نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برنامه Update شود، از استفاده خواهید کرد؟ به نظر شما ا

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله استفاده خواهم کرد

5 55.56%
  • شاید استفاده کردم! برای قشنگی!

1 11.11%
  • خیر - نرم افزار کاربرد انچنانی ندارد

0 0%
  • از این برنامه استفاده نمی کنم

0 0%
  • حالا نسخه جدید رو بده بیرون ببینیم چطور میشه! اگر خوب بود، شاید استفاده کردیم!!

3 33.33%
صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 60

موضوع: حفاظت پوشه های شما با n1ma FolderLock در تمامی ویندوز ها !!

مدیر بخش اموزشی
    تشکر تشکر کرده 
    2,174
    تشکر تشکر شده 
    2,141
    تشکر شده در
    294 پست
    حالت من : Ghafelgir
    قدرت امتیاز دهی
    288
    Array

درود
    متشکرم

1) همانطور که قبلا گفتم iCacls در XP مشکلی ندارد برای این که ویندوز XP تنها Cacls دارد و iCacls ندارد که ان هم تنها برای ویندوز 7 طراحی شده است! البته اگر سختتان هست ان را تنها برای ویندوز 7 خواهم گذاشت!

2) راستش من گیج شدم. قسمت Uninstall طوری طراحی شده که اگر Fail بشود، نرم افزار باید بصورت عادی اجرا بشود. یعنی الان شما صفحه پایانی Uninstallation را دو بار مشاهده می کنید؟

مرسی

اگه برای بقیه لاتی برای ما شکلات هم نیستی
    1725128855

زندگی شاید آن لبخندی ست، که دریغش کردیم
    زندگی زمزمه پاک حیات ست، میان دو سکوت
    زندگی، خاطره آمدن و رفتن ماست
    لحظه آمدن و رفتن ما، تنهایی ست
    من دلم می خواهد
    قدر این خاطره را دریابیم

سهراب سپهری

من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشیار است
    نكند اندوهی ‚ سر رسد از پس كوه

چه كسی پشت درختان است ؟
    هیچ می چرد گاوی در كرد
    ظهر تابستان است
    سایه ها می دانند كه چه تابستانی است
    سایه هایی بی لك
    گوشه ای روشن و پاك
    كودكان احساس! جای بازی اینجاست

زندگی خالی نیست
    مهربانی هست سیب هست ایمان هست
    آری تا شقایق هست زندگی باید كرد

در دل من چیزی است مثل یك بیشه نور مثل خواب دم صبح
    و چنان بی تابم كه دلم می خواهد
    بدوم تا ته دشت بروم تا سر كوه
    دورها آوایی است كه مرا می خواند

2. 8 کاربر مقابل از n1ma عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

سلام
    بنده که فکر میکنم برنامه شما در حال حاضر کاملا" خوب است و نیازی به تغییر دادن نیست.
    اما در مورد کار در ویندوز ایکس پی :همه گزینه ها درست عمل میکنند جز گزینه Uninstall که بصورت زیر است:
    __ مراحل Uninstall را مطابق معمول انجام میدهد و در انتها اعلام میکند که انجام شد.
    __ در این زمان اگر فرضا" روی پوشه ای کلیک راست کنی می بینی که هنوز گزینه Run FolderLock وجود دارد
    یعنی عمل Uninstall کامل نشده است.
    __ حال اگر در کلیک راست روی گزینه Run FolderLock کلیک کنی ، عوض منوی برنامه ، منوی Uninstall مجددا"
    ظاهر و در چند لحظه عمل Uninstall بصورت واقعی انجام میشود.
    این پروسه برایم جالب است و نمیدانم چرا اینگونه میشود.

[SIGPIC][/SIGPIC]

4. 9 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    حالت من : Khoshhal
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

درود
    پست اول آپدیت شد!
    کسی رو برای دوست داشتن انتخاب کن که قلب بزرگی داشته باشه!
    تا مجبور نشی به خاطر اينکه تو قلبش وارد بشی خودت را کوچک کنی!

موفق كسی است كه با آجرهايی كه به طرفش پرتاب می شود، يک بنای محكم بسازد!
    اشکی که برای شکست می ریزیم، عرقی است که برای تلاش نریختیم!

