل نسخه ویژه‌ای از نرم‌افزار Flash برای سیستم‌عامل ویندوز فون 7 است که این محصول نیز در فصل نخست سال جاری میلادی به دست کاربران جهانی می‌رسد.

با توجه به اینکه سیستم‌عامل اندروید علاوه بر گوشی‌های هوشمند روی انواع دستگاه‌های الکترونیکی همراه نصب می‌شود، افزودن قابلیت استفاده از نرم‌افزار Flash می‌توانند طیف گسترده‌ای از کاربران جهانی را تحت پوشش قرار دهد.

[SIGPIC][/SIGPIC]

12. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ اندروید کاربردی‌ترین و محبوب‌ترین ابزار کنگره شد ICTna.ir - با خاتمه کنگره جهانی تلفن‌همراه، کارشناسان اعلام کردند که سیستم‌عامل اندروید عنوان محبوب‌ترین ابزار عرضه شده در این کنگره را از آن خود کرد و توانست به عنوان ستاره MWC 2011 خود را معرفی کند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، روی تمامی دستگاه‌های الکترونیکی مهم،‌ کاربردی و قابل ملاحظه‌ای که در "کنگره جهانی تلفن‌همراه" عرضه شده بود، سیستم اندروید نصب بود که در این میان نقش گوگل برای عرضه جهانی این محصول و خدمات وابسته به آن بسیار قابل ملاحظه بود.

سیستم‌عامل اندروید هم‌اکنون اهمیت زیادی برای شرکت‌های مخابراتی، تولیدکنندگان تلفن‌همراه و توسعه‌دهنده نرم‌افزارهای جانبی موبایل دارد. بزرگترین فعالان بازار جهانی تلفن‌همراه از جمله سامسونگ ، HTC، LG، سونی‌اریکسون و موتورولا هم‌اکنون در آخرین محصولات خود از اندروید استفاده می‌کنند و جدیدترین گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی خود در نمایشگاه MWC 2011 را با این محصول به نمایش گذاشته‌اند.

مهم‌ترین دستگاهی که در نمایشگاه امسال مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید عرضه شد، گوشی هوشمند Galaxy S سامسونگ و رایانه لوحی این شرکت بود. همچنین، شرکت HTC نخستین رایانه لوحی خود موسوم به Flyer را با این سیستم‌عامل معرفی کرد و LG نیز رایانه لوحی G-Slate را مبتنی بر اندروید به نمایش گذاشت. شرکت سونی‌اریکسون نیز گوشی هوشمند Xperia Play را مبتنی بر اندروید در معرض دید عموم قرار داد.

[SIGPIC][/SIGPIC]

14. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ رایانه‌های لوحی، مرکز توجه کنگره جهانی تلفن‌همراه ICTna.ir - اگرچه "کنگره جهانی تلفن‌همراه" بزرگترین گردهمایی موبایلی جهان محسوب می‌شود و تولیدکنندگان برتر تلفن‌همراه را در بارسلونای اسپانیا دور یکدیگر جمع می‌کند، اما در نمایشگاه امسال رایانه‌های لوحی نیز در کنار جدیدترین گوشی‌ها بسیار خودنمایی کردند و مورد توجه کاربران قرار گرفتند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) رایانه‌های لوحی در نمایشگاه امسال موفق شدند با قابلیت‌های موبایلی پیشرفته، طراحی‌های زیبا، امکانات اینترنتی گسترده، وزن سبک و قیمت‌های نسبتا ارزان توجه تمام شرکت‌کنندگان در نمایشگاه را به خود جلب کنند.

اگرچه اپل با عرضه iPad در حدود یک سال قبل توانست گوی سبقت را از تمام فعالان در این حوزه برباید، اما نمایشگاه MWC 2011 دستگاه‌های جدیدی را با کارایی بیشتر نسبت به iPad اپل به نمایش گذاشت. طبق یک بررسی انجام شده، روی بیشتر رایانه‌های لوحی عرضه شده در نمایشگاه امسال سیستم‌عامل اندروید گوگل نصب بود که البته بخش اعظم آن‌ها به نسخه 0/3 این سیستم‌عامل موسوم به Honeycomb مجهز بودند.

