صفحه 5 از 10 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 97

موضوع: ساخت نسخه پرتابل Spoon Studio

مدیر انجمن کامپیوتر
    همديگر را دوست داشته باشيم و بهم احترام بگذاريم
    تشکر تشکر کرده 
    3,495
    تشکر تشکر شده 
    3,460
    تشکر شده در
    796 پست
    حالت من : ShadOsarhal
    قدرت امتیاز دهی
    13719
    Array

سلام به دوستان خوبم

استاد، من عاشق اینجور تکنیکها هستم. الهی که خیر ببینید، بازم منتظر این فوت و فنها هستیم.

سپاس
    دوستدار هميشگي شما "eDvArDo"

7n1wj1mlvxoxejezfhye

دلِ هر ايراني كه براي ايران نمي‌تپد، بهتراست نتپد! (پروفسور حسابي)

آيا پاسخ سوالي را بدانم بهتر است، يا اينكه ندانسته از دنيا بروم؟! (ابوريحان بيروني)

پس از سالها جهد و تلاش در كسب علم و معرفت، دانستم كه هيچ ندانستم! (علامه حسن زاده آملي)

2. 3 کاربر مقابل از eDvArDo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    حالت من : Khoshhal
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

درود
    در مورد اون HJSplit.exe نمی دونم درست جواب میده؟ یعنی برنامه های این دست رو میشه به این روش تک فایل کرد؟
    من رو یه برنامه دیگه تست کردم ارور داد!

این فایل xStudio.exe من حدس می زنم از طریق خط فرمان داس هم همین کارهایی رو که Spoon انجام میده رو میتونه انجام بده!
    یعنی ممکنه Studio.exe برای محیط گرافیکی و xStudio.exe برای محیط غیرگرافیکی داس باشه؟! با توجه به حجم ها هم قابل توجیه هستش! و همچنین اینکه با حذف اون اتفاق خاصی نمیافته!
    عکس زیر رو ببینین تو منوی تنظیمات:

00970385050091628355

به نظر می رسه اگه اون تیک رو بزنیم میشه از طریق خط فرمان داس هم فایل ذخیره شده برنامه با پسوند xappl رو ویرایش کرد یا ...

یه مورد که دوست داشتم بهتون بگم در مورد ساخت برنامه های پرتابل به کمک Spoon اینه که سعی کنین رجیستری و فایل های مورد نیاز برای برنامه رو تشخیص بدین تا راحت تر بتونین فایل غیر ضروری رو از اسکن حذف کنین! چون موقع اسکن اول و دوم همیشه دیدم که فایل غیرضروری تو برنامه وارد میشه ولی اگه با برنامه Total Uninstall برنامه رو مانیتور کنین دقیقا می تونین بفهمین برنامه چیکار می کنه؟!... این مورد توی thinapp هم وجود داره!
    کسی رو برای دوست داشتن انتخاب کن که قلب بزرگی داشته باشه!
    تا مجبور نشی به خاطر اينکه تو قلبش وارد بشی خودت را کوچک کنی!

موفق كسی است كه با آجرهايی كه به طرفش پرتاب می شود، يک بنای محكم بسازد!
    اشکی که برای شکست می ریزیم، عرقی است که برای تلاش نریختیم!

4. 4 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

بنام دوست

برهان جان ، برنامه HJSplit.exe در مورد فایل های Studio.exe و xStudio.exe اینکار را انجام داد ،چون این دو تا فایل
    با هم یکی هستند.
    ولی مسلما" در مورد موارد دیگر عمل نخواهد کرد.

من میگویم دو تا فایل مذکور یکی هستند ، یکی از دلایلم را میتوانید به شرح زیر امتحان کنید:
    اگر بخواهی Studio.exe را توسط سون زیپ Extract کنی و به Log های سون زیپ دقت کنی می بینی میگوید فایل
    یا فایل های فلان ناقص هستند
    و همین مسئله در رابطه با Extract کردن Xstudio.exe هم صادق است.
    و جالب تر اینکه فایل هاییکه خراب اعلام میشوند نام فایل هایی هستند که در داخل هر دو فایل بالا وجود دارند.
    بنابر این فایل هایی که خراب اعلام میشوند ، در اصل خراب نیستند بلکه دو تکه شده و در داخل دو فایل متفاوت
    قرار گرفته اند.

پس اگر فایل های مورد نظر دو تکه شده و در دو فایل قرار گرفته اند ، پس احتمال اینکه کل دو فایل اصلی یکی باشند
    تقویت میشود.
    و برای همین است که در اینمورد برنامه HJSplit.exe میتواند عمل کند.

[SIGPIC][/SIGPIC]

6. 3 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

درود

این روش HJSplit.exe رو برای mp3 استفاده کردم به هم چسبوند!