6. 7 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کاربر فعال
    تشکر تشکر کرده 
    4,164
    تشکر تشکر شده 
    1,919
    تشکر شده در
    442 پست
    قدرت امتیاز دهی
    6857
    Array
    با سلام و تشکر از نیما جان و استاد عزیز باید اضافه کنم که فایل مورد نظر را می توان با استفاده از نرم افزار Unlocker 1.9.1 یا Jetico.BCWipe به راحتی پاک کرد
    ونکته دوم این است که با استفاده از نرم افزار Everything به راحتی می توان محتویات فایل قفل شده رو دید به عکس های زیر دقت کنید
    Capture.PNG

2.png

3.PNG
    و می توان با استفاده از نرم افزارEverything فایل هایی که درون فایل قفل شده وجود دارد به راحتی کپی ، استفاده یا حذف کرد یا Desktop.ini را میتوان حذف کرد در این صورت آیکن کنترل پنل از فایل قفل شده برداشته شده و می توان با تغییر permissions به محتویات فایل مورد نظر دسترسی پیدا کرد البته کپی کردن اطلاعات فایل قفل شده با Everything راحت تر است

http://forum.p30ask.com/thread120126.html

در کل به خاطر زحمت هایی که دوستان به خصوص نیما جان کشیدند ممنونم و امیدوارم بتوان این مشکلات رو برطرف کرد
    1374524712291

8. 8 کاربر مقابل از Mahm00d عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    :دی
    تشکر تشکر کرده 
    4,525
    تشکر تشکر شده 
    1,770
    تشکر شده در
    321 پست
    حالت من : Khaste
    قدرت امتیاز دهی
    327
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mnxxmahmood نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از نیما جان و استاد عزیز باید اضافه کنم که فایل مورد نظر را می توان با استفاده از نرم افزار Unlocker 1.9.1 یا Jetico.BCWipe به راحتی پاک کرد
    ونکته دوم این است که با استفاده از نرم افزار Everything به راحتی می توان محتویات فایل قفل شده رو دید به عکس های زیر دقت کنید
    Capture.PNG

2.png

3.PNG
    و می توان با استفاده از نرم افزارEverything فایل هایی که درون فایل قفل شده وجود دارد به راحتی کپی ، استفاده یا حذف کرد یا Desktop.ini را میتوان حذف کرد در این صورت آیکن کنترل پنل از فایل قفل شده برداشته شده و می توان با تغییر permissions به محتویات فایل مورد نظر دسترسی پیدا کرد البته کپی کردن اطلاعات فایل قفل شده با Everything راحت تر است

http://forum.p30ask.com/thread120126.html

در کل به خاطر زحمت هایی که دوستان به خصوص نیما جان کشیدند ممنونم و امیدوارم بتوان این مشکلات رو برطرف کرد
    درود،
    دوست عزیز درست میگید،
    اما
    نرم افزار حاضر با ترفند هایی ساده با استفاده از خاصیت های خود ویندوز!؛ ویندوز را گول میزند! و در موارد بسیاری کاربردی است، با دستورات خط فرمان (command line) هم میتوان خاصیت فولدر را تغییر داد! یا حذف کرد. اما همانطور که گفتم باز هم کاربردی و مفید است.
    اگر به دنبال غیر ممکن کردن دسترسی هستید باید از نرم افزارهایی استفاده کنید که داده ها رو Encryp (رمز گذاری) میکنند،(خطرات خاص خودش را دارد، مثلا داده ها از دست برن!) که حتی در اون صورت هم با ترقندهای ساده میشود فایل مورد نظر را حذف کرد، اما دسترسی بسیار بسیار مشکل و میتوان گفت غیر ممکن میشود.
    لطفا اگه مطلبی را کپی می کنید منبع را ذکر کنید، با تشکر
    امضااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

10. 7 کاربر مقابل از hossenf عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

بنام دوست
    شکی ندارم که راهی نیست که بتوانیم کاری کنیم که اطلاعاتمان Delete نشوند. چون هر فنی یک ضد
    خودش را هم دارد و یا حداقل هر کاری بکنیم در نهایت با دستور Format و امثال آن ، اطلاعات قابل Delete
    شدن هستند.