با افزایش محبوبیت رایانه‌های لوحی نزد کاربران و بالا رفتن انگیزه شرکت‌های موبایلی و رایانه‌ای برای تولید این محصول، شرکت تحقیقاتی Strategy Analytics پیش‌بینی کرده است که اندروید در آینده نزدیک بازار گسترده‌تری را تحت پوشش قرار می‌دهد.

شرکت IDC اوایل سال جاری میلادی اعلام کرده بود که در سال 2011 میلادی 6/44 میلیون دستگاه رایانه لوحی مبتنی بر اندروید وارد بازار جهانی خواهند شد و فقط 40 درصد آن‌ها در آمریکا به فروش خواهند رسید. این رقم در سال 2012 میلادی به 8/70 میلیون دستگاه می‌رسد.

[SIGPIC][/SIGPIC]

16. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

1811 5 ستاره‌های کنگره جهانی موبایل انتخاب شد موبنا- کنگره جهانی موبایل که از چهاردهم فوریه (25 بهمن) کار خود را در بارسلون اسپانیا آغاز کرد و تا هفدهم ادامه داشت میزبان تولید کنندگان و بازدیدکنندگانی از سراسر دنیا بود و شاهد محصولات بی نظیری بود که تاکنون دنیای فناوری به چشم ندیده بود.