در کل من حدس م رو در مورد xStudio.exe دادم که شواهد نشون میده تحت داس همون spoon.exe باید باشه! به همون دلایلی که بالا گفتم و دلایلی که جناب شیرین زبان فرمودند! (به نظر من)

هنوز مسئله رجیستری سریال برنامه مونده!

برنامه حرفه ای هستش و جای کار زیادی داره ...

8. 4 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر انجمن کامپیوتر
    همديگر را دوست داشته باشيم و بهم احترام بگذاريم
    تشکر تشکر کرده 
    3,495
    تشکر تشکر شده 
    3,460
    تشکر شده در
    796 پست
    حالت من : ShadOsarhal
    قدرت امتیاز دهی
    13719
    Array

سلام به دوستان خوبم

این متن رو بخونید! آیا ممکنه xStudio ایکه ما در مورد اون صحبت میکنیم، قرابتی با این مطلب داشته باشه؟ یعنی یک ارور ویندوزه یا ویروس!!!
    ? What is XStudio.exe

XStudio.exe is a Windows 32 application that may lead to system malfunction if your computer is infected with XStudio.exe or missing the necessary components of XStudio.exe.

How to Fix XStudio.exe Error

XStudio.exe error can be fixed either by re-installing the associated program and then reboost your computer. You can also simply copy the same XStudio.exe file from another same operating system and replace the missing/broken file. However, due to the nature of your computer environments, the XStudio.exe related Registry entries may have been invalid/broken or even infected by malware or virus, leaving the XStudio.exe error messages unresolved. Please follow
    the instructions below to fix XStudio.exe error
    and remove the infections with the tools provided below
    .
    .
    .

How to fix/remove XStudio.exe error manually

Knowing exactly what caused your XStudio.exe errors, there are several simple tips you can repair this error in the section below. Continue reading and learn how you can troubleshoot this errors yourself.
    Restart your PC instantly-
    Sound extremely easy? Whether you Believe it or not, it actually works in some cases when the XStudio.exe error is not too severe to repair. Actually, rebooting the system works because it gives your machine the chance to reopen necessary programs, including the XStudio.exe required by windows and the software you are running on it.
    Reopen the XStudio.exe related program-
    Before doing that, you need to close all open applications. (There are times you need to open the Task Manager to end the process running on the background.) Then it is time to open the applications again and doing the same things you were doing when the XStudio.exe problem started.
    Try registry restore to fix XStudio.exe error-
    Initiating a registry restore is an other simple though sometimes frustrating method to fix XStudio.exe error. And, the key step is to set the restore date to before you started experiencing this problem.
    To back up and restore windows registry, please follow the steps below:

• Click the windows button, or start button, in the bottom left hand corner of your screen, then click run.
      img1
    • Access Registry Editor by typing regedit in the box.
      img2
    • Once the Registry Editor has opened, simply click on the word computer to make it blue.
      img3
    • Next click File --> Export.
      img4
    • Save the .reg file in a directory or folder, and rename it which will be easy to find if you need it.
    • To restore the registry simply follow the above steps except choose Import in the last move, select your backed up registry file, then open.

Uninstall/Reinstall the program causing you this Problem-
    If you know exactly the program that the XStudio.exe error message started popping up when you installed or launch it. Attempt uninstall and reinstall the program. This is the most effective method to fix this error in most case as reinstalling the program will remove some of the XStudio.exe files or related registry entries that have become corrupted or obsolete. Moreover, the latest software may contains newer and more efficient versions of the files that you need.
    Reinstall the windows operating system-
    No method can be more complete and successful than reinstalling the whole windows operating system. After the reinstallation is done, you can reinstall the program(s) that was not working previously and was causing the XStudio.exe error. However, it also can be frustrating to reinstall the windows operating system. In order to have this error fixed, you have to back up all your files and settings to protect them from losing. Don't you think it's too exaggerated?
    Of course, you can try these manual methods to figure out how to fix XStudio.exe errors spending your countless hours, the recommended solution is to use a professional windows system repair tool which runs a deep scan of your Windows system, detects and automatically fixes the XStudio.exe errors.

Is XStudio.exe a virus or not?

In most case, the XStudio.exe is safe as a normal windows process and there are usually several of them running. This is a required Windows file and is used to load the needed files that are used with Microsoft Windows and Windows programs on your computer. However, there are kinds of viruses that can infect this file and may run as a service under the same name. The XStudio.exe virus is a serious infection which can damage your system and rip you off.
    XStudio.exe virus behavior
    Unfortunately once you have been infected by XStudio.exe virus, your computer is rendered almost useless. The first signal that you'll notice is that your computer is performing gradually slow, often inconceivably slow. Since XStudio.exe virus normally changes your Registry, which make the infected file launched during each starting operating. If you were going to open the task manager, you will see that there will be more than one instances of XStudio.exe process listing, consuming large amounts of system resources. Sometimes there will be only one XStudio.exe process which is taking up a very large amount of system resources on its own. Consequently, the reason why your computer is running extremely slowly is that all the systems resources are being consumed by the virus. It's not always the case that this virus is acting like the service. From many victims' experience, the Virus Problems is 80% caused by Windows registry problems. This means the XStudio.exe virus is lurking in regular Windows processes that are essential for your system to operate.
    Remove XStudio.exe Virus
    The problem will only get worse if it is left ignored. Fortunately, there are programs which you can get to scan the computer for registry errors and fix related viruses.