لذا در رابطه با اسناد مورد علاقه خود میتوانیم فقط دسترسی غیر به آن ها را سخت تر و سخت تر بکنیم.
    این هم همانطوریکه دوست ارجمند ما hossenf فرمودند شاید بهترین راه استفاده از برنامه های کد کننده
    باشد که در آن هم امکان از دست دادن کل اطلاعات وجود دارد.

دوست گرامی ما n1ma واقعا" خوب و با تسلط کار کردند و نرم افزاری که ساختند در نوع خود بسیار خوب است
    ولی همه ما چند نکته زیر را باید در نظر داشته باشیم:
    تمام برنامه های اینگونه بر اساس تغییر پرمیژن ها عمل میکنند
    ما با این تغییرات حتی با قرار دادن پرمیژن Administrator و یا پرمیژن system فقط میتوانم دسترسی یک سری
    گروهها را محدود کنیم ، نه همه گروه ها.
    اجازه بدهید یک مثال بزنم. شما دارای پرمیژن Administrator هم که باشید باز هم مجاز به انجام بعضی کار ها
    نیستید. برای مثال نمیتوانید پوشه system32 را دیلیت کنید.
    برای اینکه در ویندوز 7 پرمیژنی بالاتر بنام Trusted Installer وجود دارد که تقریبا" بالاترین قدرت را دارد.
    حال شاید بگویید پس بیاییم در اینگونه برنامه ها از این پرمیژن استفاده کنیم که دیگر Administrator هم مجاز
    به دسترسی یا حذف یا غیره نشود.
    بله میشود ولی بهتر است این دستکاری را انجام ندهید چون مشکلات بعدی بیشتر از سود فعلی است

[SIGPIC][/SIGPIC]

12. 9 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کاربر فعال
    آنچه مرا نابود نکند قدرتمندم می سازد
    تشکر تشکر کرده 
    1,445
    تشکر تشکر شده 
    1,928
    تشکر شده در
    525 پست
    حالت من : Ghamgin
    قدرت امتیاز دهی
    456
    Array

بهترین راه برای حفاظت از اطلاعات شخصی مثل عکس و فیلم های خانوادگی استفاده از TrueCrypt و قرار دادن فایل ها در ارشیو مخصوص ایجاد شده (فایل کنتابنر ) و رایت ارشیو کامل شده در دی وی دی هستش
    البت به نظر حقیر
    طا اتلاع صانوی هالم حیچ خوب نیثط !

14. 9 کاربر مقابل از turk عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    تشکر تشکر کرده 
    2,174
    تشکر تشکر شده 
    2,141
    تشکر شده در
    294 پست
    قدرت امتیاز دهی
    288
    Array

درود
    اول از همه بابت این غیبت صغری ببخشید!
    در حال بازگشت بودم.
    از همه دوستان بابت نظراتشان تشکر می کنم. اما لازمه که چند نکته را اضافه کنم

1) این نرم افزار، یک نرم افزار ساده و نوشته شده تحت DOS بوده که قابلیت کلیدی ان تغییر CLASSID و ویژه کردن فولدر مان هست. حالا دوستمان به نرم افزاری اشاره می کنند که قابلیت دیدن محتوای فولدر را دارد پس بهتره این را هم اضافه کنم که این نرم افزار تنها برای Explorer و تمام نرم افزار هایی که به کمک Explorer کار می کنند ویژه می شود، مانند Winrar , ......

2) همانطور که جناب شیرین زبان اشاره کردند، برای هر ترفندی، ضد ان هم وجود دارد. بستگی به کاربر مان دارد تا متوجه بشود که از چه ترفندی استفاده شده است. حتی اگر از Inject کردن هم استفاده بکنیم باز هم راهی برای از بین بردن ان وجود دارد.

3) این یک نرم افزار ساده و به اصطلاح بومی است (!!!) وگرنه همه مان می دانیم نرم افزار های رایگان بسیاری برای قفل کردن پوشه وجود دارند.

4) از برهان جان هم تشکر می کنم

و اما ایده هایی که تا بحال برای قفل کردن پوشه ها به ذهن من رسیده اند.