به گزارش اخبار خارجی موبنا، کنگره جهانی موبایل 2011 روز پنج شنبه در بارسلون اسپانیا به کار خود پایان داد و با حضور گرم و پر شور 60 هزار بازدیدکننده از 200 کشور دنیا برگزار شد. در این نمایشگاه یک هزار و 400 شرکت در فضایی به مساحت 58 هزار و 600 متر مربع به رقابت و رونمایی از محصولاتشان پرداختند.
    در این گزارش به بهترین گوشی های معرفی شده در کنگره جهانی موبایل بارسلون می پردازیم.
    شرکت کره ای سامسونگ در کنگره جهانی موبایل با دومین نسخه از گوشی Galaxy ظاهر شد.
    از آنجا که اولین گوشی از سری Galaxy با موفقیت زیادی روبه رو شد و با طرفداران زیادی در سراسر دنیا روبه رو شد اما این گوشی فلش LED نداشت. اگرچه این قابلیت در این گوشی وجود نداشت اما به جرات می توان گفت یکی از کلاسیک ترین گوشی های مبتنی بر اندرویید در سال 2010 شد.
    Galaxy S II جانشین قدرتمندی برای نسخه اصلی است و پیش بینی می شود به یک الگو و معیار برای گوشی هایی تبدیل خواهد شد که در آینده به بازار خواهند آمد.
    این گوشی دارای صفحه نمایش 4.27 اینچی Super AMOLED است، که از نوع Gorilla است و از پردازنده دو هسته ای Exynos بهره می برد. دوربین گوشی هم 8 مگاپیکسلی است و از اتصالات HSPA+ بهره می برد. این گوشی در دو نسخه 16 و 32 گیگابایتی در دسترس کاربران قرار می گیرد.
    Galaxy S II تنها یک گوشی هوشمند نیست بلکه یک سوپر فون بوده و عنوان یکی از بهترین ستاره های کنگره جهانی موبایل امسال را از آن خود کرده است.
    یکی دیگر از ستاره های این کنگره Optimus 3D است. این گوشی همه ویژگی های یک دستگاه پیشرفته را دارد.
    حاوی دو دوربین 5 مگاپیکسلی است که امکان ضبط تصاویر ویدیویی و ثبت عکس را به شکل سه بعدی دارد.
    این گوشی همانند کنسول بازی 3DS نینتندو است، دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی LCD است.
    یکی از دلایلی که کاربران این گوشی را انتخاب می کنند ویژگی سه بعدی آن خواهد بود.
    Optimus 3D هشت گیگابایت حافظه داخلی دارد، از DLNA پشتیبانی می کند و امکان نمایش منو را به شکل سه بعدی دارد و پردازنده گوشی دو هسته ای OMAP4 است.
    اما یکی از شگفتی های بارسلون امسال گوشی Xperia Play سونی اریکسون بود.
    اگرچه دارای صفحه کلیدی است که با باز شدن آن را تبدیل به کنسول بازی می‌کند اما باز هم گوشی هوشمندی است که دوربین 5 مگاپیکسلی، اتصالات Wi-Fi، صفحه نمایش 4 اینچی LED و پردازنده یک گیگاهرتزی MSM8255 Snapdragon دارد.
    سونی اریکسون همچنین باریکترین گوشی دنیا را با ضخامت 8.7 میلیمتر رونمایی کرد که Xperia Arc نام دارد.
    صفحه نمایش این گوشی 4.2 اینچی است و در ساخت آن از فناوری جدیدی با نام Reality بهره برده شده و در رده گوشی هایی قرار گرفته که از پردازنده دو هسته ای برخوردارند.
    گوشی دیگری که در ویترین سونی اریکسون قرار گرفت، Neo بود.
    این گوشی دارای دوربین 8 مگاپیکسلی است که امکان ضبط ویدیو با کیفیت HD را دارد. حافظه آن با کارت microSD تا 32 گیگابایت زیاد می شود. برخلاف Arc، این گوشی دارای دوربین ثانویه است که امکان مکالمه تصویری را فراهم می‌کند.
    رونمایی از گوشی‌های سری S شرکت HTC
    شرکت تایوانی HTC در کنگره جهانی موبایل 2011 از گوشی‌های سری S خود رونمایی کرد.
    این سری شامل Incredible S بود که پردازنده سریع‌تر MSM8255 کوالکام را حمل می‌کند، امکان ضبط ویدیو با کیفیت HD را دارد و از دوربین ثانویه بهره می برد.
    Desire S هم گوشی دیگری از این سری بود. این گوشی هم دوربین ثانویه به اضافه امکان تصویربرداری HD را دارد. این گوشی نسبت به نسخه Desire ویژگی‌های بیشتری دارد که از آن جمله می‌توان به پشتیبانی از نسخه Gingerbread سیمبیان اشاره کرد و نیز بدنه آلومینیومی که زیبایی خاصی به آن بخشیده است.
    Wildfire S هم در این دسته قرار می‌گیرد که نسبت به نسخه اولیه، سعی شده مهمترین مشکل آن که ضعف وضوح تصویر است حل شود. صفحه نمایش این گوشی HVGAاست که وضوح 320 x 480 پیکسل برای آن در نظر گرفته شده است.
    گوشی های فیس بوکی
    HTC در کنگره جهانی موبایل از دو گوشی ChaCha و Salsa رونمایی کرد، این در حالی بود که شرکت INQ هم به فاصله کمتر از چند روز از گوشی های Cloud Touchو Cloud Q برای فیس بوک رونمایی کرده بود و به این ترتیب اولین گوشی ها ویژه فیس بوک راهی بازار می شوند.
    همه این گوشی برای تماس با فیس بوک طراحی شده و برای دسترسی به این وب سایت شبکه اجتماعی دارای کلید سخت افزاری هستند و نیازی به دانلود نرم افزار یا پیمودن مراحل مختلف نیست.
    گوشی Salsa صفحه نمایش 3.4 اینچی دارد، دوربین آن 5 مگاپیکسلی است و پردازنده آن خیلی قابل تعریف نیست. پردازنده این گوشی 600 مگاهرتزی است.
    شکل و شمایل ChaCha شبیه گوشی E72 نوکیا است،‌همان صفحه کلید QWERTY را زیر صفحه نمایش 2.6 اینچی دارد.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

18. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)