My recommendation to you is to download and run the downloaded tool, which will analyse for errors and XStudio.exe viruses, then fight back and eliminate all the malicious virus founded.
    te files with latest, clean and up-to-date ones. With regular use, it also enhances performance, stops computer crashing and improve PC stability as well as fixing XStudio.exe errors

سپاس
    ویرایش توسط eDvArDo : 05-01-2012 در ساعت 03:22 PM
    دوستدار هميشگي شما "eDvArDo"

7n1wj1mlvxoxejezfhye

دلِ هر ايراني كه براي ايران نمي‌تپد، بهتراست نتپد! (پروفسور حسابي)

آيا پاسخ سوالي را بدانم بهتر است، يا اينكه ندانسته از دنيا بروم؟! (ابوريحان بيروني)

پس از سالها جهد و تلاش در كسب علم و معرفت، دانستم كه هيچ ندانستم! (علامه حسن زاده آملي)

10. 3 کاربر مقابل از eDvArDo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

بنام دوست

1. دوست عزیز جناب eDvArDo این عیب به برنامه مورد بحث ارتباطی ندارد.

2. مشکل درست کردن نوع پرتابل کرک شده برنامه Spoon 2012 به طریق زیر حل شد

1. برنامه را به طریقی که در پست های قبلی عرض کردم به نوع تکی تبدیل کنید
    2. قبل از اجرای برنامه فایل رجستری DO.reg (از پیوست دریافت کنید) را اجرا نمایید.
    3. حال اگر برنامه را اجرا کنید اجرا شده و اکتیو است

اتومات کردن برنامه که تخصص دوست عزیزمان برهان است
    و در ضمن ، برهان عزیز میتواند با مطالعه فایل DO.reg و مقایسه آن با فایل رجستری
    قبلی که استفاده میکردیم ، علت عدم موفقیت در اقدامات قبلی ما را متوجه شود

موفق باشید
    فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: rar reg file.rar (853 بایت)

این فایل 3 بار دانلود شده است .

[SIGPIC][/SIGPIC]

12. 4 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

درود
    فایل DO.reg پیوست نیست!

14. 4 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

بنام دوست

معذرت میخواهم برهان جان
    یادم رفته بود (پیر مردی)
    اضافه شد

[SIGPIC][/SIGPIC]

16. 4 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

درود

درسته با این فایل رجیستری برنامه کرک میشه! مرسی فکر کنم اشکال این بود سریال تو رجیستری رو باید سرهم مینوشتیم؟
    در صورتی که روی فایل DO.reg کلیک کنیم و بعدش برنامه رو اجرا کنیم کرک شده! ولی همین کار رو با Nsis نمیشه!!
    به دلایل نامشخص Nsis تو ویندوز 7 نمی تونه مستقیم به مسیر HKEY_LOCAL_MACHINE مقدار اضافه و کم کنه!
    باید رجیستری رو با Reg2Nsis به صورت دستورات Nsis دربیاریم و تو ویندوز 64بیتی قبل از خطوط رجیستری از دستور از SetRegView 64 استفاده کنیم (برای 32بیتی SetRegView 32) !
    در این صورت مقادیر به رجیستری اضافه میشن!
    ولی بازم برنامه رجیست نمیشه و اون evaluation لعنتی هست!!

هنوز سراغ AutoIt نرفتم ...

18. 4 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

بنام دوست

یک راه خیلی ساده برای داشتن برنامه پرتابل Spoon Virtual Application Studio 2012 :

1.فایل فشرده پیوست را دانلود و از فشردگی در بیاورید.فایل Run.bat را خواهید داشت.
    2. فایل Run.bat را در دایرکتوری ای که فایل Studio.exe قرار دارد بگذارید.( شرح ساخت
    Studio.exe را در پست های قبلی گفته ام ).
    3. حال اگر فایل Run.bat رااجرا کنید ، برنامه Spoon Virtual Application Studio 2012
    بصورت پرتابل و اکتیو شده اجرا خواهد شد.

در ویندوز های ایکس پی و ویندوز 7 نوع 32 بیتی تست شد و مشکلی ندارد.
    فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: rar Run.rar (782 بایت)

این فایل 3 بار دانلود شده است .

[SIGPIC][/SIGPIC]

20. 4 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 5 از 10 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)