1) همانطور که در صفحه اول اشاره کردم اگر بشود نرم افزار قفل کنی به کمک Inject کردن یک DLL به Explorer بنویسیم. البته این کار نیازمند برنامه نویسی سطح بالایی ست که البته اگر دوستان همت کنند و زبان ++C را تمام کنند می شود یک کار هایی کرد. طی گفتگو هایی که با سازنده نرم افزار Unlocker داشتم قرار شده بود که سورس برنامه را در اختیار من قرار بدهد ( برای این که Unlocker دقیقا از همین روش استفاده می کند ) که البته ایشون بعد از چند روز اومدن و گفتند که سورس برنامه رایگان نیست و بسیار هم گران است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2) روش دوم استفاده از نام های غیر مجاز است. نام هایی مثل Aux , Con ... هست که ویندوز اجازه ساخت ان ها را به شما نمی دهد. و یا اگر اشتباه نکنم prn هم باشد که اگر ما ان ها را به صورت پسوند قرار دهیم ، هیچ نرم افزاری قادر به خواندن فولدر نیست و اصلا فولدر را نمی ببیند. این دقیقا همان روشی بوده که شرکت پرند در بسته های نرم افزاری خود KING از ان ها استفاده می کند. اگر اشتباه نکنم می گویند که این تغییر نام را در مکینتاش می دهند و وقتی به ویندوز می اورند، فلودر خوانده نمی شود.

3) روش اخر دستکاری در MFT پارتیشن هست!! البته این فقط یک ایده است ولی اگر عملی بشود ...

اصلاحات هم دارند صورت می گیرند.

شب خوش
    ویرایش توسط n1ma : 03-24-2012 در ساعت 10:59 PM

1725128855

من دلم می خواهد
    قدر این خاطره را دریابیم

سهراب سپهری

من چه سبزم امروز

چه كسی پشت درختان است ؟
    هیچ می چرد گاوی در كرد
    ظهر تابستان است
    سایه هایی بی لك
    گوشه ای روشن و پاك

زندگی خالی نیست

16. 8 کاربر مقابل از n1ma عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

بنام دوست
    همانگونه که اشاره فرمودید ، این یک نرم افزار بومی است.
    و من منبعد اگر بخواهم کار های مشابه بکنم ، این نرم افزار را ترجیح میدهم. چون غیر از اینکه یک دوست عزیز
    آن را درست کرده ،حداقل میدانم چکار میکنم

[SIGPIC][/SIGPIC]

18. 8 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    تشکر تشکر کرده 
    2,174
    تشکر تشکر شده 
    2,141
    تشکر شده در
    294 پست
    قدرت امتیاز دهی
    288
    Array

درود
    اول از همه می خواهم از تمام دوستان بابت اینکه مرا تا اینجا همراهی کردند، تشکر کنم. فایل زیر که سورس برنامه هست حاصل دست رنج من و شما دوستان در این چند ماه قبل هست.
    راستش کلی تلاش کردم تا برنامه را ارتقا بدهم ولی مثل این که این اخرین روش برای قفل فولدر از طریق خط فرمان هست.
    این هم کد برنامه ماست:

کد:
    :: **** By n1maSSTO **** & My Friends MR.Shirin Zaban,Borhan,Hunter,H_F_G!**** @setlocal enableextensions @echo off :: ****** Customization ****** Title *** n1ma's Folder Lock*** MODE CON: COLS=44 LINES=16 Color 1E ::Check OS ver|find "NT">nul&&( cls echo. echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Windows 7/Vista/Xp Only ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ ping 127.0.0.1 -n 4 >nul goto:eof ) :: ****** Checking 32/64 Bit Version ****** :OS IF defined ProgramFiles(x86) ( Set OO=%Windir%\SysWOW64&goto UnCheck ) else ( Set OO=%Windir%\System32&goto UnCheck ) :: ****** Uninstallation Check ****** :UnCheck IF EXIST "%temp%\Uninstallation.Alp" ( goto Unin >nul ) ELSE ( IF Exist "%temp%\Alpha.exe" ( Del "%temp%\Alpha.exe" /Q >nul &goto Check >nul ) Else ( goto Check >nul ) goto Check >nul ) :: ****** Checking For Pre-Installation ****** :Check IF EXIST "%OO%\Alpha.exe" ( IF Exist "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" ( goto CheckMasPass >nul ) Else ( goto MasPass >nul ) ) ELSE ( goto Start >nul ) :: ******* Reinstall Section ****** :CInstall cls echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Software Installation is Curropted ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ You'll Need To Reinstall ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. echo Press Enter To Do So. &pause>nul &goto start :: ****** Getting Started! ****** :Start ::**** Check for ADMIN Privileges & Installing **** :ADMIN @echo off AT > NUL IF %ERRORLEVEL% EQU 0 ( pushd "%cd%" >nul cd /d "%~dp0" >nul ) else ( echo Set UAC = CreateObject^("Shell.Application"^) > "%temp%\n1ma.vbs" echo UAC.ShellExecute "%~s0", "", "", "runas", 1 >> "%temp%\n1ma.vbs" "%temp%\n1ma.vbs" >nul del "%temp%\n1ma.vbs" >nul exit ) ::****** Installation Menu ****** :Install title Folderlock Installation! cls echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Application Needs to Install ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Itself. Confirm? (Y/N) (Y=Yes,N=No) ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ Set "UserInp=0" Set /p "UserInp= " set UserInp=%UserInp:~0,1% If /i %UserInp%==Y goto InstallNow If /i %UserInp%==N goto:eof goto Install :: ****** Copy Files ****** :InstallNow Set NAME=%~nx0 Copy "%~f0" "%OO%" /Y >nul ren "%OO%\%NAME%" "Alpha.exe" :: ****** Adding to RightClick Menu ******* :RightClickAsk cls echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Add Software To Right Click ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Menu? (Y/N) ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. Set "UserInp=0" Set /p "UserInp= " set UserInp=%UserInp:~0,1% If /i %UserInp%==Y Goto RightClick If /i %UserInp%==N Goto DoneIns goto RightClickAsk :RightClick Call set APAN="%OO%\Alpha.exe" REG ADD "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\*\shell\Run Folderlock" /f >nul REG ADD "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\*\shell\Run Folderlock\Command" /ve /d "%APAN% %1" /f >nul REG ADD "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\*\shell\Run Folderlock" /v Icon /t REG_SZ /d "%OO%\SHELL32.dll,47" /f >nul REG ADD "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Directory\shell\Run Folderlock" /f >nul REG ADD "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Directory\shell\Run Folderlock\Command" /ve /d "%APAN% %1" /f >nul REG ADD "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Directory\shell\Run Folderlock" /v Icon /t REG_SZ /d "%OO%\SHELL32.dll,47" /f >nul REG ADD "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Folder\shell\Run Folderlock" /f >nul REG ADD "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Folder\shell\Run Folderlock\Command" /ve /d "%APAN% %1" /f >nul REG ADD "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Folder\shell\Run Folderlock" /v Icon /t REG_SZ /d "%OO%\SHELL32.dll,47" /f >nul Set DoneRight=^echo ^؛^Software Was Added To Right Click Menu^؛ Set DoneRight2=^echo ^؛^ ؛ :: ****** Installation MSG ****** :DoneIns cls echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Installation Completed! ؛ echo ؛ ؛ %DoneRight% %DoneRight2% echo ؛ Run Application Again. ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. pause>nul&goto:eof :: ******* Request Master Password ******* :CheckMasPass Cls echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Enter Your Master Password ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. set/pPASS= If not Defined PASS goto CheckMasPass Cacls "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" /e /c /g %Username%:f>nul Attrib -r -h -s "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" >nul Set /P RPASS=< "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" cacls "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" /e /c /d %Username%>nul IF %PASS%==%RPASS% ( goto Menu ) Else ( goto MasPassFail >nul ) :MasPassFail cls echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Entered Password Is Not Correct ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Press Enter To Try Again ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. Pause>nul &goto CheckMasPass :: ****** Master Password ****** :MasPass Cls echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Create Your Own Master Password ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Enter It Down Below ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. set/pPASS= If not Defined PASS goto MasPass IF /i %PASS%=="" echo error &pause IF Not Exist "%APPDATA%\Folderlock" MD "%APPDATA%\Folderlock" IF Exist "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" ( Cacls "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" /e /c /g %Username%:f >nul Attrib -r -h -s "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" >nul Del "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" /Q >nul Echo %PASS% >"%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" cacls "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" /e /c /d %Username% >nul ) ELSE ( Echo %PASS% >"%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" cacls "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" /e /c /d %Username% >nul ) goto Menu :: ****** Program's Menu ****** :Menu MODE CON: COLS=44 LINES=18 cls echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ** Lock Your Folder Menu ** ؛ echo جحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¹ echo ؛ ؛ echo ؛ (L).Lock/Unlock My Folder ؛ echo ؛ (C).Change Master Password ؛ echo ؛ (N).Uninstall Application ؛ echo ؛ (A).About this program ؛ echo ؛ (X).Exit ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ ###################### ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Select One of above options then ؛ echo ؛ Type L,C,A,N or X and press Enter ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ Set "UserInp=0" Set /p "UserInp= " set UserInp=%UserInp:~0,1% If /i %UserInp%==L goto alpha if /i %UserInp%==C goto CMasPass if /i %UserInp%==N goto Uninstall if /i %UserInp%==A goto ABOUT if /i %UserInp%==X goto:eof goto menu :: ****** Modes ****** :alpha cls echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Drag and drop your folder to this ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ window, Then Press Enter ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. set/pVAR= &goto prm :: ****** Distinguish File From Folder ****** :prm if not Defined VAR goto alpha FOR %%i IN (%VAR%) DO IF EXIST %%~si\NUL goto DETECT cls ECHo. ECHo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Procces Failed!! Invalid Path. ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Notice That Only Folders are allowed ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. Echo Press Enter To Try Again. &Pause>nul&goto alpha :: ****** Lock It Or Unlock It?!! ****** :DETECT echo ASAP >%VAR%\ASAP.txt IF EXIST %VAR%\ASAP.txt ( Del %VAR%\ASAP.txt /Q &goto Beta ) ELSE ( goto Delta ) :: ****** Locking Part ****** :Beta cls ECHo. echo ةححححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ How You'd Like Your folder look like? ؛ echo جححححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¹ echo ؛ ؛ echo ؛ (C).Control Panel ؛ echo ؛ (R).Recycle Bin ؛ echo ؛ (U).User Accounts ؛ echo ؛ (S).System Properties ؛ echo ؛ (M).My Computer ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Select One of above options then ؛ echo ؛ Type C,R,U,S or M and press Enter ؛ echo ؛ ؛ echo بححححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ Set "ICON=0" Set /p "ICON=|>" set ICON=%ICON:~0,1% If /i %ICON%==C Set APANN={26EE0668-A00A-44D7-9371-BEB064C98683} &goto ABETA If /i %ICON%==R Set APANN={645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E} &goto ABETA If /i %ICON%==U Set APANN={60632754-c523-4b62-b45c-4172da012619} &goto ABETA If /i %ICON%==S Set APANN={BB06C0E4-D293-4f75-8A90-CB05B6477EEE} &goto ABETA If /i %ICON%==M Set APANN={20d04fe0-3aea-1069-a2d8-08002b30309d} &goto ABETA goto Beta :: ******* Locking Part Final ******** :ABETA cacls %VAR% /e /c /g %Username%:f >nul icacls %VAR% /grant Administrator:f >nul attrib -r -s -h %VAR% >nul attrib -r -s -h %VAR%\Desktop.ini >nul IF Exist %VAR%\Desktop.ini del %VAR%\Desktop.ini /Q >nul set str1= echo [.ShellClassInfo] 1>%VAR%\Desktop.ini set str2= echo CLSID=%APANN% 1>>%VAR%\Desktop.ini attrib +s +h +r %VAR% attrib -s -h -r %VAR% attrib +s +h +r %VAR%\Desktop.ini attrib +s +r %VAR% echo ASAP >%VAR%\ASAP.txt IF EXIST %VAR%\ASAP.txt ( Del %VAR%\ASAP.txt /Q &Set ASAS=wmic.exe ^Process Where Name^=^"^explorer.exe^" ^Call ^TERMINATE ) ELSE ( Set ASAS=ECHO Nope ) %ASAS% cacls %VAR% /e /c /d %Username% >nul Set COM=^echo ^؛ ** Completed!! ** ^؛ goto Menu2 :: ****** Unlocking Part ****** :Delta cacls %VAR% /e /c /g %Username%:f >nul attrib -r -h -s %VAR% >nul attrib -r -s -h %VAR%\Desktop.ini >nul del %VAR%\Desktop.ini >nul echo ASAP >%VAR%\ASAP.txt IF EXIST %VAR%\ASAP.txt ( Del %VAR%\ASAP.txt /Q &Set COM=^echo ^؛ ** Completed!! ** ^؛ &goto Menu2 ) ELSE ( goto FAIL ) :: ****** Fail Section ****** :FAIL ECHo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Proccess Failed ! ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Unknown Error Occured !! ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Report This To The Developer!!! ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Sorry!!!! ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. Echo Press Enter To Go Back To Menu & pause>nul&goto Menu :: ****** Change Master Password ****** :CMasPass cls ECHo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ To Change Your Master Password ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Enter Your New Master Password ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. set/pPASS= If not Defined PASS goto CMasPass IF /i %PASS%=="" echo ds pause IF Not Exist "%APPDATA%\Folderlock" MD "%APPDATA%\Folderlock" IF Exist "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" ( Cacls "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" /e /c /g %Username%:f >nul Attrib -r -h -s "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" >nul Del "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" /Q >nul Echo %PASS% >"%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" cacls "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" /e /c /d %Username% >nul ) ELSE ( Echo %PASS% >"%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" cacls "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" /e /c /d %Username% >nul ) Set COM=^echo ^؛ ** Master Password Changed!! ** ^؛ goto menu2 ::: ****** Second Menu ****** :Menu2 cls echo. echo. echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ ؛ %COM% echo ؛ ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ ping 127.0.0.1 -n 5 >nul goto Menu >nul :: ****** About Developers ****** :ABOUT MODE CON: COLS=50 LINES=18 cls echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ This Batch File Was Designed By ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ n1maSSTO ^& Mr.Shirin Zaban! ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. echo +------------+ echo // LOCK A FOLDER ! For PC Lovers!! VERSION 1.6 echo +----------+ echo. echo Copyright © 2012 n1maSSTO. All Rights Reserved. echo. Echo Press Enter To Continue & pause>nul&goto Menu :: ****** Uninstallation Menu ****** :Uninstall cls title Uninstallation echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ The Application Is Uninstalling ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Itself. Confirm? (Y/N) (Y=Yes,N=No) ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ :Uninstall2 set/p "HH=>" if %HH%==Y goto UninstallNow if %HH%==y goto UninstallNow if %HH%==N goto Menu if %HH%==n goto Menu echo Invalid Choice! Try Again: &goto Uninstall2 :: ****** Making Temporary File For Uninstalling ****** :UninstallNow echo Hi There!! >> "%temp%\Uninstallation.Alp" Copy "%OO%\Alpha.exe" "%temp%" /Y >nul echo Set UAC = CreateObject^("Shell.Application"^) > "%temp%\n1ma.vbs" echo UAC.ShellExecute "%temp%\Alpha.exe", "", "", "runas", 1 >> "%temp%\n1ma.vbs" "%temp%\n1ma.vbs" >nul del "%temp%\n1ma.vbs" >nul exit :: ****** Uninstallation ****** :Unin cls title Uninstallation REG DELETE "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\*\shell\Run Folderlock" /f >nul REG DELETE "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Directory\shell\Run Folderlock" /f >nul REG DELETE "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Folder\shell\Run Folderlock" /f >nul del "%OO%\Alpha.exe" /Q del "%temp%\Uninstallation.Alp" /Q Cacls "%APPDATA%\Folderlock\MasterPassword.txt" /e /c /g %Username%:f >nul del "%APPDATA%\Folderlock" /Q >nul :A cls echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Uninstallation Completed!! ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. echo. echo Press Enter To Complete Uninstallation. pause>nul Exit

این را هم اضافه کنم که فایل بالا طوری تنظیم شده است که وقتی کامپایل می شود و به EXE تبدیل می شود به خوبی عمل کند.
    فقط یک خواهش دارم این است که وقتی دارید کپی می کنید، قانون کپی رایت رو فراموش نکنید!
    فایل بالا را هم ضمیمه کردم.
    مرسی

فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: rar Alpha.rar (3.5 کیلو بایت)

این فایل 0 بار دانلود شده است .

1725128855

من دلم می خواهد
    قدر این خاطره را دریابیم

سهراب سپهری

من چه سبزم امروز

چه كسی پشت درختان است ؟
    هیچ می چرد گاوی در كرد
    ظهر تابستان است
    سایه هایی بی لك
    گوشه ای روشن و پاك

زندگی خالی نیست

20. 9 کاربر مقابل از n1ma عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)